ČP na dráze Stíhací - junioři (2016)

celkem 34 záznamů (Zobrazeno 1 až 34)
1.
97

Daniel BABOR

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: KOVO
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 6
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 26
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 26
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth jun 39
2.
71

Martin ŠMÍDA

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 16
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 17
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 20
7. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth jun 18
2.
71

Michal KUČERA

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 22
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 16
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth jun 33
3.
68

Daniel RYBÍN

TJ FAVORIT BRNO
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 19
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 20
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth jun 29
4.
66

Milan KABRHEL

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 26
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 20
6. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth jun 20
5.
57

Matěj TVRZ

DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 22
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 15
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 20
5.
57

Jan CINK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
16. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 5
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 0
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 26
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth jun 26
6.
52

Václav KOČAŘÍK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
18. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 3
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 26
5. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth jun 23
7.
49

Dušan VAVREK

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Bike2000
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 17
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 16
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 16
8.
42

Tomáš BÁRTA

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Prostějov
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 26
8. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth jun 16
9.
38

David VOSTREJŽ

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 12
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 13
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 13
10.
27

Richard JAITNER

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 14
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 13
11.
26

Jan ŠIMEK

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 14
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 12
12.
23

Marek DOLNÍČEK

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Bike2000
21. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 0
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 7
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 16
13.
22

Jan ŠMÍDA

DRAHANSKÝ SPORT TEAM
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 9
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 13
14.
20

Jakub BERNÁT

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 10
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 10
15.
19

Jan TUHÝ

SK PETŘÍN PLZEŇ , SCM: Plzeň
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 19
15.
19

Jan ROZEHNAL

TEAM DUKLA PRAHA , SCM: Prostějov
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 8
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 11
16.
16

Dominik PRUDEK

ETHIC SPORT , SCM: Bike2000
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr jun 16
17.
15

Vojtěch SEDLÁČEK

CC ETUPES , SCM: Prostějov
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 15
18.
13

Denis CHARALAMBIDIS

TJ KOVO PRAHA , SCM: Prostějov
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 13
19.
11

Karel KUBA

CK Příbram - Fany GASTRO
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 11
20.
9

Matěj STYBOR

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 9
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 0
21.
8

Daniel VRANKO

13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 8
22.
7

Tomáš ČAPEK

TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 7
23.
6

Vilém BAJER

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 6
24.
5

Jaroslav LICHTENBERG

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
16. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 5
25.
2

Petr KLABOUCH

TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
19. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - JUNIOŘI-stíhacíomnium 2
26.
0

Tobias EDLEBAUER

. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 0
26.
0

Jan INDRA

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 0
26.
0

Timo STIDL

. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 0
26.
0

Christian SCHEIBLECKER

. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 0
26.
0

Matyáš BUŠEK

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - JUNIOŘI - stíhací omnium 0
Položek na stránku: