ČP na dráze Omnium - žákyně kadetky (2016)

celkem 42 záznamů (Zobrazeno 1 až 42)
1.
433

Dagmar HEJHALOVÁ

DUKLA PRAHA
1. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 26
1. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 26
1. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 26
1. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 39
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 26
1. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žákyněkadetkysprint 26
1. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 26
3. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově 29
2. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 33
1. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - keirin finále 39
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 39
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 33
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 26
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth zky 39
2.
398

Sabina DŽERENGOVÁ

DUKLA PRAHA
3. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 19
4. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 17
4. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 17
1. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací 26
5. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 23
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 13
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žákyněkadetkysprint 16
2. TURNÉ 4 DRAH 1. (05.07.2016) - žákyně + kadetky 22
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6 17
3. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 19
4. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově 26
2. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 33
6. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - keirin finále 20
5. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 23
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 26
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 26
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth zky 33
2. Turné 4 drah 1. žáci (05.07.2016) - žákyně+kadetky 22
3.
396

Kristýna BURLOVÁ

DUKLA PRAHA , SCM: Plzeň
4. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 17
2. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 22
5. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 16
3. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací 19
3. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 29
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 22
2. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žákyněkadetkysprint 22
1. TURNÉ 4 DRAH 1. (05.07.2016) - žákyně + kadetky 26
1. Sprinterské dny (09.06.2016) - _empty_ 26
2. Sprinterské dny (09.06.2016) - _empty_ 22
1. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6 26
2. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 22
2. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově 33
1. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 39
3. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - keirin finále 29
1. Turné 4 drah 1. žáci (05.07.2016) - žákyně+kadetky 26
4.
286

Michaela MAJEROVÁ

DUKLA PRAHA , SCM: KOVO
7. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 14
8. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 13
7. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 14
. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací 0
9. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 14
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 17
4. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žákyněkadetkysprint 17
5. TURNÉ 4 DRAH 1. (05.07.2016) - žákyně + kadetky 16
5. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6 16
5. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 16
7. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově 18
4. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 26
10. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 12
7. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 18
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 26
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - St kky 33
5. Turné 4 drah 1. žáci (05.07.2016) - žákyně+kadetky 16
5.
245

Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ

Roman Kreuziger Cycling Academy , SCM: Plzeň
6. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 20
1. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově 39
1. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 39
2. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - keirin finále 33
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 33
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 39
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 16
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth zky 26
6.
240

Hana HEŘMANOVSKÁ

TJ UNIČOV , SCM: Prostějov
2. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 22
. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 0
3. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 19
5. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 16
6. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově 20
3. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 29
4. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - keirin finále 26
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 29
6. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 20
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 20
1. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - St kky 39
7.
207

Gabriela BÁRTOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
3. TURNÉ 4 DRAH 1. (05.07.2016) - žákyně + kadetky 19
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6 19
5. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově 23
3. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 29
4. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 26
5. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 23
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 20
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth zky 29
3. Turné 4 drah 1. žáci (05.07.2016) - žákyně+kadetky 19
8.
202

Natálie KUBELKOVÁ

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
5. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 16
3. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 19
2. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 22
2. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací 22
2. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 33
3. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 19
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žákyněkadetkysprint 15
4. TURNÉ 4 DRAH 1. (05.07.2016) - žákyně + kadetky 17
2. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6 22
22. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 0
4. Turné 4 drah 1. žáci (05.07.2016) - žákyně+kadetky 17
9.
138

Šárka KŘIKAVOVÁ

kola-bbm.cz , SCM: Plzeň
9. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 12
7. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací 14
8. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 13
8. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově 16
5. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 23
8. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 16
10. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 12
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 16
8. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth zky 16
10.
119

Adéla HOLUBOVÁ

kola-bbm.cz , SCM: Plzeň
5. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 23
5. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + Kadetky - keirin finále 23
6. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 20
9. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 14
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 16
5. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth zky 23
11.
108

Alexandra ANDRLOVÁ

TJ KOVO PRAHA , SCM: KOVO
6. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 15
5. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 16
6. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 15
4. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací 17
8. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 16
6. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 15
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žákyněkadetkysprint 14
12.
73

Veronika BARTONÍKOVÁ

ASO DUKLA BRNO , SCM: Prostějov
12. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 9
9. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 14
11. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 10
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 20
6. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth zky 20
13.
65

Tereza OBOŘILOVÁ

DRAHANSKÝ SPORT TEAM , SCM: Bike2000
7. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 18
3. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 29
7. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - sth zky 18
13.
65

Karolína ČERNÁ

DUKLA PRAHA
9. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 12
7. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 14
10. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 11
5. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací 16
9. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 12
14.
57

Justýna KOLÁŘOVÁ

DUKLA PRAHA
8. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 13
6. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 15
10. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 12
4. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 17
15.
47

Anna JABORNÍKOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
6. TURNÉ 4 DRAH 1. (05.07.2016) - žákyně + kadetky 15
6. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6 15
19. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 2
6. Turné 4 drah 1. žáci (05.07.2016) - žákyně+kadetky 15
16.
46

Michaela POULOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
7. TURNÉ 4 DRAH 1. (05.07.2016) - žákyně + kadetky 14
7. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6 14
17. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 4
7. Turné 4 drah 1. žáci (05.07.2016) - žákyně+kadetky 14
17.
45

Libuše PRCHALOVÁ

4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. , SCM: Prostějov
7. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 18
7. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium 14
8. ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY (22.04.2016) - žákyněkadetkysprint 13
18.
44

Adéla HERMANOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
8. TURNÉ 4 DRAH 1. (05.07.2016) - žákyně + kadetky 13
8. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6 13
16. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 5
8. Turné 4 drah 1. žáci (05.07.2016) - žákyně+kadetky 13
19.
31

Aneta ZICHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
10. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 11
2. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - dr zky kky 20
19.
31

Barbora ALBLOVÁ

DUKLA PRAHA
10. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 11
9. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 12
13. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 8
20.
30

Adéla MARKOVÁ

DUKLA PRAHA
11. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY 10
10. ČP Motol (28.11.2015) - ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací 11
12. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 9
22.
28

Karolína POLÁKOVÁ

CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
8. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 13
6. ČP Motol (14.11.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací 15
23.
26

Kateřina DOSTÁLOVÁ

CK DACOM PHARMA KYJOV , SCM: Prostějov
11. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - bod z ky 10
8. MČR vytrvalostní disciplíny (02.09.2016) - scratch zak kadetky 16
23.
26

Klára DOTZAUEROVÁ

DUKLA PRAHA
4. MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR (09.09.2016) - Žákyně + kadetky - sprint družstev 26
23.
26

Veronika JANDOVÁ

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Bike2000
4. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 26
24.
19

Jakub VAJBAR

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
3. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žáci + žákyně + kadetky - vylučovací 19
25.
17

David KARÁSEK

TJ FAVORIT BRNO , SCM: Brno
4. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žáci + žákyně + kadetky - vylučovací 17
26.
16

Adam MATĚJKA

SP KOLO LOAP SPECIALIZED , SCM: KOVO
5. TURNÉ 4 DRAH 2. (06.07.2016) - žáci + žákyně + kadetky - vylučovací 16
27.
15

Janine KOKAS

6. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 15
28.
14

Adéla FOLTÝNOVÁ

BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV , SCM: Plzeň
7. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 14
29.
12

Patricie MÜLLEROVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
9. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 12
30.
10

Eliška DRBOHLAVOVÁ

BIKECLINIC JUNIOR TEAM
11. MČR mládeže Motol (19.12.2015) - ŽÁKYNĚ A KADETKY 10
30.
10

Eliška GRULICHOVÁ

PARDUS TUFO Prostějov z.s. , SCM: Prostějov
11. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 10
31.
8

Vendula HLINKOVÁ

SK PETŘÍN PLZEŇ
13. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 8
32.
7

Anna SMUTNÁ

DRAHANSKÝ SPORT TEAM
14. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 7
33.
6

Emílie RYŠAVÁ

DRAHANSKÝ SPORT TEAM
15. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 6
34.
3

Hana ČERNÁ

DRAHANSKÝ SPORT TEAM
18. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 3
35.
1

Veronika JADRNÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
20. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 1
36.
0

Barbora NĚMCOVÁ

SPORTCOMPLEX BŘECLAV
21. TURNÉ 4 DRAH 4. (17.08.2016) - žákyně+kadetky 0
Položek na stránku: