Plzeň

celkem 58 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Oddíl
BAUER Štěpán junior 19427 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
BITTNER Daniel junior 17922 AUTHOR TEAM STUPNO
BRABOREC Martin junior 20817 AUTHOR TEAM STUPNO
BUREŠ Radek Kadet 19305 TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
BURLOVÁ Kristýna Kadetky 19298 DUKLA PRAHA
ČÁSLAVSKÝ Matěj žáci - starší 20763 MS BIKE ACADEMY RACING
CHVOSTEK Tomáš junior 19221 CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CIBULKOVÁ Tereza Kadetky 20141 AUTHOR TEAM STUPNO
FIALA Dominik junior 10295 PROFI SPORT CHEB
FOLTÝNOVÁ Adéla žákyně starší 20512 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
FRÜHAUF Jan žáci - starší 20864 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Hladík Petr žáci mladší rychlostní SK PETŘÍN PLZEŇ
HOFMEISTER Adam Kadet 9629 SK PETŘÍN PLZEŇ
HOLUBOVÁ Adéla Kadetky 20510 MS BIKE ACADEMY RACING
HOLUBOVSKÝ Ondřej junior 12235 TJ STADION LOUNY
Honsa František Junior SK PETŘÍN PLZEŇ
Honsa František Junior SK PETŘÍN PLZEŇ
Honsa František Junior SK PETŘÍN PLZEŇ
Honsa František Junior SK PETŘÍN PLZEŇ
JIROVEC Matěj Kadet 11348 TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Kamien David Kadet BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
KELEMEN Petr junior 18904 DUKLA PRAHA
KERL Maximilian žáci - starší 19985 AUTHOR TEAM STUPNO
KOHOUT Jaromír žáci mladší rychlostní 19660 SK PETŘÍN PLZEŇ
KOŠŤÁLEK František žáci mladší rychlostní 1601392 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Košťálek František žáci mladší rychlostní BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
KŘIKAVOVÁ Šárka žákyně starší 20509 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Křikavová Anděla žákyně mladší BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
KRULA Štěpán žáci - starší 20013 MS BIKE ACADEMY RACING
LIŠKA Marek Kadet 19404 CYKLOTEAM OSTROV
LOCHSCHMIDT Fabian Kadet 19306 TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
LUXÍK Jiří junior 19405 ASO DUKLA BRNO
MACÁN Karel Kadet 10577 TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
MACÁNOVÁ Markéta žákyně starší 11626 TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
MAKOVEC Martin žáci - starší 20766 SK PETŘÍN PLZEŇ
Metlicka vaclav muži ELITE - UCI 3xV TEAM
Mitrychová Lucie žákyně mladší kola-bbm.cz
Mitrychová Lucie žákyně mladší kola-bbm.cz
NĚMEC Samuel žáci - starší 5409 SK PETŘÍN PLZEŇ
NOVÁKOVÁ Anežka Elite ženy 12588 PUSKINAK.CZ
PEŠŤÁK Martin junior 15730 MS BIKE ACADEMY RACING
POLÁKOVÁ Karolína Kadetky 13831 CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
POSPÍŠIL Lukáš junior 15695 AUTHOR TEAM STUPNO
RICHTEROVÁ Jana Kadetky 20613 COPR TJ PŘEŠTICE
SKOŘEPA Josef Kadet 19423 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Skřička David Junior AUTHOR TEAM STUPNO
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Kadetky 20759 MS BIKE ACADEMY RACING
SPĚŠNÁ Simona žákyně starší 20404 MS BIKE ACADEMY RACING
STANĚK Jakub žáci - starší 20171 SK PETŘÍN PLZEŇ
ŠTYCH Jan junior 19420 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Položek na stránku:
celkem 222 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Účastníci
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 101 / 12

1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
5. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
26. David VITNER - JUNIOŘI - OMNIUM
1. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
2. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
1. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
9. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
6. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY - OMNIUM
10. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
18. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 113 / 14

2. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
8. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
12. David VITNER - JUNIOŘI - OMNIUM
2. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
3. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
17. Štěpán KRULA - KADETI - OMNIUM
20. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI - OMNIUM
6. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
5. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY - OMNIUM
14. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
24. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 116 / 14

1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
11. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
13. David VITNER - JUNIOŘI - OMNIUM
2. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
4. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
17. Štěpán KRULA - KADETI - OMNIUM
25. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI - OMNIUM
5. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
9. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
3. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
5. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY - OMNIUM
10. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
19. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

11. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
16. Štěpán KRULA - STARŠÍ ŽÁCI
31. Fabian LOCHSCHMIDT - STARŠÍ ŽÁCI
32. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
33. Matěj ČÁSLAVSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
8. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
10. Marek LIŠKA - KADETI
14. David VITNER - KADETI
24. Adam HOFMEISTER - KADETI
10. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

16. Štěpán KRULA - ŽÁCI STARŠÍ
31. Fabian LOCHSCHMIDT - ŽÁCI STARŠÍ
32. Maximilian KERL - ŽÁCI STARŠÍ
33. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI STARŠÍ
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
8. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
10. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
10. Marek LIŠKA - KADETI
23. Adam HOFMEISTER - KADETI
-. David VITNER - KADETI
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ
11. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI MLADŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

11. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
16. Štěpán KRULA - STARŠÍ ŽÁCI
31. Fabian LOCHSCHMIDT - STARŠÍ ŽÁCI
32. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
33. Matěj ČÁSLAVSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
8. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
10. Marek LIŠKA - KADETI
14. David VITNER - KADETI
24. Adam HOFMEISTER - KADETI
10. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
29. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
02.09.2017 ČP - OMNIUM 51 / 6

5. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
8. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
9. David VITNER - KADETI - OMNIUM
12. Adam HOFMEISTER - KADETI - OMNIUM
15. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
6. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 185 / 1

31. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 50 / 7

1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - BODOVACI
2. Marek LIŠKA - KADETI - BODOVAC
6. David VITNER - KADETI - BODOVAC
7. Adam HOFMEISTER - KADETI - BODOVAC
13. Karel MACÁN - KADETI - BODOVAC
10. Jakub STANĚK - ŽÁCI - BODOVACÍ
12. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI - BODOVACÍ
7. Jakub STANĚK - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
7. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
1. David VITNER - KADETI A JUNIORKY - MADISON
1. Adam HOFMEISTER - KADETI A JUNIORKY - MADISON
4. Marek LIŠKA - KADETI A JUNIORKY - MADISON
4. Karel MACÁN - KADETI A JUNIORKY - MADISON
1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 55 / 11

1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
2. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
6. David VITNER - KADETI - OMNIUM
9. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
10. Adam HOFMEISTER - KADETI - OMNIUM
4. Štěpán KRULA - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
8. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
6. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 176 / 13

2. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ - starší
7. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
12. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI - starší
12. Jakub STANĚK - ŽÁCI - starší
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
4. Adéla HOLUBOVÁ - KADETKY
5. Adam HOFMEISTER - KADETI
5. Karel MACÁN - KADETI
5. David VITNER - KADETI
5. Marek LIŠKA - KADETI
-. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 130 / 14

7. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ - starší
13. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
16. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
14. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI - starší
21. Štěpán KRULA - ŽÁCI - starší
30. Jakub STANĚK - ŽÁCI - starší
34. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI - starší
1. Kristýna BURLOVÁ - F*KADET
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - F*KADET
11. Adéla HOLUBOVÁ - F*KADET
21. Marek LIŠKA - KADETI
22. Adam HOFMEISTER - KADETI
26. David VITNER - KADETI
41. Karel MACÁN - KADETI
7. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ - starší
13. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
16. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
14. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI - starší
21. Štěpán KRULA - ŽÁCI - starší
30. Jakub STANĚK - ŽÁCI - starší
34. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI - starší
1. Kristýna BURLOVÁ - F*KADET
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - F*KADET
11. Adéla HOLUBOVÁ - F*KADET
21. Marek LIŠKA - KADETI
22. Adam HOFMEISTER - KADETI
26. David VITNER - KADETI
41. Karel MACÁN - KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 174 / 9

4. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
2. Marek LIŠKA - KADETI
11. David VITNER - KADETI
26. Adam HOFMEISTER - KADETI
27. Karel MACÁN - KADETI
33. Petr Chrz - KADETI
18. Daniel BITTNER - JUNIOŘI
37. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 8

3. Marek LIŠKA - Kadeti
4. Karel MACÁN - Kadeti
5. Adam HOFMEISTER - Kadeti
7. David VITNER - Kadeti
3. Jakub STANĚK - Žáci
5. Jaromír KOHOUT - Žáci
4. Markéta MACÁNOVÁ - Žákyně
1. Marek LIŠKA - Kadeti
5. Karel MACÁN - Kadeti
7. Adam HOFMEISTER - Kadeti
10. David VITNER - Kadeti
8. Jakub STANĚK - Žáci, žákyně, kadetky
10. Jaromír KOHOUT - Žáci, žákyně, kadetky
4. Markéta MACÁNOVÁ - žákyně
1. Kristýna BURLOVÁ - kadetky
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 8

3. Marek LIŠKA - _empty_
4. Karel MACÁN - _empty_
5. Adam HOFMEISTER - _empty_
7. David VITNER - _empty_
3. Jakub STANĚK - _empty_
5. Jaromír KOHOUT - _empty_
4. Markéta MACÁNOVÁ - _empty_
1. Marek LIŠKA - _empty_
5. Karel MACÁN - _empty_
7. Adam HOFMEISTER - _empty_
10. David VITNER - _empty_
8. Jakub STANĚK - _empty_
10. Jaromír KOHOUT - _empty_
4. Markéta MACÁNOVÁ - _empty_
1. Kristýna BURLOVÁ - _empty_
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 257 / 15

9. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
-. Jan FRÜHAUF - STARŠÍ ŽÁCI
4. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
8. Adéla HOLUBOVÁ - KADETKY
5. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ st.
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
-. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
22. Karel MACÁN - KADETI
27. Marek LIŠKA - KADETI
34. David VITNER - KADETI
46. Adam HOFMEISTER - KADETI
27. Daniel BITTNER - JUNIOŘI
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
-. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 70 / 8

11. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁCI
11. Karel MACÁN - KADETI a JUNIORKY
14. Marek LIŠKA - KADETI a JUNIORKY
19. David VITNER - KADETI a JUNIORKY
22. Adam HOFMEISTER - KADETI a JUNIORKY
10. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
30. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
7. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 104 / 14

9. Štěpán KRULA - ŽÁCI
13. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI
18. Jakub STANĚK - ŽÁCI
21. Maximilian KERL - ŽÁCI
23. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
24. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI
33. Martin MAKOVEC - ŽÁCI
11. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁCI STARŠÍ a KADETKY
11. Karel MACÁN - KADETI a JUNIORKY
14. Marek LIŠKA - KADETI a JUNIORKY
19. David VITNER - KADETI a JUNIORKY
22. Adam HOFMEISTER - KADETI a JUNIORKY
10. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
30. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
7. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 89 / 9

11. Jakub STANĚK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
12. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
7. Adam HOFMEISTER - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
12. Karel MACÁN - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
7. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
8. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
8. Jakub STANĚK - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
6. Marek LIŠKA - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
7. Adam HOFMEISTER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
8. Karel MACÁN - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
5. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ
5. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ
8. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
2. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
3. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
4. Marek LIŠKA - KADETI
8. Karel MACÁN - KADETI
11. Adam HOFMEISTER - KADETI
11. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
14. Jakub STANĚK - ŽÁCI
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
08.05.2017 ČP ROKYCANY 94 / 1

22. Karel TYRPEKL - ELITE
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 94 / 10

10. Jakub STANĚK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
14. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
-. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
-. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
8. Karel MACÁN - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
11. Marek LIŠKA - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
15. David VITNER - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
9. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
-. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
8. Jakub STANĚK - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
3. Marek LIŠKA - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. David VITNER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
9. Karel MACÁN - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
18. Adam HOFMEISTER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium
8. Markéta MACÁNOVÁ - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
2. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
3. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
3. Marek LIŠKA - KADETI
5. David VITNER - KADETI
9. Karel MACÁN - KADETI
12. Adam HOFMEISTER - KADETI
9. Jakub STANĚK - ŽÁCI
14. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
11. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 219 / 10

3. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
20. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
13. Marek LIŠKA - KADETI
29. David VITNER - KADETI
46. Karel MACÁN - KADETI
22. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
58. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
67. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 337 / 11

-. Marek LIŠKA - _empty_
-. David VITNER - _empty_
-. Petr KELEMEN - _empty_
-. Karel TYRPEKL - _empty_
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - _empty_
-. Karel MACÁN - _empty_
-. Kristýna BURLOVÁ - _empty_
-. Jaromír KOHOUT - _empty_
-. Martin MAKOVEC - _empty_
-. Jakub STANĚK - _empty_
-. Markéta MACÁNOVÁ - _empty_
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 293 / 10

11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
6. Marek LIŠKA - KADET
15. David VITNER - KADET
38. Karel MACÁN - KADET
27. Jakub STANĚK - ŽÁCI-starší
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
2. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší
11. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 282 / 10

2. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
11. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
27. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
6. Marek LIŠKA - KADETI
15. David VITNER - KADETI
38. Karel MACÁN - KADETI
11. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
30. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
52. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
01.01.2017 Sprint Omnium Motol 15 / 2

2. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - 1km
3. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - 1km
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 118 / 15

9. Štěpán KRULA - ŽÁCI - OMNIUM
15. Maximilian KERL - ŽÁCI - OMNIUM
-. Jakub STANĚK - ŽÁCI - OMNIUM
6. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ - OMNIUM
7. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ - OMNIUM
10. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - OMNIUM
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
4. David VITNER - KADETI - OMNIUM
8. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
10. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
12. Dominik FIALA - KADETI - OMNIUM
13. Adam HOFMEISTER - KADETI - OMNIUM
4. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
-. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 156 / 20

5. Štěpán KRULA - ŽÁCI-vylučovacízávod
13. Maximilian KERL - ŽÁCI-vylučovacízávod
14. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI-vylučovacízávod
15. Jakub STANĚK - ŽÁCI-vylučovacízávod
19. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-vylučovacízávod
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
2. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
6. Adéla HOLUBOVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
5. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
9. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
11. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
14. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
3. Karel MACÁN - KADETI-vylučovacízávod
4. David VITNER - KADETI-vylučovacízávod
8. Dominik FIALA - KADETI-vylučovacízávod
14. Marek LIŠKA - KADETI-vylučovacízávod
17. Adam HOFMEISTER - KADETI-vylučovacízávod
2. Petr KELEMEN - JUNIOŘI-vylučovacízávod
10. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
6. Štěpán KRULA - žáci
13. Maximilian KERL - žáci
14. Jan FRÜHAUF - žáci
18. Jakub STANĚK - žáci
23. Jaromír KOHOUT - žáci
24. Matěj ČÁSLAVSKÝ - žáci
1. Kristýna BURLOVÁ - kadetky žákyně
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - kadetky žákyně
8. Adéla FOLTÝNOVÁ - kadetky žákyně
10. Šárka KŘIKAVOVÁ - kadetky žákyně
16. Adéla HOLUBOVÁ - kadetky žákyně
20. Simona SPĚŠNÁ - kadetky žákyně
21. Markéta MACÁNOVÁ - kadetky žákyně
4. David VITNER - kadeti
11. Marek LIŠKA - kadeti
12. Adam HOFMEISTER - kadeti
15. Karel MACÁN - kadeti
18. Dominik FIALA - kadeti
3. Petr KELEMEN - junioři
6. Jiří LUXÍK - junioři
19.11.2016 OMNIUM 132 / 22

9. Štěpán KRULA - ŽÁCI
13. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI
18. Jakub STANĚK - ŽÁCI
21. Maximilian KERL - ŽÁCI
23. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
24. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI
33. Martin MAKOVEC - ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
10. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
11. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
15. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
20. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
4. David VITNER - KADETI
8. Karel MACÁN - KADETI
13. Dominik FIALA - KADETI
22. Jan ŠTYCH - KADETI
23. Adam HOFMEISTER - KADETI
24. Marek LIŠKA - KADETI
5. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
9. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 133 / 11

2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
5. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
5. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
4. Marek LIŠKA - ŽÁCI / MINIME
4. Karel MACÁN - ŽÁCI / MINIME
9. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI / MINIME
5. Daniel BITTNER - KADETI / CADETS
5. David VITNER - KADETI / CADETS
5. Jan ŠTYCH - KADETI / CADETS
5. Radek BUREŠ - KADETI / CADETS
24.09.2016 6. ČP Židovice 212 / 17

5. Maximilian KERL - ŽÁCI-mladší
15. Jakub STANĚK - ŽÁCI-mladší
20. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ
18. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
20. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ
3. Marek LIŠKA - ŽÁCI-starší
6. Karel MACÁN - ŽÁCI-starší
11. Štěpán KRULA - ŽÁCI-starší
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
6. Petr KELEMEN - KADETI
14. Daniel BITTNER - KADETI
35. Jan ŠTYCH - KADETI
36. Adam HOFMEISTER - KADETI
43. David VITNER - KADETI
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 80 / 11

2. Petr KELEMEN - Kadeti - sprint celkově
3. Jiří LUXÍK - Kadeti - sprint celkově
20. David VITNER - Kadeti - sprint celkově
23. Adam HOFMEISTER - Kadeti - sprint celkově
2. Marek LIŠKA - Žáci - sprint celkově
5. Karel MACÁN - Žáci - sprint celkově
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
2. Kristýna BURLOVÁ - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
-. Petr KELEMEN - Kadeti - sprint družstev kvalifikace
3. Marek LIŠKA - Žáci - sprint družstev
3. Karel MACÁN - Žáci - sprint družstev
3. Fabian LOCHSCHMIDT - Žáci - sprint družstev
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Žákyně + kadetky - sprint družstev
1. Kristýna BURLOVÁ - Žákyně + kadetky - sprint družstev
5. Šárka KŘIKAVOVÁ - Žákyně + kadetky - sprint družstev
5. Adéla HOLUBOVÁ - Žákyně + kadetky - sprint družstev
5. Petr KELEMEN - Kadeti - 500m
8. Jiří LUXÍK - Kadeti - 500m
20. Adam HOFMEISTER - Kadeti - 500m
24. David VITNER - Kadeti - 500m
2. Marek LIŠKA - Žáci - 500m
4. Karel MACÁN - Žáci - 500m
7. Petr KELEMEN - Kadeti - keirin finle
8. Jiří LUXÍK - Kadeti - keirin finle
4. Karel MACÁN - Žáci - keirin finále
5. Marek LIŠKA - Žáci - keirin finále
2. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Žákyně + Kadetky - keirin finále
3. Kristýna BURLOVÁ - Žákyně + Kadetky - keirin finále
5. Adéla HOLUBOVÁ - Žákyně + Kadetky - keirin finále
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 101 / 10

2. Karel MACÁN - Bod zaci
7. Marek LIŠKA - Bod zaci
-. Martin MAKOVEC - Bod zaci
2. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - bod z ky
6. Adéla HOLUBOVÁ - bod z ky
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - bod z ky
7. Jiří LUXÍK - bod kadet
10. David VITNER - bod kadet
11. Petr KELEMEN - bod kadet
23. Adam HOFMEISTER - bod kadet
2. Karel MACÁN - scratch zaci
3. Marek LIŠKA - scratch zaci
-. Martin MAKOVEC - scratch zaci
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - scratch zak kadetky
9. Adéla HOLUBOVÁ - scratch zak kadetky
10. Šárka KŘIKAVOVÁ - scratch zak kadetky
4. Jiří LUXÍK - kad scratch
7. Petr KELEMEN - kad scratch
19. David VITNER - kad scratch
21. Adam HOFMEISTER - kad scratch
1. Marek LIŠKA - dr zak
1. Karel MACÁN - dr zak
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - dr zky kky
3. Adéla HOLUBOVÁ - dr zky kky
3. Šárka KŘIKAVOVÁ - dr zky kky
3. Marek LIŠKA - sth z
4. Karel MACÁN - sth z
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - sth zky
5. Adéla HOLUBOVÁ - sth zky
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - sth zky
20.08.2016 5. ČPM Holice 180 / 7

11. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší
14. Maximilian KERL - ŽÁCI-mladší
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ-starší
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ-starší
3. Marek LIŠKA - ŽÁCI-starší
7. Karel MACÁN - ŽÁCI-starší
34. Adam HOFMEISTER - KADETI
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 120 / 12

1. Marek LIŠKA - ŽÁCI
3. Karel MACÁN - ŽÁCI
10. Jakub STANĚK - ŽÁCI
15. Martin MAKOVEC - ŽÁCI
18. Maximilian KERL - ŽÁCI
23. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
2. Kristýna BURLOVÁ - žákyně+kadetky
7. Adéla FOLTÝNOVÁ - žákyně+kadetky
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - žákyně+kadetky
10. Jiří LUXÍK - KADETI
30. David VITNER - KADETI
35. Adam HOFMEISTER - KADETI
4. Jiří LUXÍK - KADETImadison
14. David VITNER - KADETImadison
14. Adam HOFMEISTER - KADETImadison
31.07.2016 MČR 154 / 14

3. Marek LIŠKA - ŽÁCI-starší
11. Karel MACÁN - ŽÁCI-starší
30. Štěpán KRULA - ŽÁCI-starší
-. Martin MAKOVEC - ŽÁCI-starší
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ
7. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ
8. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ
16. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ
18. Jiří LUXÍK - KADETI
32. Jan ŠTYCH - KADETI
-. Adam HOFMEISTER - KADETI
-. Daniel BITTNER - KADETI
-. David VITNER - KADETI
-. Radek BUREŠ - KADETI
28.07.2016 MČR 135 / 13

9. Marek LIŠKA - ŽÁCI - starší
23. Karel MACÁN - ŽÁCI - starší
32. Martin MAKOVEC - ŽÁCI - starší
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
7. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
13. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
14. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
8. Daniel BITTNER - KADETI
24. Jiří LUXÍK - KADETI
41. Jan ŠTYCH - KADETI
44. David VITNER - KADETI
47. Adam HOFMEISTER - KADETI
66. Radek BUREŠ - KADETI
06.07.2016 TURNÉ 4 DRAH 2. 65 / 5

1. Kristýna BURLOVÁ - žákyně + kadetky bodovací 30 kol á 6
3. Jiří LUXÍK - KADETI bodovac 60 kol 6
7. Petr KELEMEN - KADETI bodovac 60 kol 6
14. Adam HOFMEISTER - KADETI bodovac 60 kol 6
17. David VITNER - KADETI bodovac 60 kol 6
2. Jiří LUXÍK - KADETI - madison 80 kol 20
2. Petr KELEMEN - KADETI - madison 80 kol 20
9. Adam HOFMEISTER - KADETI - madison 80 kol 20
9. David VITNER - KADETI - madison 80 kol 20
06.07.2016 Turné 4 drah 2. žáci 21 / 6

2. Marek LIŠKA - ŽÁCIbodovací48kolá6
3. Karel MACÁN - ŽÁCIbodovací48kolá6
8. Jakub STANĚK - ŽÁCIbodovací48kolá6
9. Jaromír KOHOUT - ŽÁCIbodovací48kolá6
12. Martin MAKOVEC - ŽÁCIbodovací48kolá6
1. Marek LIŠKA - ŽÁCI-madison60kolá20
1. Karel MACÁN - ŽÁCI-madison60kolá20
3. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁCI-madison60kolá20
8. Jakub STANĚK - ŽÁCI-madison60kolá20
8. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-madison60kolá20
9. Martin MAKOVEC - ŽÁCI-madison60kolá20
05.07.2016 Turné 4 drah 1. žáci 24 / 6

1. Marek LIŠKA - ŽÁCI
2. Karel MACÁN - ŽÁCI
9. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
11. Jakub STANĚK - ŽÁCI
12. Martin MAKOVEC - ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - žákyně+kadetky
05.07.2016 TURNÉ 4 DRAH 1. 64 / 5

1. Kristýna BURLOVÁ - žákyně + kadetky
2. Jiří LUXÍK - KADETI
6. Petr KELEMEN - KADETI
13. Adam HOFMEISTER - KADETI
17. David VITNER - KADETI
23.06.2016 MČR MSR časovka jednotlivců 127 / 1

39. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI / JUNIOR CZ
18.06.2016 4. ČP 206 / 12

11. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
13. Jakub STANĚK - MLADŠÍ ŽÁCI
10. Karel MACÁN - STARŠÍ ŽÁCI
11. Marek LIŠKA - STARŠÍ ŽÁCI
26. Martin MAKOVEC - STARŠÍ ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ
12. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
31. David VITNER - KADETI
-. Adam HOFMEISTER - KADETI
-. Radek BUREŠ - KADETI
-. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
09.06.2016 Sprinterské dny 21 / 9

4. Jiří LUXÍK - _empty_
6. Adam HOFMEISTER - _empty_
9. David VITNER - _empty_
1. Kristýna BURLOVÁ - _empty_
2. Marek LIŠKA - _empty_
3. Karel MACÁN - _empty_
5. Jaromír KOHOUT - _empty_
7. Jakub STANĚK - _empty_
8. Martin MAKOVEC - _empty_
1. Jiří LUXÍK - _empty_
6. Adam HOFMEISTER - _empty_
7. David VITNER - _empty_
1. Marek LIŠKA - _empty_
2. Kristýna BURLOVÁ - _empty_
3. Karel MACÁN - _empty_
6. Jaromír KOHOUT - _empty_
8. Martin MAKOVEC - _empty_
27.05.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 81 / 2

2. Petr KELEMEN - KADETI - bodovac omnium
6. Jiří LUXÍK - KADETI - bodovac omnium
-. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - sprinterské omnium
-. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - sprinterské omnium
22.05.2016 3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN 270 / 14

11. Maximilian KERL - MLADŠÍ ŽÁCI
19. Jakub STANĚK - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Marek LIŠKA - STARŠÍ ŽÁCI
4. Karel MACÁN - STARŠÍ ŽÁCI
12. Ondřej ZUNA - STARŠÍ ŽÁCI
26. Martin MAKOVEC - STARŠÍ ŽÁCI
11. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ
7. Daniel BITTNER - KADETI
14. Petr KELEMEN - KADETI
19. Jan ŠTYCH - KADETI
33. David VITNER - KADETI
35. Jiří LUXÍK - KADETI
56. Radek BUREŠ - KADETI
43. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
21.05.2016 Velká cena Popelína 2016 – veřejný závod 176 / 11

4. Maximilian KERL - MLADŠÍ ŽÁCI
10. Jakub STANĚK - MLADŠÍ ŽÁCI
-. Štěpán ZUNA - MLADŠÍ ŽÁCI
-. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
14. Ondřej ZUNA - STARŠÍ ŽÁCI
19. Martin MAKOVEC - STARŠÍ ŽÁCI
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
2. Daniel BITTNER - KADETI
16. Jan ŠTYCH - KADETI
20. Jiří LUXÍK - KADETI
33. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO 227 / 21

5. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
9. Jan FRÜHAUF - MLADŠÍ ŽÁCI
15. Jakub STANĚK - MLADŠÍ ŽÁCI
16. Maximilian KERL - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Karel MACÁN - STARŠÍ ŽÁCI
9. Marek LIŠKA - STARŠÍ ŽÁCI
-. Štěpán KRULA - STARŠÍ ŽÁCI
-. Martin MAKOVEC - STARŠÍ ŽÁCI
8. Jana RICHTEROVÁ - KADETKY
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
6. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
9. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ ml.
6. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ ml.
-. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ ml.
36. David VITNER - KADETI
38. Radek BUREŠ - KADETI
-. Adam HOFMEISTER - KADETI
-. Jan ŠTYCH - KADETI
-. Jan TUHÝ - JUNIOŘI
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 88 / 12

3. Marek LIŠKA - ŽÁCI-bodovacíomnium
13. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-bodovacíomnium
14. Jakub STANĚK - ŽÁCI-bodovacíomnium
16. Martin MAKOVEC - ŽÁCI-bodovacíomnium
18. Karel MACÁN - ŽÁCI-bodovacíomnium
2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKYAŽÁKYNĚ-bodovacíomnium
2. Petr KELEMEN - KADETI-bodovacomnium
8. Jiří LUXÍK - KADETI-bodovacomnium
13. David VITNER - KADETI-bodovacomnium
15. Radek BUREŠ - KADETI-bodovacomnium
21. Adam HOFMEISTER - KADETI-bodovacomnium
20. Jan TUHÝ - JUNIOŘI/JUNIORS-bodovacíomnium
3. Marek LIŠKA - žácistíhacíomnium
4. Karel MACÁN - žácistíhacíomnium
9. Martin MAKOVEC - žácistíhacíomnium
11. David VITNER - KADETI-sthacomnium
15. Radek BUREŠ - KADETI-sthacomnium
16. Adam HOFMEISTER - KADETI-sthacomnium
2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKYAŽÁKYNĚ-stíhacíomnium
3. Jan TUHÝ - JUNIOŘI-stíhacíomnium
10. Petr KELEMEN - JUNIOŘI-sprintomnium
12. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI-sprintomnium
1. Jiří LUXÍK - kadetisprint
11. David VITNER - kadetisprint
17. Radek BUREŠ - kadetisprint
19. Adam HOFMEISTER - kadetisprint
2. Marek LIŠKA - žácisprint
4. Karel MACÁN - žácisprint
13. Jaromír KOHOUT - žácisprint
15. Jakub STANĚK - žácisprint
19. Martin MAKOVEC - žácisprint
2. Kristýna BURLOVÁ - žákyněkadetkysprint
17.04.2016 1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 307 / 11

7. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
15. Jakub STANĚK - MLADŠÍ ŽÁCI
5. Karel MACÁN - STARŠÍ ŽÁCI
9. Marek LIŠKA - STARŠÍ ŽÁCI
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ
11. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ
23. Jan ŠTYCH - KADETI
44. David VITNER - KADETI
68. Radek BUREŠ - KADETI
70. Adam HOFMEISTER - KADETI
36. Jan TUHÝ - JUNIOŘI
Položek na stránku: