Bike2000

celkem 41 záznamů (Zobrazeno 1 až 41)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Oddíl
AJVAZI Edi Kadet 8437 TJ FAVORIT BRNO
BRÁBLÍK Martin junior 21639 FORCE GO! Jeseník
CIHLÁŘ Adam Muži U23 20840 TJ FAVORIT BRNO
DOFEK Jiří Kadet 11706 TJ FAVORIT BRNO
DOLNÍČEK Marek Muži U23 19611 PARDUS TUFO Prostějov
DUŠEK Jiří junior 20668 TJ FAVORIT BRNO
HAASOVÁ Kristýna Kadetky 19703 MORAVEC Team
HARTL Štěpán Kadet 21056 MS BIKE ACADEMY RACING
HOLEŠOVSKÁ Monika Kadetky 20085 TJ FAVORIT BRNO
JAITNER Richard junior 20406 TJ FAVORIT BRNO
JANDOVÁ Veronika juniorky 19906 TJ FAVORIT BRNO
KADLEC Vojtěch junior 20474 TJ FAVORIT BRNO
KŘENEK Adam junior 20473 TJ FAVORIT BRNO
KUBÍČEK Jan Kadet 21493 TJ FAVORIT BRNO
KUČERA Michal Muži U23 12268 TJ FAVORIT BRNO
KUCHAŘOVÁ Zuzana juniorky sálová cyklistika 18553 SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO
MALÍNEK Lukáš junior 20672 FORCE GO! Jeseník
MARŠÁLEK Filip žáci - starší 20673 TJ FAVORIT BRNO
MAZÁNEK Matěj Kadet 19850 MORAVEC Team
MICHAL Jakub junior 19610 TJ FAVORIT BRNO
MOLÁK Dominik Kadet 20928 Vysočina Cycling
NAVRKALOVÁ Michaela Kadetky 21098 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
NAVRKALOVÁ Nikola žákyně starší 21525 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
OBOŘILOVÁ Tereza Kadetky 5594 DRAHANSKÝ SPORT TEAM
ODEHNAL Šimon Kadet 19226 SPORTCOMPLEX BŘECLAV
PEČÍNKA Václav žáci - cyklotrial 20177 AMK HAMRY NAD SÁZAVOU
PROCHÁZKA Michal Muži U23 19347 TJ FAVORIT BRNO
PRUDEK Dominik Muži U23 9600 ETHIC SPORT
ŘEPA Vojtěch junior 21568 TJ FAVORIT BRNO
ŠIMEK Milan junior 20213 TJ FAVORIT BRNO
ŠINDELÁŘ Jan Kadet 19698 MORAVEC Team
ŠMÍDA Michal junior 5561 DRAHANSKÝ SPORT TEAM
ŠVESTKA Jan žáci mladší rychlostní 21496 TJ FAVORIT BRNO
TARABA Ondřej junior 21640 FORCE GO! Jeseník
TELECKÝ Štěpán žáci - starší 19223 TJ FAVORIT BRNO
TESAŘ Jakub žáci - starší 20059 ETHIC SPORT
TESAŘOVÁ Jana juniorky 19702 ETHIC SPORT
TLAMKA Tomáš Kadet 5563 NUTREND SPECIALIZED RACING
VAVREK Dušan Muži U23 12190 TEAM DUKLA PRAHA
VOSTREJŽ David junior 8769 TJ FAVORIT BRNO
ZEMÁNKOVÁ Anna juniorky 5572 MORAVEC Team
Položek na stránku:
celkem 220 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Účastníci
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 325 / 10

8. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
2. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
17. Michaela NAVRKALOVÁ - KADETKY
11. Nikola NAVRKALOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
3. Veronika JANDOVÁ - JUNIORKY
6. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
19. Vojtěch KADLEC - JUNIOŘI
28. Adam KŘENEK - JUNIOŘI
43. Jakub MICHAL - JUNIOŘI
45. Milan ŠIMEK - JUNIOŘI
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY 113 / 4

-. Dušan VAVREK - ELITE
-. Adam CIHLÁŘ - ELITE
-. Michal PROCHÁZKA - ELITE
-. Marek DOLNÍČEK - ELITE
15.04.2018 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 439 / 11

17. Nikola NAVRKALOVÁ - ŽÁKYNĚ
4. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
6. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
16. Michaela NAVRKALOVÁ - KADETKY
20. Tomáš TLAMKA - KADETI
1. Veronika JANDOVÁ - JUNIORKY
3. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
17. Vojtěch KADLEC - JUNIOŘI
56. Adam KŘENEK - JUNIOŘI
64. Jakub MICHAL - JUNIOŘI
-. Milan ŠIMEK - JUNIOŘI
08.04.2018 1. ČP ZBRASLAV 409 / 15

18. Nikola NAVRKALOVÁ - ŽÁKYNĚ
6. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
4. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
17. Michaela NAVRKALOVÁ - KADETKY
23. Jan ŠINDELÁŘ - KADETI
-. Dominik MOLÁK - KADETI
-. Veronika JANDOVÁ - JUNIORKY
13. Vojtěch KADLEC - JUNIOŘI
30. Jakub MICHAL - JUNIOŘI
-. Michal ŠMÍDA - JUNIOŘI
-. Milan ŠIMEK - JUNIOŘI
-. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI
-. Adam KŘENEK - JUNIOŘI
-. Ondřej TARABA - JUNIOŘI
-. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 101 / 3

14. Vojtěch KADLEC - JUNIOŘI - OMNIUM
21. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
5. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 113 / 4

17. Vojtěch KADLEC - JUNIOŘI - OMNIUM
25. Ondřej TARABA - JUNIOŘI - OMNIUM
28. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
3. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 116 / 4

20. Ondřej TARABA - JUNIOŘI - OMNIUM
22. Vojtěch KADLEC - JUNIOŘI - OMNIUM
26. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
9. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Elite 66 / 1

33. Adam CIHLÁŘ - MUŽI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 6

18. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
1. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
2. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
11. Adam KŘENEK - KADETI
31. Michal ŠMÍDA - KADETI
5. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 6

18. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI STARŠÍ
1. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
2. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
5. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
11. Adam KŘENEK - KADETI
30. Michal ŠMÍDA - KADETI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 6

18. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
1. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
2. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
11. Adam KŘENEK - KADETI
31. Michal ŠMÍDA - KADETI
5. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
02.09.2017 ČP - OMNIUM 51 / 6

2. Dušan VAVREK - JUNIOŘI - OMNIUM
8. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
3. Adam KŘENEK - KADETI - OMNIUM
16. Vojtěch KADLEC - KADETI - OMNIUM
12. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
1. Veronika JANDOVÁ - KADETKY - OMNIUM
27.08.2017 ČP OSTRAVA - Elite 74 / 1

-. Adam CIHLÁŘ - ELITE
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 185 / 9

28. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
1. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
13. Vojtěch KADLEC - KADETI
14. Adam KŘENEK - KADETI
26. Michal ŠMÍDA - KADETI
4. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
15. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOŘI
32. Ondřej TARABA - JUNIOŘI
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 72 / 3

8. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
11. Michal ŠMÍDA - KADETI - OMNIUM
18. Dominik MOLÁK - KADETI - OMNIUM
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 70 / 3

13. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
6. Michal ŠMÍDA - KADETI - VYLUČOVACÍ
9. Vojtěch KADLEC - KADETI - VYLUČOVACÍ
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 176 / 8

5. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI - starší
3. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
3. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
9. Vojtěch KADLEC - KADETI
9. Jakub MICHAL - KADETI
3. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
3. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
3. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 130 / 7

19. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI - starší
2. Veronika JANDOVÁ - F*KADET
7. Tereza OBOŘILOVÁ - F*KADET
15. Michaela NAVRKALOVÁ - F*KADET
37. Vojtěch KADLEC - KADETI
40. Jakub MICHAL - KADETI
47. Michal ŠMÍDA - KADETI
19. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI - starší
2. Veronika JANDOVÁ - F*KADET
7. Tereza OBOŘILOVÁ - F*KADET
15. Michaela NAVRKALOVÁ - F*KADET
37. Vojtěch KADLEC - KADETI
40. Jakub MICHAL - KADETI
47. Michal ŠMÍDA - KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 174 / 11

11. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
2. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
3. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
14. Michaela NAVRKALOVÁ - KADETKY
8. Vojtěch KADLEC - KADETI
20. Jakub MICHAL - KADETI
36. Michal ŠMÍDA - KADETI
6. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
10. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
11. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
14. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
08.07.2017 ČP BLATNÁ 86 / 1

57. Adam CIHLÁŘ - ELITE
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 257 / 12

27. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
2. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
3. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
14. Jakub MICHAL - KADETI
15. Adam KŘENEK - KADETI
32. Vojtěch KADLEC - KADETI
42. Jan KUBÍČEK - KADETI
52. Michal ŠMÍDA - KADETI
-. Dominik MOLÁK - KADETI
9. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
20. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
37. Milan ŠIMEK - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 70 / 7

6. Adam KŘENEK - KADETI a JUNIORKY
25. Vojtěch KADLEC - KADETI a JUNIORKY
39. Jan KUBÍČEK - KADETI a JUNIORKY
11. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
12. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
21. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
24. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 104 / 8

16. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI
6. Adam KŘENEK - KADETI a JUNIORKY
25. Vojtěch KADLEC - KADETI a JUNIORKY
39. Jan KUBÍČEK - KADETI a JUNIORKY
11. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
12. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
21. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
24. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 89 / 8

8. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
4. Adam KŘENEK - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
11. Vojtěch KADLEC - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
2. Dušan VAVREK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
6. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
2. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
9. Adam KŘENEK - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
12. Vojtěch KADLEC - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
17. Jan KUBÍČEK - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
3. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
3. Veronika JANDOVÁ - ŽÁKYNĚ
2. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
10. Dušan VAVREK - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
-. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
08.05.2017 ČP ROKYCANY 94 / 2

49. Michal KUČERA - ELITE
53. Adam CIHLÁŘ - ELITE
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 94 / 8

11. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
3. Veronika JANDOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
4. Adam KŘENEK - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
16. Vojtěch KADLEC - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
3. Dušan VAVREK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
6. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
-. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
-. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
4. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
10. Adam KŘENEK - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
19. Vojtěch KADLEC - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
13. Veronika JANDOVÁ - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium
14. Dušan VAVREK - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
16. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
20. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
10. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 219 / 8

24. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
4. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
17. Adam KŘENEK - KADETI
39. Jakub MICHAL - KADETI
11. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
24. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
35. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
36. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 337 / 18

-. Michal ŠMÍDA - _empty_
-. Vojtěch KADLEC - _empty_
-. Adam KŘENEK - _empty_
-. Jan KUBÍČEK - _empty_
-. Jakub MICHAL - _empty_
-. Dominik MOLÁK - _empty_
-. Marek DOLNÍČEK - _empty_
-. Jiří DUŠEK - _empty_
-. Michal PROCHÁZKA - _empty_
-. Milan ŠIMEK - _empty_
-. Vojtěch ŘEPA - _empty_
-. Dušan VAVREK - _empty_
-. Martin BRÁBLÍK - _empty_
-. Lukáš MALÍNEK - _empty_
-. Ondřej TARABA - _empty_
-. Tereza OBOŘILOVÁ - _empty_
-. Veronika JANDOVÁ - _empty_
-. Štěpán TELECKÝ - _empty_
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 282 / 19

14. Nikola NAVRKALOVÁ - ŽÁKYNĚ
14. Štěpán TELECKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
2. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
4. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
19. Michaela NAVRKALOVÁ - KADETKY
9. Adam KŘENEK - KADETI
21. Jan ŠINDELÁŘ - KADETI
24. Jakub MICHAL - KADETI
36. Vojtěch KADLEC - KADETI
46. Michal ŠMÍDA - KADETI
61. Dominik MOLÁK - KADETI
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOŘI
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOŘI
29. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOŘI
48. Ondřej TARABA - JUNIOŘI
50. Milan ŠIMEK - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 293 / 18

6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOR
9. Michal PROCHÁZKA - JUNIOR
18. Vojtěch ŘEPA - JUNIOR
20. Lukáš MALÍNEK - JUNIOR
29. Dušan VAVREK - JUNIOR
35. Martin BRÁBLÍK - JUNIOR
-. Ondřej TARABA - JUNIOR
-. Milan ŠIMEK - JUNIOR
9. Adam KŘENEK - KADET
21. Jan ŠINDELÁŘ - KADET
24. Jakub MICHAL - KADET
36. Vojtěch KADLEC - KADET
46. Michal ŠMÍDA - KADET
-. Dominik MOLÁK - KADET
14. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI-starší
2. Veronika JANDOVÁ - KADETKY
4. Tereza OBOŘILOVÁ - KADETKY
14. Nikola NAVRKALOVÁ - ŽÁKYNĚ
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 118 / 6

14. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI - OMNIUM
4. Veronika JANDOVÁ - KADETKY - OMNIUM
5. Adam KŘENEK - KADETI - OMNIUM
5. Dušan VAVREK - JUNIOŘI - OMNIUM
10. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI - OMNIUM
-. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI - OMNIUM
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 156 / 8

20. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI-vylučovacízávod
3. Veronika JANDOVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
9. Adam KŘENEK - KADETI-vylučovacízávod
5. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
12. Dušan VAVREK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
17. Štěpán TELECKÝ - žáci
5. Veronika JANDOVÁ - kadetky žákyně
5. Adam KŘENEK - kadeti
35. Jan KUBÍČEK - kadeti
36. Dominik MOLÁK - kadeti
4. Dušan VAVREK - junioři
16. Michal PROCHÁZKA - junioři
17. Marek DOLNÍČEK - junioři
19.11.2016 OMNIUM 132 / 7

16. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI
5. Veronika JANDOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
2. Adam KŘENEK - KADETI
25. Vojtěch KADLEC - KADETI
8. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
16. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
30. Jiří DUŠEK - JUNIOŘI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 133 / 6

2. Tereza OBOŘILOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
6. Vojtěch ŘEPA - KADETI / CADETS
6. Milan ŠIMEK - KADETI / CADETS
4. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI / JUNIORS
4. Dušan VAVREK - JUNIOŘI / JUNIORS
4. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI / JUNIORS
24.09.2016 6. ČP Židovice 212 / 9

9. Tereza OBOŘILOVÁ - ŽÁKYNĚ
-. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
-. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
-. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
-. Michal KUČERA - JUNIOŘI
-. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI
7. Milan ŠIMEK - KADETI
20. Vojtěch ŘEPA - KADETI
44. Vojtěch KADLEC - KADETI
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 80 / 6

10. Dušan VAVREK - Junioři - sprint celkově
13. Vojtěch ŘEPA - Kadeti - sprint celkově
16. Jiří DUŠEK - Kadeti - sprint celkově
19. Michal ŠMÍDA - Kadeti - sprint celkově
5. Michal KUČERA - Junioři - sprint družstev
5. David VOSTREJŽ - Junioři - sprint družstev
5. Dušan VAVREK - Junioři - sprint družstev
1. Jiří DUŠEK - Kadeti - sprint družstev kvalifikace
1. Vojtěch ŘEPA - Kadeti - sprint družstev kvalifikace
6. Michal ŠMÍDA - Kadeti - sprint družstev kvalifikace
12. Jiří DUŠEK - Kadeti - 500m
18. Vojtěch ŘEPA - Kadeti - 500m
21. Michal ŠMÍDA - Kadeti - 500m
8. Dušan VAVREK - Junioři - keirin finále
11. David VOSTREJŽ - Junioři - keirin finále
-. Michal ŠMÍDA - Kadeti - keirin finle
11. Vojtěch ŘEPA - Kadeti - keirin finle
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 101 / 18

-. Filip MARŠÁLEK - Bod zaci
7. Tereza OBOŘILOVÁ - bod z ky
8. Michal ŠMÍDA - bod kadet
9. Adam KŘENEK - bod kadet
15. Jan KUBÍČEK - bod kadet
24. Ondřej TARABA - bod kadet
26. Vojtěch ŘEPA - bod kadet
-. Jiří DUŠEK - bod kadet
-. Vojtěch KADLEC - bod kadet
3. Michal KUČERA - bod junior
4. Dušan VAVREK - bod junior
13. Marek DOLNÍČEK - bod junior
16. David VOSTREJŽ - bod junior
20. Richard JAITNER - bod junior
11. Filip MARŠÁLEK - scratch zaci
4. Marek DOLNÍČEK - scratch jun
5. Dušan VAVREK - scratch jun
7. Michal KUČERA - scratch jun
12. David VOSTREJŽ - scratch jun
-. Richard JAITNER - scratch jun
3. Tereza OBOŘILOVÁ - scratch zak kadetky
14. Michal ŠMÍDA - kad scratch
15. Vojtěch ŘEPA - kad scratch
18. Ondřej TARABA - kad scratch
23. Jan KUBÍČEK - kad scratch
27. Vojtěch KADLEC - kad scratch
28. Adam KŘENEK - kad scratch
-. Jiří DUŠEK - kad scratch
3. Filip MARŠÁLEK - dr zak
3. Štěpán HARTL - dr zak
3. Dominik MOLÁK - dr zak
3. Dušan VAVREK - dr jun
3. Marek DOLNÍČEK - dr jun
3. Dominik PRUDEK - dr jun
3. Michal KUČERA - dr jun
4. David VOSTREJŽ - dr jun
4. Richard JAITNER - dr jun
1. Vojtěch ŘEPA - dr kad
1. Ondřej TARABA - dr kad
1. Adam KŘENEK - dr kad
2. Michal KUČERA - sth jun
3. Monika HOLEŠOVSKÁ - St kky
7. Tereza OBOŘILOVÁ - sth zky
6. Vojtěch ŘEPA - sth kad
20.08.2016 5. ČPM Holice 180 / 14

4. Tereza OBOŘILOVÁ - ŽÁKYNĚ-starší
22. Filip MARŠÁLEK - ŽÁCI-starší
8. Adam CIHLÁŘ - JUNIOŘI
9. Michal KUČERA - JUNIOŘI
14. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
17. Lukáš MALÍNEK - JUNIOŘI
22. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI
25. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
14. Vojtěch ŘEPA - KADETI
19. Michal ŠMÍDA - KADETI
32. Jan KUBÍČEK - KADETI
35. Jakub MICHAL - KADETI
-. Jiří DUŠEK - KADETI
-. Zuzana KUCHAŘOVÁ - JUNIORKY
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 120 / 16

16. Štěpán TELECKÝ - ŽÁCI
21. Filip MARŠÁLEK - ŽÁCI
28. Dominik MOLÁK - ŽÁCI
8. Vojtěch ŘEPA - KADETI
14. Ondřej TARABA - KADETI
19. Adam KŘENEK - KADETI
24. Vojtěch KADLEC - KADETI
26. Jan KUBÍČEK - KADETI
27. Jiří DUŠEK - KADETI
34. Michal ŠMÍDA - KADETI
7. Zuzana KUCHAŘOVÁ - JUNIORKY+ŽENY
3. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
8. Michal KUČERA - JUNIOŘI
9. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
12. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI
14. Lukáš MALÍNEK - JUNIOŘI
2. Vojtěch ŘEPA - KADETImadison
8. Adam KŘENEK - KADETImadison
8. Ondřej TARABA - KADETImadison
11. Vojtěch KADLEC - KADETImadison
11. Jan KUBÍČEK - KADETImadison
12. Michal ŠMÍDA - KADETImadison
12. Jiří DUŠEK - KADETImadison
2. Michal KUČERA - JUNIOŘImadison
3. Dušan VAVREK - JUNIOŘImadison
8. David VOSTREJŽ - JUNIOŘImadison
8. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘImadison
31.07.2016 MČR 154 / 12

9. Tomáš TLAMKA - ŽÁCI-starší
10. Jan ŠINDELÁŘ - ŽÁCI-starší
9. Anna ZEMÁNKOVÁ - KADETKY
14. Kristýna HAASOVÁ - KADETKY
1. Tereza OBOŘILOVÁ - ŽÁKYNĚ
9. Michaela NAVRKALOVÁ - ŽÁKYNĚ
9. Vojtěch ŘEPA - KADETI
27. Milan ŠIMEK - KADETI
-. Jakub MICHAL - KADETI
-. Ondřej TARABA - KADETI
-. Michal ŠMÍDA - KADETI
-. Adam KŘENEK - KADETI
28.07.2016 MČR 135 / 8

4. Tomáš TLAMKA - ŽÁCI - starší
5. Tereza OBOŘILOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
22. Vojtěch ŘEPA - KADETI
30. Milan ŠIMEK - KADETI
56. Adam KŘENEK - KADETI
57. Vojtěch KADLEC - KADETI
59. Michal ŠMÍDA - KADETI
62. Jakub MICHAL - KADETI
23.07.2016 ČP BLATNÁ 83 / 1

-. Adam CIHLÁŘ - ELITE
06.07.2016 TURNÉ 4 DRAH 2. 65 / 6

9. Jiří DUŠEK - KADETI bodovac 60 kol 6
20. Vojtěch ŘEPA - KADETI bodovac 60 kol 6
21. Vojtěch KADLEC - KADETI bodovac 60 kol 6
15. Richard JAITNER - JUNIOŘI bodovací 72 kol á 6
16. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI bodovací 72 kol á 6
20. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI bodovací 72 kol á 6
3. Jiří DUŠEK - KADETI - madison 80 kol 20
5. Vojtěch ŘEPA - KADETI - madison 80 kol 20
5. Vojtěch KADLEC - KADETI - madison 80 kol 20
6. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI - madison 100 kol á 20
6. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI - madison 100 kol á 20
7. Richard JAITNER - JUNIOŘI - madison 100 kol á 20
06.07.2016 Turné 4 drah 2. žáci 21 / 1

7. Filip MARŠÁLEK - ŽÁCIbodovací48kolá6
7. Filip MARŠÁLEK - ŽÁCI-madison60kolá20
05.07.2016 Turné 4 drah 1. žáci 24 / 1

8. Filip MARŠÁLEK - ŽÁCI
05.07.2016 TURNÉ 4 DRAH 1. 64 / 6

3. Vojtěch ŘEPA - KADETI
12. Jiří DUŠEK - KADETI
18. Vojtěch KADLEC - KADETI
14. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
21. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI
23. Richard JAITNER - JUNIOŘI
25.06.2016 MČR MSR silnice jednotlivců 79 / 6

8. Adam CIHLÁŘ - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
12. Dominik PRUDEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
17. Dušan VAVREK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
24. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
-. Michal KUČERA - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
-. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
23.06.2016 MČR MSR časovka jednotlivců 127 / 4

16. Dušan VAVREK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
19. Adam CIHLÁŘ - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
33. Lukáš MALÍNEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
35. Richard JAITNER - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
18.06.2016 4. ČP 206 / 12

26. Michal ŠMÍDA - KADETI
-. Adam KŘENEK - KADETI
-. Vojtěch KADLEC - KADETI
-. Milan ŠIMEK - KADETI
-. Vojtěch ŘEPA - KADETI
-. Zuzana KUCHAŘOVÁ - JUNIORKY
4. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI
10. Adam CIHLÁŘ - JUNIOŘI
21. Michal PROCHÁZKA - JUNIOŘI
23. Dušan VAVREK - JUNIOŘI
-. Richard JAITNER - JUNIOŘI
-. Michal KUČERA - JUNIOŘI
27.05.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 81 / 9

8. Jiří DUŠEK - KADETI - sthac omnium
14. Michal ŠMÍDA - KADETI - sthac omnium
17. Adam KŘENEK - KADETI - sthac omnium
21. Jan KUBÍČEK - KADETI - sthac omnium
2. Michal KUČERA - JUNIOŘI - stíhací omnium
5. Dušan VAVREK - JUNIOŘI - stíhací omnium
7. Richard JAITNER - JUNIOŘI - stíhací omnium
8. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI - stíhací omnium
14. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI - stíhací omnium
9. Adam KŘENEK - KADETI - bodovac omnium
14. Michal ŠMÍDA - KADETI - bodovac omnium
18. Jiří DUŠEK - KADETI - bodovac omnium
6. Dušan VAVREK - JUNIOŘI JUNIORS - bodovací omnium
11. Richard JAITNER - JUNIOŘI JUNIORS - bodovací omnium
12. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI JUNIORS - bodovací omnium
-. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI JUNIORS - bodovací omnium
-. Michal KUČERA - JUNIOŘI JUNIORS - bodovací omnium
9. Jiří DUŠEK - KADETI - sprintersk omnium
13. Michal ŠMÍDA - KADETI - sprintersk omnium
16. Adam KŘENEK - KADETI - sprintersk omnium
-. Jan KUBÍČEK - KADETI - sprintersk omnium
13. Marek DOLNÍČEK - JUNIOŘI - sprinterské omnium
-. Michal KUČERA - JUNIOŘI - sprinterské omnium
-. David VOSTREJŽ - JUNIOŘI - sprinterské omnium
-. Richard JAITNER - JUNIOŘI - sprinterské omnium
Položek na stránku: