ČP SILNICE 2017 - KADETI

celkem 76 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
1.
217

Luboš KOMÍNEK

DUKLA PRAHA
16. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 12
10. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 18
6. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 22
1. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 60
1. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 60
2. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 45
2.
205

Pavel BITTNER

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
4. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 28
1. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 60
28. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 1
17. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 11
2. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 45
1. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 60
3.
149

Jakub HNÍK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Hradec Králové
21. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 7
8. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 20
3. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 35
2. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 45
14. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 14
4. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 28
4.
146

Jakub ŤOUPALÍK

CYCLING ACADEMY TÁBOR , SCM: Tábor
5. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 23
3. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 35
1. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 60
4. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 28
5.
139

Lukáš KOLAŘÍK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
3. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 35
7. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 21
4. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 28
11. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 17
11. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 17
7. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 21
6.
106

Matyáš JANOŠ

DUKLA PRAHA
8. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 20
9. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 19
34. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 0
4. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 28
12. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 16
5. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 23
7.
101

Marek LIŠKA

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
13. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 15
27. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 1
2. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 45
6. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 22
10. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 18
8.
91

Jakub KUČERA

CK MTB Maraton , SCM: Hradec Králové
11. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 17
7. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 21
10. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 18
3. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 35
8.
91

Jakub BOUČEK

CK Příbram - Fany GASTRO
14. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 14
3. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 35
8. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 20
6. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 22
9.
79

Aleš HRDLIČKA

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
10. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 18
26. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 2
9. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 19
9. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 19
7. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 21
10.
78

Filip ŘEHA

FORCE GO! Jeseník
7. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 21
29. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 1
6. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 22
13. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 15
9. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 19
11.
74

Adam KŘENEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
17. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 11
15. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 13
14. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 14
9. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 19
11. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 17
12.
68

Lukáš RUNT

TJ STADION LOUNY
22. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 6
43. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 0
16. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 12
3. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 35
13. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 15
13.
54

Antonín REH

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
13. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 15
30. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 1
10. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 18
8. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 20
14.
53

Tadeáš PÁV

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
36. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
6. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 22
10. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 18
59. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
15. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 13
15.
51

Erik VÁVRA

ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
9. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 19
36. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
5. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 23
19. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 9
16.
45

Mathias VACEK

CK Příbram - Fany GASTRO , SCM: Prostějov
2. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 45
16.
45

David VITNER

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
29. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 1
34. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
11. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 17
15. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 13
14. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 14
16.
45

Maxim MÜLLER

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
23. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 5
55. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
7. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 21
22. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 6
29. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 1
16. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 12
17.
43

Jan ZATLOUKAL

NUTREND SPECIALIZED RACING
8. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 20
5. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 23
18.
37

Matyáš Jiří BREDLER

TJ AŠ ML.BOLESLAV , SCM: Jablonec
16. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 12
23. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 5
18. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 10
18. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 10
19.
35

Vojtěch KADLEC

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
32. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
8. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 20
13. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 15
36. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
20.
32

Martin VOLTR

DUKLA PRAHA
26. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 2
37. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
31. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 0
15. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 13
27. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 1
12. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 16
21.
29

Petr HETFLEIŠ

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Hradec Králové
32. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
33. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
14. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 14
23. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 5
18. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 10
22.
26

Jakub MICHAL

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
39. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
14. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 14
20. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 8
24. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 4
23.
24

René SMÉKAL

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Hradec Králové
41. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
59. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
15. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 13
20. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 8
26. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 2
28. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 1
23.
24

Tomáš KONEČNÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
27. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 1
19. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 9
18. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 10
37. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 0
25. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 3
27. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 1
23.
24

Tomáš SWACZYNA

CK FESO PETŘVALD
28. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 1
20. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 8
21. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 7
20. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 8
24.
23

David GROSSMANN

ASO DUKLA BRNO , SCM: KOVO
59. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
5. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 23
51. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
25.
19

Viktor DOLEŽAL

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
47. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
44. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
17. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 11
27. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 1
49. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
21. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 7
26.
16

Václav PAPÍK

TJ KOVO PRAHA , SCM: Hradec Králové
34. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
44. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 0
12. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 16
35. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
26.
16

Jiří ŘÍHA

TJ AŠ ML.BOLESLAV
33. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
12. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 16
27.
15

Josef ČEKAL

CK Příbram - Fany GASTRO , SCM: Jablonec
53. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
35. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 0
24. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 4
32. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
17. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 11
27.
15

Vojtěch BŘEZNA

KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N , SCM: Jablonec
31. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
13. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 15
31. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
28.
14

Jakub NOVÝ

CYCLING ACADEMY TÁBOR
21. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 7
21. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 7
28.
14

Karel PONÍŽIL

4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
25. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 3
17. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 11
29.
13

Jan ZÁTOPEK

TJ SIGMA HRANICE
30. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 1
43. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
22. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 6
28. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 1
34. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
23. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 5
29.
13

Dominik GÖRNER

TJ FAVORIT BRNO
55. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
54. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
24. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 4
19. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 9
43. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
30.
12

Radek ZAHAJSKÝ

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
48. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
50. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
16. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 12
52. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
30.
12

Bruno STOČEK

IVAR CS - AUTHOR TEAM
16. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 12
31.
10

Jakub DOHNAL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
35. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
30. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 1
19. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 9
33. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
32. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 0
31.
10

Patrik NĚMEC

Jaroslav Kulhavy Cycling Team
28. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 1
19. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 9
32.
9

Martin ŘEHÁK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
49. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
25. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 3
32. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 0
23. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 5
30. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 1
33.
8

Adam ZUBATÝ

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
54. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
51. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
31. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - KADETI 0
39. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
20. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 8
34.
7

Karel MACÁN

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
46. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - KADETI 0
22. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 6
27. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 1
38. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 0
34.
7

Jan ŠINDELÁŘ

MORAVEC Team , SCM: Bike2000
21. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - KADETI 7
35.
6

Adam HOFMEISTER

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
46. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - KADETI 0
26. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - KADETI 2
24. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - KADETI 4
35.
35.
Položek na stránku: