ČP SILNICE 2017 - JUNIOŘI

celkem 87 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
1.
155

Vojtěch SEDLÁČEK

CC ETUPES , SCM: Prostějov
3. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 35
1. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 60
1. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 60
2.
142

Matouš MĚŠŤAN

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: KOVO
7. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 21
2. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 45
1. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 60
12. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 16
3.
122

David KULHÁNEK

CK MTB Maraton
3. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 35
9. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 19
9. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 19
7. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 21
4. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 28
4.
120

Daniel BABOR

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: KOVO
1. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 60
1. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 60
5.
106

Šimon VANÍČEK

EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN , SCM: Jablonec
16. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 12
10. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 18
7. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 21
18. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 10
2. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 45
6.
99

Marek DOLNÍČEK

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Bike2000
24. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 4
9. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 19
10. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 18
15. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 13
6. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 22
5. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 23
7.
90

Martin ČECH

KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N , SCM: Jablonec
9. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 19
17. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 11
15. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 13
16. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 12
3. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 35
8.
85

Robert HULA

TJ LOKOMOTIVA BEROUN
43. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
7. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 21
12. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 16
8. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 20
19. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 9
9. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 19
9.
81

Jan KAŠPAR

CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY , SCM: Hradec Králové
28. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 1
2. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 45
3. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 35
10.
74

Kryštof SOLAŘ

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Jablonec
1. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 60
14. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 14
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 0
11.
73

Hynek PALIČKA

TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
4. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 28
2. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 45
12.
72

Vladimír MIKŠANÍK

ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
15. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 13
6. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 22
3. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 35
26. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 2
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 0
13.
69

Michal PROCHÁZKA

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
35. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
20. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 8
14. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 14
4. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 28
9. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 19
13.
69

Tomáš BÁRTA

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Prostějov
10. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 18
12. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 16
3. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 35
14.
66

Vojtěch KMÍNEK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
32. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
5. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 23
27. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 1
28. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 1
4. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 28
15. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 13
15.
59

Daniel RYBÍN

TJ FAVORIT BRNO
14. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 14
35. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 0
2. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 45
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 0
16.
58

Jan HAUF

SKP DUHA Lanškroun , SCM: Hradec Králové
37. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
13. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 15
39. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 0
11. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 17
12. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 16
18. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 10
17.
56

David HONZÁK

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
17. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 11
12. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 16
22. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 6
5. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 23
17.
56

Matěj SYROVÁTKA

CYCLING ACADEMY TÁBOR , SCM: Tábor
4. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 28
16. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 12
24. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 4
16. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 12
18.
54

Tomáš JAKOUBEK

CK Příbram - Fany GASTRO
25. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 3
8. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 20
17. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 11
8. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 20
19.
53

Jan ROZEHNAL

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
44. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
18. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 10
29. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 1
10. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 18
15. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 13
17. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 11
20.
52

Michal ROTTER

SKP DUHA Lanškroun , SCM: Hradec Králové
29. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 1
28. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 1
4. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 28
6. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 22
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 0
21.
43

Daniel MICHAL

SKP DUHA Lanškroun , SCM: Hradec Králové
29. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 1
16. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 12
13. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 15
21. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 7
20. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 8
22.
23.
41

Karel TYRPEKL

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Plzeň
22. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 6
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 0
11. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 17
10. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 18
24.
40

Dušan VAVREK

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Bike2000
11. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 17
6. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 22
29. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 1
25.
37

Antonín KOSTIHA

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Prostějov
62. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
25. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 3
8. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 20
38. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 0
14. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 14
26.
35

Jan BURGSTALLER

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
34. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 0
13. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 15
8. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 20
27.
32

Tomáš ZIKMUND

CK Příbram - Fany GASTRO
5. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 23
19. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 9
28.
31

Matyáš BUŠEK

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
30. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 1
5. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 23
25. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 3
24. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 4
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 0
29.
30

Adam DOLEŽAL

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
20. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 8
11. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 17
23. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 5
32. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 0
30.
27

Vojtěch ŘEPA

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
36. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
11. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 17
18. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 10
31.
24

Jan ŠNOBL

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
63. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
26. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 2
28. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 1
7. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 21
39. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 0
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 0
31.
24

Karel KUBA

CK Příbram - Fany GASTRO
13. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 15
33. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 0
31. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 0
29. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 1
27. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 1
21. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 7
32.
22

Jakub PILEČEK

TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM , SCM: Prostějov
15. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 13
19. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 9
. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 0
32.
22

Jakub ROHÁČEK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
31. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 0
36. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 0
21. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 7
13. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 15
33.
21

Jan ANDĚL

TJ FAVORIT BRNO
7. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 21
34.
20

Milan KABRHEL

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
21. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 7
26. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 2
17. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 11
34.
20

Štěpán STLOUKAL

KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N , SCM: Jablonec
23. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 5
14. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 14
27. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 1
35.
19

Jakub ŘÍMAN

CYKLO TEAM KOLARNA
23. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 5
14. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 14
36.
37.
16

Lukáš MALÍNEK

FORCE TEAM JESENÍK , SCM: Bike2000
20. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 8
20. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 8
37.
16

Karel ARLT

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
19. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 9
21. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 7
34. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 0
33. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 0
38.
15

Dan HOLFEUER

ELKOV AUTHOR junior team , SCM: Hradec Králové
32. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 0
13. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 15
39.
12

Jan GAVENDA

TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
19. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 9
25. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 3
39.
12

Štěpán HRDINA

SKP DUHA Lanškroun
40. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 0
16. ČP PLZEŇ - Mládež a ženy (30.09.2017) - JUNIOŘI 12
40.
11

Daniel BITTNER

AUTHOR TEAM STUPNO , SCM: Plzeň
27. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 1
18. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 10
40.
11

Jakub HOMOLA

HEAD BIKE TJ OPAVA
17. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 11
41.
10

Richard HABERMANN

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
50. 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO (15.04.2017) - JUNIOŘI 0
22. 3. ČP MILEVSKO (11.06.2017) - JUNIOŘI 6
32. 4. ČP SMEČNO (09.07.2017) - JUNIOŘI 0
24. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 4
41. 1. ČP ZBRASLAV (09.04.2017) - JUNIOŘI 0
42.
9

Ondřej HÁTLE

EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN , SCM: Jablonec
19. 5. ČP OSTRAVA (27.08.2017) - JUNIOŘI 9
Položek na stránku: