Tábor

celkem 169 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Účastníci
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 169 / 1

8. Matyáš FIALA - KADETI
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 169 / 1

8. Matyáš FIALA - KADETI
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 200 / 2

13. Matyáš FIALA - KADETI / CADETS
5. Jakub ŤOUPALÍK - JUNIOŘI / JUNIORS
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 102 / 5

55. Tomáš BAKUS - ELITE
58. David HONZÁK - ELITE
-. Matěj SYROVÁTKA - ELITE
2. Jakub ŤOUPALÍK - JUNIOŘI
3. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 272 / 5

6. Matyáš FIALA - KADETI
6. Kamila JANŮ - JUNIORKY
4. Karel ARLT - JUNIOŘI
8. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
-. Radek ZAHAJSKÝ - JUNIOŘI
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 325 / 7

10. Matyáš FIALA - KADETI
4. Kamila JANŮ - JUNIORKY
-. Celestýna SOUČKOVÁ - JUNIORKY
8. Jakub ŤOUPALÍK - JUNIOŘI
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
48. Karel ARLT - JUNIOŘI
53. Radek ZAHAJSKÝ - JUNIOŘI
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY 113 / 3

-. David HONZÁK - ELITE
-. Tomáš BAKUS - ELITE
-. Matěj SYROVÁTKA - ELITE
15.04.2018 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 439 / 6

-. Matyáš FIALA - KADETI
5. Kamila JANŮ - JUNIORKY
5. Jakub ŤOUPALÍK - JUNIOŘI
7. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
43. Karel ARLT - JUNIOŘI
-. Radek ZAHAJSKÝ - JUNIOŘI
08.04.2018 1. ČP ZBRASLAV 409 / 7

27. Matyáš FIALA - KADETI
1. Kamila JANŮ - JUNIORKY
-. Celestýna SOUČKOVÁ - JUNIORKY
4. Jakub ŤOUPALÍK - JUNIOŘI
5. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
-. Karel ARLT - JUNIOŘI
-. Radek ZAHAJSKÝ - JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 1

5. Kamila JANŮ - JUNIORKY
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 1

5. Kamila JANŮ - JUNIORKY
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 1

5. Kamila JANŮ - JUNIORKY
27.08.2017 ČP OSTRAVA - Elite 74 / 1

-. Dominik DRDEK - ELITE
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 185 / 2

5. Denisa ŠVECOVÁ - ŽENY
3. Kamila JANŮ - JUNIORKY
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 176 / 2

2. Matyáš FIALA - ŽÁCI - starší
10. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 130 / 3

2. Matyáš FIALA - ŽÁCI - starší
1. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
42. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
2. Matyáš FIALA - ŽÁCI - starší
1. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
42. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 174 / 10

1. Matyáš FIALA - STARŠÍ ŽÁCI
1. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
16. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
3. Kamila JANŮ - JUNIORKY
5. Celestýna SOUČKOVÁ - JUNIORKY
13. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
22. David HONZÁK - JUNIOŘI
23. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
24. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
34. Karel ARLT - JUNIOŘI
08.07.2017 ČP BLATNÁ 86 / 3

23. Jan NOVÁK - ELITE
62. Dominik DRDEK - ELITE
-. Tomáš BAKUS - ELITE
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 257 / 10

3. Matyáš FIALA - STARŠÍ ŽÁCI
3. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
50. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
6. Denisa ŠVECOVÁ - ŽENY
-. Celestýna SOUČKOVÁ - JUNIORKY
11. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
12. David HONZÁK - JUNIOŘI
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
21. Karel ARLT - JUNIOŘI
-. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 104 / 1

6. Matyáš FIALA - ŽÁCI
08.05.2017 ČP ROKYCANY 94 / 3

56. Jan NOVÁK - ELITE
59. Tomáš BAKUS - ELITE
-. Dominik DRDEK - ELITE
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 219 / 9

5. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
48. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
9. Kamila JANŮ - JUNIORKY
16. Celestýna SOUČKOVÁ - JUNIORKY
4. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
17. David HONZÁK - JUNIOŘI
19. Karel ARLT - JUNIOŘI
20. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
34. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 282 / 9

4. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
52. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
2. Kamila JANŮ - JUNIORKY
15. Celestýna SOUČKOVÁ - JUNIORKY
5. David HONZÁK - JUNIOŘI
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOŘI
33. Karel ARLT - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 337 / 11

-. Jakub ŤOUPALÍK - _empty_
-. Radek ZAHAJSKÝ - _empty_
-. Denisa ŠVECOVÁ - _empty_
-. Matěj SYROVÁTKA - _empty_
-. Karel ARLT - _empty_
-. Jan BURGSTALLER - _empty_
-. Adam DOLEŽAL - _empty_
-. David HONZÁK - _empty_
-. Kamila JANŮ - _empty_
-. Celestýna SOUČKOVÁ - _empty_
-. Matyáš FIALA - _empty_
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 293 / 9

5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
5. David HONZÁK - JUNIOR
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOR
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOR
32. Adam DOLEŽAL - JUNIOR
33. Karel ARLT - JUNIOR
2. Kamila JANŮ - JUNIORKY
15. Celestýna SOUČKOVÁ - JUNIORKY
4. Jakub ŤOUPALÍK - KADET
52. Radek ZAHAJSKÝ - KADET
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 118 / 1

1. Matyáš FIALA - ŽÁCI - OMNIUM
19.11.2016 OMNIUM 132 / 1

6. Matyáš FIALA - ŽÁCI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 133 / 1

2. Dominik DRDEK - JUNIOŘI / JUNIORS
24.09.2016 6. ČP Židovice 212 / 3

3. Kamila JANŮ - KADETKY
4. Dominik DRDEK - JUNIOŘI
3. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY
20.08.2016 5. ČPM Holice 180 / 7

6. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY
11. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI
12. David HONZÁK - JUNIOŘI
13. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
8. Karel ARLT - KADETI
9. Denisa LUKEŠOVÁ - JUNIORKY
10. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY
31.07.2016 MČR 154 / 6

8. Matyáš FIALA - ŽÁCI-starší
11. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY
6. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
24. Karel ARLT - KADETI
31. Adam DOLEŽAL - KADETI
-. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
28.07.2016 MČR 135 / 6

33. Matyáš FIALA - ŽÁCI - starší
7. Celestýna SOUČKOVÁ - F*KADET
9. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
25. Adam DOLEŽAL - KADETI
38. Karel ARLT - KADETI
71. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
23.07.2016 ČP BLATNÁ 83 / 2

18. Jan NOVÁK - ELITE
44. Tomáš BAKUS - ELITE
25.06.2016 MČR MSR silnice jednotlivců 79 / 7

3. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
6. Jan NOVÁK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
7. David HONZÁK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
11. Dominik DRDEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
13. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
15. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
-. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
23.06.2016 MČR MSR časovka jednotlivců 127 / 4

9. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
9. Dominik DRDEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
21. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
26. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
18.06.2016 4. ČP 206 / 11

7. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY
12. Karel ARLT - KADETI
15. Adam DOLEŽAL - KADETI
19. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
1. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY
1. David HONZÁK - JUNIOŘI
5. Jan NOVÁK - JUNIOŘI
14. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
15. Dominik DRDEK - JUNIOŘI
19. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
20. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI
22.05.2016 3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN 270 / 14

10. Matyáš FIALA - STARŠÍ ŽÁCI
2. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY
10. Kamila JANŮ - KADETKY
3. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
11. Adam DOLEŽAL - KADETI
29. Karel ARLT - KADETI
61. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
2. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY
8. Dominik DRDEK - JUNIOŘI
15. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
18. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
22. David HONZÁK - JUNIOŘI
29. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI
-. Jan NOVÁK - JUNIOŘI
21.05.2016 Velká cena Popelína 2016 – veřejný závod 176 / 5

5. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
17. Karel ARLT - KADETI
2. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY
4. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
11. Dominik DRDEK - JUNIOŘI
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO 227 / 12

2. Kamila JANŮ - KADETKY
-. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY
9. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
17. Karel ARLT - KADETI
19. Adam DOLEŽAL - KADETI
-. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
1. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY
8. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
21. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI
23. Dominik DRDEK - JUNIOŘI
28. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
-. Jan NOVÁK - JUNIOŘI
17.04.2016 1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 307 / 13

2. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY
5. Kamila JANŮ - KADETKY
12. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI
16. Karel ARLT - KADETI
27. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI
50. Adam DOLEŽAL - KADETI
6. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY
14. David HONZÁK - JUNIOŘI
15. Dominik DRDEK - JUNIOŘI
16. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI
25. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI
30. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI
50. Jan NOVÁK - JUNIOŘI
16.04.2016 Memoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastí 309 / 3

7. Kamila JANŮ - Kadetky
14. Karel ARLT - Kadeti
4. Denisa ŠVECOVÁ - Juniorky
09.04.2016 PRODOLI SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2016 136 / 12

8. Kamila JANŮ - ŽÁCI STARŠÍ A KADETKY / MINIME AND CADETS FEMINI
3. Jakub ŤOUPALÍK - KADETI / CADETS
12. Karel ARLT - KADETI / CADETS
-. Radek ZAHAJSKÝ - KADETI / CADETS
-. Adam DOLEŽAL - KADETI / CADETS
4. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY A ŽENY / JUNIORS FEMINI AND WOMEN
4. David HONZÁK - JUNIOŘI / JUNIORS
16. Dominik DRDEK - JUNIOŘI / JUNIORS
17. Matěj SYROVÁTKA - JUNIOŘI / JUNIORS
19. Jan BURGSTALLER - JUNIOŘI / JUNIORS
-. Jan NOVÁK - JUNIOŘI / JUNIORS
-. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI / JUNIORS
27.09.2015 VELKÁ CENA PRAHY 147 / 2

7. David HONZÁK - KADETI
4. Kamila JANŮ - KADETKY
20.09.2015 VELKÁ CENA LAWI 133 / 2

6. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY
8. David HONZÁK - KADETI
19.09.2015 „Okruhy Jablonecka“ , XIV. ročník memoriálu Karla Boušky 149 / 8

9. Jakub ŤOUPALÍK - ZÁCI STARŠÍ
7. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY
5. Jan BURGSTALLER - KADETI
19. David HONZÁK - KADETI
26. Matěj SYROVÁTKA - KADETI
30. Karel ARLT - KADETI
10. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI
-. Jan NOVÁK - JUNIOŘI
07.08.2015 REGIONEM ORLICKA 46 / 5

42. Dominik DRDEK - celkově
63. Matěj SYROVÁTKA - celkově
65. David HONZÁK - celkově
67. Tomáš BAKUS - celkově
101. Jan NOVÁK - celkově
01.08.2015 MČR MLÁDEŽ silnice 141 / 7

2. Jakub ŤOUPALÍK - ŽÁCI / MINIME
11. David HONZÁK - KADETI / CADETS
14. Matěj SYROVÁTKA - KADETI / CADETS
20. Jan BURGSTALLER - KADETI / CADETS
22. Karel ARLT - KADETI / CADETS
4. Kamila JANŮ - KADETKY / CADET FEMINI
5. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
30.07.2015 MČR Mládež - dvojice, družstva 146 / 10

2. Jakub ŤOUPALÍK - ŽÁCI / MINIME
3. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
4. Denisa ŠVECOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
2. David HONZÁK - KADETI / CADETS
6. Matěj SYROVÁTKA - KADETI / CADETS
6. Jan BURGSTALLER - KADETI / CADETS
6. Karel ARLT - KADETI / CADETS
6. Tomáš BAKUS - JUNIOŘI / JUNIORS
6. Dominik DRDEK - JUNIOŘI / JUNIORS
6. Jan NOVÁK - JUNIOŘI / JUNIORS
28.07.2015 MČR MLÁDEŽ - časovka 123 / 6

1. Jakub ŤOUPALÍK - ŽÁCI / MINIME
8. Celestýna SOUČKOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
18. David HONZÁK - KADETI / CADETS
19. Jan BURGSTALLER - KADETI / CADETS
27. Matěj SYROVÁTKA - KADETI / CADETS
43. Karel ARLT - KADETI / CADETS
27.06.2015 MČR silnice - Elite, U23, junior, ženy 128 / 3

13. Dominik DRDEK - Junioři
27. Tomáš BAKUS - Junioři
17. Denisa ŠVECOVÁ - ženy juniorky
Položek na stránku: