ČP na dráze Omnium - kadeti (2017)

celkem 42 záznamů (Zobrazeno 1 až 42)
1.
266

Luboš KOMÍNEK

DUKLA PRAHA
3. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 19
2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 33
2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 22
2. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 33
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 26
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 26
3. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 29
1. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 26
1. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 26
1. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 26
2.
169

Daniel TOUL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
9. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 12
15. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 6
10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 11
9. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 14
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 8
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 11
20. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 1
3. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 19
4. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 17
6. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 15
7. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 14
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 19
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 22
3.
162

David VITNER

TJ PLAMEN CHODOV, z.s. , SCM: Plzeň
4. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 17
4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 26
4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 17
4. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 26
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 6
19. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 2
9. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 12
6. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 15
6. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 15
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 26
4.
155

Jakub DOHNAL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
10. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 11
11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 10
13. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 8
14. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 7
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 11
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 15
15. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 6
11. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 10
8. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 13
15. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 6
1. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 26
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 17
6. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 15
5.
148

Adam KŘENEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
2. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 22
9. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 14
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 16
5. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 23
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 17
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 17
6. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 20
3. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 19
6.
133

Karel MACÁN

TJ PLAMEN CHODOV, z.s. , SCM: Plzeň
8. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 13
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 29
15. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 6
8. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 16
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 9
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 13
11. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 10
9. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 12
13. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 8
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 17
7.
131

Antonín REH

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 14
9. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 14
5. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 16
3. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 19
4. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 17
3. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 19
5. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 16
5. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 16
7.
131

Maxim MÜLLER

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
11. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 10
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 23
22. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
11. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 10
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 13
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 0
17. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 4
7. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 14
10. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 11
13. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 8
12. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 9
11. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 10
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 19
8.
130

Pavel BITTNER

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
1. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 26
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 39
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 26
1. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 39
9.
124

Lukáš KOLAŘÍK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
6. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 15
6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 20
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 19
3. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 29
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 22
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 19
10.
120

Marek LIŠKA

CYKLOTEAM OSTROV , SCM: Plzeň
24. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
14. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 7
11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 10
10. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 12
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 10
14. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 7
8. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 13
2. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 22
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 22
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 17
11.
119

René SMÉKAL

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Hradec Králové
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 16
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 0
8. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 16
2. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 22
4. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 17
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 26
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 22
12.
118

Václav PAPÍK

TJ KOVO PRAHA , SCM: Hradec Králové
20. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 1
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 9
2. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 22
2. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 22
5. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 16
8. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 13
8. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 13
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 22
13.
113

Tadeáš PÁV

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
18. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 3
16. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 5
16. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 5
18. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 3
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 15
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 16
10. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 12
10. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 11
5. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 16
10. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 11
5. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 16
14.
110

Matyáš JANOŠ

DUKLA PRAHA
5. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 16
12. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 9
7. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 14
7. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 18
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 19
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 12
13. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 8
7. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 14
15.
107

Tomáš KONEČNÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
15. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 6
18. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 3
17. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 4
16. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 5
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 12
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 8
16. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 5
4. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 17
5. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 16
13. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 8
12. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 9
7. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 14
16.
95

Adam HOFMEISTER

SK PETŘÍN PLZEŇ , SCM: Plzeň
23. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
17. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 4
12. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 9
13. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 8
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 14
22. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 0
12. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 9
10. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 11
7. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 14
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 26
17.
89

David GROSSMANN

ASO DUKLA BRNO , SCM: KOVO
16. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 5
13. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 8
14. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 7
17. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 4
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 7
40. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 0
15. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 6
6. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 15
11. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - KADETI - OMNIUM 10
9. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI - BODOVAC 12
6. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - KADETI A JUNIORKY - MADISON 15
18.
60

Jakub BOUČEK

CK Příbram - Fany GASTRO
. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
7. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 18
21. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
6. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 20
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 22
19.
40

Martin ŘEHÁK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
12. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 9
20. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 1
27. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
15. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 6
7. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 14
11. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 10
20.
36

Dominik FIALA

PROFI SPORT CHEB , SCM: Plzeň
13. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 8
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 16
18. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 3
12. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 9
21.
32

Vojtěch KADLEC

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
25. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 10
16. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 5
25. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 0
9. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 12
16. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 5
22.
30

Filip BURÁŇ

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
17. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 4
19. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 2
34. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
19. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - KADETI - OMNIUM 2
18. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 3
17. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 4
13. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 8
14. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 7
23.
25

Michal ŠMÍDA

DRAHANSKÝ SPORT TEAM , SCM: Bike2000
6. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 15
11. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 10
23.
25

Matěj SKUHRAVÝ

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 12
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 13
24.
21

Martin VOLTR

DUKLA PRAHA
14. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 7
21. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - KADETI-vylučovacízávod 0
19. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 2
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 0
14. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 7
16. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 5
25.
20

Daniel KITTL

DUKLA PRAHA
13. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 8
9. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 12
26.
19

Dominik GÖRNER

TJ FAVORIT BRNO
30. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 0
12. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 9
15. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 6
17. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - KADETI - OMNIUM 4
27.
18

Anna BOHATÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
10. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 11
14. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 7
28.
14

Jakub DANĚK

IVAR CS - AUTHOR TEAM
7. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 14
28.
14

Viktor DOLEŽAL

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
27. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
31. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10 0
32. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 0
16. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 5
12. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 9
29.
13

Martin ŘEHÁK

TJ LOKO Česká Lípa
8. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 13
30.
7

Branislav VALÁŠEK

18. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 3
17. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 4
31.
3

Dominik MOLÁK

Vysočina Cycling , SCM: Bike2000
36. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
18. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - KADETI - OMNIUM 3
32.
2

Natálie VALUCHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
19. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - KADETI - VYLUČOVACÍ 2
33.
0

Jan KUBÍČEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
35. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
39. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 0
33.
0

David KAMIEN

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
26. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
24. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
33.
0

Petr VAVRUŠA

TJ FAVORIT BRNO
31. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - KADETI a JUNIORKY 0
33.
0

Marek ŠTĚPÁNEK

DUKLA PRAHA
21. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
33.
0

Martin VOLF

MS BIKE ACADEMY RACING
28. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
33. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - kadeti 0
33.
0

Jan ŠTYCH

ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM , SCM: Plzeň
22. OMNIUM (19.11.2016) - KADETI 0
Položek na stránku: