ČP na dráze Omnium - žáci (2017)

celkem 60 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
1.
327

Petr VÁVRA

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
2. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 22
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 39
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 26
2. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 33
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 19
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 19
2. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 33
4. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 17
2. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 22
3. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 19
1. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 26
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI - BODOVACÍ 26
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON 26
2.
180

Filip DOHNAL

CK BÍTOVSKÁ
17. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 4
6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 20
10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 11
11. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 10
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 15
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 8
3. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 19
6. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 15
7. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 14
3. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 19
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI - BODOVACÍ 19
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON 26
3.
173

Matyáš KOBLÍŽEK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
35. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 17
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 15
5. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 23
2. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 22
5. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 16
2. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 22
7. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 14
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI - BODOVACÍ 22
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON 22
4.
172

Martin ČEPEK

DUKLA PRAHA , SCM: Hradec Králové
12. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 9
11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 10
11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 10
17. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 4
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 16
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 22
13. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 8
6. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 15
1. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 26
2. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 22
8. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI - BODOVACÍ 13
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON 17
5.
162

Filip ČERNÝ

DUKLA PRAHA
1. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 26
3. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 29
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 26
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 17
4. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 26
1. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 26
9. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 12
6.
150

Milan KADLEC

DUKLA PRAHA
14. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 7
12. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 9
9. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 12
10. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 12
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 12
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 13
7. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 14
7. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 14
11. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 10
5. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 16
7. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI - BODOVACÍ 14
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON 17
7.
131

Ondřej ŠILHAVÝ

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
3. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 19
2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 22
5. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 23
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 22
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 26
3. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 19
8.
115

Richard KOBR

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
8. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 13
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 13
6. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 20
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 14
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 16
1. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 39
9.
98

Daniel POLANSKÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
19. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 2
17. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 4
26. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 11
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
8. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 13
8. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 13
10. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 11
6. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 15
11. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI - BODOVACÍ 10
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON 19
10.
93

Jan VONDRÁČEK

CK Příbram - Fany GASTRO
4. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 17
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 29
4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 17
7. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 18
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 12
11.
81

Štěpán KRULA

MS BIKE ACADEMY RACING , SCM: Plzeň
9. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 12
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 23
6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 15
9. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 14
4. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 17
12.
77

Jakub STANĚK

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
18. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 3
15. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 6
18. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 3
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 0
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 10
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 11
15. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 6
8. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 13
10. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI - BODOVACÍ 11
7. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON 14
13.
75

Robert KOBR

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
11. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 10
12. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 9
12. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 9
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 14
2. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 33
14.
58

Daniel ŠILHAVÝ

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
5. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 16
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 16
4. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 26
14.
58

Tomáš OBDRŽÁLEK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
7. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 14
9. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 14
7. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 14
8. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 16
15.
55

Radovan ŠTEC

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
14. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 7
5. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 16
4. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 17
6. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 15
16.
54

Matyáš FIALA

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR , SCM: Tábor
6. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 15
1. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 39
17.
49

Štěpán TELECKÝ

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
16. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 5
20. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 1
17. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 4
14. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 7
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 13
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 10
12. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 9
18.
46

Jan VALL

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
10. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 11
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 16
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 19
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 0
19.
39

Martin SVRČEK

1. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 39
20.
34

Jaromír KOHOUT

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
23. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
23. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 9
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 7
7. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 18
21.
29

Jakub SLIVKA

3. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 29
22.
23

Jakub VAJBAR

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
20. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 1
18. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 3
28. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
10. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 11
13. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 8
23.
22

Maximilian KERL

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
21. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
13. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 8
13. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 8
15. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 6
23.
22

Jan FRÜHAUF

CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ , SCM: Plzeň
13. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 8
14. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 7
14. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 7
24.
21

Tomáš PŘIDAL

TJ UNIČOV
15. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 6
16. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - ŽÁCI-vylučovacízávod 5
16. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 5
16. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 5
24.
21

Matěj VIK

DUKLA PRAHA
9. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 12
12. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 9
25.
17

Ťobiaš MATĚJKA

15. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI 6
10. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 11
26.
14

David GOGA

PROFI SPORT CHEB
. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
15. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 6
13. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 8
27.
12

Štěpán ŠIROKÝ

TJ FAVORIT BRNO
9. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 12
28.
10

Ondřej MAZEL

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
11. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ 10
28.
10

Michal MORÁVEK

TJ FAVORIT BRNO
11. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 10
29.
9

Josef OTTA

CK Příbram - Fany GASTRO
28. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
32. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 9
30.
8

Vojtěch KOBLÍŽEK

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
13. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ 8
31.
7

Tomáš BAUER

TJ FAVORIT BRNO
14. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 7
32.
6

Martin ŠTIBINGR

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
27. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
25. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 6
33.
3

Ondřej POKORNÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
18. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM 3
35.
1

Adam BITTMAN

CK BÍTOVSKÁ , SCM: KOVO
20. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 1
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - ŽÁCI - OMNIUM 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
36.
0

Viktor PADĚLEK

TJ FAVORIT BRNO
. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
36.
0

Matěj ČÁSLAVSKÝ

MS BIKE ACADEMY RACING , SCM: Plzeň
24. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
24. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
36.
0

Filip KUBA

CYCLING ACADEMY TÁBOR
37. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
39. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
36.
0

Ondřej JEŘÁBEK

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
34. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
27. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
36.
0

Šimon VANÍČEK

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
37. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10 0
36.
0

Adam BRADÁČ

DUKLA PRAHA
31. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
30. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
36.
0

David KARÁSEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Brno
25. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
31. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
36.
0

Jakub JANÍČEK

TJ FAVORIT BRNO
38. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
41. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - žáci 0
36.
0

René ZOAITTER

PROFI SPORT CHEB
22. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
36.
0

Daniel GROH

AUTHOR TEAM STUPNO
35. OMNIUM (19.11.2016) - ŽÁCI 0
Položek na stránku: