Plzeň

celkem 47 záznamů (Zobrazeno 1 až 47)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Oddíl
BAUER Štěpán junior 19427 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
BITTNER Daniel junior 17922 AC SPARTA PRAHA
BRABOREC Martin junior 20817 AUTHOR TEAM STUPNO
BUREŠ Radek Kadet 19305 TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
BURLOVÁ Kristýna Kadetky 19298 DUKLA PRAHA
ČÁSLAVSKÝ Matěj Kadet 20763 MS BIKE ACADEMY RACING
CHVOSTEK Tomáš junior 19221 CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CIBULKOVÁ Tereza Kadetky 20141 AUTHOR TEAM STUPNO
FIALA Dominik junior 10295 PROFI SPORT CHEB
FOLTÝNOVÁ Adéla žákyně starší 20512 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
FRÜHAUF Jan žáci - starší 20864 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
FRÜHAUF JAN žáci - starší
HOFMEISTER Adam junior 9629 Roman Kreuziger Cycling Academy
HOLUBOVÁ Adéla Kadetky 20510 kola-bbm.cz
HOLUBOVSKÝ Ondřej junior 12235 TJ STADION LOUNY
JIROVEC Matěj Kadet 11348 TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
KELEMEN Petr junior 18904 DUKLA PRAHA
KERL Maximilian žáci - starší 19985 Roman Kreuziger Cycling Academy
KOHOUT Jaromír žáci - starší 19660 Roman Kreuziger Cycling Academy
KOŠŤÁLEK František žáci mladší rychlostní 1601392 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
KŘIKAVOVÁ Šárka Kadetky 20509 kola-bbm.cz
KRULA Štěpán Kadet 20013 MS BIKE ACADEMY RACING
LIŠKA Marek Kadet 19404 Roman Kreuziger Cycling Academy
LOCHSCHMIDT Fabian Kadet 19306 TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
LUXÍK Jiří junior 19405 ASO DUKLA BRNO
MACÁN Karel Kadet 10577 Roman Kreuziger Cycling Academy
MACÁNOVÁ Markéta žákyně starší 11626 Roman Kreuziger Cycling Academy
MAKOVEC Martin Kadet 20766 SK PETŘÍN PLZEŇ
NĚMEC Samuel žáci - starší 5409 SK PETŘÍN PLZEŇ
NOVÁKOVÁ Anežka Elite ženy 12588 PUSKINAK.CZ
PEŠŤÁK Martin junior 15730 Norco Bicycles CZ
POSPÍŠIL Lukáš Muži U23 15695 REDPOINT ELEVEN TEAM
RICHTEROVÁ Jana juniorky 20613 COPR TJ PŘEŠTICE
SKOŘEPA Josef Kadet 19423 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Kadetky 20759 Roman Kreuziger Cycling Academy
SPĚŠNÁ Simona žákyně starší 20404 MS BIKE ACADEMY RACING
STANĚK Jakub žáci - starší 20171 Roman Kreuziger Cycling Academy
ŠTYCH Jan junior 19420 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
TUHÝ Jan junior 19421 SK PETŘÍN PLZEŇ
TYRPEKL Karel Muži U23 6891 PARDUS TUFO Prostějov
VITNER David junior 19308 Roman Kreuziger Cycling Academy
Vodák Martin muži ELITE - UCI AXON SPORT TEAM
Vodák Martin muži ELITE - UCI AXON SPORT TEAM
VOPAT Milan Muži U23 12792 GHOST Team
ZADÁK David Muži U23 14264 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
ZUNA Ondřej Kadet 6922 AUTHOR TEAM STUPNO
ZUNA Štěpán žáci - starší 20816 AUTHOR TEAM STUPNO
Položek na stránku:
celkem 235 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Účastníci
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 85 / 8

8. Adam HOFMEISTER - Junioři
11. David VITNER - Junioři
1. Kristýna BURLOVÁ - Kadetky + Juniorky + Ženy
11. Karel MACÁN - Kadeti
16. Marek LIŠKA - Kadeti
13. Jakub STANĚK - Žáci - starší
17. Jaromír KOHOUT - Žáci - starší
2. Simona SPĚŠNÁ - Žákyně
8. Adam HOFMEISTER - Junioři
11. David VITNER - Junioři
1. Kristýna BURLOVÁ - Kadetky + Juniorky + Ženy
11. Karel MACÁN - Kadeti
16. Marek LIŠKA - Kadeti
13. Jakub STANĚK - Žáci - starší
17. Jaromír KOHOUT - Žáci - starší
2. Simona SPĚŠNÁ - Žákyně
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 169 / 15

13. Jan FRÜHAUF - STARŠÍ ŽÁCI
25. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
39. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
41. Jaromír KOHOUT - STARŠÍ ŽÁCI
6. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ
9. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
19. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
10. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY
-. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
18. Štěpán KRULA - KADETI
28. Karel MACÁN - KADETI
-. Fabian LOCHSCHMIDT - KADETI
-. Marek LIŠKA - KADETI
-. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 169 / 15

13. Jan FRÜHAUF - STARŠÍ ŽÁCI
25. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
39. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
41. Jaromír KOHOUT - STARŠÍ ŽÁCI
6. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ
9. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
19. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
10. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY
-. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
18. Štěpán KRULA - KADETI
28. Karel MACÁN - KADETI
-. Fabian LOCHSCHMIDT - KADETI
-. Marek LIŠKA - KADETI
-. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI
06.07.2018 MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky 112 / 11

1. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
4. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
7. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
9. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI / MINIME
12. Jakub STANĚK - ŽÁCI / MINIME
16. Maximilian KERL - ŽÁCI / MINIME
16. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI / MINIME
3. Marek LIŠKA - KADETI / CADETS
3. Karel MACÁN - KADETI / CADETS
-. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI / CADETS
-. Štěpán KRULA - KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 200 / 16

2. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
6. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
19. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
17. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI / MINIME
19. Jakub STANĚK - ŽÁCI / MINIME
33. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI / MINIME
35. Maximilian KERL - ŽÁCI / MINIME
5. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
6. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
8. Marek LIŠKA - KADETI / CADETS
21. Karel MACÁN - KADETI / CADETS
22. Štěpán KRULA - KADETI / CADETS
43. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI / CADETS
6. David VITNER - JUNIOŘI / JUNIORS
6. Adam HOFMEISTER - JUNIOŘI / JUNIORS
29.06.2018 MČR sprintéři 74 / 9

6. Adam HOFMEISTER - Junioři - sprint celkově
1. Marek LIŠKA - Kadeti - sprint celkově
7. Karel MACÁN - Kadeti - sprint celkově
11. Jakub STANĚK - Žáci - sprint celkově
16. Jaromír KOHOUT - Žáci - sprint celkově
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Kadetky - sprint Celkově
2. Kristýna BURLOVÁ - Kadetky - sprint Celkově
8. Markéta MACÁNOVÁ - Žákyně - sprint Celkově
2. Adam HOFMEISTER - Junioři - sprint družstev
2. David VITNER - Junioři - sprint družstev
1. Marek LIŠKA - Kadeti - sprint družstev
-. Karel MACÁN - Kadeti - sprint družstev
3. Jaromír KOHOUT - Žáci - sprint družstev
3. Jakub STANĚK - Žáci - sprint družstev
1. Kristýna BURLOVÁ - Kadetky - sprint družstev
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Kadetky - sprint družstev
1. Markéta MACÁNOVÁ - Žákyně - sprint družstev
-. David VITNER - Junioři - 1km
-. Adam HOFMEISTER - Junioři - 1km
1. Marek LIŠKA - Kadeti - 500m
5. Karel MACÁN - Kadeti - 500m
5. Jakub STANĚK - Žáci - 500m
14. Jaromír KOHOUT - Žáci - 500m
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Kadetky - 500m
2. Kristýna BURLOVÁ - Kadetky - 500m
5. Markéta MACÁNOVÁ - Žákyně - 500m
5. Adam HOFMEISTER - Junioři - keirin
2. Marek LIŠKA - Kadeti - keirin
3. Karel MACÁN - Kadeti - keirin
4. Jakub STANĚK - Žáci - keirin
1. Kristýna BURLOVÁ - Juniorky - keirin
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Juniorky - keirin
7. Markéta MACÁNOVÁ - Žákyně - keirin
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 102 / 6

41. Karel TYRPEKL - ELITE
1. Daniel BITTNER - JUNIOŘI
11. David VITNER - JUNIOŘI
13. Adam HOFMEISTER - JUNIOŘI
19. Karel MACÁN - JUNIOŘI
-. Marek LIŠKA - JUNIOŘI
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 272 / 1

2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
09.06.2018 OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICE 199 / 1

4. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 325 / 19

11. Jan FRÜHAUF - STARŠÍ ŽÁCI
19. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
36. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
52. Jaromír KOHOUT - STARŠÍ ŽÁCI
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
6. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
11. Adéla HOLUBOVÁ - KADETKY
14. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY
1. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ st.
9. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
12. Štěpán KRULA - KADETI
25. Karel MACÁN - KADETI
31. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI
50. Marek LIŠKA - KADETI
-. Jana RICHTEROVÁ - JUNIORKY
2. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
7. Daniel BITTNER - JUNIOŘI
47. Adam HOFMEISTER - JUNIOŘI
-. David VITNER - JUNIOŘI
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY 113 / 1

-. Karel TYRPEKL - ELITE
15.04.2018 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 439 / 15

1. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ
6. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ
8. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
26. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
33. Jan FRÜHAUF - STARŠÍ ŽÁCI
41. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
56. Jaromír KOHOUT - STARŠÍ ŽÁCI
4. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
7. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
8. Marek LIŠKA - KADETI
14. Karel MACÁN - KADETI
2. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
31. Daniel BITTNER - JUNIOŘI
65. David VITNER - JUNIOŘI
-. Adam HOFMEISTER - JUNIOŘI
08.04.2018 1. ČP ZBRASLAV 409 / 14

3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ
22. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
16. Jan FRÜHAUF - STARŠÍ ŽÁCI
24. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
26. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
29. Jaromír KOHOUT - STARŠÍ ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
3. Marek LIŠKA - KADETI
6. Karel MACÁN - KADETI
7. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
11. Daniel BITTNER - JUNIOŘI
-. Adam HOFMEISTER - JUNIOŘI
-. David VITNER - JUNIOŘI
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 101 / 12

1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
5. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
26. David VITNER - JUNIOŘI - OMNIUM
1. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
2. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
1. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
9. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
6. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY - OMNIUM
10. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
18. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 113 / 14

2. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
8. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
12. David VITNER - JUNIOŘI - OMNIUM
2. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
3. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
17. Štěpán KRULA - KADETI - OMNIUM
20. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI - OMNIUM
6. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
5. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY - OMNIUM
14. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
24. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 116 / 14

1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
11. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
13. David VITNER - JUNIOŘI - OMNIUM
2. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
4. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
17. Štěpán KRULA - KADETI - OMNIUM
25. Matěj ČÁSLAVSKÝ - KADETI - OMNIUM
5. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
9. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
3. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
5. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - KADETKY - OMNIUM
10. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
19. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

11. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
16. Štěpán KRULA - STARŠÍ ŽÁCI
31. Fabian LOCHSCHMIDT - STARŠÍ ŽÁCI
32. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
33. Matěj ČÁSLAVSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
8. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
10. Marek LIŠKA - KADETI
14. David VITNER - KADETI
24. Adam HOFMEISTER - KADETI
10. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

16. Štěpán KRULA - ŽÁCI STARŠÍ
31. Fabian LOCHSCHMIDT - ŽÁCI STARŠÍ
32. Maximilian KERL - ŽÁCI STARŠÍ
33. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI STARŠÍ
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
8. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
10. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
10. Marek LIŠKA - KADETI
23. Adam HOFMEISTER - KADETI
-. David VITNER - KADETI
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ
11. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI MLADŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

11. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
16. Štěpán KRULA - STARŠÍ ŽÁCI
31. Fabian LOCHSCHMIDT - STARŠÍ ŽÁCI
32. Maximilian KERL - STARŠÍ ŽÁCI
33. Matěj ČÁSLAVSKÝ - STARŠÍ ŽÁCI
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
8. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
10. Marek LIŠKA - KADETI
14. David VITNER - KADETI
24. Adam HOFMEISTER - KADETI
10. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
29. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
02.09.2017 ČP - OMNIUM 51 / 6

5. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
8. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
9. David VITNER - KADETI - OMNIUM
12. Adam HOFMEISTER - KADETI - OMNIUM
15. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
6. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 185 / 1

31. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 50 / 7

1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - BODOVACI
2. Marek LIŠKA - KADETI - BODOVAC
6. David VITNER - KADETI - BODOVAC
7. Adam HOFMEISTER - KADETI - BODOVAC
13. Karel MACÁN - KADETI - BODOVAC
10. Jakub STANĚK - ŽÁCI - BODOVACÍ
12. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI - BODOVACÍ
7. Jakub STANĚK - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
7. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
1. David VITNER - KADETI A JUNIORKY - MADISON
1. Adam HOFMEISTER - KADETI A JUNIORKY - MADISON
4. Marek LIŠKA - KADETI A JUNIORKY - MADISON
4. Karel MACÁN - KADETI A JUNIORKY - MADISON
1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 55 / 11

1. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
2. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
6. David VITNER - KADETI - OMNIUM
9. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
10. Adam HOFMEISTER - KADETI - OMNIUM
4. Štěpán KRULA - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
8. Jakub STANĚK - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
3. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
6. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 176 / 13

2. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ - starší
7. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
7. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
12. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI - starší
12. Jakub STANĚK - ŽÁCI - starší
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
4. Adéla HOLUBOVÁ - KADETKY
5. Adam HOFMEISTER - KADETI
5. Karel MACÁN - KADETI
5. David VITNER - KADETI
5. Marek LIŠKA - KADETI
-. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 130 / 14

7. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ - starší
13. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
16. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
14. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI - starší
21. Štěpán KRULA - ŽÁCI - starší
30. Jakub STANĚK - ŽÁCI - starší
34. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI - starší
1. Kristýna BURLOVÁ - F*KADET
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - F*KADET
11. Adéla HOLUBOVÁ - F*KADET
21. Marek LIŠKA - KADETI
22. Adam HOFMEISTER - KADETI
26. David VITNER - KADETI
41. Karel MACÁN - KADETI
7. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ - starší
13. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
16. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
14. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI - starší
21. Štěpán KRULA - ŽÁCI - starší
30. Jakub STANĚK - ŽÁCI - starší
34. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI - starší
1. Kristýna BURLOVÁ - F*KADET
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - F*KADET
11. Adéla HOLUBOVÁ - F*KADET
21. Marek LIŠKA - KADETI
22. Adam HOFMEISTER - KADETI
26. David VITNER - KADETI
41. Karel MACÁN - KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 174 / 8

4. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
2. Marek LIŠKA - KADETI
11. David VITNER - KADETI
26. Adam HOFMEISTER - KADETI
27. Karel MACÁN - KADETI
18. Daniel BITTNER - JUNIOŘI
37. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 8

3. Marek LIŠKA - _empty_
4. Karel MACÁN - _empty_
5. Adam HOFMEISTER - _empty_
7. David VITNER - _empty_
3. Jakub STANĚK - _empty_
5. Jaromír KOHOUT - _empty_
4. Markéta MACÁNOVÁ - _empty_
1. Marek LIŠKA - _empty_
5. Karel MACÁN - _empty_
7. Adam HOFMEISTER - _empty_
10. David VITNER - _empty_
8. Jakub STANĚK - _empty_
10. Jaromír KOHOUT - _empty_
4. Markéta MACÁNOVÁ - _empty_
1. Kristýna BURLOVÁ - _empty_
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 8

3. Marek LIŠKA - Kadeti
4. Karel MACÁN - Kadeti
5. Adam HOFMEISTER - Kadeti
7. David VITNER - Kadeti
3. Jakub STANĚK - Žáci
5. Jaromír KOHOUT - Žáci
4. Markéta MACÁNOVÁ - Žákyně
1. Marek LIŠKA - Kadeti
5. Karel MACÁN - Kadeti
7. Adam HOFMEISTER - Kadeti
10. David VITNER - Kadeti
8. Jakub STANĚK - Žáci, žákyně, kadetky
10. Jaromír KOHOUT - Žáci, žákyně, kadetky
4. Markéta MACÁNOVÁ - žákyně
1. Kristýna BURLOVÁ - kadetky
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 257 / 15

9. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
-. Jan FRÜHAUF - STARŠÍ ŽÁCI
4. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
8. Adéla HOLUBOVÁ - KADETKY
5. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ st.
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
-. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
22. Karel MACÁN - KADETI
27. Marek LIŠKA - KADETI
34. David VITNER - KADETI
46. Adam HOFMEISTER - KADETI
27. Daniel BITTNER - JUNIOŘI
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
-. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 70 / 8

11. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁCI
11. Karel MACÁN - KADETI a JUNIORKY
14. Marek LIŠKA - KADETI a JUNIORKY
19. David VITNER - KADETI a JUNIORKY
22. Adam HOFMEISTER - KADETI a JUNIORKY
10. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
30. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
7. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 104 / 14

9. Štěpán KRULA - ŽÁCI
13. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI
18. Jakub STANĚK - ŽÁCI
21. Maximilian KERL - ŽÁCI
23. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
24. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI
33. Martin MAKOVEC - ŽÁCI
11. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁCI STARŠÍ a KADETKY
11. Karel MACÁN - KADETI a JUNIORKY
14. Marek LIŠKA - KADETI a JUNIORKY
19. David VITNER - KADETI a JUNIORKY
22. Adam HOFMEISTER - KADETI a JUNIORKY
10. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
30. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
7. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 89 / 9

11. Jakub STANĚK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
12. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
7. Adam HOFMEISTER - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
12. Karel MACÁN - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
7. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
8. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
8. Jakub STANĚK - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
6. Marek LIŠKA - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
7. Adam HOFMEISTER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
8. Karel MACÁN - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
5. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ
5. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ
8. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
2. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
3. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
4. Marek LIŠKA - KADETI
8. Karel MACÁN - KADETI
11. Adam HOFMEISTER - KADETI
11. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
14. Jakub STANĚK - ŽÁCI
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
08.05.2017 ČP ROKYCANY 94 / 1

22. Karel TYRPEKL - ELITE
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 94 / 10

10. Jakub STANĚK - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
14. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
-. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
-. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
8. Karel MACÁN - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
11. Marek LIŠKA - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
15. David VITNER - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
9. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
-. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
8. Jakub STANĚK - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
3. Marek LIŠKA - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. David VITNER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
9. Karel MACÁN - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
18. Adam HOFMEISTER - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium
8. Markéta MACÁNOVÁ - KADETKY A ŽÁKYNĚ - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
2. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
3. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
3. Marek LIŠKA - KADETI
5. David VITNER - KADETI
9. Karel MACÁN - KADETI
12. Adam HOFMEISTER - KADETI
9. Jakub STANĚK - ŽÁCI
14. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
11. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ A KADETKY
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 219 / 10

3. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
10. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
20. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
13. Marek LIŠKA - KADETI
29. David VITNER - KADETI
46. Karel MACÁN - KADETI
22. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
58. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
67. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 293 / 10

11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
11. Karel TYRPEKL - JUNIOR
30. Petr KELEMEN - JUNIOR
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOR
6. Marek LIŠKA - KADET
15. David VITNER - KADET
38. Karel MACÁN - KADET
27. Jakub STANĚK - ŽÁCI-starší
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
2. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší
11. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 282 / 10

2. Jaromír KOHOUT - MLADŠÍ ŽÁCI
11. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
27. Jakub STANĚK - STARŠÍ ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY
6. Marek LIŠKA - KADETI
15. David VITNER - KADETI
38. Karel MACÁN - KADETI
11. Karel TYRPEKL - JUNIOŘI
30. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
52. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 337 / 11

-. Marek LIŠKA - _empty_
-. David VITNER - _empty_
-. Petr KELEMEN - _empty_
-. Karel TYRPEKL - _empty_
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - _empty_
-. Karel MACÁN - _empty_
-. Kristýna BURLOVÁ - _empty_
-. Jaromír KOHOUT - _empty_
-. Martin MAKOVEC - _empty_
-. Jakub STANĚK - _empty_
-. Markéta MACÁNOVÁ - _empty_
01.01.2017 Sprint Omnium Motol 15 / 2

2. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - 1km
3. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - 1km
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 118 / 15

9. Štěpán KRULA - ŽÁCI - OMNIUM
15. Maximilian KERL - ŽÁCI - OMNIUM
-. Jakub STANĚK - ŽÁCI - OMNIUM
6. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ - OMNIUM
7. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ - OMNIUM
10. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - OMNIUM
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY - OMNIUM
2. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY - OMNIUM
4. David VITNER - KADETI - OMNIUM
8. Karel MACÁN - KADETI - OMNIUM
10. Marek LIŠKA - KADETI - OMNIUM
12. Dominik FIALA - KADETI - OMNIUM
13. Adam HOFMEISTER - KADETI - OMNIUM
4. Petr KELEMEN - JUNIOŘI - OMNIUM
-. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI - OMNIUM
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 156 / 20

5. Štěpán KRULA - ŽÁCI-vylučovacízávod
13. Maximilian KERL - ŽÁCI-vylučovacízávod
14. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI-vylučovacízávod
15. Jakub STANĚK - ŽÁCI-vylučovacízávod
19. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-vylučovacízávod
1. Kristýna BURLOVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
2. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
6. Adéla HOLUBOVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
5. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
9. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
11. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
14. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
3. Karel MACÁN - KADETI-vylučovacízávod
4. David VITNER - KADETI-vylučovacízávod
8. Dominik FIALA - KADETI-vylučovacízávod
14. Marek LIŠKA - KADETI-vylučovacízávod
17. Adam HOFMEISTER - KADETI-vylučovacízávod
2. Petr KELEMEN - JUNIOŘI-vylučovacízávod
10. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
6. Štěpán KRULA - žáci
13. Maximilian KERL - žáci
14. Jan FRÜHAUF - žáci
18. Jakub STANĚK - žáci
23. Jaromír KOHOUT - žáci
24. Matěj ČÁSLAVSKÝ - žáci
1. Kristýna BURLOVÁ - kadetky žákyně
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - kadetky žákyně
8. Adéla FOLTÝNOVÁ - kadetky žákyně
10. Šárka KŘIKAVOVÁ - kadetky žákyně
16. Adéla HOLUBOVÁ - kadetky žákyně
20. Simona SPĚŠNÁ - kadetky žákyně
21. Markéta MACÁNOVÁ - kadetky žákyně
4. David VITNER - kadeti
11. Marek LIŠKA - kadeti
12. Adam HOFMEISTER - kadeti
15. Karel MACÁN - kadeti
18. Dominik FIALA - kadeti
3. Petr KELEMEN - junioři
6. Jiří LUXÍK - junioři
19.11.2016 OMNIUM 132 / 22

9. Štěpán KRULA - ŽÁCI
13. Jan FRÜHAUF - ŽÁCI
18. Jakub STANĚK - ŽÁCI
21. Maximilian KERL - ŽÁCI
23. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
24. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI
33. Martin MAKOVEC - ŽÁCI
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
10. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
11. Adéla FOLTÝNOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
15. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
20. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
4. David VITNER - KADETI
8. Karel MACÁN - KADETI
13. Dominik FIALA - KADETI
22. Jan ŠTYCH - KADETI
23. Adam HOFMEISTER - KADETI
24. Marek LIŠKA - KADETI
5. Petr KELEMEN - JUNIOŘI
9. Jiří LUXÍK - JUNIOŘI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 133 / 11

2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
5. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
5. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
4. Marek LIŠKA - ŽÁCI / MINIME
4. Karel MACÁN - ŽÁCI / MINIME
9. Matěj ČÁSLAVSKÝ - ŽÁCI / MINIME
5. Daniel BITTNER - KADETI / CADETS
5. David VITNER - KADETI / CADETS
5. Jan ŠTYCH - KADETI / CADETS
5. Radek BUREŠ - KADETI / CADETS
24.09.2016 6. ČP Židovice 212 / 17

5. Maximilian KERL - ŽÁCI-mladší
15. Jakub STANĚK - ŽÁCI-mladší
20. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ
13. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ
18. Markéta MACÁNOVÁ - ŽÁKYNĚ
20. Simona SPĚŠNÁ - ŽÁKYNĚ
3. Marek LIŠKA - ŽÁCI-starší
6. Karel MACÁN - ŽÁCI-starší
11. Štěpán KRULA - ŽÁCI-starší
-. Ondřej HOLUBOVSKÝ - JUNIOŘI
6. Petr KELEMEN - KADETI
14. Daniel BITTNER - KADETI
35. Jan ŠTYCH - KADETI
36. Adam HOFMEISTER - KADETI
43. David VITNER - KADETI
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 80 / 11

2. Petr KELEMEN - Kadeti - sprint celkově
3. Jiří LUXÍK - Kadeti - sprint celkově
20. David VITNER - Kadeti - sprint celkově
23. Adam HOFMEISTER - Kadeti - sprint celkově
2. Marek LIŠKA - Žáci - sprint celkově
5. Karel MACÁN - Žáci - sprint celkově
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
2. Kristýna BURLOVÁ - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
-. Petr KELEMEN - Kadeti - sprint družstev kvalifikace
3. Marek LIŠKA - Žáci - sprint družstev
3. Karel MACÁN - Žáci - sprint družstev
3. Fabian LOCHSCHMIDT - Žáci - sprint družstev
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Žákyně + kadetky - sprint družstev
1. Kristýna BURLOVÁ - Žákyně + kadetky - sprint družstev
5. Šárka KŘIKAVOVÁ - Žákyně + kadetky - sprint družstev
5. Adéla HOLUBOVÁ - Žákyně + kadetky - sprint družstev
5. Petr KELEMEN - Kadeti - 500m
8. Jiří LUXÍK - Kadeti - 500m
20. Adam HOFMEISTER - Kadeti - 500m
24. David VITNER - Kadeti - 500m
2. Marek LIŠKA - Žáci - 500m
4. Karel MACÁN - Žáci - 500m
7. Petr KELEMEN - Kadeti - keirin finle
8. Jiří LUXÍK - Kadeti - keirin finle
4. Karel MACÁN - Žáci - keirin finále
5. Marek LIŠKA - Žáci - keirin finále
2. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - Žákyně + Kadetky - keirin finále
3. Kristýna BURLOVÁ - Žákyně + Kadetky - keirin finále
5. Adéla HOLUBOVÁ - Žákyně + Kadetky - keirin finále
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 101 / 10

2. Karel MACÁN - Bod zaci
7. Marek LIŠKA - Bod zaci
-. Martin MAKOVEC - Bod zaci
2. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - bod z ky
6. Adéla HOLUBOVÁ - bod z ky
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - bod z ky
7. Jiří LUXÍK - bod kadet
10. David VITNER - bod kadet
11. Petr KELEMEN - bod kadet
23. Adam HOFMEISTER - bod kadet
2. Karel MACÁN - scratch zaci
3. Marek LIŠKA - scratch zaci
-. Martin MAKOVEC - scratch zaci
1. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - scratch zak kadetky
9. Adéla HOLUBOVÁ - scratch zak kadetky
10. Šárka KŘIKAVOVÁ - scratch zak kadetky
4. Jiří LUXÍK - kad scratch
7. Petr KELEMEN - kad scratch
19. David VITNER - kad scratch
21. Adam HOFMEISTER - kad scratch
1. Marek LIŠKA - dr zak
1. Karel MACÁN - dr zak
3. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - dr zky kky
3. Adéla HOLUBOVÁ - dr zky kky
3. Šárka KŘIKAVOVÁ - dr zky kky
3. Marek LIŠKA - sth z
4. Karel MACÁN - sth z
4. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - sth zky
5. Adéla HOLUBOVÁ - sth zky
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - sth zky
20.08.2016 5. ČPM Holice 180 / 7

11. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI-mladší
14. Maximilian KERL - ŽÁCI-mladší
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ-starší
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ-starší
3. Marek LIŠKA - ŽÁCI-starší
7. Karel MACÁN - ŽÁCI-starší
34. Adam HOFMEISTER - KADETI
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 120 / 12

1. Marek LIŠKA - ŽÁCI
3. Karel MACÁN - ŽÁCI
10. Jakub STANĚK - ŽÁCI
15. Martin MAKOVEC - ŽÁCI
18. Maximilian KERL - ŽÁCI
23. Jaromír KOHOUT - ŽÁCI
2. Kristýna BURLOVÁ - žákyně+kadetky
7. Adéla FOLTÝNOVÁ - žákyně+kadetky
8. Šárka KŘIKAVOVÁ - žákyně+kadetky
10. Jiří LUXÍK - KADETI
30. David VITNER - KADETI
35. Adam HOFMEISTER - KADETI
4. Jiří LUXÍK - KADETImadison
14. David VITNER - KADETImadison
14. Adam HOFMEISTER - KADETImadison
31.07.2016 MČR 154 / 14

3. Marek LIŠKA - ŽÁCI-starší
11. Karel MACÁN - ŽÁCI-starší
30. Štěpán KRULA - ŽÁCI-starší
-. Martin MAKOVEC - ŽÁCI-starší
2. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ
7. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ
8. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ
16. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ
18. Jiří LUXÍK - KADETI
32. Jan ŠTYCH - KADETI
-. Adam HOFMEISTER - KADETI
-. Daniel BITTNER - KADETI
-. David VITNER - KADETI
-. Radek BUREŠ - KADETI
28.07.2016 MČR 135 / 13

9. Marek LIŠKA - ŽÁCI - starší
23. Karel MACÁN - ŽÁCI - starší
32. Martin MAKOVEC - ŽÁCI - starší
1. Kristýna BURLOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
7. Nikol SOUSTRUŽNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
13. Adéla HOLUBOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
14. Šárka KŘIKAVOVÁ - ŽÁKYNĚ - starší
8. Daniel BITTNER - KADETI
24. Jiří LUXÍK - KADETI
41. Jan ŠTYCH - KADETI
44. David VITNER - KADETI
47. Adam HOFMEISTER - KADETI
66. Radek BUREŠ - KADETI
Položek na stránku: