Prostějov

celkem 65 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Oddíl
BAJER Vilém junior 6871 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
BÁRTA Tomáš Muži U23 11441 PARDUS TUFO Prostějov
BARTONÍKOVÁ Veronika Kadetky 21540 ASO DUKLA BRNO
BÁRTOVÁ Gabriela Kadetky 20187 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
BERNÁT Jakub junior 19311 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
BITTNER Pavel Kadet 14350 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
BOHATÁ Anna Elite ženy 21073 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
CETKOVSKÁ Ema Elite ženy 12285 TEAM DUKLA PRAHA
CHARALAMBIDIS Denis Muži U23 9185 TJ KOVO PRAHA
CINK Jan junior 5465 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
DOSEDĚLOVÁ Tereza juniorky 20563 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
DOSTÁLOVÁ Kateřina Kadetky 20158 CK DACOM PHARMA KYJOV
GRULICHOVÁ Eliška žákyně starší 21376 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
HALÁMEK Tomáš žáci - starší 21420 TUFO CZ OTROKOVICE
HEŘMANOVSKÁ Hana juniorky 5222 TJ UNIČOV
HRDLIČKA Aleš Kadet 21099 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
HUDEČEK Dalibor junior 19855 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
HUDEČEK Jan žáci - starší 21033 TUFO CZ OTROKOVICE
JURICA Samuel žáci mladší rychlostní 21371 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
KABRHEL Milan Muži U23 3713 TEAM DUKLA PRAHA
KAŇKOVSKÝ Jan junior 9738 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
KAŇKOVSKÝ Adam Kadet 19344 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
KLIMEK David junior 19957 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
KMÍNEK Vojtěch junior 7825 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
KNAPKOVÁ Denisa Elite ženy 13034 SUPERIOR RIDERS
KOBLÍŽEK Matyáš žáci - starší 21377 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
KOČAŘÍK Václav junior 9513 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
KOLAŘÍK Lukáš junior 20364 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
KONEČNÝ Tomáš junior 21091 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
KOSTIHA Antonín junior 13290 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
KRYL Vlastimil junior 21378 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
KULHA Filip žáci - starší 21034 ŠKC Dubnica n/Váhom
LICHTENBERG Jaroslav junior 21074 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
LOCHMANOVÁ Aneta Kadetky 21303 MG Bike Team
MÜLLER Maxim junior 9874 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
MÜLLEROVÁ Patricie žákyně starší 21379 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
NERADIL Vojtěch junior 21030 TUFO CZ OTROKOVICE
OBDRŽÁLEK Tomáš Kadet 20290 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
OTRUBA Jakub Muži U23 19627 ELKOV AUTHOR cycling team
PILEČEK Jakub junior 19555 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
POLANSKÝ Daniel Kadet 19292 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
POLANSKÝ Adam žáci mladší rychlostní 20562 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
POPELKA Matěj Muži U23 20865 ÚAMK - AMK Biketrial Přerov
PRCHALOVÁ Libuše juniorky 20553 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
ŘEHÁK Martin Kadet 21418 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
ROHÁČEK Jakub junior 13172 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
ROZEHNAL Jan Muži U23 20149 TEAM DUKLA PRAHA
ŠAFAŘÍK Adam Kadet 20159 CK DACOM PHARMA KYJOV
SEDLÁČEK Vojtěch Muži U23 20203 CC ETUPES
ŠIMEK Jan Muži U23 8328 TEAM DUKLA PRAHA
Položek na stránku:
celkem 321 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Účastníci
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 85 / 7

7. Lukáš KOLAŘÍK - Junioři
-. Maxim MÜLLER - Junioři
3. Gabriela BÁRTOVÁ - Kadetky + Juniorky + Ženy
10. Martin ŘEHÁK - Kadeti
22. Daniel POLANSKÝ - Kadeti
6. Matyáš KOBLÍŽEK - Žáci - starší
3. Patricie MÜLLEROVÁ - Žákyně
7. Lukáš KOLAŘÍK - Junioři
-. Maxim MÜLLER - Junioři
3. Gabriela BÁRTOVÁ - Kadetky + Juniorky + Ženy
10. Martin ŘEHÁK - Kadeti
22. Daniel POLANSKÝ - Kadeti
6. Matyáš KOBLÍŽEK - Žáci - starší
3. Patricie MÜLLEROVÁ - Žákyně
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 169 / 13

21. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
-. Filip KULHA - STARŠÍ ŽÁCI
4. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
10. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
2. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY
6. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
4. Pavel BITTNER - KADETI
14. Jan VALL - KADETI
17. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI
20. Albert SOLAŘ - KADETI
30. Adam KAŇKOVSKÝ - KADETI
37. Martin ŘEHÁK - KADETI
-. Aleš HRDLIČKA - KADETI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 169 / 13

21. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
-. Filip KULHA - STARŠÍ ŽÁCI
10. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
22. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
2. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY
6. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
4. Pavel BITTNER - KADETI
14. Jan VALL - KADETI
17. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI
20. Albert SOLAŘ - KADETI
30. Adam KAŇKOVSKÝ - KADETI
37. Martin ŘEHÁK - KADETI
-. Aleš HRDLIČKA - KADETI
06.07.2018 MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky 112 / 6

2. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
2. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI / MINIME
1. Aleš HRDLIČKA - KADETI / CADETS
1. Pavel BITTNER - KADETI / CADETS
1. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI / CADETS
-. Jan VALL - KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 200 / 17

10. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
6. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI / MINIME
3. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
14. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
1. Mathias VACEK - KADETI / CADETS
2. Pavel BITTNER - KADETI / CADETS
4. Aleš HRDLIČKA - KADETI / CADETS
17. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI / CADETS
18. Martin ŘEHÁK - KADETI / CADETS
24. Jan VALL - KADETI / CADETS
25. Albert SOLAŘ - KADETI / CADETS
31. Adam KAŇKOVSKÝ - KADETI / CADETS
2. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI / JUNIORS
2. David KLIMEK - JUNIOŘI / JUNIORS
4. Lukáš KOLAŘÍK - JUNIOŘI / JUNIORS
4. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI / JUNIORS
4. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI / JUNIORS
29.06.2018 MČR sprintéři 74 / 6

1. Jakub ŠŤASTNÝ - Junioři - sprint celkově
3. Martin ŘEHÁK - Kadeti - sprint celkově
1. Matyáš KOBLÍŽEK - Žáci - sprint celkově
5. Veronika BARTONÍKOVÁ - Kadetky - sprint Celkově
6. Kateřina DOSTÁLOVÁ - Kadetky - sprint Celkově
2. Patricie MÜLLEROVÁ - Žákyně - sprint Celkově
1. Jakub ŠŤASTNÝ - Junioři - sprint družstev
1. Matyáš KOBLÍŽEK - Žáci - sprint družstev
3. Veronika BARTONÍKOVÁ - Kadetky - sprint družstev
2. Patricie MÜLLEROVÁ - Žákyně - sprint družstev
1. Jakub ŠŤASTNÝ - Junioři - 1km
4. Martin ŘEHÁK - Kadeti - 500m
1. Matyáš KOBLÍŽEK - Žáci - 500m
5. Veronika BARTONÍKOVÁ - Kadetky - 500m
8. Kateřina DOSTÁLOVÁ - Kadetky - 500m
2. Patricie MÜLLEROVÁ - Žákyně - 500m
1. Jakub ŠŤASTNÝ - Junioři - keirin
7. Martin ŘEHÁK - Kadeti - keirin
1. Matyáš KOBLÍŽEK - Žáci - keirin
4. Veronika BARTONÍKOVÁ - Juniorky - keirin
6. Kateřina DOSTÁLOVÁ - Juniorky - keirin
3. Patricie MÜLLEROVÁ - Žákyně - keirin
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 102 / 3

2. Tomáš BÁRTA - ELITE
59. Jan ROZEHNAL - ELITE
10. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 272 / 23

21. Samuel JURICA - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY
9. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
12. Kateřina DOSTÁLOVÁ - KADETKY
3. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
10. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
1. Pavel BITTNER - KADETI
10. Aleš HRDLIČKA - KADETI
11. Jan VALL - KADETI
13. Martin ŘEHÁK - KADETI
18. Albert SOLAŘ - KADETI
27. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI
-. Daniel POLANSKÝ - KADETI
6. Ema CETKOVSKÁ - ŽENY
15. Anna BOHATÁ - ŽENY
9. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
10. Lukáš KOLAŘÍK - JUNIOŘI
16. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI
20. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
21. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
28. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI
29. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
44. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
09.06.2018 OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICE 199 / 22

16. Samuel JURICA - MLADŠÍ ŽÁCI
1. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY
7. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
8. Kateřina DOSTÁLOVÁ - KADETKY
8. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
13. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
1. Pavel BITTNER - KADETI
8. Martin ŘEHÁK - KADETI
13. Jan VALL - KADETI
19. Albert SOLAŘ - KADETI
20. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI
22. Aleš HRDLIČKA - KADETI
28. Daniel POLANSKÝ - KADETI
4. Ema CETKOVSKÁ - ŽENY
10. Anna BOHATÁ - ŽENY
2. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
1. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
8. Lukáš KOLAŘÍK - JUNIOŘI
11. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI
13. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI
19. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
26. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 325 / 24

36. Samuel JURICA - MLADŠÍ ŽÁCI
16. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY
7. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
6. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ st.
10. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
1. Pavel BITTNER - KADETI
3. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI
4. Aleš HRDLIČKA - KADETI
11. Daniel ŽVAK - KADETI
19. Jan VALL - KADETI
24. Albert SOLAŘ - KADETI
30. Adam KAŇKOVSKÝ - KADETI
2. Ema CETKOVSKÁ - ŽENY
5. Anna BOHATÁ - ŽENY
-. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
11. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI
14. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
25. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI
26. Lukáš KOLAŘÍK - JUNIOŘI
36. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
41. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
42. David KLIMEK - JUNIOŘI
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY 113 / 4

18. Jakub OTRUBA - ELITE
-. Tomáš BÁRTA - ELITE
-. Jan ROZEHNAL - ELITE
-. Jakub PILEČEK - ELITE
15.04.2018 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 439 / 27

7. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
11. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
27. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY
12. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
17. Kateřina DOSTÁLOVÁ - KADETKY
3. Pavel BITTNER - KADETI
5. Aleš HRDLIČKA - KADETI
6. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI
18. Jan VALL - KADETI
24. Albert SOLAŘ - KADETI
27. Martin ŘEHÁK - KADETI
39. Adam KAŇKOVSKÝ - KADETI
-. Daniel POLANSKÝ - KADETI
-. Michael ŠVEHLA - KADETI
8. Ema CETKOVSKÁ - ŽENY
15. Anna BOHATÁ - ŽENY
23. Natálie VALUCHOVÁ - ŽENY
13. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
8. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
30. David KLIMEK - JUNIOŘI
32. Lukáš KOLAŘÍK - JUNIOŘI
41. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
44. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI
50. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI
57. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
58. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
08.04.2018 1. ČP ZBRASLAV 409 / 30

26. Samuel JURICA - MLADŠÍ ŽÁCI
6. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
12. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
13. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
2. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY
13. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
16. Kateřina DOSTÁLOVÁ - KADETKY
1. Pavel BITTNER - KADETI
7. Michael ŠVEHLA - KADETI
9. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI
10. Martin ŘEHÁK - KADETI
11. Aleš HRDLIČKA - KADETI
12. Jan VALL - KADETI
20. Albert SOLAŘ - KADETI
-. Daniel POLANSKÝ - KADETI
-. Adam KAŇKOVSKÝ - KADETI
-. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETI
-. Mathias VACEK - KADETI
8. Ema CETKOVSKÁ - ŽENY
12. Anna BOHATÁ - ŽENY
-. Natálie VALUCHOVÁ - ŽENY
-. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
6. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
10. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI
17. Lukáš KOLAŘÍK - JUNIOŘI
20. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
22. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
-. David KLIMEK - JUNIOŘI
-. Martin TVARÓG - JUNIOŘI
-. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI
-. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 101 / 16

2. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI - OMNIUM
7. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI - OMNIUM
11. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - OMNIUM
15. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI - OMNIUM
16. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI - OMNIUM
18. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI - OMNIUM
7. Martin ŘEHÁK - KADETI - OMNIUM
8. Jan VALL - KADETI - OMNIUM
10. Daniel POLANSKÝ - KADETI - OMNIUM
12. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI - OMNIUM
16. Aleš HRDLIČKA - KADETI - OMNIUM
3. Ema CETKOVSKÁ - ŽENY - OMNIUM
5. Natálie VALUCHOVÁ - ŽENY - OMNIUM
6. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
3. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
7. Kateřina DOSTÁLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 113 / 20

4. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI - OMNIUM
5. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - OMNIUM
9. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI - OMNIUM
13. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI - OMNIUM
14. Lukáš KOLAŘÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
15. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI - OMNIUM
18. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI - OMNIUM
1. Pavel BITTNER - KADETI - OMNIUM
10. Martin ŘEHÁK - KADETI - OMNIUM
11. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI - OMNIUM
12. Jan VALL - KADETI - OMNIUM
19. Daniel POLANSKÝ - KADETI - OMNIUM
22. Aleš HRDLIČKA - KADETI - OMNIUM
2. Ema CETKOVSKÁ - ŽENY - OMNIUM
3. Natálie VALUCHOVÁ - ŽENY - OMNIUM
1. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
1. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY - OMNIUM
6. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
8. Kateřina DOSTÁLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
6. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 116 / 20

3. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI - OMNIUM
7. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI - OMNIUM
10. Lukáš KOLAŘÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
15. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI - OMNIUM
16. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - OMNIUM
21. Maxim MÜLLER - JUNIOŘI - OMNIUM
24. Tomáš KONEČNÝ - JUNIOŘI - OMNIUM
1. Pavel BITTNER - KADETI - OMNIUM
8. Martin ŘEHÁK - KADETI - OMNIUM
9. Jan VALL - KADETI - OMNIUM
12. Tomáš OBDRŽÁLEK - KADETI - OMNIUM
21. Aleš HRDLIČKA - KADETI - OMNIUM
22. Daniel POLANSKÝ - KADETI - OMNIUM
3. Ema CETKOVSKÁ - ŽENY - OMNIUM
5. Natálie VALUCHOVÁ - ŽENY - OMNIUM
7. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
1. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY - OMNIUM
4. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
8. Kateřina DOSTÁLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
4. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Elite 66 / 2

5. Jakub OTRUBA - MUŽI
-. Martin ŠMÍDA - MUŽI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 26

1. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
18. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
2. Tomáš OBDRŽÁLEK - STARŠÍ ŽÁCI
3. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
6. Jan VALL - STARŠÍ ŽÁCI
14. Albert SOLAŘ - STARŠÍ ŽÁCI
21. Filip KULHA - STARŠÍ ŽÁCI
-. Michael ŠVEHLA - STARŠÍ ŽÁCI
5. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
11. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
1. Pavel BITTNER - KADETI
7. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
16. Maxim MÜLLER - KADETI
27. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
3. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY
-. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
-. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
1. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI
3. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI
13. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
14. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
15. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
17. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
-. David KLIMEK - JUNIOŘI
-. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
1. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ-MLADŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 26

2. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI STARŠÍ
3. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI STARŠÍ
6. Jan VALL - ŽÁCI STARŠÍ
14. Albert SOLAŘ - ŽÁCI STARŠÍ
21. Filip KULHA - ŽÁCI STARŠÍ
-. Michael ŠVEHLA - ŽÁCI STARŠÍ
5. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
11. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
1. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI
3. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI
13. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
14. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
15. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
16. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
-. David KLIMEK - JUNIOŘI
-. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
3. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY
-. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
-. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
1. Pavel BITTNER - KADETI
7. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
15. Maxim MÜLLER - KADETI
26. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
1. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ
18. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ
1. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ MLADŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 26

1. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
18. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
2. Tomáš OBDRŽÁLEK - STARŠÍ ŽÁCI
3. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
6. Jan VALL - STARŠÍ ŽÁCI
14. Albert SOLAŘ - STARŠÍ ŽÁCI
21. Filip KULHA - STARŠÍ ŽÁCI
39. Michael ŠVEHLA - STARŠÍ ŽÁCI
5. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
11. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
1. Pavel BITTNER - KADETI
7. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
16. Maxim MÜLLER - KADETI
27. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
3. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY
7. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
8. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
1. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI
3. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI
13. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
14. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
15. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
17. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
26. David KLIMEK - JUNIOŘI
30. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
1. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ-MLADŠÍ
23.09.2017 MČR MADISON 16 / 1

8. Martin ŠMÍDA - MUŽI - MADISON
02.09.2017 ČP - OMNIUM 51 / 10

6. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - OMNIUM
7. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI - OMNIUM
11. Martin ŘEHÁK - KADETI - OMNIUM
13. Maxim MÜLLER - KADETI - OMNIUM
2. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
10. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
2. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
3. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
4. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
7. Samuel JURICA - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 185 / 23

2. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ
8. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
13. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁKYNĚ
5. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
6. Tomáš OBDRŽÁLEK - STARŠÍ ŽÁCI
7. Jan VALL - STARŠÍ ŽÁCI
12. Albert SOLAŘ - STARŠÍ ŽÁCI
21. Daniel POLANSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
26. Michael ŠVEHLA - STARŠÍ ŽÁCI
4. Libuše PRCHALOVÁ - KADETKY
5. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
9. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
9. Aleš HRDLIČKA - KADETI
11. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
17. Pavel BITTNER - KADETI
22. Maxim MÜLLER - KADETI
23. Martin ŘEHÁK - KADETI
37. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
1. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI
10. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
12. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI
21. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
28. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
27.08.2017 ČP OSTRAVA - Elite 74 / 2

-. Martin ŠMÍDA - ELITE
-. Denis CHARALAMBIDIS - ELITE
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 72 / 10

7. Martin ŠMÍDA - MUŽI - OMNIUM
2. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI - OMNIUM
5. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - OMNIUM
7. Martin ŘEHÁK - KADETI - OMNIUM
10. Maxim MÜLLER - KADETI - OMNIUM
14. Anna BOHATÁ - KADETI - OMNIUM
5. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
8. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
4. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
6. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
1. Anna BOHATÁ - JUNIORKY - OMNIUM
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 70 / 10

4. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
8. Martin ŠMÍDA - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
4. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - VYLUČOVACÍ
7. Maxim MÜLLER - KADETI - VYLUČOVACÍ
10. Anna BOHATÁ - KADETI - VYLUČOVACÍ
19. Natálie VALUCHOVÁ - KADETI - VYLUČOVACÍ
2. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
8. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
2. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
4. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 50 / 13

4. Milan KABRHEL - JUNIOŘI - BODOVACI
5. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI - BODOVACI
8. Matěj TVRZ - JUNIOŘI - BODOVACI
9. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - BODOVACI
11. Maxim MÜLLER - KADETI - BODOVAC
12. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - BODOVAC
2. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI - BODOVACÍ
11. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI - BODOVACÍ
2. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ - BODOVACÍ
3. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY - BODOVACI
1. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY - BODOVACI
3. Anna BOHATÁ - JUNIORKY - BODOVACI
5. Martin ŠMÍDA - MUŽI - OMNIUM
2. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
3. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
9. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
9. Veronika BARTONÍKOVÁ - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
3. Maxim MÜLLER - KADETI A JUNIORKY - MADISON
7. Tomáš KONEČNÝ - KADETI A JUNIORKY - MADISON
7. Anna BOHATÁ - KADETI A JUNIORKY - MADISON
8. Natálie VALUCHOVÁ - KADETI A JUNIORKY - MADISON
2. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
3. Martin ŠMÍDA - JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
4. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
4. Matěj TVRZ - JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 55 / 13

3. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI - OMNIUM
6. Milan KABRHEL - JUNIOŘI - OMNIUM
7. Matěj TVRZ - JUNIOŘI - OMNIUM
9. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - OMNIUM
12. Maxim MÜLLER - KADETI - OMNIUM
13. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - OMNIUM
6. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
7. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
2. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
4. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
1. Anna BOHATÁ - JUNIORKY - OMNIUM
3. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY - OMNIUM
3. Martin ŠMÍDA - MUŽI - OMNIUM
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 176 / 23

5. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
1. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI - starší
1. Jan VALL - ŽÁCI - starší
6. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI - starší
7. Albert SOLAŘ - ŽÁCI - starší
13. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI - starší
1. Pavel BITTNER - KADETI
1. Aleš HRDLIČKA - KADETI
4. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
4. Maxim MÜLLER - KADETI
4. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
11. Martin ŘEHÁK - KADETI
2. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
4. Anna BOHATÁ - JUNIORKY
4. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY
1. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI
1. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI
5. Matěj TVRZ - JUNIOŘI
5. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
5. Milan KABRHEL - JUNIOŘI
7. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
7. David KLIMEK - JUNIOŘI
-. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 130 / 14

5. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
3. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI - starší
6. Jan VALL - ŽÁCI - starší
10. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI - starší
22. Albert SOLAŘ - ŽÁCI - starší
24. Adam KAŇKOVSKÝ - ŽÁCI - starší
28. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI - starší
10. Aneta LOCHMANOVÁ - F*KADET
9. Pavel BITTNER - KADETI
11. Aleš HRDLIČKA - KADETI
15. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
18. Maxim MÜLLER - KADETI
35. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
38. Martin ŘEHÁK - KADETI
5. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
3. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI - starší
6. Jan VALL - ŽÁCI - starší
10. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI - starší
22. Albert SOLAŘ - ŽÁCI - starší
24. Adam KAŇKOVSKÝ - ŽÁCI - starší
28. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI - starší
10. Aneta LOCHMANOVÁ - F*KADET
9. Pavel BITTNER - KADETI
11. Aleš HRDLIČKA - KADETI
15. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
18. Maxim MÜLLER - KADETI
35. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
38. Martin ŘEHÁK - KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 174 / 24

1. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ
2. Tomáš OBDRŽÁLEK - STARŠÍ ŽÁCI
4. Jan VALL - STARŠÍ ŽÁCI
18. Daniel POLANSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
21. Adam KAŇKOVSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
22. Albert SOLAŘ - STARŠÍ ŽÁCI
24. Michael ŠVEHLA - STARŠÍ ŽÁCI
6. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
10. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
4. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
7. Maxim MÜLLER - KADETI
9. Aleš HRDLIČKA - KADETI
18. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
28. Pavel BITTNER - KADETI
32. Martin ŘEHÁK - KADETI
2. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
8. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
19. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
26. Milan KABRHEL - JUNIOŘI
27. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
29. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
35. David KLIMEK - JUNIOŘI
36. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
41. Matěj TVRZ - JUNIOŘI
08.07.2017 ČP BLATNÁ 86 / 3

-. Martin ŠMÍDA - ELITE
-. Denis CHARALAMBIDIS - ELITE
-. Jakub OTRUBA - ELITE
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 2

9. Samuel JURICA - _empty_
2. Patricie MÜLLEROVÁ - _empty_
12. Samuel JURICA - _empty_
2. Patricie MÜLLEROVÁ - _empty_
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 2

9. Samuel JURICA - Žáci
2. Patricie MÜLLEROVÁ - Žákyně
12. Samuel JURICA - Žáci, žákyně, kadetky
2. Patricie MÜLLEROVÁ - žákyně
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 257 / 29

4. Jan VALL - STARŠÍ ŽÁCI
8. Tomáš OBDRŽÁLEK - STARŠÍ ŽÁCI
13. Michael ŠVEHLA - STARŠÍ ŽÁCI
19. Albert SOLAŘ - STARŠÍ ŽÁCI
28. Adam KAŇKOVSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
10. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
17. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
1. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
20. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
4. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ ml.
1. Pavel BITTNER - KADETI
2. Mathias VACEK - KADETI
7. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
19. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
25. Martin ŘEHÁK - KADETI
26. Aleš HRDLIČKA - KADETI
55. Maxim MÜLLER - KADETI
3. Anna BOHATÁ - JUNIORKY
-. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY
-. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
-. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
5. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
15. Jakub PILEČEK - JUNIOŘI
18. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
23. David KLIMEK - JUNIOŘI
25. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
31. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
40. Jan CINK - JUNIOŘI
-. Matěj TVRZ - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 70 / 14

5. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI
16. Tomáš KONEČNÝ - KADETI a JUNIORKY
17. Maxim MÜLLER - KADETI a JUNIORKY
24. Ema CETKOVSKÁ - KADETI a JUNIORKY
34. Natálie VALUCHOVÁ - KADETI a JUNIORKY
35. Anna BOHATÁ - KADETI a JUNIORKY
36. Tereza DOSEDĚLOVÁ - KADETI a JUNIORKY
41. Hana HEŘMANOVSKÁ - KADETI a JUNIORKY
8. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
9. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
13. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI
4. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
10. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
12. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 104 / 17

7. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI
10. Jan VALL - ŽÁCI
19. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI
5. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI STARŠÍ a KADETKY
16. Tomáš KONEČNÝ - KADETI a JUNIORKY
17. Maxim MÜLLER - KADETI a JUNIORKY
24. Ema CETKOVSKÁ - KADETI a JUNIORKY
34. Natálie VALUCHOVÁ - KADETI a JUNIORKY
35. Anna BOHATÁ - KADETI a JUNIORKY
36. Tereza DOSEDĚLOVÁ - KADETI a JUNIORKY
41. Hana HEŘMANOVSKÁ - KADETI a JUNIORKY
8. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
9. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
13. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI
4. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
10. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
12. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 89 / 23

4. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
10. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
2. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
8. Maxim MÜLLER - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
9. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
8. Anna BOHATÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
9. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
4. Milan KABRHEL - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
9. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
11. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
12. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
14. Matěj TVRZ - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
6. Jan VALL - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
7. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
10. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
12. Michael ŠVEHLA - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
1. Pavel BITTNER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
2. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
10. Maxim MÜLLER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
13. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
6. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
6. Veronika BARTONÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ
2. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
3. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
6. Anna BOHATÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
3. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. Milan KABRHEL - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
9. Matěj TVRZ - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
-. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
1. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI
3. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY A ŽENY
4. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY A ŽENY
12. Maxim MÜLLER - KADETI
3. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI
4. Jan VALL - ŽÁCI
9. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI
7. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
8. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
10. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
11. Aneta ZICHOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
08.05.2017 ČP ROKYCANY 94 / 3

21. Jakub OTRUBA - ELITE
-. Martin ŠMÍDA - ELITE
-. Denis CHARALAMBIDIS - ELITE
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 94 / 16

6. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
-. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
5. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
3. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
13. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
-. Maxim MÜLLER - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
8. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
-. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
-. Anna BOHATÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
-. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
4. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
5. Milan KABRHEL - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
10. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
-. Matěj TVRZ - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
-. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
-. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
7. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
9. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
11. Maxim MÜLLER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
14. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
14. Gabriela BÁRTOVÁ - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium
3. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
6. Anna BOHATÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
7. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
1. Milan KABRHEL - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
2. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
3. Matěj TVRZ - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
6. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
1. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI
4. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY A ŽENY
5. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY A ŽENY
-. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY A ŽENY
-. Anna BOHATÁ - JUNIORKY A ŽENY
6. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
11. Maxim MÜLLER - KADETI
15. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
8. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI
13. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI
8. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 219 / 33

2. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ
14. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
17. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁKYNĚ
18. Aneta ZICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
30. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
3. Jan VALL - STARŠÍ ŽÁCI
14. Adam KAŇKOVSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
15. Albert SOLAŘ - STARŠÍ ŽÁCI
18. Michael ŠVEHLA - STARŠÍ ŽÁCI
21. Tomáš OBDRŽÁLEK - STARŠÍ ŽÁCI
26. Daniel POLANSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
27. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
5. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
8. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
3. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
4. Pavel BITTNER - KADETI
10. Aleš HRDLIČKA - KADETI
23. Maxim MÜLLER - KADETI
27. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
49. Martin ŘEHÁK - KADETI
4. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY
5. Anna BOHATÁ - JUNIORKY
6. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
8. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
11. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY
3. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI
10. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI
21. Milan KABRHEL - JUNIOŘI
32. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
39. Matěj TVRZ - JUNIOŘI
44. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
49. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI
62. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 337 / 41

-. Martin ŘEHÁK - _empty_
-. Daniel ŽVAK - _empty_
-. Tomáš KONEČNÝ - _empty_
-. Lukáš KOLAŘÍK - _empty_
-. Maxim MÜLLER - _empty_
-. Pavel BITTNER - _empty_
-. Aleš HRDLIČKA - _empty_
-. Vojtěch SEDLÁČEK - _empty_
-. Milan KABRHEL - _empty_
-. Tomáš BÁRTA - _empty_
-. Jakub BERNÁT - _empty_
-. Jakub ŠŤASTNÝ - _empty_
-. Vlastimil KRYL - _empty_
-. Antonín KOSTIHA - _empty_
-. Jan ROZEHNAL - _empty_
-. Matěj TVRZ - _empty_
-. Jan CINK - _empty_
-. David KLIMEK - _empty_
-. Vojtěch KMÍNEK - _empty_
-. Jakub ROHÁČEK - _empty_
-. Hana HEŘMANOVSKÁ - _empty_
-. Ema CETKOVSKÁ - _empty_
-. Anna BOHATÁ - _empty_
-. Natálie VALUCHOVÁ - _empty_
-. Tereza DOSEDĚLOVÁ - _empty_
-. Aneta LOCHMANOVÁ - _empty_
-. Libuše PRCHALOVÁ - _empty_
-. Veronika BARTONÍKOVÁ - _empty_
-. Samuel JURICA - _empty_
-. Daniel POLANSKÝ - _empty_
-. Matyáš KOBLÍŽEK - _empty_
-. Michael ŠVEHLA - _empty_
-. Adam KAŇKOVSKÝ - _empty_
-. Tomáš OBDRŽÁLEK - _empty_
-. Albert SOLAŘ - _empty_
-. Jan VALL - _empty_
-. Patricie MÜLLEROVÁ - _empty_
-. Eliška GRULICHOVÁ - _empty_
-. Gabriela BÁRTOVÁ - _empty_
-. Aneta ZICHOVÁ - _empty_
-. Kateřina DOSTÁLOVÁ - _empty_
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 293 / 33

4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOR
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOR
17. Milan KABRHEL - JUNIOR
31. David KLIMEK - JUNIOR
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOR
-. Matěj TVRZ - JUNIOR
3. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY
7. Anna BOHATÁ - JUNIORKY
8. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
11. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY
13. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
2. Pavel BITTNER - KADET
7. Aleš HRDLIČKA - KADET
11. Lukáš KOLAŘÍK - KADET
22. Daniel ŽVAK - KADET
25. Tomáš KONEČNÝ - KADET
29. Maxim MÜLLER - KADET
30. Martin ŘEHÁK - KADET
2. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI-starší
10. Albert SOLAŘ - ŽÁCI-starší
16. Jan VALL - ŽÁCI-starší
19. Adam KAŇKOVSKÝ - ŽÁCI-starší
26. Michael ŠVEHLA - ŽÁCI-starší
29. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI-starší
31. Matyáš KOBLÍŽEK - ŽÁCI-starší
6. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
11. Libuše PRCHALOVÁ - KADETKY
12. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
21. Samuel JURICA - ŽÁCI-mladší
1. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ
7. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
19. Aneta ZICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
25. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 282 / 33

21. Samuel JURICA - MLADŠÍ ŽÁCI
1. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ
7. Patricie MÜLLEROVÁ - ŽÁKYNĚ
19. Aneta ZICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
25. Eliška GRULICHOVÁ - ŽÁKYNĚ
2. Tomáš OBDRŽÁLEK - STARŠÍ ŽÁCI
10. Albert SOLAŘ - STARŠÍ ŽÁCI
16. Jan VALL - STARŠÍ ŽÁCI
19. Adam KAŇKOVSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
26. Michael ŠVEHLA - STARŠÍ ŽÁCI
29. Daniel POLANSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
31. Matyáš KOBLÍŽEK - STARŠÍ ŽÁCI
6. Aneta LOCHMANOVÁ - KADETKY
11. Libuše PRCHALOVÁ - KADETKY
12. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY
2. Pavel BITTNER - KADETI
7. Aleš HRDLIČKA - KADETI
11. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
22. Daniel ŽVAK - KADETI
25. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
29. Maxim MÜLLER - KADETI
30. Martin ŘEHÁK - KADETI
3. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY
7. Anna BOHATÁ - JUNIORKY
8. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY
11. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY
13. Hana HEŘMANOVSKÁ - JUNIORKY
4. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
15. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI
17. Milan KABRHEL - JUNIOŘI
31. David KLIMEK - JUNIOŘI
38. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
45. Matěj TVRZ - JUNIOŘI
01.04.2017 ČP VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠ 49 / 2

29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
29. Jakub OTRUBA - muži
33. Tomáš BÁRTA - muži
01.01.2017 Sprint Omnium Motol 15 / 5

1. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI - 1km
5. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - 1km
11. Matěj TVRZ - JUNIOŘI - 1km
11. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI - 1km
11. Jan ROZEHNAL - JUNIOŘI - 1km
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 118 / 26

8. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI - OMNIUM
-. Jan VALL - ŽÁCI - OMNIUM
2. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ - OMNIUM
15. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁKYNĚ - OMNIUM
6. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
1. Pavel BITTNER - KADETI - OMNIUM
3. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI - OMNIUM
11. Maxim MÜLLER - KADETI - OMNIUM
15. Martin ŘEHÁK - KADETI - OMNIUM
16. Tomáš KONEČNÝ - KADETI - OMNIUM
-. Martin ŠMÍDA - MUŽI - OMNIUM
-. Denis CHARALAMBIDIS - MUŽI - OMNIUM
2. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI - OMNIUM
3. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI - OMNIUM
6. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI - OMNIUM
7. Milan KABRHEL - JUNIOŘI - OMNIUM
12. Matěj TVRZ - JUNIOŘI - OMNIUM
13. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI - OMNIUM
-. Jan CINK - JUNIOŘI - OMNIUM
-. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI - OMNIUM
-. Jakub BERNÁT - JUNIOŘI - OMNIUM
-. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI - OMNIUM
3. Ema CETKOVSKÁ - JUNIORKY - OMNIUM
4. Anna BOHATÁ - JUNIORKY - OMNIUM
5. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIORKY - OMNIUM
6. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIORKY - OMNIUM
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 156 / 30

8. Jan VALL - ŽÁCI-vylučovacízávod
9. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI-vylučovacízávod
17. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI-vylučovacízávod
8. Veronika BARTONÍKOVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
3. Gabriela BÁRTOVÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
18. Kateřina DOSTÁLOVÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
1. Pavel BITTNER - KADETI-vylučovacízávod
5. Maxim MÜLLER - KADETI-vylučovacízávod
6. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI-vylučovacízávod
18. Tomáš KONEČNÝ - KADETI-vylučovacízávod
20. Martin ŘEHÁK - KADETI-vylučovacízávod
4. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI-vylučovacízávod
7. Matěj TVRZ - JUNIOŘI-vylučovacízávod
8. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
9. Milan KABRHEL - JUNIOŘI-vylučovacízávod
11. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
14. Jan CINK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
15. Jakub BERNÁT - JUNIOŘI-vylučovacízávod
17. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI-vylučovacízávod
19. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI-vylučovacízávod
21. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
11. Martin ŠMÍDA - MUŽI-vylučovacízávod
12. Jan ŠIMEK - MUŽI-vylučovacízávod
19. Denis CHARALAMBIDIS - MUŽI-vylučovacízávod
5. Ema CETKOVSKÁ - ŽENYAJUNIORKY-vylučovacízávod
8. Natálie VALUCHOVÁ - ŽENYAJUNIORKY-vylučovacízávod
9. Tereza DOSEDĚLOVÁ - ŽENYAJUNIORKY-vylučovacízávod
3. Jan VALL - žáci
7. Tomáš OBDRŽÁLEK - žáci
19. Michael ŠVEHLA - žáci
26. Daniel POLANSKÝ - žáci
35. Matyáš KOBLÍŽEK - žáci
7. Gabriela BÁRTOVÁ - kadetky žákyně
15. Veronika BARTONÍKOVÁ - kadetky žákyně
24. Kateřina DOSTÁLOVÁ - kadetky žákyně
1. Pavel BITTNER - kadeti
3. Lukáš KOLAŘÍK - kadeti
9. Ema CETKOVSKÁ - kadeti
17. Tomáš KONEČNÝ - kadeti
22. Maxim MÜLLER - kadeti
27. Martin ŘEHÁK - kadeti
29. Tereza DOSEDĚLOVÁ - kadeti
30. Natálie VALUCHOVÁ - kadeti
5. Tomáš BÁRTA - junioři
8. Jan CINK - junioři
9. Antonín KOSTIHA - junioři
11. Vojtěch KMÍNEK - junioři
14. Milan KABRHEL - junioři
15. Jakub ROHÁČEK - junioři
18. Jakub BERNÁT - junioři
19. Matěj TVRZ - junioři
20. Jakub ŠŤASTNÝ - junioři
22. Vojtěch SEDLÁČEK - junioři
24. Jan ROZEHNAL - junioři
19.11.2016 OMNIUM 132 / 21

7. Tomáš OBDRŽÁLEK - ŽÁCI
10. Jan VALL - ŽÁCI
19. Daniel POLANSKÝ - ŽÁCI
1. Pavel BITTNER - KADETI
6. Lukáš KOLAŘÍK - KADETI
11. Maxim MÜLLER - KADETI
12. Martin ŘEHÁK - KADETI
15. Tomáš KONEČNÝ - KADETI
2. Vojtěch SEDLÁČEK - JUNIOŘI
6. Tomáš BÁRTA - JUNIOŘI
7. Milan KABRHEL - JUNIOŘI
10. Jan CINK - JUNIOŘI
14. Vojtěch KMÍNEK - JUNIOŘI
15. Antonín KOSTIHA - JUNIOŘI
18. Jakub BERNÁT - JUNIOŘI
19. Jakub ŠŤASTNÝ - JUNIOŘI
22. Jakub ROHÁČEK - JUNIOŘI
23. Matěj TVRZ - JUNIOŘI
29. Ema CETKOVSKÁ - JUNIOŘI
35. Tereza DOSEDĚLOVÁ - JUNIOŘI
37. Natálie VALUCHOVÁ - JUNIOŘI
02.10.2016 ČP PRAHA 66 / 2

9. Jakub OTRUBA - ELITE
11. Vojtěch SEDLÁČEK - ELITE
Položek na stránku: