Jablonec

celkem 29 záznamů (Zobrazeno 1 až 29)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Oddíl
ANDERLE David žáci - starší 20659 SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
BALÁŽ Matěj Kadet 20065 SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
BREDLER Matyáš Jiří Kadet 19903 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
BŘEZNA Vojtěch Kadet 6915 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
ČECH Martin junior 14424 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
ČEKAL Josef Kadet 20418 CK Příbram - Fany GASTRO
ČERMÁK Ondřej žáci - starší 21698 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
ČERMÁKOVÁ Sára juniorky 20989 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
DUDEK Tomáš junior 19551 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
HÁTLE Ondřej Muži U23 10310 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
HOLEC Miloš žáci - starší 20066 SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
HRUBÝ Jakub Muži U23 19500 KCL KOOPERATIVA - Svijany
JANDA Adam Kadet 20656 SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
JANOVSKÁ Lenka juniorky 19264 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
JELÍNEK Josef Muži U23 14339 MITAS TREK
KŘÍŽOVÁ Veronika juniorky 19916 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
KRUPOVÁ Lucie Elite ženy 10502 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
NOVÁK Ondřej Kadet 20857 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
PETERKA Zděnek Kadet 8519 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
SCHIERL Jakub junior 12797 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
ŠIMŮNEK Adam Muži U23 20008 ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
SIRŮČEK Václav Muži U23 8749 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
SOLAŘ Kryštof Muži U23 10398 TJ FAVORIT BRNO
STLOUKAL Štěpán junior 19701 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza Elite ženy 20128 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
TOMÁŠEK Alvin junior 19266 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
UNGERMANOVÁ Elizabeth Elite ženy 19893 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
VANÍČEK Šimon Muži U23 10306 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
ZEŤÁK Michael Muži U23 11432 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN
Položek na stránku:
celkem 141 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Účastníci
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 101 / 1

4. Josef ČEKAL - KADETI - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 113 / 1

5. Josef ČEKAL - KADETI - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 116 / 1

7. Josef ČEKAL - KADETI - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 2

-. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
16. Josef ČEKAL - KADETI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 2

17. Josef ČEKAL - KADETI
-. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Elite 66 / 1

13. Václav SIRŮČEK - MUŽI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 2

17. Josef ČEKAL - KADETI
33. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 185 / 10

18. Matyáš Jiří BREDLER - KADETI
24. Josef ČEKAL - KADETI
1. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY
4. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
6. Lucie KRUPOVÁ - JUNIORKY
14. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
16. Martin ČECH - JUNIOŘI
18. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI
19. Ondřej HÁTLE - JUNIOŘI
27. Štěpán STLOUKAL - JUNIOŘI
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 176 / 14

2. Tomáš DUDEK - KADETI
-. Ondřej NOVÁK - KADETI
7. Vojtěch BŘEZNA - KADETI
7. Matyáš Jiří BREDLER - KADETI
-. Josef ČEKAL - KADETI
1. Lucie KRUPOVÁ - JUNIORKY
3. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY
3. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
2. Ondřej HÁTLE - JUNIOŘI
2. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
2. Jakub SCHIERL - JUNIOŘI
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI
4. Štěpán STLOUKAL - JUNIOŘI
4. Martin ČECH - JUNIOŘI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 130 / 4

8. Matyáš Jiří BREDLER - KADETI
13. Tomáš DUDEK - KADETI
28. Vojtěch BŘEZNA - KADETI
30. Josef ČEKAL - KADETI
8. Matyáš Jiří BREDLER - KADETI
13. Tomáš DUDEK - KADETI
28. Vojtěch BŘEZNA - KADETI
30. Josef ČEKAL - KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 174 / 6

13. Vojtěch BŘEZNA - KADETI
23. Matyáš Jiří BREDLER - KADETI
35. Josef ČEKAL - KADETI
7. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI
15. Martin ČECH - JUNIOŘI
21. Jakub SCHIERL - JUNIOŘI
08.07.2017 ČP BLATNÁ 86 / 1

8. Václav SIRŮČEK - ELITE
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 257 / 9

16. Matyáš Jiří BREDLER - KADETI
31. Vojtěch BŘEZNA - KADETI
53. Josef ČEKAL - KADETI
1. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
-. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY
1. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
10. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI
14. Štěpán STLOUKAL - JUNIOŘI
17. Martin ČECH - JUNIOŘI
08.05.2017 ČP ROKYCANY 94 / 1

14. Václav SIRŮČEK - ELITE
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 219 / 3

9. Martin ČECH - JUNIOŘI
16. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI
23. Štěpán STLOUKAL - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 282 / 6

18. Matyáš Jiří BREDLER - KADETI
31. Vojtěch BŘEZNA - KADETI
32. Josef ČEKAL - KADETI
5. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI
3. Martin ČECH - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 293 / 6

2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
2. Šimon VANÍČEK - JUNIOR
3. Martin ČECH - JUNIOR
5. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
18. Matyáš Jiří BREDLER - KADET
31. Vojtěch BŘEZNA - KADET
32. Josef ČEKAL - KADET
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 337 / 11

-. Vojtěch BŘEZNA - _empty_
-. Josef ČEKAL - _empty_
-. Martin ČECH - _empty_
-. Štěpán STLOUKAL - _empty_
-. Kryštof SOLAŘ - _empty_
-. Šimon VANÍČEK - _empty_
-. Sára ČERMÁKOVÁ - _empty_
-. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - _empty_
-. Elizabeth UNGERMANOVÁ - _empty_
-. Ondřej ČERMÁK - _empty_
-. Matyáš Jiří BREDLER - _empty_
01.04.2017 ČP VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠ 49 / 2

18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
18. Václav SIRŮČEK - muži
47. Kryštof SOLAŘ - muži
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 133 / 6

2. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI / MINIME
2. Vojtěch BŘEZNA - ŽÁCI / MINIME
4. Štěpán STLOUKAL - KADETI / CADETS
1. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI / JUNIORS
1. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI / JUNIORS
-. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI / JUNIORS
24.09.2016 6. ČP Židovice 212 / 19

10. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI-starší
18. Vojtěch BŘEZNA - ŽÁCI-starší
19. Ondřej NOVÁK - ŽÁCI-starší
26. Miloš HOLEC - ŽÁCI-starší
-. David ANDERLE - ŽÁCI-starší
1. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
5. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
9. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
14. Ondřej HÁTLE - JUNIOŘI
-. Michael ZEŤÁK - JUNIOŘI
-. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
5. Martin ČECH - KADETI
12. Jakub SCHIERL - KADETI
17. Štěpán STLOUKAL - KADETI
32. Alvin TOMÁŠEK - KADETI
40. Tomáš DUDEK - KADETI
-. Matěj BALÁŽ - KADETI
5. Veronika KŘÍŽOVÁ - JUNIORKY
-. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
20.08.2016 5. ČPM Holice 180 / 15

6. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI-starší
14. Vojtěch BŘEZNA - ŽÁCI-starší
2. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
3. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
18. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
20. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI
23. Michael ZEŤÁK - JUNIOŘI
5. Jakub SCHIERL - KADETI
11. Štěpán STLOUKAL - KADETI
26. Alvin TOMÁŠEK - KADETI
28. Tomáš DUDEK - KADETI
30. Martin ČECH - KADETI
4. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
7. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY
-. Veronika KŘÍŽOVÁ - JUNIORKY
31.07.2016 MČR 154 / 9

5. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI-starší
15. Vojtěch BŘEZNA - ŽÁCI-starší
18. Josef ČEKAL - ŽÁCI-starší
19. Ondřej NOVÁK - ŽÁCI-starší
3. Jakub SCHIERL - KADETI
8. Štěpán STLOUKAL - KADETI
25. Alvin TOMÁŠEK - KADETI
-. Martin ČECH - KADETI
-. Tomáš DUDEK - KADETI
28.07.2016 MČR 135 / 7

2. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI - starší
5. Vojtěch BŘEZNA - ŽÁCI - starší
7. Josef ČEKAL - ŽÁCI - starší
14. Ondřej NOVÁK - ŽÁCI - starší
13. Jakub SCHIERL - KADETI
16. Štěpán STLOUKAL - KADETI
48. Martin ČECH - KADETI
25.06.2016 MČR MSR silnice jednotlivců 79 / 6

7. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
-. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
2. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
9. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
-. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
-. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
23.06.2016 MČR MSR časovka jednotlivců 127 / 7

4. Lucie KRUPOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
5. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
14. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI CZ
6. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
13. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
20. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
25. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
18.06.2016 4. ČP 206 / 11

5. Vojtěch BŘEZNA - STARŠÍ ŽÁCI
6. Matyáš Jiří BREDLER - STARŠÍ ŽÁCI
15. Josef ČEKAL - STARŠÍ ŽÁCI
6. Štěpán STLOUKAL - KADETI
-. Martin ČECH - KADETI
2. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY
3. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
3. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
6. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
9. Šimon VANÍČEK - JUNIOŘI
-. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
22.05.2016 3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN 270 / 9

2. Vojtěch BŘEZNA - STARŠÍ ŽÁCI
7. Matyáš Jiří BREDLER - STARŠÍ ŽÁCI
9. Martin ČECH - KADETI
27. Štěpán STLOUKAL - KADETI
12. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
14. Veronika KŘÍŽOVÁ - JUNIORKY
14. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
25. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
27. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
21.05.2016 Velká cena Popelína 2016 – veřejný závod 176 / 1

14. Martin ČECH - KADETI
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO 227 / 11

6. Matyáš Jiří BREDLER - STARŠÍ ŽÁCI
8. Vojtěch BŘEZNA - STARŠÍ ŽÁCI
6. Štěpán STLOUKAL - KADETI
18. Martin ČECH - KADETI
5. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
7. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY
10. Veronika KŘÍŽOVÁ - JUNIORKY
2. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
7. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
14. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
19. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
17.04.2016 1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 307 / 15

6. Josef ČEKAL - STARŠÍ ŽÁCI
11. Vojtěch BŘEZNA - STARŠÍ ŽÁCI
12. Matyáš Jiří BREDLER - STARŠÍ ŽÁCI
8. Martin ČECH - KADETI
14. Jakub SCHIERL - KADETI
19. Štěpán STLOUKAL - KADETI
28. Tomáš DUDEK - KADETI
35. Alvin TOMÁŠEK - KADETI
7. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - JUNIORKY
10. Elizabeth UNGERMANOVÁ - JUNIORKY
15. Lucie KRUPOVÁ - JUNIORKY
7. Kryštof SOLAŘ - JUNIOŘI
12. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
35. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
45. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
16.04.2016 Memoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastí 309 / 12

7. Matyáš Jiří BREDLER - Starší žaci
9. Josef ČEKAL - Starší žaci
17. Vojtěch BŘEZNA - Starší žaci
5. Jakub SCHIERL - Kadeti
10. Martin ČECH - Kadeti
16. Štěpán STLOUKAL - Kadeti
-. Tomáš DUDEK - Kadeti
12. Elizabeth UNGERMANOVÁ - Juniorky
15. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - Juniorky
11. Adam ŠIMŮNEK - Junioři
18. Václav SIRŮČEK - Junioři
34. Jakub HRUBÝ - Junioři
09.04.2016 PRODOLI SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2016 136 / 3

4. Josef ČEKAL - ŽÁCI STARŠÍ A KADETKY / MINIME AND CADETS FEMINI
1. Martin ČECH - KADETI / CADETS
15. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI / JUNIORS
27.09.2015 VELKÁ CENA PRAHY 147 / 6

5. Matyáš Jiří BREDLER - STARŠÍ ŽÁCI
23. Martin ČECH - KADETI
33. Zděnek PETERKA - KADETI
5. Elizabeth UNGERMANOVÁ - KADETKY
7. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
14. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
26.09.2015 VELKÁ CENA PRAHY 129 / 2

5. Vojtěch BŘEZNA - STARŠÍ ŽÁCI
25. Martin ČECH - KADETI
20.09.2015 VELKÁ CENA LAWI 133 / 11

7. Matyáš Jiří BREDLER - ZÁCI STARŠÍ
10. Vojtěch BŘEZNA - ZÁCI STARŠÍ
4. Elizabeth UNGERMANOVÁ - KADETKY
7. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - KADETKY
-. Lucie KRUPOVÁ - KADETKY
5. Kryštof SOLAŘ - KADETI
22. Martin ČECH - KADETI
33. Zděnek PETERKA - KADETI
3. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
9. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
14. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
19.09.2015 „Okruhy Jablonecka“ , XIV. ročník memoriálu Karla Boušky 149 / 13

9. Lenka JANOVSKÁ - ŽÁKYNĚ
5. Matyáš Jiří BREDLER - ZÁCI STARŠÍ
7. Tomáš DUDEK - ZÁCI STARŠÍ
13. Vojtěch BŘEZNA - ZÁCI STARŠÍ
2. Lucie KRUPOVÁ - KADETKY
4. Elizabeth UNGERMANOVÁ - KADETKY
8. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - KADETKY
9. Jakub SCHIERL - KADETI
11. Kryštof SOLAŘ - KADETI
32. Martin ČECH - KADETI
-. Zděnek PETERKA - KADETI
1. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
2. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
22.08.2015 Memoriál Jana Veselého - ČP MLÁDEŽE 108 / 2

6. Kryštof SOLAŘ - kadeti
12. Jakub HRUBÝ - jun
07.08.2015 REGIONEM ORLICKA 46 / 3

19. Adam ŠIMŮNEK - celkově
64. Jakub HRUBÝ - celkově
121. Martin ČECH - celkově
01.08.2015 MČR MLÁDEŽ silnice 141 / 12

8. Tomáš DUDEK - ŽÁCI / MINIME
14. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI / MINIME
19. Josef ČEKAL - ŽÁCI / MINIME
24. Vojtěch BŘEZNA - ŽÁCI / MINIME
14. Lenka JANOVSKÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
5. Šimon VANÍČEK - KADETI / CADETS
8. Kryštof SOLAŘ - KADETI / CADETS
27. Jakub SCHIERL - KADETI / CADETS
46. Alvin TOMÁŠEK - KADETI / CADETS
48. Martin ČECH - KADETI / CADETS
3. Lucie KRUPOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
7. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
30.07.2015 MČR Mládež - dvojice, družstva 146 / 10

7. Vojtěch BŘEZNA - ŽÁCI / MINIME
7. Josef ČEKAL - ŽÁCI / MINIME
13. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI / MINIME
2. Lucie KRUPOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
3. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
2. Zděnek PETERKA - KADETI / CADETS
6. Martin ČECH - KADETI / CADETS
1. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI / JUNIORS
1. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI / JUNIORS
1. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI / JUNIORS
28.07.2015 MČR MLÁDEŽ - časovka 123 / 7

11. Vojtěch BŘEZNA - ŽÁCI / MINIME
15. Josef ČEKAL - ŽÁCI / MINIME
18. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI / MINIME
3. Lucie KRUPOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
9. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
9. Kryštof SOLAŘ - KADETI / CADETS
34. Martin ČECH - KADETI / CADETS
27.06.2015 MČR silnice - Elite, U23, junior, ženy 128 / 2

8. Adam ŠIMŮNEK - Junioři
10. Václav SIRŮČEK - Junioři
24.06.2015 MČR JUNIOŘI + ELITE Časovka 118 / 3

5. Adam ŠIMŮNEK - Časovka jednotlivcov Juniori
8. Václav SIRŮČEK - Časovka jednotlivcov Juniori
9. Jakub HRUBÝ - Časovka jednotlivcov Juniori
07.06.2015 O POHÁR HOTELU ARTABAN 216 / 4

47. Martin ČECH - KADETI
4. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
23. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
30. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
07.06.2015 O POHÁR HOTELU ARTABAN 279 / 4

47. Martin ČECH - KADETI
4. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
23. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
30. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
06.06.2015 VC KORES - Popelín 183 / 5

11. Lenka JANOVSKÁ - ŽÁKYNĚ
7. Martin ČECH - KADETI
16. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
18. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
-. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
06.06.2015 VC KORES 279 / 4

47. Martin ČECH - KADETI
4. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
23. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
30. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
05.06.2015 MALÝ ZÁVOD MÍRU (ČP mládeže) 52 / 3

29. Tomáš DUDEK - final
39. Elizabeth UNGERMANOVÁ - final
96. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - final
24.05.2015 VÝŠKOVSKÉ KRITÉRIUM 164 / 8

13. Matyáš Jiří BREDLER - ŽÁCI STARŠÍ
3. Elizabeth UNGERMANOVÁ - KADETKY
-. Tereza ŠVIHÁLKOVÁ - KADETKY
12. Martin ČECH - KADETI
-. Zděnek PETERKA - KADETI
4. Václav SIRŮČEK - JUNIOŘI
16. Adam ŠIMŮNEK - JUNIOŘI
21. Jakub HRUBÝ - JUNIOŘI
Položek na stránku: