SK PETŘÍN PLZEŇ

Odvětví: Silnice Dráha Horská kola
celkem 122 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
ADAM Ladislav Členský průkaz 3958
BÄUML Denis Kadet 3753
BENDA Karel Členský průkaz 13754
BEZDĚK David Členský průkaz 16671
BOUDA Bedřich Členský průkaz 3957
BOUŠE David Členský průkaz 3961
BOUŠE Pavel Členský průkaz 15094
BRANDNER Karel Rozhodčí nad 65 let 488 2018
BROUMSKÝ Lukáš Členský průkaz 14027
BROŽ David Členský průkaz 15098
ČECHOVÁ Lenka Funkcionář-officiel 3984 2018
ČEKAN David Členský průkaz 3976
CERHA Jakub žáci - starší 20768 2015
CHADIMOVÁ Kateřina žákyně starší 20764 2015
CÍZL Miroslav Master muži nad 50 let 1698 2018
DOUPOVEC Josef Master muži nad 60 let 13961
DROZD Jan Členský průkaz 16876
EIBISCH Jan Kadet 8363
ERMAN Martin Členský průkaz 15091
FUX Stanislav Členský průkaz 9678
HALAMKA Jiří Funkcionář-officiel 3964 2015
HALAMKA Jiří Master muži nad 50 let 3963 2015
HANUS Jakub Junior 12234 2018
HANUŠ Pavel Členský průkaz 11202
HENIG Jakub žáci mladší rychlostní 9546
HEŘMAN Jaroslav Členský průkaz 3979
HLADÍK Petr žáci - starší 1601667 2018
HLADÍK Petr personál-trenér 100602159 2018
HLINKOVÁ Vendula Kadetky 21791 2018
HOLUB Tomáš muži U 23 7286
HOLUB Lukáš junior 5929 2015
HOUŠKA Martin Kadet 11296
HRÁCH Michal Členský průkaz 15093
HRÁCH Miroslav Členský průkaz 15095
HRDINA Dušan Členský průkaz 6748
HRUBÝ Zbyněk Kadet 11203
JAROLÍMEK Tomáš žáci - starší 18746
JAROŠ Marek Členský průkaz 15334
KADIČ Antonín Kadet 5442 2014
KADLEC David Kadet 3649
KADLEC Tomáš žáci - starší 17673
KANTNER Michal muži ELITE 10792
KELEMENOVÁ Anita BMX žákyně 5544
KLAS Petr muži ELITE 3965 2018
KOHOUT Pavel Členský průkaz 11204
KOHOUT Jan Členský průkaz 15092
KOHOUT Jaromír Master muži nad 50 let 19312 2018
KOP Václav Junior 15717
KOTSCHY Vít žáci mladší rychlostní 100602690 2018
KOZÁK Pavel Rozhodčí národní B 651 2018
Položek na stránku:
celkem 1853 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 2 MLADŠÍ ŽÁCI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 27 MLADŠÍ ŽÁCI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 58 STARŠÍ ŽÁCI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež STARŠÍ ŽÁCI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež STARŠÍ ŽÁCI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež KADETI
09.09.2018 5. ČP HODKOVICE n.M. 7 MLADŠÍ ŽÁCI
09.09.2018 5. ČP HODKOVICE n.M. KADETI
09.09.2018 5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou 7 MLADŠÍ ŽÁCI
09.09.2018 5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou KADETI
29.06.2018 MČR sprintéři 2 Junioři - sprint družstev
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 4 MLADŠÍ ŽÁCI
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 67 STARŠÍ ŽÁCI
13.05.2018 3. ČP MILEVSKO 68 STARŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 22 MLADŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 22 MLADŠÍ ŽÁCI
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 8 _empty_
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 13 _empty_
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 8 Žáci
16.06.2017 Sprinterské dny Plzeň 13 Žáci, žákyně, kadetky
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 33 ŽÁCI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV _empty_
19.11.2016 OMNIUM 33 ŽÁCI
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny scratch zaci
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny Bod zaci
20.08.2016 5. ČPM Holice 11 ŽÁKYNĚ-starší
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 15 ŽÁCI
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 13 žákyně+kadetky
31.07.2016 MČR ŽÁCI-starší
31.07.2016 MČR 19 ŽÁKYNĚ
28.07.2016 MČR 32 ŽÁCI - starší
28.07.2016 MČR 15 ŽÁKYNĚ - starší
06.07.2016 Turné 4 drah 2. žáci 12 ŽÁCIbodovací48kolá6
06.07.2016 Turné 4 drah 2. žáci 9 ŽÁCI-madison60kolá20
05.07.2016 Turné 4 drah 1. žáci 12 ŽÁCI
18.06.2016 4. ČP 26 STARŠÍ ŽÁCI
09.06.2016 Sprinterské dny 8 _empty_
09.06.2016 Sprinterské dny 8 _empty_
22.05.2016 3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN 26 STARŠÍ ŽÁCI
21.05.2016 Velká cena Popelína 2016 – veřejný závod 19 STARŠÍ ŽÁCI
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO STARŠÍ ŽÁCI
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO JUNIOŘI
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 16 ŽÁCI-bodovacíomnium
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 20 JUNIOŘI/JUNIORS-bodovacíomnium
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 9 žácistíhacíomnium
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 3 JUNIOŘI-stíhacíomnium
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 19 žácisprint
17.04.2016 1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 36 JUNIOŘI
16.04.2016 Memoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastí 33 Junioři
09.04.2016 PRODOLI SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2016 13 JUNIOŘI / JUNIORS
Položek na stránku: