CK Příbram - Fany GASTRO

Odvětví: Silnice Dráha Horská kola
celkem 96 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
BABIČ Marcel Funkcionář-officiel 19157 2018
BAKOVSKÝ Vlastimil personál-trenér 17234 2018
BALANE Daniel Junior 100601801 2018
BAUER Petr Master muži nad 70 let 4792 2018
BLAŽEJ David muži ELITE 9611 2015
BOSÁK Jiří muži U 23 A 8330
BOUBAL Jiří personál-opatrovatel 1343 2018
BOUBAL Martin muži ELITE 1341 2018
BOUČEK Jakub junior 9832 2018
BOUČEK Jan personál-řidič 19283 2018
Broniš Roman muži ELITE - UCI
BURGETOVÁ Dominika personál-masér 100602548 2018
ČEKAL Pavel personál-mechanik 12404 2018
ČEKAL Josef Kadet 20418 2018
ČERNÝ Michael muži U 23 7695
DANAČÍK Ivo personál-opatrovatel 3473
DĚD Martin Junior 8794
DĚD Martin personál-opatrovatel 16812
DOUDĚRA Zdeněk personál-mechanik 5951 2018
FEJKO Štefan personál-masér 15778
FILIP Martin muži U 23 19506 2014
FLOSMANOVÁ Eliška žákyně mladší 11741
FOUS Zdeněk Rozhodčí národní B 15740 2018
GAHLER Jiří Master muži nad 30 let 10260
GRUBER Pavel personál-masér 3020 2018
GRUBER Pavel Muži U23 13075 2018
HAMPL Vojtěch muži U 23 9741 2014
HEBÍK Martin muži ELITE 1010 2018
HRICOVÁ Veronika Kadetky 100602547 2018
HUŠEK Jakub personál-trenér 1691 2016
JAKOUBEK Tomáš Muži U23 21794 2018
JARMA Ctirad Muži U23 20581 2018
KALA Jiří muži ELITE 10641 2018
Kasperkiewicz Maciej muži U 23
KOPELENT David Kadet 100601711 2018
KOPTA Michal žáci - starší 5369
KOPTA Petr personál-opatrovatel 11980
KREJČÍ Milan Master muži nad 30 let 100601919 2018
KŘÍŽ Martin Master muži nad 40 let 18374 2018
KUBA Karel Muži U23 19875 2018
KUBA Karel personál-trenér 20580 2018
KUBATA Tomáš Junior 2608 2014
KUBOVÁ Martina personál-masér 1601360 2018
LACHOUT Marek Funkcionář-officiel 9187
LINDA Michal Funkcionář-officiel 8312
LINDA Michal Kadet 9164
LOMOVÁ Bohumila ženy 60 Master let 4791 2018
MACH Zdeněk muži ELITE A 13332
MALIK Róbert muži ELITE
MODLITBA Vojtěch Muži U23 9819 2018
Položek na stránku:
celkem 2134 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 17 Kadeti
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 12 Junioři
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 2 Kadeti
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 13 Kadeti
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 14 Kadeti
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 17 Kadeti
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 12 Junioři
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 2 Kadeti
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 13 Kadeti
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 14 Kadeti
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 32 KADETI
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 49 STARŠÍ ŽÁCI
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 6 KADETI
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 11 KADETI
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 21 KADETI
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 32 KADETI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 49 STARŠÍ ŽÁCI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 6 KADETI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 11 KADETI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 21 KADETI
06.07.2018 MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky 5 KADETI / CADETS
06.07.2018 MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky 5 KADETI / CADETS
06.07.2018 MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky 5 KADETI / CADETS
06.07.2018 MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky 5 KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 3 ELITE /U23
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 3 ELITE /U23
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři ELITE /U23
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 1 KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 15 KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 20 KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 23 KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 38 KADETI / CADETS
04.07.2018 MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a Junioři 3 ELITE /U23
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 9 JUNIOŘI
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 12 JUNIOŘI
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 16 JUNIOŘI
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 17 JUNIOŘI
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 8 ELITE
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ JUNIOŘI
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 16 ELITE
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 17 ELITE
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 19 ELITE
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 27 ELITE
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ ELITE
16.06.2018 KALAS CUP - BLATNÁ 6 JUNIOŘI
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 29 KADETI
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 41 KADETI
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 39 JUNIOŘI
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 3 KADETI
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 24 KADETI
Položek na stránku: