ASO DUKLA BRNO

Odvětví: Silnice Dráha
celkem 61 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
BÁBEK Tomáš muži ELITE 463 2018
BARTONÍKOVÁ Veronika Kadetky 21540 2018
BARTOŠOVÁ Pavlína juniorky 11434
BERAN Pavel Členský průkaz 1074
BOHÁČ Jiří personál-opatrovatel 1255 2018
BUCHTA Svatopluk personál-trenér 1701 2018
BUGNER Jaroslav personál-mechanik 1056
BUREŠ Lubomír Členský průkaz 1260
ČECHMAN Martin Muži U23 6870 2018
CHVOJKA Vít Členský průkaz 14749
DITZEL Filip muži ELITE 427
DOBROTA Ondřej Členský průkaz 16750
DOČEKAL Marek Členský průkaz 1223
DRCMÁNEK Arnošt Členský průkaz 1063
FANTA Jiří Muži U23 12096 2018
FEIFERLÍK Martin muži U 23 2095
FLENDR Jaroslav Členský průkaz 403
GROSSMANN David junior 21130 2018
HROMÁDKA Marek Členský průkaz 983
JABORNÍKOVÁ Veronika juniorky 19225 2018
JANOŠEK Jiří Muži U23 9175 2018
JIŘÍČKOVÁ Helena personál-masér 18811 2017
JUNEK Josef Maxmilian Muži U23 18209 2018
KAŇKOVSKÁ Sára Elite ženy 7760 2018
KAŇKOVSKÁ Ema Elite ženy 7442 2018
KAŇKOVSKÝ Martin personál-mechanik 14720 2018
KELEMEN Pavel muži ELITE 1215 2018
KIMMEL Erik personál-trenér 17320 2017
KLIMEŠ Petr personál-trenér 989 2018
KLVAŇ Josef Junior 13256
KRASŇANSKÁ Anna personál-zdravotník 20592 2016
KRATINA Josef personál-trenér 10279
LEBL Daniel Členský průkaz 450
LIŠČAŘ Daniel Členský průkaz 386
LUXÍK Jiří junior 19405 2018
MACHÁLEK Milan Členský průkaz 15886
MÁČKA Tomáš Členský průkaz 987
MATĚJKA Karel muži U 23 A 16159
MEZÍK Erik Junior 7395
MINÁŘ Jan Členský průkaz 1636
MRTVÝ Vít Junior 1901
NOSEK Zdeněk personál-trenér 453 2018
PETRUŠKA Bohumil Členský průkaz 15942
POLÁK Martin Členský průkaz 411
POLJAK Vojtěch junior 20688 2018
POŽÁREK David muži U 23 814
PRAJSNER Josef Členský průkaz 1258
ŘEHOUNEK Tomáš muži U 23 3494
ŠEBÁNEK Jaroslav muži U 23 14682
SNÁŠEL Jaroslav Muži U23 13392 2015
Položek na stránku:
celkem 2847 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
15.04.2018 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO JUNIORKY
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 7 JUNIOŘI - OMNIUM
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 20 JUNIOŘI - OMNIUM
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 1 ŽENY - OMNIUM
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 3 KADETKY - OMNIUM
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 5 JUNIOŘI - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 4 JUNIOŘI - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 8 JUNIOŘI - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 16 JUNIOŘI - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 23 JUNIOŘI - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 6 KADETKY - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 2 JUNIORKY - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 18 JUNIOŘI - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 19 JUNIOŘI - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 4 KADETKY - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 2 JUNIORKY - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 3 JUNIOŘI - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 11 JUNIOŘI - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 10 KADETKY
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 11 KADETKY
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 10 KADETKY
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 11 KADETKY
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 10 KADETKY
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 11 KADETKY
23.09.2017 MČR MADISON 5 MUŽI - MADISON
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 6 KADETKY
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 9 KADETKY
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 6 KADETI - OMNIUM
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 3 KADETKY - OMNIUM
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 15 KADETI - VYLUČOVACÍ
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 3 KADETKY - VYLUČOVACÍ
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 9 KADETI - BODOVAC
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 3 KADETKY - BODOVACI
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 9 ŽÁCI, ŽÁKYNĚ A KADETKY - MADISON
20.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 2. 6 KADETI A JUNIORKY - MADISON
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 11 KADETI - OMNIUM
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 4 KADETKY - OMNIUM
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 7 KADETKY
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 14 F*KADET
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 50 KADETI
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 14 F*KADET
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 50 KADETI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 10 KADETKY
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 12 KADETKY
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 5 KADETI
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 17 KADETKY
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 18 KADETKY
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 40 KADETI a JUNIORKY
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 10 JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 13 JUNIOŘI
Položek na stránku: