TOP TEN TEPLICE z.s.

Odvětví: Silnice Dráha Horská kola
celkem 628 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
ADÁMEK Adrian Členský průkaz 8208
ANTROPIUS Daniel Členský průkaz 8528
BACILOVÁ Klára Členský průkaz 8405
BALCAR Milan Členský průkaz 8414
BALCAROVÁ Eva Členský průkaz 8415
BÁLKA Stanislav Členský průkaz 8896
BARSA Petr Členský průkaz 16762
BÁRTA Matěj Členský průkaz 8436
BARTÁK Jan Členský průkaz 5456
BARTL Ondřej Členský průkaz 8439
BARTOŠ Ladislav Členský průkaz 5234
BARTOŠ Václav Členský průkaz 9533
BARTOŠ Jan Členský průkaz 9907
BARTOŠOVÁ Lenka Členský průkaz 7787
BARTOŠOVÁ Petra Členský průkaz 9724
BARTOŠOVÁ Martina Členský průkaz 18512
BÁRTOVÁ Andrea Členský průkaz 8447
BASTL Jan Členský průkaz 3884
BAŠTOVÁ Jaroslava Členský průkaz 8455
BAŤA Jaroslav Členský průkaz 6986
BAŽANT Jiří Členský průkaz 8459
BEBR Dominik Kadet 19581 2013
BEDNÁŘ Aleš Členský průkaz 8466
BEDNÁŘ Ladislav Členský průkaz 8468
BEDNÁŘ Michal Členský průkaz 8469
BEDNÁŘOVÁ Jaromíra Členský průkaz 8470
BEDNÁŘOVÁ Tereza Členský průkaz 8472
BEDNÁŘOVÁ Markéta Členský průkaz 8471
BEEROVÁ Veronika Členský průkaz 8474
BEEROVÁ Jitka Členský průkaz 8473
BEJSTOVÁ Jindřiška ženy ELITE 6053
BEKOVÁ Lenka Členský průkaz 8479
BENDA Marek Členský průkaz 14585
BENEDIKT Ondřej Členský průkaz 8492
BENEŠ Darek Funkcionář-officiel 2303
BENEŠ Jiří Členský průkaz 8335
BERÁNEK Vít Členský průkaz 14485
BERÁNKOVÁ Irena Členský průkaz 8855
BEYR Luboš Členský průkaz 10296
BEZDÍČKOVÁ Iva Členský průkaz 16617
BÍLEK Michal Členský průkaz 15582
BÍLÝ Ludvík Členský průkaz 12929
BLÁHA Pavel Členský průkaz 8368
BLASCHKE Martin Junior 10243
BLASCHKEOVÁ Kateřina Členský průkaz 8365
BLAŽEK Ladislav Členský průkaz 10636
BOČKOVÁ Alena Členský průkaz 17578
BOSÁK Lukáš Členský průkaz 2412
BOŽKOV Dimitr Členský průkaz 8324
BRABCOVÁ Markéta Členský průkaz 8321
Položek na stránku:
celkem 51 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
21.09.2013 Tour Bohemia 2013 / České Budějovice - Praha 48 MUŽI / MEN
19.10.2012 CP MTB 1 32 Žáci
31.03.2012 Brno - Velká Bíteš - Brno 36 MUŽI / MEN
22.08.2010 Na kole Nízkým Jeseníkem 8 ŽÁCI - mladší
21.08.2010 O pohár automobilky TATRA 2 ŽÁCI MLADŠÍ
16.08.2009 GRAND PRIX PŘÍBRAM 10 MUŽI
15.08.2009 VC Windoorś s.r.o. Příbram 21 MUŽI
24.05.2009 Oblastní přebor - průběžně doplňováno Junioři silnice brno
24.05.2009 Oblastní přebor - průběžně doplňováno 9 junioři časovka brno
08.05.2009 Závod míru nejmladších 66 Třetí etapa
08.05.2009 Závod míru nejmladších 78 Druhá etapa
08.05.2009 Závod míru nejmladších 63 První etapa
08.05.2009 Závod míru nejmladších 58 KADETI / CADETS celkově
08.05.2009 Závod míru nejmladších 62 Čtvrtá etapa
12.04.2009 Pičín - silnice 25 MUŽI
04.04.2009 Velká cena hotelu Voroněž Brno 39 MUŽI - silniční závod jednotlivců
21.09.2008 Kyjovské Slovácko 41 JUNIOŘI
09.08.2008 Mistrovství České republiky mládeže-Silniční závod jednotlivců 6 KADETKY / CADET FEMINI
07.08.2008 Misrovství České republiky mládeže Lanškroun-Časovka družstev a dvojic 5 KADETKY / CADET FEMINI
05.08.2008 Mistrovství České republiky mládeže Lanškroun-Časovka jednotlivců 8 KADETKY / CADETS FEMINI
04.05.2008 52. ročníku cyklistického závodu OSVOBOZENÍ 28 MUŽI
04.05.2008 52. ročníku cyklistického závodu OSVOBOZENÍ MUŽI
04.05.2008 52. ročníku cyklistického závodu OSVOBOZENÍ 33 STARŠÍ ŽÁCI
03.05.2008 Třebenické okruhy-ČP mužů,mlád. a žen 28 STARŠÍ ŽÁCI
03.05.2008 Třebenické okruhy-ČP mužů,mlád. a žen MUŽI
13.04.2008 VC Bohemia euroexpres international 6 KADETKY
13.04.2008 VC Bohemia euroexpres international MUŽI
06.05.2007 Závod osvobození v Benešově nad Ploučnicí 2 N Á B O R
06.05.2007 Závod osvobození v Benešově nad Ploučnicí 24 S T A R Š Í Ž Á C I
06.05.2007 Závod osvobození v Benešově nad Ploučnicí 9 J U N I O Ř I
06.05.2007 Závod osvobození v Benešově nad Ploučnicí M U Ž I
05.05.2007 Třebenické okruhy - kritérium 12 S T A R Š Í Ž Á C I
05.05.2007 Třebenické okruhy - kritérium M U Ž I
15.04.2007 Memoriál Rudolfa Schejbala 7 K A D E T K Y
14.04.2007 Velká cena Plzně 11 K A D E T K Y
01.04.2007 Brno - Velká Bíteš - Brno 8 Muži, U23
26.06.2006 Mistrovství republiky - silnice (společné se SR) 20 J U N I O Ř I
16.04.2006 8. ročník Memoriálu Rudolfa Schejbala 5 Ž Á K Y N Ě
16.04.2006 8. ročník Memoriálu Rudolfa Schejbala 27 S T A R Š Í Ž Á C I
16.04.2006 8. ročník Memoriálu Rudolfa Schejbala K A D E T I
16.04.2006 8. ročník Memoriálu Rudolfa Schejbala 15 J U N I O Ř I
15.04.2006 Velká cena Plzně - kritérium 23 S T A R Š Í Ž Á C I
15.04.2006 Velká cena Plzně - kritérium 3 Ž Á K Y N Ě
09.04.2006 Velká cena B.E.I. - Eurolines (Pičín) 3 Ž Á K Y N Ě
09.04.2006 Velká cena B.E.I. - Eurolines (Pičín) 24 S T A R Š Í Ž Á C I
09.04.2006 Velká cena B.E.I. - Eurolines (Pičín) K A D E T I
09.04.2006 Velká cena B.E.I. - Eurolines (Pičín) 48 J U N I O Ř I
08.04.2006 Velká cena města Soběslavi 2 M L A D Š Í Ž Á C I
08.04.2006 Velká cena města Soběslavi 27 S T A R Š Í Ž Á C I
08.04.2006 Velká cena města Soběslavi K A D E T I
Položek na stránku: