Bohnice

celkem 26 záznamů (Zobrazeno 1 až 26)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Oddíl
BARTŮŇKOVÁ Eliška BMX Kadetky 8787 Bikros klub Jeseník - ÚAMK
BEHENSKÁ Petra BMX žákyně 8416 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
ČVANČARA Adam M 17/24 12398 MSK Benešov nad Ploučnicí
FABISZ Matěj BMX žáci 14 let 12821 TJ BMX TŘINEC
HÁJKOVÁ Michaela BMX Kadetky 10498 BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s.
HAVELA Daniel BMX Elite muži 18325 SC BMX Benátky nad Jizerou
HLADÍK Adam BMX Kadet 18549 BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s.
HORÁK Patrik BMX Junior 19076 LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV
KOLLNER Nicolas BMX Junior 18376 BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s.
KŘAPA Matyáš BMX Junior 11915 OK TEAM
KUNČAR Lukáš BMX žáci 14 let 9110 OK TEAM
MENTLÍK Matyáš BMX žáci 13let 8750 BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s.
MENTLÍK Lukáš BMX Kadet 11916 BMX & 4X TEAM OLYMPUS z.s.
NEUŽIL Marek BMX žáci 13let 13061 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
NEVRKLA Mikuláš BMX Elite muži 18202 BIKE CLUB JBC
PAGÁČ David BMX kadeti 15 let 10278 LAGUNA BIKE TEAM PŘEROV
PEŠEK David BMX Junior 16854 TJ BMX PARDUBICE
PILC Ondřej BMX žáci 11 let 8719 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Rydval Filip muži U 23 ALLTRAINING.CZ
ŠIMŮNEK Ondřej BMX žáci 13let 5948 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
ŠVARC Jakub BMX žáci 12 let 19287 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
VAVŘINA Matouš BMX žáci 13let 9812 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
VELETA Václav BMX žáci 10 let 8366 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
VOTAVA Erik BMX Junior 8379 TJ BMX PARDUBICE
VRÁNOVÁ Karolína BMX ženy 9154 TJ BMX PARDUBICE
WANTULOKOVÁ Michaela BMX žákyně 12493 TJ BMX TŘINEC
Položek na stránku:
celkem 7 záznamů (Zobrazeno 1 až 7)
Datum závodu Závod Účastníci
04.05.2013 1.závodu ČMP BMX 2013 151 / 19

9. Erik VOTAVA - B 15/16
3. Daniel HAVELA - B 15/16
1. Mikuláš NEVRKLA - B 15/16
4. Matyáš KŘAPA - B 13/14
3. Nicolas KOLLNER - B 13/14
8. Eliška BARTŮŇKOVÁ - B 11/12
2. Lukáš MENTLÍK - B 11/12
1. Adam HLADÍK - B 11/12
9. Michaela HÁJKOVÁ - B 10
6. Matěj FABISZ - B 10
3. Lukáš KUNČAR - B 10
3. Daniel HAVELA - CRUISER TOP
1. Mikuláš NEVRKLA - CRUISER TOP
18. Ondřej ŠIMŮNEK - B 9
16. Matouš VAVŘINA - B 9
5. Marek NEUŽIL - B 9
4. Michaela WANTULOKOVÁ - B 9
2. Matyáš MENTLÍK - B 9
16. Jakub ŠVARC - B 8
10. Ondřej PILC - B 7
8. Petra BEHENSKÁ - B 7
24.09.2012 4. CP BMX 131 / 14

2. Matyáš MENTLÍK - B 8
6. Matouš VAVŘINA - B 8
7. Marek NEUŽIL - B 8
15. Ondřej ŠIMŮNEK - B 8
3. Lukáš KUNČAR - B 9
4. Michaela HÁJKOVÁ - B 9
2. Daniel HAVELA - CRUISER TOP
3. Eliška BARTŮŇKOVÁ - B 10
2. Lukáš MENTLÍK - B 11/12
4. Nicolas KOLLNER - B 11/12
6. Patrik HORÁK - B 11/12
8. Adam ČVANČARA - B 11/12
2. Erik VOTAVA - B 13/14
3. Daniel HAVELA - B 13/14
9. Matyáš KŘAPA - B 13/14
24.09.2012 6. CP BMX 157 / 17

16. Václav VELETA - B 6
8. Matyáš MENTLÍK - B 8
10. Matouš VAVŘINA - B 8
13. Michaela WANTULOKOVÁ - B 8
16. Ondřej ŠIMŮNEK - B 8
2. Lukáš KUNČAR - B 9
8. Matěj FABISZ - B 9
3. Mikuláš NEVRKLA - CR TOP
4. Daniel HAVELA - CR TOP
4. Eliška BARTŮŇKOVÁ - B 10
2. Adam HLADÍK - B 11/12
7. Nicolas KOLLNER - B 11/12
9. Lukáš MENTLÍK - B 11/12
10. Adam ČVANČARA - B 11/12
20. David PAGÁČ - B 11/12
1. Mikuláš NEVRKLA - B 13/14
5. Daniel HAVELA - B 13/14
6. Matyáš KŘAPA - B 13/14
8. Erik VOTAVA - B 13/14
24.09.2012 5. CP BMX 110 / 16

4. Matyáš MENTLÍK - B 8
9. Michaela WANTULOKOVÁ - B 8
13. Ondřej ŠIMŮNEK - B 8
3. Lukáš KUNČAR - B 9
8. Matěj FABISZ - B 9
9. Michaela HÁJKOVÁ - B 9
3. Eliška BARTŮŇKOVÁ - B 10
2. Adam HLADÍK - B 11/12
3. David PAGÁČ - B 11/12
4. Patrik HORÁK - B 11/12
5. Lukáš MENTLÍK - B 11/12
8. Nicolas KOLLNER - B 11/12
2. Erik VOTAVA - B 13/14
3. Daniel HAVELA - B 13/14
4. Mikuláš NEVRKLA - B 13/14
9. Matyáš KŘAPA - B 13/14
28.04.2012 BMX - 2. ČP 148 / 17

4. Michaela WANTULOKOVÁ - B8
8. Matyáš MENTLÍK - B8
9. Marek NEUŽIL - B8
15. Ondřej ŠIMŮNEK - B8
4. Lukáš KUNČAR - B9
6. Matěj FABISZ - B9
3. Mikuláš NEVRKLA - Cruiser
4. Daniel HAVELA - Cruiser
4. Eliška BARTŮŇKOVÁ - B10
2. Nicolas KOLLNER - B11 12
4. Patrik HORÁK - B11 12
5. Lukáš MENTLÍK - B11 12
8. Adam HLADÍK - B11 12
9. Adam ČVANČARA - B11 12
10. David PAGÁČ - B11 12
1. Mikuláš NEVRKLA - B13 14
5. Erik VOTAVA - B13 14
6. Daniel HAVELA - B13 14
10. Matyáš KŘAPA - B13 14
21.04.2012 BMX - 1. ČP 163 / 16

3. Michaela WANTULOKOVÁ - B8
6. Marek NEUŽIL - B8
15. Ondřej ŠIMŮNEK - B8
4. Lukáš KUNČAR - B9
5. Matěj FABISZ - B9
3. Daniel HAVELA - CR TOP
8. Eliška BARTŮŇKOVÁ - B10
2. Adam HLADÍK - B11 12
3. Nicolas KOLLNER - B11 12
4. Lukáš MENTLÍK - B11 12
6. Patrik HORÁK - B11 12
8. David PAGÁČ - B11 12
9. Adam ČVANČARA - B11 12
3. Erik VOTAVA - B13 14
8. Mikuláš NEVRKLA - B13 14
9. Daniel HAVELA - B13 14
11. Matyáš KŘAPA - B13 14
26.06.2011 BMX - 3.závod Česko-moravského poháru 121 / 16

6. Michaela WANTULOKOVÁ - B 7
9. Ondřej ŠIMŮNEK - B 7
7. Lukáš KUNČAR - B 8
8. Matěj FABISZ - B 8
9. Michaela HÁJKOVÁ - B 8
2. David PAGÁČ - B 9
3. Eliška BARTŮŇKOVÁ - B 9
1. Adam HLADÍK - B 10
5. Patrik HORÁK - B 10
6. Lukáš MENTLÍK - B 10
1. Erik VOTAVA - B 11/12
3. David PEŠEK - B 11/12
4. Matyáš KŘAPA - B 11/12
9. Nicolas KOLLNER - B 11/12
11. Adam ČVANČARA - B 11/12
7. Mikuláš NEVRKLA - B 13/14
Položek na stránku: