ČP na dráze Stíhací - žáci (2016)

celkem 29 záznamů (Zobrazeno 1 až 29)
1.
79

Daniel TOUL

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 26
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 20
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth z 33
2.
74

Marek LIŠKA

CYKLOTEAM OSTROV , SCM: Plzeň
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 19
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 26
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth z 29
3.
69

Karel MACÁN

TJ PLAMEN CHODOV, z.s. , SCM: Plzeň
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 17
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 26
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth z 26
4.
5.
63

Tomáš OBDRŽÁLEK

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 14
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 26
5. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth z 23
6.
52

Petr VÁVRA

CK BÍTOVSKÁ , SCM: KOVO
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 16
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 20
8. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth z 16
7.
46

Jan VALL

MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ , SCM: Prostějov
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 26
6. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth z 20
8.
42

Filip ČERNÝ

DUKLA PRAHA
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 22
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 20
9.
38

Ondřej KLÍCHA

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 20
7. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth z 18
10.
29

Filip MARŠÁLEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 13
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zak 16
11.
26

Ondřej ŠILHAVÝ

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 26
12.
22

Daniel ŠILHAVÝ

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 22
13.
19

Filip DOHNAL

CK BÍTOVSKÁ
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 19
14.
17

Richard KOBR

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 17
15.
16

Viktor PADĚLEK

TJ FAVORIT BRNO
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 16
15.
16.
15

Daniel ŽVAK

BIKE PRO RACING , SCM: Prostějov
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 15
16.
15

Robert KOBR

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 15
17.
14

Adam MATĚJKA

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 14
18.
13

David KARÁSEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Brno
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 13
19.
12

Martin ŠTIBINGR

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 12
19.
12

Martin MAKOVEC

SK PETŘÍN PLZEŇ , SCM: Plzeň
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 12
20.
11

Jan VONDRÁČEK

CK Příbram - Fany GASTRO
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 11
20.
11

Ondřej JEŘÁBEK

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
10. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 11
21.
10

Miroslav BOHÁČEK

CK BÍTOVSKÁ , SCM: KOVO
11. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žácistíhacíomnium 10
22.
0

Patricie MÜLLEROVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 0
22.
0

Aneta ZICHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (27.05.2016) - ŽÁCI - stíhací omnium 0
Položek na stránku: