ČP na dráze Stíhací kadeti 2017

celkem 22 záznamů (Zobrazeno 1 až 22)
1.
42

Luboš KOMÍNEK

DUKLA PRAHA
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 16
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 26
2.
39

Lukáš KOLAŘÍK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 22
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 17
2.
39

Matyáš JANOŠ

DUKLA PRAHA
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 17
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 22
3.
34

Marek LIŠKA

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 15
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 19
3.
34

René SMÉKAL

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Hradec Králové
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 19
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 15
4.
26

Pavel BITTNER

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 26
5.
25

Karel MACÁN

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 13
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 12
6.
24

Jakub DOHNAL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 10
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 14
7.
23

Adam KŘENEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 12
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 11
8.
21

Maxim MÜLLER

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 11
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 10
9.
19

Daniel TOUL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 6
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 13
10.
17

Adam HOFMEISTER

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 14
18. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 3
11.
16

David VITNER

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 16
12.
15

Tomáš KONEČNÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 8
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 7
13.
13

Tadeáš PÁV

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
16. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 5
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 8
14.
12

David GROSSMANN

ASO DUKLA BRNO , SCM: KOVO
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 7
16. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 5
15.
11

Vojtěch KADLEC

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 9
19. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 2
16.
9

Antonín REH

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 9
17.
6

Václav PAPÍK

TJ KOVO PRAHA , SCM: Hradec Králové
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 6
18.
4

Jakub BOUČEK

CK Příbram - Fany GASTRO
17. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 4
18.
4

Jan KUBÍČEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
17. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 4
19.
1

Viktor DOLEŽAL

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
20. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium 1
Položek na stránku: