ČP na silnice ELITE 2016

celkem 289 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
1.
180

Michael KUKRLE

ELKOV AUTHOR cycling team
2. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 45
3. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 35
6. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 22
1. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 60
10. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 18
2.
155

Martin BLÁHA

TEAM DUKLA PRAHA
6. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 22
3. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 35
1. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 60
12. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 16
6. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 22
3.
151

Tomáš BUCHÁČEK

ELKOV AUTHOR cycling team
1. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 60
4. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 28
2. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 45
10. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 18
4.
146

Alois KAŇKOVSKÝ

ELKOV AUTHOR cycling team
4. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 28
1. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 60
2. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 45
15. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 13
5.
140

Petr HAMPL

TJ FAVORIT BRNO
7. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 21
4. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 28
3. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 35
10. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 18
11. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 17
14. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 14
21. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 7
6.
126

Matěj ZAHÁLKA

ELKOV AUTHOR cycling team
8. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 20
10. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 18
9. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 19
28. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 1
31. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 0
5. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 23
2. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 45
7.
121

Tomáš KOUDELA

SP KOLO LOAP SPECIALIZED
3. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 35
1. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 60
10. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 18
. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
33. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
20. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 8
8.
106

Jan STÖHR

AC SPARTA PRAHA
5. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 23
15. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 13
4. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 28
18. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 10
17. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 11
7. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 21
8.
106

Vojtěch HAČECKÝ

ELKOV AUTHOR cycling team
18. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 10
9. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 19
11. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 17
1. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 60
9.
104

Martin BOUBAL

CK Příbram - Fany GASTRO
30. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 1
20. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 8
5. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 23
25. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 3
7. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 21
4. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 28
8. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 20
10.
96

Tomáš KALOJÍROS

AC SPARTA PRAHA
17. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 11
5. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 23
2. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 45
29. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 1
24. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 4
16. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 12
11.
94

Martin HUNAL

ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
9. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 19
22. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 6
3. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 35
9. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 19
13. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 15
12.
76

Jan KOVÁŘ

ELKOV AUTHOR cycling team
14. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 14
17. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 11
17. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 11
5. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 23
20. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 8
19. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 9
13.
71

Tomáš OKROUHLICKÝ

LAWI Stars - GIANT
21. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 7
46. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 0
49. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 0
27. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 1
4. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 28
3. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 35
. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 0
14.
61

Roman Broniš

CK Příbram - Fany GASTRO
31. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
9. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 19
13. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 15
. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
13. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 15
16. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 12
15.
60

Michal MALÍK

LAWI Stars - GIANT
22. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 6
7. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 21
11. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 17
26. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 2
17. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 11
25. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 3
15.
60

Marek Rutkiewicz

1. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 60
16.
56

Jiří ŠORM

TJ FAVORIT BRNO
. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
11. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 17
7. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 21
26. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 2
26. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 2
14. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 14
16.
56

Dominik NEUMAN

TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
23. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 5
13. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 15
21. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 7
32. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
14. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 14
13. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 15
. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 0
17.
52

Martin HEBÍK

CK Příbram - Fany GASTRO
. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
43. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 0
24. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 4
. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
15. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 13
. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
3. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 35
18.
48

Jonáš VOJTĚCH

LAWI Stars - GIANT
. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
31. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 0
17. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 11
. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
32. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 0
7. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 21
12. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 16
19.
45

Vojtěch NIPL

PUSKINAK.CZ
25. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 3
14. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 14
20. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 8
. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
8. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 20
. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
20.
44

Marek ŠIPOŠ

PARDUS TUFO Prostějov
26. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 2
6. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 22
69. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 0
19. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 9
. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
17. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 11
21.
40

Pavel STÖHR

AC SPARTA PRAHA
12. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 16
21. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 7
18. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 10
22. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 6
28. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 1
. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 0
22.
39

David DVORSKÝ

TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
43. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
28. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 1
6. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 22
13. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 15
28. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 1
. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
23.
37

Jakub OTRUBA

ELKOV AUTHOR cycling team , SCM: Prostějov
10. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 18
9. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 19
24.
33

Martin ČERVENKA

AC SPARTA PRAHA
34. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
8. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 20
15. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 13
40. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 0
24.
33

Adam SEKANINA

TJ FAVORIT BRNO
19. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 9
22. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 6
25. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 3
21. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 7
25. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 3
23. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 5
. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 0
25.
26.
27

Radovan DOLEŽEL

TJ KOVO PRAHA
39. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
23. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 5
52. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 0
. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
35. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 0
6. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 22
27.
25

Rostislav KROTKÝ

AC SPARTA PRAHA
. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
16. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 12
76. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 0
58. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 0
15. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 13
28.
24

Nicolas PIETRULA

TEAM DUKLA PRAHA
. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
24. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 4
8. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 20
. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 0
28.
24

Pavel GRUBER

CK Příbram - Fany GASTRO
. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
35. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 0
28. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 1
. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
40. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 0
. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
5. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 23
29.
23

Filip ENDLER

LAWI Stars - GIANT
24. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 4
27. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 1
12. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 16
. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
26. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 2
29.
23

Benjamin Hill

5. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 23
29.
23

Pavel CAMRDA

ELKOV AUTHOR cycling team
15. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 13
33. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 0
38. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
51. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 0
21. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 7
25. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 3
30.
22

Dominik CHLUPÁČ

RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
29. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 1
22. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 6
. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
23. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 5
41. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
18. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 10
30.
22

Patryk Kostecki

6. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 22
31.
21

Bartlomiej Matysiak

7. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 21
32.
20

Pawel Cieslik

8. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 20
32.
20

Lukáš MATULA

PARDUS TUFO Prostějov z.s.
35. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
38. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 0
16. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 12
31. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
20. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 8
. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 0
. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 0
32.
20

Michael GAUBITZER

. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 0
8. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 20
33.
19

Jiří HOCHMANN

TEAM DUKLA PRAHA
28. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 1
52. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 0
73. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 0
10. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 18
33.
19

Mateusz Grabis

9. VISEGRÁDSKÁ 4 (15.05.2016) - Men 19
33.
19

Václav NEŽERKA

LAWI Stars - GIANT
45. ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš (02.04.2016) - MUŽI 0
32. ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ (17.04.2016) - ELITE 0
14. ČP ROKYCANY (08.05.2016) - ELITE 14
59. ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA (21.05.2016) - ELITE 0
29. ČP BLATNÁ (23.07.2016) - ELITE 1
24. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 4
34.
17

Vojtěch SEDLÁČEK

CC ETUPES , SCM: Prostějov
11. ČP PRAHA (02.10.2016) - ELITE 17
Položek na stránku: