KOVO

celkem 69 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Oddíl
ANDRLE Matěj žáci mladší rychlostní 21197 CK BÍTOVSKÁ
ANDRLOVÁ Alexandra Kadetky 19972 TJ KOVO PRAHA
BABOR Daniel Muži U23 10972 PARDUS TUFO Prostějov
BANSZEL Vojtěch Kadet 6924 TJ KOVO PRAHA
BEDRNÍK Matěj junior 19335 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
BEDRNÍKOVÁ Karolína Kadetky 19914 DUKLA PRAHA
BITTMAN Adam žáci mladší rychlostní 21193 CK BÍTOVSKÁ
BÓDAY Šimon junior 20569 TJ KOVO PRAHA
BOHÁČEK Miroslav žáci - starší 21194 CK BÍTOVSKÁ
BURIAN Matěj Kadet 19601 TJ KOVO PRAHA
BUŠEK Matyáš Muži U23 10648 TJ KOVO PRAHA
ČAPEK Kristian Kadet 5321 CK BÍTOVSKÁ
DOHNAL Jakub junior 19907 TJ KOVO PRAHA
DVOŘÁČEK Tobias žáci mladší rychlostní 21587 CK BÍTOVSKÁ
FRANK Jakub Muži U23 20014 MS BIKE ACADEMY RACING
GROSSMANN David junior 21130 ASO DUKLA BRNO
HABERMANN Richard Muži U23 1601668 TJ KOVO PRAHA
HALUŠKA Martin žáci mladší rychlostní CK EPIC DOHŇANY
HOLPUCH Tomáš junior 20575 BIKECLINIC JUNIOR TEAM
HRSTKA Dominik žáci mladší rychlostní 21533 CK BÍTOVSKÁ
INDRA Jan personál-trenér 13519 TJ KOVO PRAHA
JEŘÁBEK Ondřej žáci mladší rychlostní 21176 SP KOLO LOAP SPECIALIZED
KAŠPAR Adam junior 2375 MS BIKE ACADEMY RACING
KAŠPAR Filip žáci - starší 14474 MS BIKE ACADEMY RACING
KLAP Lukáš junior 20572 RAJEC TREK
KLÍCHA Ondřej Kadet 20515 TJ KOVO PRAHA
KOBR Richard žáci - starší 20162 DUKLA PRAHA
KOBR Robert žáci - starší 20163 DUKLA PRAHA
KOCLÍŘOVÁ Adéla Elite ženy 20754 TJ KOVO PRAHA
KOHOUT Martin Muži U23 21125 TJ KOVO PRAHA
KOHOUTKOVÁ Kateřina Elite ženy 20313 TEAM DUKLA PRAHA
KOREC Jakub žáci - starší 21167 SP KOLO LOAP SPECIALIZED
KOTĚŠOVCOVÁ Pavla juniorky 21122 SP KOLO LOAP SPECIALIZED
KOZOHORSKÝ Jiří junior 20731 TJ KOVO PRAHA
KUBELKOVÁ Natálie juniorky 20388 SP KOLO LOAP SPECIALIZED
LOUDA Jakub junior 20726 TJ KOVO PRAHA
LUDVÍK Adam Členský průkaz 7326 CK BÍTOVSKÁ
MAJEROVÁ Michaela Kadetky 20513 DUKLA PRAHA
MATĚJKA Adam žáci - starší 21123 SP KOLO LOAP SPECIALIZED
MĚŠŤAN Matouš junior 17809 PARDUS TUFO Prostějov z.s.
MIXA Marek personál-trenér 1128 TJ KOVO PRAHA
MLČEK Jonáš žáci - starší 20514 CK BÍTOVSKÁ
MÚČKOVÁ Petronela Kadetky 13920 TJ KOVO PRAHA
NEJEDLÝ Jakub Kadet 21085 TJ KOVO PRAHA
NEUMANOVÁ Tereza Elite ženy 11800 TEAM DUKLA PRAHA
NOVOTNÝ Emil junior 20523 TJ KOVO PRAHA
ONDRÁŠKOVÁ Adriana Kadetky 14300 TJ KOVO PRAHA
PÁV Tadeáš junior 19857 TJ KOVO PRAHA
PÁV Mikuláš žáci mladší rychlostní 20518 CK BÍTOVSKÁ
Pávová Dorota juniorky 20472 TJ KOVO PRAHA
Položek na stránku:
celkem 363 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Účastníci
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 269 / 14

6. Tobias DVOŘÁČEK - MLADŠÍ ŽÁCI
12. Adam BITTMAN - MLADŠÍ ŽÁCI
19. Ondřej JEŘÁBEK - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
6. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
27. Daniel ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
38. Ondřej ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
19. Petr VÁVRA - KADETI
33. Daniel TOUL - KADETI
2. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
20. Antonín REH - JUNIOŘI
-. Tadeáš PÁV - JUNIOŘI
-. Jakub DOHNAL - JUNIOŘI
-. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
09.09.2018 5. ČP HODKOVICE n.M. 259 / 5

19. Ondřej JEŘÁBEK - MLADŠÍ ŽÁCI
5. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
6. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
20. Petr VÁVRA - KADETI
-. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
09.09.2018 5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou 259 / 5

19. Ondřej JEŘÁBEK - MLADŠÍ ŽÁCI
5. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
6. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
20. Petr VÁVRA - KADETI
-. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 85 / 10

1. Daniel BABOR - U23
4. Richard HABERMANN - U23
6. Tadeáš PÁV - Junioři
6. Daniela TRČKOVÁ - Kadetky + Juniorky + Ženy
7. Petr VÁVRA - Kadeti
3. Ondřej ŠILHAVÝ - Žáci - starší
4. Richard KOBR - Žáci - starší
5. Daniel ŠILHAVÝ - Žáci - starší
9. Robert KOBR - Žáci - starší
1. Adam BITTMAN - Žáci - mladší
1. Daniel BABOR - U23
4. Richard HABERMANN - U23
6. Tadeáš PÁV - Junioři
6. Daniela TRČKOVÁ - Kadetky + Juniorky + Ženy
7. Petr VÁVRA - Kadeti
3. Ondřej ŠILHAVÝ - Žáci - starší
4. Richard KOBR - Žáci - starší
5. Daniel ŠILHAVÝ - Žáci - starší
9. Robert KOBR - Žáci - starší
1. Adam BITTMAN - Žáci - mladší
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 169 / 5

3. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
5. Ondřej ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
8. Daniel ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
12. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
45. Petr VÁVRA - KADETI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 169 / 5

3. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
5. Ondřej ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
8. Daniel ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
12. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
45. Petr VÁVRA - KADETI
06.07.2018 MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky 112 / 5

1. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI / MINIME
7. Richard KOBR - ŽÁCI / MINIME
11. Robert KOBR - ŽÁCI / MINIME
14. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI / MINIME
4. Petr VÁVRA - KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 200 / 8

4. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI / MINIME
9. Richard KOBR - ŽÁCI / MINIME
15. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI / MINIME
16. Robert KOBR - ŽÁCI / MINIME
10. Petr VÁVRA - KADETI / CADETS
-. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI / JUNIORS
-. Antonín REH - JUNIOŘI / JUNIORS
-. Jakub DOHNAL - JUNIOŘI / JUNIORS
29.06.2018 MČR sprintéři 74 / 8

2. David GROSSMANN - Junioři - sprint celkově
5. Jakub DOHNAL - Junioři - sprint celkově
8. Petr VÁVRA - Kadeti - sprint celkově
4. Ondřej ŠILHAVÝ - Žáci - sprint celkově
6. Richard KOBR - Žáci - sprint celkově
14. Robert KOBR - Žáci - sprint celkově
15. Daniel ŠILHAVÝ - Žáci - sprint celkově
1. David GROSSMANN - Junioři - sprint družstev
3. Jakub DOHNAL - Junioři - sprint družstev
3. Tadeáš PÁV - Junioři - sprint družstev
-. Petr VÁVRA - Kadeti - sprint družstev
2. Daniel ŠILHAVÝ - Žáci - sprint družstev
2. Ondřej ŠILHAVÝ - Žáci - sprint družstev
5. Richard KOBR - Žáci - sprint družstev
5. Robert KOBR - Žáci - sprint družstev
4. David GROSSMANN - Junioři - 1km
5. Jakub DOHNAL - Junioři - 1km
7. Petr VÁVRA - Kadeti - 500m
4. Ondřej ŠILHAVÝ - Žáci - 500m
9. Richard KOBR - Žáci - 500m
12. Daniel ŠILHAVÝ - Žáci - 500m
15. Robert KOBR - Žáci - 500m
2. David GROSSMANN - Junioři - keirin
6. Jakub DOHNAL - Junioři - keirin
2. Ondřej ŠILHAVÝ - Žáci - keirin
5. Richard KOBR - Žáci - keirin
12. Robert KOBR - Žáci - keirin
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 102 / 2

11. Martin KOHOUT - ELITE
-. Richard HABERMANN - ELITE
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 272 / 5

3. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
12. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
14. Petr VÁVRA - KADETI
4. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
19. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
09.06.2018 OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICE 199 / 5

5. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
7. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
18. Petr VÁVRA - KADETI
-. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
-. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 325 / 12

9. Ondřej JEŘÁBEK - MLADŠÍ ŽÁCI
17. Adam BITTMAN - MLADŠÍ ŽÁCI
27. Tobias DVOŘÁČEK - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
14. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
25. Ondřej ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
59. Adam MATĚJKA - STARŠÍ ŽÁCI
21. Hana ŠINDELÁŘOVÁ - ŽÁKYNĚ st.
22. Petr VÁVRA - KADETI
41. Daniel TOUL - KADETI
40. Tadeáš PÁV - JUNIOŘI
-. Jakub DOHNAL - JUNIOŘI
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY 113 / 5

-. Richard HABERMANN - ELITE
-. Daniel BABOR - ELITE
-. Martin KOHOUT - ELITE
-. Matěj STYBOR - ELITE
-. Matyáš BUŠEK - ELITE
15.04.2018 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 439 / 15

15. Adam BITTMAN - MLADŠÍ ŽÁCI
16. Ondřej JEŘÁBEK - MLADŠÍ ŽÁCI
17. Martin ŠTIBINGR - MLADŠÍ ŽÁCI
26. Tobias DVOŘÁČEK - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
12. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
14. Ondřej ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
19. Daniel ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
84. Adam MATĚJKA - STARŠÍ ŽÁCI
31. Petr VÁVRA - KADETI
34. Daniel TOUL - KADETI
2. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
11. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
69. Tadeáš PÁV - JUNIOŘI
-. Jakub DOHNAL - JUNIOŘI
08.04.2018 1. ČP ZBRASLAV 409 / 16

10. Adam BITTMAN - MLADŠÍ ŽÁCI
13. Martin ŠTIBINGR - MLADŠÍ ŽÁCI
15. Tobias DVOŘÁČEK - MLADŠÍ ŽÁCI
2. Richard KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
9. Robert KOBR - STARŠÍ ŽÁCI
17. Ondřej ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
21. Daniel ŠILHAVÝ - STARŠÍ ŽÁCI
-. Adam MATĚJKA - STARŠÍ ŽÁCI
26. Daniel TOUL - KADETI
35. Petr VÁVRA - KADETI
-. Tadeáš PÁV - KADETI
5. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
6. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
-. Adéla KOCLÍŘOVÁ - ŽENY
-. Jakub DOHNAL - JUNIOŘI
-. Tadeáš PÁV - JUNIOŘI
-. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 101 / 16

4. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI - OMNIUM
9. Tadeáš PÁV - JUNIOŘI - OMNIUM
10. Antonín REH - JUNIOŘI - OMNIUM
12. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI - OMNIUM
19. Jakub DOHNAL - JUNIOŘI - OMNIUM
5. Petr VÁVRA - KADETI - OMNIUM
6. Daniel TOUL - KADETI - OMNIUM
2. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY - OMNIUM
4. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY - OMNIUM
2. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
3. Richard KOBR - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
4. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
6. Robert KOBR - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
13. Adam MATĚJKA - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
3. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
4. Ondřej JEŘÁBEK - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 113 / 15

6. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI - OMNIUM
7. Tadeáš PÁV - JUNIOŘI - OMNIUM
16. David GROSSMANN - JUNIOŘI - OMNIUM
22. Antonín REH - JUNIOŘI - OMNIUM
26. Jakub DOHNAL - JUNIOŘI - OMNIUM
8. Petr VÁVRA - KADETI - OMNIUM
9. Daniel TOUL - KADETI - OMNIUM
1. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY - OMNIUM
1. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
2. Richard KOBR - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
4. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
8. Robert KOBR - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
19. Adam MATĚJKA - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
1. Adam BITTMAN - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
3. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 116 / 16

6. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI - OMNIUM
9. Tadeáš PÁV - JUNIOŘI - OMNIUM
17. Antonín REH - JUNIOŘI - OMNIUM
19. David GROSSMANN - JUNIOŘI - OMNIUM
25. Jakub DOHNAL - JUNIOŘI - OMNIUM
3. Daniel TOUL - KADETI - OMNIUM
6. Petr VÁVRA - KADETI - OMNIUM
1. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY - OMNIUM
2. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY - OMNIUM
1. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
2. Richard KOBR - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
3. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
6. Robert KOBR - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
13. Adam MATĚJKA - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
1. Adam BITTMAN - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
3. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

1. Robert KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Richard KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
4. Ondřej ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
5. Daniel ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
14. Adam BITTMAN - MLADŠÍ ŽÁCI
15. Martin ŠTIBINGR - MLADŠÍ ŽÁCI
4. Petr VÁVRA - STARŠÍ ŽÁCI
8. Antonín REH - KADETI
15. Tadeáš PÁV - KADETI
29. Daniel TOUL - KADETI
32. Jakub DOHNAL - KADETI
3. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
5. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
12. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
32. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

1. Robert KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Richard KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
4. Ondřej ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
5. Daniel ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
14. Adam BITTMAN - MLADŠÍ ŽÁCI
15. Martin ŠTIBINGR - MLADŠÍ ŽÁCI
4. Petr VÁVRA - STARŠÍ ŽÁCI
8. Antonín REH - KADETI
15. Tadeáš PÁV - KADETI
29. Daniel TOUL - KADETI
32. Jakub DOHNAL - KADETI
3. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
5. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
12. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
-. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 190 / 15

4. Petr VÁVRA - ŽÁCI STARŠÍ
12. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
-. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
3. Tereza NEUMANOVÁ - ELITE ŽENY
5. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ELITE ŽENY
8. Antonín REH - KADETI
14. Tadeáš PÁV - KADETI
28. Daniel TOUL - KADETI
31. Jakub DOHNAL - KADETI
1. Robert KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ
3. Richard KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ
4. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ
5. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ
14. Adam BITTMAN - ŽÁCI MLADŠÍ
15. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI MLADŠÍ
02.09.2017 ČP - OMNIUM 51 / 11

3. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
4. Matěj STYBOR - JUNIOŘI - OMNIUM
4. Antonín REH - KADETI - OMNIUM
6. Daniel TOUL - KADETI - OMNIUM
10. Tadeáš PÁV - KADETI - OMNIUM
15. Jakub DOHNAL - KADETI - OMNIUM
3. Petr VÁVRA - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
1. Richard KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
2. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
3. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
4. Robert KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 185 / 16

1. Richard KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
2. Ondřej ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
9. Martin ŠTIBINGR - MLADŠÍ ŽÁCI
11. Robert KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
12. Daniel ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Petr VÁVRA - STARŠÍ ŽÁCI
10. Antonín REH - KADETI
33. Daniel TOUL - KADETI
1. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
11. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
16. Adéla KOCLÍŘOVÁ - ŽENY
17. Daniela TRČKOVÁ - ŽENY
2. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
24. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
25. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
30. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 72 / 15

3. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
4. Matěj STYBOR - JUNIOŘI - OMNIUM
6. Richard HABERMANN - JUNIOŘI - OMNIUM
7. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI - OMNIUM
3. Antonín REH - KADETI - OMNIUM
4. Daniel TOUL - KADETI - OMNIUM
6. David GROSSMANN - KADETI - OMNIUM
8. Jakub DOHNAL - KADETI - OMNIUM
2. Petr VÁVRA - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
3. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
1. Richard KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
2. Robert KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
3. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
7. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
9. Ondřej JEŘÁBEK - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 70 / 15

9. Matěj STYBOR - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
10. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
12. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
14. Richard HABERMANN - JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
3. Daniel TOUL - KADETI - VYLUČOVACÍ
5. Antonín REH - KADETI - VYLUČOVACÍ
11. Jakub DOHNAL - KADETI - VYLUČOVACÍ
15. David GROSSMANN - KADETI - VYLUČOVACÍ
4. Petr VÁVRA - ŽÁCI STARŠÍ - VYLUČOVACÍ
1. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ
2. Richard KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ
3. Robert KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ
4. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ
8. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ
10. Ondřej JEŘÁBEK - ŽÁCI MLADŠÍ - VYLUČOVACÍ
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 50 / 14

2. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - BODOVACI
3. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI - BODOVACI
7. Richard HABERMANN - JUNIOŘI - BODOVACI
3. Daniel TOUL - KADETI - BODOVAC
4. Jakub DOHNAL - KADETI - BODOVAC
5. Antonín REH - KADETI - BODOVAC
9. David GROSSMANN - KADETI - BODOVAC
10. Tadeáš PÁV - KADETI - BODOVAC
1. Petr VÁVRA - ŽÁCI - BODOVACÍ
4. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI - BODOVACÍ
5. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI - BODOVACÍ
6. Richard KOBR - ŽÁCI - BODOVACÍ
9. Robert KOBR - ŽÁCI - BODOVACÍ
13. Adam BITTMAN - ŽÁCI - BODOVACÍ
1. Petr VÁVRA - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
2. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
2. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
5. Richard KOBR - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
8. Robert KOBR - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
8. Adam BITTMAN - ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
2. Daniel TOUL - KADETI A JUNIORKY - MADISON
5. Antonín REH - KADETI A JUNIORKY - MADISON
5. Tadeáš PÁV - KADETI A JUNIORKY - MADISON
6. Jakub DOHNAL - KADETI A JUNIORKY - MADISON
6. David GROSSMANN - KADETI A JUNIORKY - MADISON
5. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
5. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI A MUŽI - MADISON
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 55 / 14

2. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
4. Richard HABERMANN - JUNIOŘI - OMNIUM
5. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI - OMNIUM
1. Jakub DOHNAL - KADETI - OMNIUM
3. Antonín REH - KADETI - OMNIUM
5. Tadeáš PÁV - KADETI - OMNIUM
7. Daniel TOUL - KADETI - OMNIUM
11. David GROSSMANN - KADETI - OMNIUM
1. Petr VÁVRA - ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
1. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
2. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
3. Richard KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
4. Robert KOBR - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
7. Adam BITTMAN - ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 176 / 10

11. Petr VÁVRA - ŽÁCI - starší
8. Antonín REH - KADETI
8. Jakub DOHNAL - KADETI
-. Daniel TOUL - KADETI
2. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
3. Daniela TRČKOVÁ - ŽENY
9. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
9. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
9. Matěj STYBOR - JUNIOŘI
-. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 130 / 6

20. Petr VÁVRA - ŽÁCI - starší
17. Antonín REH - KADETI
19. Daniel TOUL - KADETI
25. Jakub DOHNAL - KADETI
34. Tadeáš PÁV - KADETI
50. David GROSSMANN - KADETI
20. Petr VÁVRA - ŽÁCI - starší
17. Antonín REH - KADETI
19. Daniel TOUL - KADETI
25. Jakub DOHNAL - KADETI
34. Tadeáš PÁV - KADETI
50. David GROSSMANN - KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 174 / 15

1. Richard KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
2. Ondřej ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Robert KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
9. Daniel ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
14. Mikuláš PÁV - MLADŠÍ ŽÁCI
16. Ondřej ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
8. Petr VÁVRA - STARŠÍ ŽÁCI
5. David GROSSMANN - KADETI
10. Tadeáš PÁV - KADETI
19. Jakub DOHNAL - KADETI
29. Daniel TOUL - KADETI
30. Antonín REH - KADETI
9. Adéla KOCLÍŘOVÁ - ŽENY
1. Daniel BABOR - JUNIOŘI
5. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
32. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
08.07.2017 ČP BLATNÁ 86 / 2

-. Martin KOHOUT - ELITE
-. Richard HABERMANN - ELITE
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 8

1. Antonín REH - Kadeti
2. Jakub DOHNAL - Kadeti
6. Daniel TOUL - Kadeti
8. Tadeáš PÁV - Kadeti
1. Petr VÁVRA - Žáci
7. Adam BITTMAN - Žáci
10. Richard KOBR - Žáci
11. Robert KOBR - Žáci
2. Antonín REH - Kadeti
3. Tadeáš PÁV - Kadeti
4. Jakub DOHNAL - Kadeti
8. Daniel TOUL - Kadeti
1. Petr VÁVRA - Žáci, žákyně, kadetky
2. Richard KOBR - Žáci, žákyně, kadetky
5. Robert KOBR - Žáci, žákyně, kadetky
11. Adam BITTMAN - Žáci, žákyně, kadetky
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 33 / 8

1. Antonín REH - _empty_
2. Jakub DOHNAL - _empty_
6. Daniel TOUL - _empty_
8. Tadeáš PÁV - _empty_
1. Petr VÁVRA - _empty_
7. Adam BITTMAN - _empty_
10. Richard KOBR - _empty_
11. Robert KOBR - _empty_
2. Antonín REH - _empty_
3. Tadeáš PÁV - _empty_
4. Jakub DOHNAL - _empty_
8. Daniel TOUL - _empty_
1. Petr VÁVRA - _empty_
2. Richard KOBR - _empty_
5. Robert KOBR - _empty_
11. Adam BITTMAN - _empty_
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 257 / 19

1. Richard KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
2. Ondřej ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Robert KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
25. Ondřej JEŘÁBEK - MLADŠÍ ŽÁCI
26. Daniel ŠILHAVÝ - MLADŠÍ ŽÁCI
27. Martin ŠTIBINGR - MLADŠÍ ŽÁCI
29. Adam BITTMAN - MLADŠÍ ŽÁCI
15. Petr VÁVRA - STARŠÍ ŽÁCI
6. Tadeáš PÁV - KADETI
13. Antonín REH - KADETI
30. Jakub DOHNAL - KADETI
56. Daniel TOUL - KADETI
1. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
-. Adéla KOCLÍŘOVÁ - ŽENY
-. Daniela TRČKOVÁ - ŽENY
22. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
30. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
39. Matěj STYBOR - JUNIOŘI
-. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 104 / 18

2. Petr VÁVRA - ŽÁCI
3. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI
5. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI
8. Richard KOBR - ŽÁCI
11. Robert KOBR - ŽÁCI
27. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI
34. Ondřej JEŘÁBEK - ŽÁCI
39. Adam MATĚJKA - ŽÁCI
2. Petr VÁVRA - ŽÁCI STARŠÍ a KADETKY
9. Antonín REH - KADETI a JUNIORKY
10. Tadeáš PÁV - KADETI a JUNIORKY
15. Jakub DOHNAL - KADETI a JUNIORKY
20. Daniel TOUL - KADETI a JUNIORKY
40. David GROSSMANN - KADETI a JUNIORKY
6. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
16. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI
17. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
20. Matěj STYBOR - JUNIOŘI
31. Tereza NEUMANOVÁ - JUNIOŘI
1. Richard KOBR - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
2. Robert KOBR - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 70 / 13

2. Petr VÁVRA - ŽÁCI
9. Antonín REH - KADETI a JUNIORKY
10. Tadeáš PÁV - KADETI a JUNIORKY
15. Jakub DOHNAL - KADETI a JUNIORKY
20. Daniel TOUL - KADETI a JUNIORKY
40. David GROSSMANN - KADETI a JUNIORKY
6. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
16. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI
17. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
20. Matěj STYBOR - JUNIOŘI
31. Tereza NEUMANOVÁ - JUNIOŘI
1. Richard KOBR - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
2. Robert KOBR - ŽÁCI-mladší a ŽÁKYNĚ
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 89 / 16

2. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
3. Petr VÁVRA - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
7. Richard KOBR - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
6. Tadeáš PÁV - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
10. Jakub DOHNAL - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
13. Daniel TOUL - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
4. Kateřina KOHOUTKOVÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
6. Tereza NEUMANOVÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
1. Daniel BABOR - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
10. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
5. Petr VÁVRA - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
15. Adam MATĚJKA - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
11. Jakub DOHNAL - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
14. David GROSSMANN - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
15. Daniel TOUL - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
16. Tadeáš PÁV - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
1. Daniel BABOR - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
-. Matěj STYBOR - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
-. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. Matěj STYBOR - JUNIOŘI
6. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
5. David GROSSMANN - KADETI
7. Daniel TOUL - KADETI
9. Jakub DOHNAL - KADETI
13. Tadeáš PÁV - KADETI
1. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI
7. Petr VÁVRA - ŽÁCI
8. Richard KOBR - ŽÁCI
16. Adam MATĚJKA - ŽÁCI
17. Adam BITTMAN - ŽÁCI
18. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI
08.05.2017 ČP ROKYCANY 94 / 1

-. Martin KOHOUT - ELITE
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 94 / 20

1. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
3. Petr VÁVRA - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
5. Richard KOBR - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
7. Robert KOBR - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
15. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
-. Adam BITTMAN - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
-. Adam MATĚJKA - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
5. Tadeáš PÁV - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
6. Jakub DOHNAL - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
7. Antonín REH - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
10. Daniel TOUL - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
14. David GROSSMANN - KADETI - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
4. Kateřina KOHOUTKOVÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
7. Tereza NEUMANOVÁ - JUNIORKY a ŽENY - Bodovací závod jednotlivců 120 á 10
1. Daniel BABOR - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
2. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
7. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
8. Matěj STYBOR - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
11. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
-. Richard HABERMANN - JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
3. Petr VÁVRA - ŽÁCI - stíhací závod jednotlivců - omnium
7. Jakub DOHNAL - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
8. Daniel TOUL - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
12. Antonín REH - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
13. Tadeáš PÁV - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
16. David GROSSMANN - KADETI - stíhací závod jednotlivců - omnium
8. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
11. Daniel BABOR - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
12. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
18. Richard HABERMANN - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
19. Matěj STYBOR - JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
1. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium
4. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY - stíhací závod jednotlivců - omnium
5. Matěj STYBOR - JUNIOŘI
6. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
1. David GROSSMANN - KADETI
4. Daniel TOUL - KADETI
8. Antonín REH - KADETI
10. Jakub DOHNAL - KADETI
13. Tadeáš PÁV - KADETI
1. Petr VÁVRA - ŽÁCI
3. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI
6. Richard KOBR - ŽÁCI
12. Robert KOBR - ŽÁCI
15. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI
18. Adam BITTMAN - ŽÁCI
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 219 / 15

1. Richard KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
2. Robert KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
27. Mikuláš PÁV - MLADŠÍ ŽÁCI
5. Petr VÁVRA - STARŠÍ ŽÁCI
35. Jakub DOHNAL - KADETI
36. Tadeáš PÁV - KADETI
45. Daniel TOUL - KADETI
59. David GROSSMANN - KADETI
2. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
5. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
11. Adéla KOCLÍŘOVÁ - ŽENY
1. Daniel BABOR - JUNIOŘI
7. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
50. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
57. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI
12.04.2017 Giant liga 2 / 1

1. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 293 / 17

1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOR
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOR
40. Matěj STYBOR - JUNIOR
41. Richard HABERMANN - JUNIOR
-. Šimon BÓDAY - JUNIOR
5. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
7. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
10. Adéla KOCLÍŘOVÁ - ŽENY
-. Daniela TRČKOVÁ - ŽENY
33. Jakub DOHNAL - KADET
41. Daniel TOUL - KADET
51. David GROSSMANN - KADET
-. Tadeáš PÁV - KADET
7. Petr VÁVRA - ŽÁCI-starší
1. Richard KOBR - ŽÁCI-mladší
3. Robert KOBR - ŽÁCI-mladší
11. Adam BITTMAN - ŽÁCI-mladší
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 337 / 20

-. Jakub DOHNAL - _empty_
-. David GROSSMANN - _empty_
-. Tadeáš PÁV - _empty_
-. Antonín REH - _empty_
-. Daniel TOUL - _empty_
-. Daniela TRČKOVÁ - _empty_
-. Kateřina KOHOUTKOVÁ - _empty_
-. Tereza NEUMANOVÁ - _empty_
-. Adéla KOCLÍŘOVÁ - _empty_
-. Matouš MĚŠŤAN - _empty_
-. Daniel BABOR - _empty_
-. Šimon BÓDAY - _empty_
-. Matyáš BUŠEK - _empty_
-. Matěj STYBOR - _empty_
-. Adam BITTMAN - _empty_
-. Dominik HRSTKA - _empty_
-. Mikuláš PÁV - _empty_
-. Robert KOBR - _empty_
-. Richard KOBR - _empty_
-. Petr VÁVRA - _empty_
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 282 / 16

1. Richard KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
3. Robert KOBR - MLADŠÍ ŽÁCI
11. Adam BITTMAN - MLADŠÍ ŽÁCI
7. Petr VÁVRA - STARŠÍ ŽÁCI
33. Jakub DOHNAL - KADETI
41. Daniel TOUL - KADETI
51. David GROSSMANN - KADETI
59. Tadeáš PÁV - KADETI
5. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY
7. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY
10. Adéla KOCLÍŘOVÁ - ŽENY
1. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
24. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
40. Matěj STYBOR - JUNIOŘI
41. Richard HABERMANN - JUNIOŘI
51. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI
01.01.2017 Sprint Omnium Motol 15 / 4

4. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - 1km
8. Matěj STYBOR - JUNIOŘI - 1km
10. Richard HABERMANN - JUNIOŘI - 1km
11. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI - 1km
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 118 / 17

2. Petr VÁVRA - ŽÁCI - OMNIUM
4. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI - OMNIUM
5. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI - OMNIUM
6. Richard KOBR - ŽÁCI - OMNIUM
12. Robert KOBR - ŽÁCI - OMNIUM
-. Adam BITTMAN - ŽÁCI - OMNIUM
7. Michaela MAJEROVÁ - KADETKY - OMNIUM
9. Daniel TOUL - KADETI - OMNIUM
14. Jakub DOHNAL - KADETI - OMNIUM
17. David GROSSMANN - KADETI - OMNIUM
18. Tadeáš PÁV - KADETI - OMNIUM
1. Daniel BABOR - JUNIOŘI - OMNIUM
8. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI - OMNIUM
9. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI - OMNIUM
4. Kateřina KOHOUTKOVÁ - ŽENY - OMNIUM
5. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENY - OMNIUM
-. Kristýna VÁVROVÁ - ŽENY - OMNIUM
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 156 / 23

1. Petr VÁVRA - ŽÁCI-vylučovacízávod
2. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI-vylučovacízávod
4. Robert KOBR - ŽÁCI-vylučovacízávod
7. Richard KOBR - ŽÁCI-vylučovacízávod
10. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI-vylučovacízávod
7. Michaela MAJEROVÁ - KADETKY-vylučovacízávod
10. Matěj SKUHRAVÝ - KADETI-vylučovacízávod
11. Jakub DOHNAL - KADETI-vylučovacízávod
13. David GROSSMANN - KADETI-vylučovacízávod
15. Daniel TOUL - KADETI-vylučovacízávod
16. Tadeáš PÁV - KADETI-vylučovacízávod
1. Daniel BABOR - JUNIOŘI-vylučovacízávod
6. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI-vylučovacízávod
13. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI-vylučovacízávod
4. Kristýna VÁVROVÁ - ŽENYAJUNIORKY-vylučovacízávod
6. Tereza NEUMANOVÁ - ŽENYAJUNIORKY-vylučovacízávod
1. Petr VÁVRA - žáci
2. Ondřej ŠILHAVÝ - žáci
5. Daniel ŠILHAVÝ - žáci
8. Richard KOBR - žáci
12. Robert KOBR - žáci
20. Adam BITTMAN - žáci
25. Martin ŠTIBINGR - žáci
27. Ondřej JEŘÁBEK - žáci
36. Adam MATĚJKA - žáci
40. Jakub KOREC - žáci
18. Michaela MAJEROVÁ - kadetky žákyně
8. Matěj SKUHRAVÝ - kadeti
10. Daniel TOUL - kadeti
13. Jakub DOHNAL - kadeti
14. David GROSSMANN - kadeti
16. Tadeáš PÁV - kadeti
25. Tereza NEUMANOVÁ - kadeti
28. Kristýna VÁVROVÁ - kadeti
1. Daniel BABOR - junioři
12. Matouš MĚŠŤAN - junioři
-. Matyáš BUŠEK - junioři
30. Matěj STYBOR - junioři
-. Šimon BÓDAY - junioři
19.11.2016 OMNIUM 132 / 22

2. Petr VÁVRA - ŽÁCI
3. Ondřej ŠILHAVÝ - ŽÁCI
5. Daniel ŠILHAVÝ - ŽÁCI
8. Richard KOBR - ŽÁCI
11. Robert KOBR - ŽÁCI
27. Martin ŠTIBINGR - ŽÁCI
34. Ondřej JEŘÁBEK - ŽÁCI
39. Adam MATĚJKA - ŽÁCI
9. Michaela MAJEROVÁ - ŽÁKYNĚ a KADETKY
9. Daniel TOUL - KADETI
10. Jakub DOHNAL - KADETI
16. David GROSSMANN - KADETI
18. Tadeáš PÁV - KADETI
-. Matěj SKUHRAVÝ - KADETI
-. Antonín REH - KADETI
12. Matyáš BUŠEK - JUNIOŘI
-. Matouš MĚŠŤAN - JUNIOŘI
21. Kateřina KOHOUTKOVÁ - JUNIOŘI
27. Šimon BÓDAY - JUNIOŘI
31. Matěj STYBOR - JUNIOŘI
32. Tereza NEUMANOVÁ - JUNIOŘI
34. Kristýna VÁVROVÁ - JUNIOŘI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 133 / 11

4. Karolína BEDRNÍKOVÁ - ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
5. Daniel TOUL - ŽÁCI / MINIME
5. Petr VÁVRA - ŽÁCI / MINIME
2. Michaela MAJEROVÁ - KADETKY / CADET FEMINI
2. Kateřina KOHOUTKOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
2. Tereza NEUMANOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
3. Daniela TRČKOVÁ - JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
3. Matouš MĚŠŤAN - KADETI / CADETS
8. Šimon BÓDAY - KADETI / CADETS
8. Antonín REH - KADETI / CADETS
8. Jakub DOHNAL - KADETI / CADETS
Položek na stránku: