Luboš KOMÍNEK

Oddíl
DUKLA PRAHA


Absolvované závody

celkem 97 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 16 JUNIOŘI
09.09.2018 5. ČP HODKOVICE n.M. 32 JUNIOŘI
09.09.2018 5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou 32 JUNIOŘI
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 4 Junioři
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 4 Junioři
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 34 JUNIOŘI
09.06.2018 OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICE 2 JUNIOŘI
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 59 JUNIOŘI
15.04.2018 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 24 JUNIOŘI
08.04.2018 1. ČP ZBRASLAV 12 JUNIOŘI
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 6 JUNIOŘI - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 11 JUNIOŘI - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 2 JUNIOŘI - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 2 KADETI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 2 KADETI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 2 KADETI
02.09.2017 ČP - OMNIUM 1 KADETI - OMNIUM
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 1 KADETI
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 1 KADETI - OMNIUM
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 1 KADETI - VYLUČOVACÍ
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 1 KADETI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 2 KADETI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 2 KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 6 KADETI
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 6 _empty_
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 6 Kadeti
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 10 KADETI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 3 KADETI a JUNIORKY
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 3 KADETI a JUNIORKY
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 5 KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 3 KADETI
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 1 KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 1 KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 1 KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 16 KADETI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV _empty_
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 1 KADET
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 1 KADETI
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 2 KADETI - OMNIUM
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 2 kadeti
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 2 KADETI-vylučovacízávod
19.11.2016 OMNIUM 3 KADETI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 4 KADETI / CADETS
24.09.2016 6. ČP Židovice 4 KADETI
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 2 Kadeti - 500m
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 3 Kadeti - keirin finle
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 7 Kadeti - sprint celkově
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR Kadeti - sprint družstev kvalifikace
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 5 kad scratch
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 6 bod kadet
Položek na stránku: