ČP na dráze Omnium - junioři (2017)

celkem 58 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
1.
188

Petr KELEMEN

DUKLA PRAHA , SCM: Plzeň
5. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 16
2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 33
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 19
4. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 26
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 14
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 12
5. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 16
1. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 26
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 26
2.
181

Matyáš BUŠEK

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
12. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 9
6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 20
. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 0
9. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 14
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 11
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 14
6. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 20
10. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 11
3. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 19
3. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 19
2. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 22
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 22
3.
156

Daniel BABOR

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: KOVO
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 39
1. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 26
1. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 39
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 26
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 26
4.
142

Tomáš BÁRTA

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Prostějov
6. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 15
4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 26
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 16
3. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 29
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 17
4. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 17
2. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 22
5.
125

Dušan VAVREK

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Bike2000
8. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 13
12. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 9
4. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 17
5. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 23
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 22
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 19
2. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 22
6.
118

Milan KABRHEL

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
7. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 14
9. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 14
14. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 7
7. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 18
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 17
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 16
6. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 15
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 17
7.
97

Antonín KOSTIHA

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Prostějov
15. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 6
17. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 4
9. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 12
13. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 8
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 12
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
8. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 16
6. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 15
9. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 12
9. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 12
8.
83

Jan ROZEHNAL

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
24. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 0
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 9
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 11
9. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 14
7. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 14
3. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 19
5. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 16
9.
81

Lukas VIEHBERGER

1. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 39
5. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 16
1. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 26
10.
77

Petr KLABOUCH

TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
1. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 26
3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 29
2. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 22
11.
73

Šimon BÓDAY

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
27. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 0
. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 0
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 10
16. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 5
12. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 9
7. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 14
5. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 16
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 19
12.
65

Vojtěch SEDLÁČEK

CC ETUPES , SCM: Prostějov
2. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 22
11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 10
22. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 0
2. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 33
13.
64

Jiří LUXÍK

ASO DUKLA BRNO , SCM: Plzeň
9. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 12
10. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 12
6. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 15
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 0
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 13
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
10. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 12
13.
64

Jan VONEŠ

TJ FAVORIT BRNO
3. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 19
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 19
1. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 26
14.
63

Matěj TVRZ

DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
23. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 0
7. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 18
19. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 2
12. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 9
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 7
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
7. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 14
8. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 13
15.
60

Matěj STYBOR

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
31. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 0
30. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 0
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 13
20. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 1
9. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 12
4. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 17
4. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 17
16.
57

Richard HABERMANN

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
17. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 4
14. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 7
6. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 15
4. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 17
7. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 14
17.
55

Matouš MĚŠŤAN

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: KOVO
. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 0
13. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 8
12. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 9
8. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 16
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 22
18.
54

Marek DOLNÍČEK

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Bike2000
16. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 5
5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 23
17. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 4
10. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 12
11. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 10
19.
40

Daniel RYBÍN

TJ FAVORIT BRNO
7. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 14
11. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 10
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 16
20.
34

Jiří DUŠEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
30. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
24. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 0
13. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 8
8. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 13
8. ČP - OMNIUM (02.09.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 13
21.
33

Martin CHREN

2. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 33
21.
33

Vojtěch KMÍNEK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
14. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 7
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 16
11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 10
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 0
22.
31

Jan CINK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
10. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 11
14. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 7
8. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 13
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 0
23.
30

Vojtěch ŘEPA

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 15
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 15
21. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 0
24.
29

Matúš ŠTOČEK

3. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 29
25.
28

Viktor KUŠKA

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
8. TURNÉ 4 DRAH 1. (19.07.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 13
6. TURNÉ 4 DRAH 2. (20.07.2017) - JUNIOŘI - BODOVACI 15
26.
26

Jan ŠMÍDA

DRAHANSKÝ SPORT TEAM
11. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 10
5. TURNÉ 4 DRAH 4. (16.08.2017) - JUNIOŘI - OMNIUM 16
26.
26

Luděk LICHNOVSKÝ

PARDUS TUFO Prostějov
1. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 26
26.
26

Marek LIŠKA

CYKLOTEAM OSTROV , SCM: Plzeň
1. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 26
26.
26

Jakub ROHÁČEK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
22. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 0
21. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 0
15. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 6
6. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 20
27.
23

Jakub ŠŤASTNÝ

ASO DUKLA BRNO , SCM: Prostějov
19. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 2
19. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 2
20. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 1
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 0
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 10
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
13. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 8
28.
22

Matyáš STRUPEK

TEAM DUKLA PRAHA
2. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 22
28.
22

Antonín REH

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
2. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 22
29.
19

Tadeáš PÁV

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
3. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 19
29.
19

Martin SPUDIL

TEAM DUKLA PRAHA
3. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 19
30.
17

Jakub DOHNAL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
4. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 17
31.
16

Karel MACÁN

TJ PLAMEN CHODOV, z.s. , SCM: Plzeň
5. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 16
32.
15

Luboš KOMÍNEK

DUKLA PRAHA
6. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 15
32.
15

Michal KOHOUT

TEAM DUKLA PRAHA
6. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 15
33.
14

Michal PROCHÁZKA

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
16. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 5
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
12. 500+1 kolo - MLÁDEŽ (02.06.2017) - JUNIOŘI 9
33.
14

Adam HOFMEISTER

SK PETŘÍN PLZEŇ , SCM: Plzeň
7. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 14
33.
14

Matěj ŠTIBINGR

TEAM DUKLA PRAHA
7. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 14
34.
13

Josef VÍTKOVSKÝ

DUKLA PRAHA
25. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 0
16. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 5
27. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 0
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (19.05.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 8
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
34.
13

Daniel TOUL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
8. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 13
34.
13

Martin ŠMÍDA

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
8. TURNÉ 4 DRAH 3. (15.08.2017) - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ 13
35.
12

Martin VOLTR

DUKLA PRAHA
9. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 12
35.
12

Jakub BERNÁT

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
18. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 3
15. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 6
18. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 3
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 0
36.
11

David VITNER

TJ PLAMEN CHODOV, z.s. , SCM: Plzeň
10. Sprinterské dny Plzeň (16.06.2017) - Kadeti 11
36.
11

Karel KUBA

CK Příbram - Fany GASTRO
13. OMNIUM (19.11.2016) - JUNIOŘI 8
18. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - JUNIOŘI-vylučovacízávod 3
23. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 (03.12.2016) - junioři 0
. MČR DRÁHA - MOTOL (17.12.2016) - JUNIOŘI - OMNIUM 0
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (21.04.2017) - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10 0
Položek na stránku: