ČP SILNICE 2017 - JUNIORKY

celkem 19 záznamů (Zobrazeno 1 až 19)
1.
252

Markéta HÁJKOVÁ

SKP DUHA Lanškroun , SCM: Hradec Králové
3. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 35
2. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 45
1. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIORKY 60
2. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIORKY 45
6. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 22
2. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 45
2.
180

Petra ŠEVČÍKOVÁ

TEAM DUKLA PRAHA
1. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 60
1. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 60
1. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 60
3.
157

Kamila JANŮ

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
9. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 19
3. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIORKY 35
3. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIORKY 35
2. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 45
5. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 23
4.
111

Tereza ŠVIHÁLKOVÁ

KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N , SCM: Jablonec
1. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 60
4. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIORKY 28
5. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 23
5.
103

Kateřina OBSTOVÁ

SKP DUHA Lanškroun
13. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 15
4. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 28
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 0
4. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIORKY 28
8. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIORKY 20
16. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 12
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 0
6.
101

Barbora DŽERENGOVÁ

TEAM DUKLA PRAHA
2. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 45
4. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 28
4. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 28
7.
98

Ema CETKOVSKÁ

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
4. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 28
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 0
3. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 35
3. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 35
8.
85

Natálie VALUCHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
8. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 20
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 0
2. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIORKY 45
8. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 20
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 0
9.
79

Anna BOHATÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
5. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 23
3. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 35
7. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 21
10.
63

Klára PAVELKOVÁ

SUPERIOR RIDERS
5. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 23
7. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIORKY 21
9. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 19
11.
60

Elizabeth UNGERMANOVÁ

KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N , SCM: Jablonec
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 0
1. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIORKY 60
12.
59

Klára ŠABAKOVÁ

TJ LOKOMOTIVA BEROUN
. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 0
6. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 22
9. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIORKY 19
10. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 18
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 0
13.
48

Celestýna SOUČKOVÁ

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
16. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 12
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 0
5. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIORKY 23
15. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 13
14.
37

Hana HEŘMANOVSKÁ

TJ UNIČOV , SCM: Prostějov
6. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 22
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 0
13. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 15
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIORKY 0
15.
34

Tereza DOSEDĚLOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
11. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 17
11. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 17
16.
29

Eva JIROUŠKOVÁ

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Hradec Králové
15. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 13
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIORKY 0
12. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 16
17.
25

Aneta ZIKMUNDOVÁ

TEAM LOUNY
17. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIORKY 11
14. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIORKY 14
19.
22

Lucie KRUPOVÁ

EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN , SCM: Jablonec
6. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIORKY 22
Položek na stránku: