Hradec Králové

celkem 70 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Oddíl
ANDRLE David junior 8356 ELKOV AUTHOR junior team
ČEJKA Daniel junior 20256 CK MTB Maraton
Čejka Daniel junior CK MTB Maraton
Čejka Daniel junior CK MTB Maraton
ČEPEK Martin Kadet 19679 DUKLA PRAHA
DUS Albert junior 20545 ELKOV AUTHOR junior team
HÁJKOVÁ Markéta juniorky 10902 SKP DUHA Lanškroun
HAUF Jan junior 20687 SKP DUHA Lanškroun
HETFLEIŠ Petr Kadet 19696 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
HNÍK Jakub Kadet 5599 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
HOLFEUER Dan junior 20258 ELKOV AUTHOR junior team
JIROUŠKOVÁ Eva juniorky 20543 TEAM DUKLA PRAHA
KAŠPAR Jan junior 14364 CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
KONDÁŠ Filip junior 20800 ELKOV AUTHOR junior team
KUČERA Jakub Kadet 20253 CK MTB Maraton
Lukeš Jan žáci - starší Carla.Kupkolo DK. n.L.
MICHAL Daniel junior 10728 SKP DUHA Lanškroun
PAPÍK Václav Kadet 19963 TJ KOVO PRAHA
ROTTER Michal junior 10354 SKP DUHA Lanškroun
SMÉKAL René Kadet 20686 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Vaníček Šimon junior EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Položek na stránku:
celkem 133 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Účastníci
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 101 / 3

17. René SMÉKAL - JUNIOŘI - OMNIUM
3. Václav PAPÍK - KADETI - OMNIUM
9. Martin ČEPEK - KADETI - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 113 / 3

21. René SMÉKAL - JUNIOŘI - OMNIUM
4. Václav PAPÍK - KADETI - OMNIUM
6. Martin ČEPEK - KADETI - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 116 / 3

12. René SMÉKAL - JUNIOŘI - OMNIUM
5. Václav PAPÍK - KADETI - OMNIUM
10. Martin ČEPEK - KADETI - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 10

11. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
3. Jakub KUČERA - KADETI
4. Jakub HNÍK - KADETI
18. Petr HETFLEIŠ - KADETI
28. René SMÉKAL - KADETI
2. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
18. Jan HAUF - JUNIOŘI
20. Daniel MICHAL - JUNIOŘI
-. David ANDRLE - JUNIOŘI
-. Michal ROTTER - JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 10

11. Martin ČEPEK - ŽÁCI STARŠÍ
17. Jan HAUF - JUNIOŘI
-. David ANDRLE - JUNIOŘI
-. Daniel MICHAL - JUNIOŘI
-. Michal ROTTER - JUNIOŘI
2. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
3. Jakub KUČERA - KADETI
4. Jakub HNÍK - KADETI
17. Petr HETFLEIŠ - KADETI
27. René SMÉKAL - KADETI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 10

11. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
3. Jakub KUČERA - KADETI
4. Jakub HNÍK - KADETI
18. Petr HETFLEIŠ - KADETI
28. René SMÉKAL - KADETI
2. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
18. Jan HAUF - JUNIOŘI
20. Daniel MICHAL - JUNIOŘI
23. David ANDRLE - JUNIOŘI
25. Michal ROTTER - JUNIOŘI
02.09.2017 ČP - OMNIUM 51 / 2

2. René SMÉKAL - KADETI - OMNIUM
5. Václav PAPÍK - KADETI - OMNIUM
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 185 / 9

2. Jakub HNÍK - KADETI
7. Jakub KUČERA - KADETI
12. Václav PAPÍK - KADETI
20. René SMÉKAL - KADETI
2. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
3. Jan KAŠPAR - JUNIOŘI
6. Michal ROTTER - JUNIOŘI
11. Jan HAUF - JUNIOŘI
13. Daniel MICHAL - JUNIOŘI
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 72 / 2

2. Václav PAPÍK - KADETI - OMNIUM
1. Martin ČEPEK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 70 / 2

2. Václav PAPÍK - KADETI - VYLUČOVACÍ
6. Martin ČEPEK - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 50 / 4

1. René SMÉKAL - KADETI - BODOVAC
8. Václav PAPÍK - KADETI - BODOVAC
8. Martin ČEPEK - ŽÁCI - BODOVACÍ
2. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY - BODOVACI
4. Martin ČEPEK - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
2. Václav PAPÍK - KADETI A JUNIORKY - MADISON
2. René SMÉKAL - KADETI A JUNIORKY - MADISON
8. Eva JIROUŠKOVÁ - KADETI A JUNIORKY - MADISON
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 55 / 4

4. René SMÉKAL - KADETI - OMNIUM
8. Václav PAPÍK - KADETI - OMNIUM
2. Martin ČEPEK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
2. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY - OMNIUM
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 176 / 14

4. Martin ČEPEK - ŽÁCI - starší
1. Jakub HNÍK - KADETI
2. Jakub KUČERA - KADETI
4. René SMÉKAL - KADETI
-. Petr HETFLEIŠ - KADETI
8. Václav PAPÍK - KADETI
2. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
5. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
6. Jan HAUF - JUNIOŘI
6. Daniel MICHAL - JUNIOŘI
6. Michal ROTTER - JUNIOŘI
8. Filip KONDÁŠ - JUNIOŘI
8. David ANDRLE - JUNIOŘI
8. Daniel ČEJKA - JUNIOŘI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 130 / 6

7. Martin ČEPEK - ŽÁCI - starší
6. Jakub KUČERA - KADETI
7. René SMÉKAL - KADETI
14. Jakub HNÍK - KADETI
32. Petr HETFLEIŠ - KADETI
44. Václav PAPÍK - KADETI
7. Martin ČEPEK - ŽÁCI - starší
6. Jakub KUČERA - KADETI
7. René SMÉKAL - KADETI
14. Jakub HNÍK - KADETI
32. Petr HETFLEIŠ - KADETI
44. Václav PAPÍK - KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 174 / 11

13. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
3. Jakub HNÍK - KADETI
14. Petr HETFLEIŠ - KADETI
15. René SMÉKAL - KADETI
44. Václav PAPÍK - KADETI
1. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
4. Michal ROTTER - JUNIOŘI
16. Daniel MICHAL - JUNIOŘI
20. Filip KONDÁŠ - JUNIOŘI
38. David ANDRLE - JUNIOŘI
39. Jan HAUF - JUNIOŘI
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 1

4. Martin ČEPEK - Žáci, žákyně, kadetky
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 1

4. Martin ČEPEK - _empty_
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 257 / 15

17. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
8. Jakub HNÍK - KADETI
11. Jakub KUČERA - KADETI
33. Petr HETFLEIŠ - KADETI
59. René SMÉKAL - KADETI
2. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
-. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
2. Jan KAŠPAR - JUNIOŘI
13. Jan HAUF - JUNIOŘI
24. David ANDRLE - JUNIOŘI
28. Michal ROTTER - JUNIOŘI
29. Daniel MICHAL - JUNIOŘI
32. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
-. Albert DUS - JUNIOŘI
-. Filip KONDÁŠ - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 104 / 4

12. Martin ČEPEK - ŽÁCI
13. Martin ČEPEK - ŽÁCI STARŠÍ a KADETKY
8. René SMÉKAL - KADETI a JUNIORKY
29. Eva JIROUŠKOVÁ - KADETI a JUNIORKY
18. Michal ROTTER - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 70 / 4

13. Martin ČEPEK - ŽÁCI
8. René SMÉKAL - KADETI a JUNIORKY
29. Eva JIROUŠKOVÁ - KADETI a JUNIORKY
18. Michal ROTTER - JUNIOŘI
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 89 / 3

5. Martin ČEPEK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
5. René SMÉKAL - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
7. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
4. Martin ČEPEK - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
3. René SMÉKAL - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
2. René SMÉKAL - KADETI
6. Martin ČEPEK - ŽÁCI
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 94 / 4

2. Martin ČEPEK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
12. Václav PAPÍK - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
-. René SMÉKAL - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
-. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
2. Martin ČEPEK - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
6. René SMÉKAL - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
15. Václav PAPÍK - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY - stíhací závod jednotlivců - omnium
7. René SMÉKAL - KADETI
14. Václav PAPÍK - KADETI
2. Martin ČEPEK - ŽÁCI
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 219 / 11

13. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
21. Jakub HNÍK - KADETI
32. Petr HETFLEIŠ - KADETI
34. Václav PAPÍK - KADETI
41. René SMÉKAL - KADETI
3. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
15. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
28. Jan KAŠPAR - JUNIOŘI
29. Michal ROTTER - JUNIOŘI
37. Jan HAUF - JUNIOŘI
56. Albert DUS - JUNIOŘI
12.04.2017 Giant liga 2 / 1

2. Martin ČEPEK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 337 / 15

-. Jakub KUČERA - _empty_
-. René SMÉKAL - _empty_
-. Václav PAPÍK - _empty_
-. Petr HETFLEIŠ - _empty_
-. Jakub HNÍK - _empty_
-. Daniel MICHAL - _empty_
-. Michal ROTTER - _empty_
-. Jan HAUF - _empty_
-. David ANDRLE - _empty_
-. Albert DUS - _empty_
-. Dan HOLFEUER - _empty_
-. Daniel ČEJKA - _empty_
-. Markéta HÁJKOVÁ - _empty_
-. Eva JIROUŠKOVÁ - _empty_
-. Martin ČEPEK - _empty_
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 282 / 14

9. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
10. Jakub KUČERA - KADETI
14. Jakub HNÍK - KADETI
23. Petr HETFLEIŠ - KADETI
26. René SMÉKAL - KADETI
35. Václav PAPÍK - KADETI
6. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
12. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
12. Jan HAUF - JUNIOŘI
13. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
21. Daniel MICHAL - JUNIOŘI
25. David ANDRLE - JUNIOŘI
28. Daniel ČEJKA - JUNIOŘI
46. Albert DUS - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 293 / 14

12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
12. Jan HAUF - JUNIOR
13. Dan HOLFEUER - JUNIOR
21. Daniel MICHAL - JUNIOR
25. David ANDRLE - JUNIOR
28. Daniel ČEJKA - JUNIOR
-. Albert DUS - JUNIOR
6. Markéta HÁJKOVÁ - JUNIORKY
12. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
10. Jakub KUČERA - KADET
14. Jakub HNÍK - KADET
23. Petr HETFLEIŠ - KADET
26. René SMÉKAL - KADET
35. Václav PAPÍK - KADET
9. Martin ČEPEK - ŽÁCI-starší
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 118 / 1

17. Martin ČEPEK - ŽÁCI - OMNIUM
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 156 / 2

11. Martin ČEPEK - ŽÁCI-vylučovacízávod
11. Martin ČEPEK - žáci
20. Václav PAPÍK - kadeti
19.11.2016 OMNIUM 132 / 2

12. Martin ČEPEK - ŽÁCI
-. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIOŘI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 133 / 14

3. Martin ČEPEK - ŽÁCI / MINIME
1. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
1. Jakub HNÍK - KADETI / CADETS
2. Jakub KUČERA - KADETI / CADETS
2. Jan KAŠPAR - KADETI / CADETS
2. Michal ROTTER - KADETI / CADETS
2. David ANDRLE - KADETI / CADETS
7. Daniel MICHAL - KADETI / CADETS
7. René SMÉKAL - KADETI / CADETS
7. Filip KONDÁŠ - KADETI / CADETS
5. Albert DUS - JUNIOŘI / JUNIORS
5. Jan HAUF - JUNIOŘI / JUNIORS
5. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI / JUNIORS
-. Daniel ČEJKA - JUNIOŘI / JUNIORS
24.09.2016 6. ČP Židovice 212 / 15

1. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY
8. Václav PAPÍK - ŽÁCI-starší
17. Martin ČEPEK - ŽÁCI-starší
13. Jan HAUF - JUNIOŘI
15. Albert DUS - JUNIOŘI
-. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
3. Jan KAŠPAR - KADETI
11. Jakub KUČERA - KADETI
18. Michal ROTTER - KADETI
21. David ANDRLE - KADETI
23. Daniel MICHAL - KADETI
25. Filip KONDÁŠ - KADETI
33. René SMÉKAL - KADETI
37. Petr HETFLEIŠ - KADETI
-. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 80 / 1

10. Eva JIROUŠKOVÁ - Juniorky + Ženy - sprint celkově
5. Eva JIROUŠKOVÁ - Juniorky + Ženy - sprint družstev
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 101 / 1

3. Eva JIROUŠKOVÁ - bod juniorky
7. Eva JIROUŠKOVÁ - scratch jky
3. Eva JIROUŠKOVÁ - dr jky zen
7. Eva JIROUŠKOVÁ - Sth jky
20.08.2016 5. ČPM Holice 180 / 17

1. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY
12. Martin ČEPEK - ŽÁCI-starší
19. Václav PAPÍK - ŽÁCI-starší
16. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
21. Albert DUS - JUNIOŘI
28. Daniel ČEJKA - JUNIOŘI
-. Jan HAUF - JUNIOŘI
3. Jan KAŠPAR - KADETI
6. Jakub KUČERA - KADETI
9. David ANDRLE - KADETI
12. Michal ROTTER - KADETI
15. René SMÉKAL - KADETI
23. Daniel MICHAL - KADETI
27. Petr HETFLEIŠ - KADETI
-. Jakub HNÍK - KADETI
-. Filip KONDÁŠ - KADETI
8. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 120 / 1

9. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY+ŽENY
31.07.2016 MČR 154 / 12

22. Václav PAPÍK - ŽÁCI-starší
-. Martin ČEPEK - ŽÁCI-starší
1. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY
4. Jan KAŠPAR - KADETI
7. Jakub HNÍK - KADETI
12. David ANDRLE - KADETI
14. Jakub KUČERA - KADETI
23. Daniel MICHAL - KADETI
28. Filip KONDÁŠ - KADETI
-. René SMÉKAL - KADETI
-. Petr HETFLEIŠ - KADETI
-. Michal ROTTER - KADETI
28.07.2016 MČR 135 / 12

16. Václav PAPÍK - ŽÁCI - starší
22. Martin ČEPEK - ŽÁCI - starší
1. Markéta HÁJKOVÁ - F*KADET
3. Jan KAŠPAR - KADETI
6. Michal ROTTER - KADETI
12. Jakub KUČERA - KADETI
19. Jakub HNÍK - KADETI
29. René SMÉKAL - KADETI
34. Filip KONDÁŠ - KADETI
37. David ANDRLE - KADETI
53. Petr HETFLEIŠ - KADETI
54. Daniel MICHAL - KADETI
06.07.2016 TURNÉ 4 DRAH 2. 65 / 1

4. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY + ŽENY bodovací 60 kol á 6
05.07.2016 TURNÉ 4 DRAH 1. 64 / 1

5. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY + ŽENY
25.06.2016 MČR MSR silnice jednotlivců 79 / 4

-. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
20. Jan HAUF - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
22. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
28. Albert DUS - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
23.06.2016 MČR MSR časovka jednotlivců 127 / 4

11. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
29. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
34. Albert DUS - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
41. Jan HAUF - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
18.06.2016 4. ČP 206 / 13

12. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY
2. Jan KAŠPAR - KADETI
3. Michal ROTTER - KADETI
4. Jakub KUČERA - KADETI
10. David ANDRLE - KADETI
13. Jakub HNÍK - KADETI
23. Filip KONDÁŠ - KADETI
25. Daniel MICHAL - KADETI
30. René SMÉKAL - KADETI
-. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
13. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
-. Albert DUS - JUNIOŘI
27.05.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 81 / 1

-. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY - sthac omnium
-. Eva JIROUŠKOVÁ - ŽENY A JUNIORKY - bodovací omnium
7. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY A ŽENY - sprinterské omnium
22.05.2016 3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN 270 / 15

13. Václav PAPÍK - STARŠÍ ŽÁCI
21. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY
4. Michal ROTTER - KADETI
5. Jan KAŠPAR - KADETI
18. Jakub HNÍK - KADETI
24. Daniel MICHAL - KADETI
30. David ANDRLE - KADETI
40. Filip KONDÁŠ - KADETI
46. Petr HETFLEIŠ - KADETI
52. René SMÉKAL - KADETI
8. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
23. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
24. Jan HAUF - JUNIOŘI
-. Albert DUS - JUNIOŘI
21.05.2016 Velká cena Popelína 2016 – veřejný závod 176 / 14

12. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY
4. Michal ROTTER - KADETI
7. Jan KAŠPAR - KADETI
12. David ANDRLE - KADETI
13. Jakub HNÍK - KADETI
24. Filip KONDÁŠ - KADETI
38. René SMÉKAL - KADETI
39. Daniel MICHAL - KADETI
49. Petr HETFLEIŠ - KADETI
6. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
27. Albert DUS - JUNIOŘI
28. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
-. Jan HAUF - JUNIOŘI
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO 227 / 13

13. Václav PAPÍK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY
3. Michal ROTTER - KADETI
5. Jan KAŠPAR - KADETI
10. Jakub HNÍK - KADETI
12. Filip KONDÁŠ - KADETI
13. David ANDRLE - KADETI
26. Daniel MICHAL - KADETI
30. René SMÉKAL - KADETI
-. Petr HETFLEIŠ - KADETI
6. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
-. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
-. Albert DUS - JUNIOŘI
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 88 / 1

6. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY-sthacomnium
7. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKYAŽENYsprintomnium
17.04.2016 1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 307 / 13

3. Václav PAPÍK - STARŠÍ ŽÁCI
19. Martin ČEPEK - STARŠÍ ŽÁCI
6. Markéta HÁJKOVÁ - KADETKY
17. Michal ROTTER - KADETI
20. Jan KAŠPAR - KADETI
26. David ANDRLE - KADETI
32. Jakub HNÍK - KADETI
34. Filip KONDÁŠ - KADETI
36. Daniel MICHAL - KADETI
40. René SMÉKAL - KADETI
14. Eva JIROUŠKOVÁ - JUNIORKY
38. Jan HAUF - JUNIOŘI
49. Dan HOLFEUER - JUNIOŘI
16.04.2016 Memoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastí 309 / 11

4. Václav PAPÍK - Starší žaci
24. Martin ČEPEK - Starší žaci
4. Markéta HÁJKOVÁ - Kadetky
18. Michal ROTTER - Kadeti
23. Jakub HNÍK - Kadeti
26. Filip KONDÁŠ - Kadeti
-. David ANDRLE - Kadeti
-. Daniel MICHAL - Kadeti
-. René SMÉKAL - Kadeti
-. Jan KAŠPAR - Kadeti
10. Eva JIROUŠKOVÁ - Juniorky
Položek na stránku: