ČP na dráze Omnium - žákyně kadetky (2017)

celkem 36 záznamů (Zobrazeno 1 až 36)
1.
417

Dagmar HEJHALOVÁ

DUKLA PRAHA
2. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 22
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 39
2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 22
1. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 39
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 26
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 19
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 26
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 26
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 22
1. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - žákyně 26
6. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 20
1. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 26
1. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 26
1. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 26
1. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 26
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁKYNĚ - BODOVACÍ 26
2.
346

Sabina DŽERENGOVÁ

DUKLA PRAHA
4. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 17
4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETKY-vylučovacízávod 26
4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 17
3. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETKY - OMNIUM 29
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 19
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETKY 22
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 16
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 17
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 19
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 19
2. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - kadetky 22
16. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 5
1. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETKY - VYLUČOVACÍ 26
1. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETKY - OMNIUM 26
2. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETKY - OMNIUM 22
2. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETKY - OMNIUM 22
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETKY - BODOVACI 22
3.
296

Klára DOTZAUEROVÁ

DUKLA PRAHA
8. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 13
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETKY-vylučovacízávod 23
11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 10
5. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETKY - OMNIUM 23
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 17
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETKY 17
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 17
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 22
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 22
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 17
3. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - kadetky 19
2. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETKY - VYLUČOVACÍ 22
2. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETKY - OMNIUM 22
1. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETKY - OMNIUM 26
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETKY - BODOVACI 26
4.
273

Kristýna BURLOVÁ

DUKLA PRAHA , SCM: Plzeň
1. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 26
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETKY-vylučovacízávod 39
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 26
2. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETKY - OMNIUM 33
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 22
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETKY 26
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 22
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 17
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 26
1. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - kadetky 26
11. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 10
5.
253

Justýna KOLÁŘOVÁ

DUKLA PRAHA
7. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 14
4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 26
6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 15
4. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 26
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 12
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 16
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 14
7. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - žákyně 14
6. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 20
1. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 26
3. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 19
5. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 16
5. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 16
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁKYNĚ - BODOVACÍ 19
6.
177

Sára Kateřina PETERKOVÁ

Roman Kreuziger Cycling Academy
6. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 15
6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 20
17. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 4
8. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 16
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 15
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 15
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 14
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 16
1. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Žákyně 26
3. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - žákyně 19
4. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 17
7.
173

Gabriela BÁRTOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 29
7. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 14
2. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 33
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 13
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 16
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 7
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 13
4. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 26
2. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 22
8.
171

Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
3. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 19
2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETKY-vylučovacízávod 33
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 19
1. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETKY - OMNIUM 39
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETKY 16
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 26
3. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETKY - OMNIUM 19
9.
159

Veronika JANDOVÁ

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
5. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 16
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETKY-vylučovacízávod 29
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 16
4. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETKY - OMNIUM 26
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETKY 19
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 19
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 8
1. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETKY - OMNIUM 26
10.
158

Anna JABORNÍKOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 12
12. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 9
3. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 29
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 14
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 15
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 12
5. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 23
2. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 22
2. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 22
11.
144

Simona PETRŽÍLKOVÁ

DUKLA PRAHA
18. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 3
11. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 10
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 13
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 11
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 9
5. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - žákyně 16
3. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 19
5. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 16
6. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 15
6. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 15
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁKYNĚ - BODOVACÍ 17
12.
128

Patricie MÜLLEROVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 14
2. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Žákyně 22
2. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - žákyně 22
10. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 12
2. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 22
4. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 17
3. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 19
13.
93

Veronika BARTONÍKOVÁ

ASO DUKLA BRNO , SCM: Prostějov
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETKY-vylučovacízávod 16
15. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 6
6. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETKY - OMNIUM 20
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETKY 15
4. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETKY - OMNIUM 17
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETKY - BODOVACI 19
14.
77

Karolína ČERNÁ

DUKLA PRAHA
12. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 9
2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 33
9. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 12
5. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 23
15.
76

Veronika JABORNÍKOVÁ

ASO DUKLA BRNO
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 11
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 12
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 15
3. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETKY - VYLUČOVACÍ 19
3. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETKY - OMNIUM 19
16.
68

Šárka KŘIKAVOVÁ

kola-bbm.cz , SCM: Plzeň
13. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 8
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 23
10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 11
10. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 12
7. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 14
17.
65

Markéta MACÁNOVÁ

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
20. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 1
14. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 7
21. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 13
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 10
4. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Žákyně 17
4. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - žákyně 17
18.
60

Simona SPĚŠNÁ

MS BIKE ACADEMY RACING , SCM: Plzeň
15. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 6
9. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 14
20. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 1
6. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 20
3. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 19
18.
60

Michaela POULOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
22. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 0
12. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 9
27. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 10
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 11
5. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 16
7. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 14
18.
60

Eliška GRULICHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 11
4. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 17
6. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 15
4. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 17
19.
51

Adéla FOLTÝNOVÁ

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV , SCM: Plzeň
11. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 10
11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 10
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 13
7. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 18
19.
51

Michaela MAJEROVÁ

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
9. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 12
7. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETKY-vylučovacízávod 18
18. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 3
7. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETKY - OMNIUM 18
20.
47

Barbora NĚMCOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
21. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 0
13. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 8
23. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 0
16. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 5
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 9
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 8
4. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 17
20.
47

Michaela MITRYCHOVÁ

kola-bbm.cz
19. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 2
17. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 4
22. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 0
14. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 7
3. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Žákyně 19
6. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - žákyně 15
21.
44

Petra HLBOCK

9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 12
3. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 19
8. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 13
22.
40

Anna MUNDLOVÁ

CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
14. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 7
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 16
13. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 8
12. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 9
23.
39

Adéla MARKOVÁ

DUKLA PRAHA
16. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 5
7. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 18
19. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 2
9. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 14
24.
36

Adéla HOLUBOVÁ

kola-bbm.cz , SCM: Plzeň
10. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 11
6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETKY-vylučovacízávod 20
16. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 5
25.
34

Aneta FRITZOVÁ

DRAHANSKÝ SPORT TEAM
4. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETKY - VYLUČOVACÍ 17
4. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETKY - OMNIUM 17
26.
30

Veronika JADRNÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
19. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 2
25. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 0
5. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 16
9. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM 12
27.
21

Anna RŮŽIČKOVÁ

DUKLA PRAHA
15. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 6
14. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 7
13. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 8
28.
18

Kateřina DOSTÁLOVÁ

CK DACOM PHARMA KYJOV , SCM: Prostějov
18. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 3
24. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 0
15. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁKYNĚ - OMNIUM 6
12. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 9
29.
10

Aneta ZICHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 10
30.
6

Michaela PETŘÍKOVÁ

MTB SPARTAK VRCHLABÍ
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium 6
31.
5

Adéla HERMANOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
16. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod 5
26. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadetky žákyně 0
32.
4

Kateřina DAŇKOVÁ

IVAR CS - AUTHOR TEAM
17. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁKYNĚ a KADETKY 4
Položek na stránku: