CYKLOTEAM OSTROV

Odvětví: Silnice Dráha Horská kola Cyklokros
celkem 92 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
BALOUŠEK Libor Členský průkaz 5747
BAŽIL Martin Členský průkaz 17055
BRADA Roman Master muži nad 40 let 5614
BRICHTA Jan Členský průkaz 9684
BROZ David CYKLISTIKA PRO VŠECHNY 17906
ČECHMAN Jiří Junior 16172
ČECHMAN Jiří personál-trenér 17052 2018
ČERVENKA Lukáš Kadet 21455 2016
DRAXAL Václav muži U 23 18868
DVOŘÁK Alexander Členský průkaz 11212
DVOŘÁK Miloš Master muži nad 40 let 20003 2014
FRISCH David Junior 18822
HAMPAPA Milan Členský průkaz 5737
HLOUŠEK Radek Členský průkaz 2270
HORÁK Lubomír Členský průkaz 5743
HORÁKOVÁ Františka žákyně starší 100602362 2018
HRBEK Matěj žáci - starší 21109 2015
ICHA Aleš žáci mladší rychlostní 1601363 2018
JANECKÝ Jaroslav Členský průkaz 9683 2014
JÁNSKÝ Lukáš žáci mladší rychlostní 1601644 2018
JÁNSKÝ Filip žáci - starší 1601645 2018
KEILHAUER Vojtěch žáci mladší rychlostní 1601643 2018
KIŠ Martin Členský průkaz 17058
KLAUKO Vojtěch Kadet 13430
KLAUKO Jiří personál-trenér 7818 2015
KLAUKOVÁ Aneta juniorky 13257 2015
KLINGORA František Členský průkaz 16514
KLINGORA František CYKLISTIKA PRO VŠECHNY 16516
KLINGOROVÁ Eva Členský průkaz 16515
KOČÍ Vojtěch Junior 17053 2014
KOČOVÁ Simona Kadetky 8657
KOŠŤÁL Zdeněk Členský průkaz 5742
KOTRČ Kryštof CYKLISTIKA PRO VŠECHNY 18981
KOUNOVSKÁ Veronika juniorky 13529 2017
KOUTNÝ Michal CYKLISTIKA PRO VŠECHNY 17523
KUNZMANNOVÁ Eva juniorky 11048
LIŠKA Stanislav personál-trenér 8567 2018
LISÝ Jan Členský průkaz 11210
LÖFFLEROVÁ Věra Členský průkaz 16175
LUXIK Miloslav personál-trenér 8589 2018
LUXÍK Miloslav Master muži nad 40 let 13843 2016
LUXÍK Jiří žáci mladší rychlostní 13934
MAREŠ Pavel Rozhodčí národní A 1157 2018
MARTÍNEK Lukáš žáci mladší rychlostní 7802
MARTÍNEK Ladislav žáci - starší 12962
MICHLÍK Tomáš personál-trenér 100602560 2018
MOC Martin CYKLISTIKA PRO VŠECHNY 8578
MRÁZEK Pavel muži U 23 15004
MRÁZEK Matěj muži U 23 16122
NĚMEC Leopold Junior 18821
Položek na stránku:
celkem 305 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 4 MLADŠÍ ŽÁCI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 20 MLADŠÍ ŽÁCI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 30 MLADŠÍ ŽÁCI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 31 STARŠÍ ŽÁCI
09.09.2018 5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou 20 MLADŠÍ ŽÁCI
09.09.2018 5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou 16 STARŠÍ ŽÁCI
09.09.2018 5. ČP HODKOVICE n.M. 20 MLADŠÍ ŽÁCI
09.09.2018 5. ČP HODKOVICE n.M. 15 STARŠÍ ŽÁCI
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 3 Žáci - mladší
18.07.2018 TURNÉ 4 DRAH 1. 3 Žáci - mladší
10.06.2018 4. ČP Jeseník – Vidnavské Okruhy 36 STARŠÍ ŽÁCI
09.06.2018 OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICE 27 STARŠÍ ŽÁCI
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 16 MLADŠÍ ŽÁCI
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 19 MLADŠÍ ŽÁCI
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 45 STARŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 34 ŽÁCI STARŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 18 ŽÁCI MLADŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 18 MLADŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 34 STARŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 18 MLADŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 34 STARŠÍ ŽÁCI
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 5 ŽÁCI MLADŠÍ - OMNIUM
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 7 MLADŠÍ ŽÁCI
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 6 Žáci, žákyně, kadetky
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 6 _empty_
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 6 _empty_
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 6 Žáci
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 15 MLADŠÍ ŽÁCI
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 28 MLADŠÍ ŽÁCI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 29 ŽÁCI
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 15 ŽÁCI
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY ŽÁCI - Bodovací závod jednotlivců 60 á 10
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 11 ŽÁCI
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 29 žáci
19.11.2016 OMNIUM 29 ŽÁCI
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 14 žácisprint
27.09.2015 VELKÁ CENA PRAHY 11 KADETKY
26.09.2015 VELKÁ CENA PRAHY 6 KADETKY
25.04.2015 ČP Motol jaro 10 JUNIORKY sthac
25.04.2015 ČP Motol jaro 10 JUNIORKY sthac
12.04.2015 ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna 9 JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
12.04.2015 ZBRASLAVSKÉ OKRUHY 9 JUNIORKY / JUNIORS FEMINI
11.04.2015 SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY JUNIORKY A ŽENY / JUNIORS FEMINI AND WOMEN
05.04.2015 VELKÁ CENA FANY GASTROSERVIS 8 JUNIORKY
04.04.2015 MEMORIÁL RUDOLFA SCHEJBALA 15 KADETKY / CADETS FEMINI
04.04.2015 MEMORIÁL RUDOLFA SCHEJBALA 28 ŽENY A JUNIORKY / WOMEN AND JUNIORS FEMINI
13.12.2014 MČR Motol omnium JUNIORKY A ŽENY
13.12.2014 MČR Motol omnium JUNIORKY A ŽENY
29.11.2014 ČP Motol II. 8 JUNIORKY A ŽENY
29.11.2014 ČP Motol II. 11 JUNIORKY A ŽENY bodovací
Položek na stránku: