ČP SILNICE 2017 - ST. ŽÁCI

celkem 84 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
1.
184

Tomáš OBDRŽÁLEK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
21. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 7
8. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 20
2. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 45
6. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 22
2. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 45
2. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 45
2.
169

Filip ČERNÝ

DUKLA PRAHA
4. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 28
7. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 21
1. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 60
1. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 60
3.
146

Jan VALL

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
3. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 35
4. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 28
4. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 28
7. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 21
16. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 12
6. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 22
4.
140

Petr VÁVRA

CK BÍTOVSKÁ , SCM: KOVO
5. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 23
15. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 13
8. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 20
3. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 35
7. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 21
4. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 28
5.
126

Mirek MÜLLER

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
9. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 19
31. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
14. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 14
1. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 60
18. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 10
5. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 23
6.
107

Jakub HÁK

Jaroslav Kulhavy Cycling Team
17. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 11
10. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 18
6. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 22
11. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 17
5. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 23
12. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 16
7.
95

Matyáš FIALA

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
3. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 35
1. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 60
8.
87

Milan KADLEC

DUKLA PRAHA
23. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 5
20. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 8
17. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 11
4. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 28
12. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 16
9. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 19
9.
79

Jan VONDRÁČEK

CK Příbram - Fany GASTRO
8. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 20
10. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 18
8. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 20
36. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
7. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 21
10.
78

Daniel MRÁZ

TJ UNIČOV
6. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 22
9. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 19
25. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 3
14. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 14
8. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 20
11.
77

Martin ČEPEK

DUKLA PRAHA , SCM: Hradec Králové
13. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 15
17. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 11
13. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 15
9. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 19
11. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 17
12.
76

Albert SOLAŘ

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
15. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 13
19. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 9
22. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 6
12. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 16
10. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 18
14. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 14
13.
68

Václav VEVERKA

KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
14. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 14
9. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 19
10. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 18
11. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 17
13.
68

Tomáš PŘIDAL

TJ UNIČOV
16. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 12
15. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 13
13. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 15
13. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 15
15. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 13
14.
67

Pavel DUBČÁK

4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
2. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 45
6. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 22
15.
66

Štěpán ŠIROKÝ

Vysočina Cycling
12. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 16
29. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
16. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 12
15. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 13
24. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 4
8. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 20
16.
59

David GOGA

PROFI SPORT CHEB
11. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 17
11. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 17
21. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 7
10. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 18
16.
59

Matyáš KOBLÍŽEK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
27. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
5. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 23
31. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
3. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 35
17.
50

Josef OTTA

CK Příbram - Fany GASTRO
25. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 3
32. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
19. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 9
24. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 4
4. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 28
22. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 6
18.
49

Vojtěch CÍRKVA

TJ LOKOMOTIVA BEROUN
16. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 12
21. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 7
12. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 16
22. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 6
37. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
20. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 8
19.
48

Adam SEEMAN

TJ STADION LOUNY
29. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
5. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 23
23. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 5
9. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 19
20.
47

Štěpán TELECKÝ

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
24. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 4
27. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
11. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 17
28. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
14. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 14
18. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 10
20.
47

Pavel JINDŘICH

TJ STADION LOUNY
3. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 35
16. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 12
21.
38

Viktor PADĚLEK

TJ FAVORIT BRNO
22. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 6
25. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 3
7. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 21
31. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
25. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 3
23. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 5
22.
34

Radovan ŠTEC

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
5. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 23
55. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
17. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 11
23.
33

Michael ŠVEHLA

CK DACOM PHARMA KYJOV , SCM: Prostějov
18. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 10
13. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 15
24. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 4
26. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 2
26. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 2
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
24.
31

Adam KAŇKOVSKÝ

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
14. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 14
28. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
21. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 7
19. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 9
25.
24

Radim HUSIČKA

TJ SIGMA HRANICE
19. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 9
26. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 2
15. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 13
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
26.
20

Daniel POLANSKÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
26. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 2
18. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 10
21. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 7
29. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
27.
16

Ondřej VAVROUŠEK

CK Příbram - Fany GASTRO
12. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 16
28.
15

Marek JELÍNEK

CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
43. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
24. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 4
17. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 11
29.
13

Ondřej POKORNÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
19. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 9
24. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 4
30.
12

Filip DOHNAL

CK BÍTOVSKÁ
30. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
36. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
27. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
30. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
19. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 9
30.
12

Štěpán KRULA

MS BIKE ACADEMY RACING , SCM: Plzeň
16. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 12
31.
11

Vojtěch KRESTA

FORCE TEAM JESENÍK
17. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 11
38. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
32.
10

Matouš RUBÁŠ

AC SPARTA PRAHA
43. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
20. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 8
27. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
27. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
32.
10

Petr KOVAŘČÍK

VRV TEAM
37. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
35. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
18. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 10
33.
9

Jakub STANĚK

SK PETŘÍN PLZEŇ , SCM: Plzeň
20. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 8
27. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
34.
8

Radim ŽBÁNEK

TJ FAVORIT BRNO
45. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
36. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
20. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 8
36. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
34.
8

Šimon SVĚRKOT

SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
20. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 8
42. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
35.
7

Filip KULHA

AC SPARTA PRAHA , SCM: Prostějov
21. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 7
36.
6

Matyáš PÁVEK

KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
23. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 5
28. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
36.
6

Ondřej ZAJÍČEK

TJ UNIČOV
40. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
30. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
26. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 2
25. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 3
56. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
36.
6

Tomáš CHOVANEC

4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
22. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 6
36.
6

David ČERVÍČEK

TJ STADION LOUNY
28. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 1
33. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
23. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 5
36.
6

Václav DOSTÁL

LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
22. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 6
37.
5

Štěpán KYJONKA

CK FESO PETŘVALD
23. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 5
38.
3

Jan LUKEŠ

Carla.Kupkolo DK. n.L.
38. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
25. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 3
39.
2

Šimon VANÍČEK

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
39. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
33. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
35. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
39. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 0
26. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - STARŠÍ ŽÁCI 2
Položek na stránku: