ČP na dráze Stíhací žáci 2017

celkem 19 záznamů (Zobrazeno 1 až 19)
1.
52

Filip ČERNÝ

DUKLA PRAHA
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 26
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 26
2.
39

Martin ČEPEK

DUKLA PRAHA , SCM: Hradec Králové
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 17
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 22
2.
39

Štěpán TELECKÝ

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 22
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 17
3.
35

Petr VÁVRA

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 16
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 19
3.
35

Filip DOHNAL

CK BÍTOVSKÁ
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 19
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 16
4.
28

Matyáš KOBLÍŽEK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 14
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 14
5.
26

Jakub STANĚK

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 13
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 13
6.
25

Milan KADLEC

DUKLA PRAHA
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 10
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 15
7.
23

Daniel POLANSKÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 11
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 12
8.
15

Jan VALL

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 15
9.
12

Radovan ŠTEC

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 12
10.
11

Šimon VANÍČEK

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 11
11.
10

Jakub VAJBAR

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 10
12.
9

Jan VONDRÁČEK

CK Příbram - Fany GASTRO
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 9
12.
9

Michael ŠVEHLA

CK DACOM PHARMA KYJOV , SCM: Prostějov
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 9
13.
8

Ťobiaš MATĚJKA

13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 8
13.
8

Josef OTTA

CK Příbram - Fany GASTRO
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 8
14.
7

Michal MORVEK

14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 7
15.
6

Adam MATĚJKA

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium 6
Položek na stránku: