ČP na dráze Stíhací - kadeti (2016)

celkem 40 záznamů (Zobrazeno 1 až 40)
1.
101

Antonín KOSTIHA

PARDUS TUFO Prostějov , SCM: Prostějov
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 22
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 26
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 20
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth kad 33
2.
84

Jan VONEŠ

TJ FAVORIT BRNO
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 19
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 16
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 26
5. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth kad 23
3.
81

Vojtěch KMÍNEK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 22
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 20
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth kad 39
4.
77

Jakub ŠŤASTNÝ

ASO DUKLA BRNO , SCM: Prostějov
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 16
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 15
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 20
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth kad 26
5.
59

Matouš MĚŠŤAN

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: KOVO
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 14
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 16
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth kad 29
6.
46

Vojtěch ŘEPA

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 26
6. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth kad 20
7.
45

Luboš KOMÍNEK

DUKLA PRAHA
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 13
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 0
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 16
8. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth kad 16
7.
45

Lukáš KOLAŘÍK

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 26
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 19
8.
39

Adam KŘENEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 9
17. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 4
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 26
9.
35

Jakub BOUČEK

CK Příbram - Fany GASTRO
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 17
7. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth kad 18
9.
35

Jakub DOHNAL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 11
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 11
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 13
10.
34

Maxim MÜLLER

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 8
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 6
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 20
11.
28

Josef VÍTKOVSKÝ

DUKLA PRAHA
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 12
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 0
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 16
11.
28

Jiří DUŠEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 15
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 13
12.
26

Dagmar HEJHALOVÁ

DUKLA PRAHA
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 26
12.
26

Matyáš JANOŠ

DUKLA PRAHA
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 10
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 16
13.
25

Tomáš KONEČNÝ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
16. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 5
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 20
14.
24

Vlastimil KRYL

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 7
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 17
15.
22

Kristýna BURLOVÁ

DUKLA PRAHA , SCM: Plzeň
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 22
16.
21

Matěj SKUHRAVÝ

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
13. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 8
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 13
17.
19

Sabina DŽERENGOVÁ

DUKLA PRAHA
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 19
18.
17

Hana HEŘMANOVSKÁ

TJ UNIČOV , SCM: Prostějov
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 17
19.
16

Vojtěch POLJAK

ASO DUKLA BRNO
17. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 4
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 12
19.
16

Natálie KUBELKOVÁ

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 16
20.
15

Michaela MAJEROVÁ

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 15
21.
14

Libuše PRCHALOVÁ

4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. , SCM: Prostějov
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 14
21.
14

Antonín REH

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
20. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 1
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr kad 13
22.
13

Alexandra ANDRLOVÁ

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 13
23.
12

Sára PETERKOVÁ

CYKLOTEAM OSTROV
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium 12
24.
10

David VITNER

TJ PLAMEN CHODOV, z.s. , SCM: Plzeň
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 10
25.
9

Filip MRKVA

TJ FAVORIT BRNO
12. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 9
26.
7

Michal ŠMÍDA

DRAHANSKÝ SPORT TEAM , SCM: Bike2000
14. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 7
27.
6

Vojtěch BANSZEL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
18. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 3
18. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 3
27.
6

Radek BUREŠ

TJ PLAMEN CHODOV, z.s. , SCM: Plzeň
15. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 6
28.
5

Adam HOFMEISTER

SK PETŘÍN PLZEŇ , SCM: Plzeň
16. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 5
29.
3

David GROSSMANN

ASO DUKLA BRNO , SCM: KOVO
19. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETI-sthacomnium 2
20. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 1
30.
2

Martin VOLTR

DUKLA PRAHA
19. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 2
31.
0

Jan KUBÍČEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
21. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 0
31.
0

Lukas VIEHBERGER

. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - KADETI - sthac omnium 0
Položek na stránku: