ČP SILNICE 2017 - ST. ŽÁKYNĚ

celkem 47 záznamů (Zobrazeno 1 až 47)
1.
330

Gabriela BÁRTOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
2. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 45
1. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 60
1. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 60
2. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 45
1. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 60
1. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 60
2.
278

Dagmar HEJHALOVÁ

DUKLA PRAHA
1. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 60
2. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 45
2. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 45
1. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 60
2. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 45
5. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 23
3.
157

Anna JABORNÍKOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
3. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 35
8. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 20
5. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 23
16. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 12
6. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 22
2. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 45
4.
144

Barbora PARMOVÁ

TJ STADION LOUNY
7. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 21
4. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 28
7. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 21
3. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 35
10. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 18
7. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 21
5.
127

Štěpánka HOJKOVÁ

Jaroslav Kulhavy Cycling Team
7. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 21
6. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 22
4. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 28
4. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 28
4. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 28
6.
112

Simona PETRŽÍLKOVÁ

DUKLA PRAHA
8. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 20
11. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 17
4. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 28
15. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 13
8. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 20
14. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 14
7.
95

Justýna KOLÁŘOVÁ

DUKLA PRAHA
11. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 17
19. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 9
8. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 20
5. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 23
15. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 13
15. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 13
8.
85

Barbora NĚMCOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
12. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 16
10. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 18
6. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 22
18. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 10
9. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 19
9.
79

Anna RŮŽIČKOVÁ

DUKLA PRAHA
6. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 22
3. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 35
6. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 22
9.
79

Hanka RUNTOVÁ

TJ STADION LOUNY
26. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 2
12. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 16
11. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 17
7. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 21
22. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 6
11. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 17
10.
71

Markéta MACÁNOVÁ

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
10. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 18
10. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 18
11. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 17
10. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 18
11.
63

Michaela POULOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
21. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 7
21. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 7
12. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 16
17. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 11
17. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 11
17. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 11
12.
62

Anna SMUTNÁ

DRAHANSKÝ SPORT TEAM
18. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 10
13. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 15
11. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 17
16. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 12
20. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 8
13.
58

Simona SPĚŠNÁ

MS BIKE ACADEMY RACING , SCM: Plzeň
5. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 23
3. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 35
14.
56

Tereza PROŠKOVÁ

TJ STADION LOUNY
14. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 14
9. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - ŽÁKYNĚ 19
5. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 23
15.
55

Patricie MÜLLEROVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
14. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 14
8. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 20
7. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 21
16.
50

Kamila ORÁLKOVÁ

SKP DUHA Lanškroun
16. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 12
9. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 19
9. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 19
17.
44

Kateřina DOSTÁLOVÁ

CK DACOM PHARMA KYJOV , SCM: Prostějov
17. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 11
20. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 8
13. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 15
18. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 10
18.
43

Andrea MACHANCOVÁ

TJ SIGMA HRANICE
25. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 3
22. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 6
10. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 18
24. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 4
16. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 12
19.
36

Sára Kateřina PETERKOVÁ

Roman Kreuziger Cycling Academy
5. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 23
15. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 13
20.
35

Daniela RADOVÁ

STEVENS Cykloklub Benešov
3. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 35
21.
31

Tereza DUCHKOVÁ

TJ STADION LOUNY
13. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 15
12. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 16
22.
30

Šárka KŘIKAVOVÁ

kola-bbm.cz , SCM: Plzeň
13. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 15
13. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 15
23.
27

Pavla SMUDALOVÁ

ACS DRAK VRBNO
27. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 1
9. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 19
21. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 7
24.
26

Natálie MIKŠANÍKOVÁ

ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
31. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
16. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 12
23. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 5
19. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 9
25.
25

Sabina SOBKOVÁ

VRV TEAM
23. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 5
8. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 20
26.
19

Aneta ZICHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
18. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 10
19. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 9
27.
18

Štěpánka DUBCOVÁ

TEAM FORMAN CINELLI
29. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 1
12. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 16
28. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 1
28.
16

Michaela MITRYCHOVÁ

kola-bbm.cz
12. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ 16
30.
14

Dominika RUPOVÁ

CK FESO PETŘVALD
14. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 14
30.
14

Nikola NAVRKALOVÁ

KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N , SCM: Bike2000
14. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 14
31.
11

Eliška DRBOHLAVOVÁ

BIKECLINIC JUNIOR TEAM
17. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 11
32.
10

Veronika JADRNÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
33. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
18. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 10
34. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
33.
9

Magdaléna MÍČKOVÁ

ACS DRAK VRBNO
32. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
19. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 9
32. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
34.
34.
8

Kateřina MLYNÁŘOVÁ

ACS DRAK VRBNO
36. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
20. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 8
33. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
34.
8

Hana ČERNÁ

DRAHANSKÝ SPORT TEAM
21. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 7
29. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 1
35.
6

Adéla HERMANOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
37. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
22. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - ŽÁKYNĚ 6
35. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
36.
4

Eliška GRULICHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
30. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 1
25. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 3
37.
2

Justýna HOLÁŠKOVÁ

TEAM FORMAN CINELLI
28. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - ŽÁKYNĚ 1
27. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 1
37.
2

Štěpánka ORSÁGOVÁ

BIKE PRO RACING
26. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 2
38.
1

Dominika BEZDÍČKOVÁ

Biketrial Blansko
30. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 1
39.
0

Adéla FOLTÝNOVÁ

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV , SCM: Plzeň
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - ŽÁKYNĚ st. 0
39.
0

Marie VINKLÁRKOVÁ

MG Bike Team
31. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
39.
0

Kristýna KOLÁŘOVÁ

MORAVEC Team
36. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
39.
0

Barbora KUNCOVÁ

TJ FAVORIT BRNO
37. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - ŽÁKYNĚ 0
Položek na stránku: