TJ PLAMEN CHODOV, z.s.

Odvětví: Silnice Dráha Horská kola
celkem 110 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
ANTOŠ Karel muži ELITE 1936
BABELA Tomáš Členský průkaz 17713
BABELA Antonín Členský průkaz 18478
BABELOVÁ Veronika Členský průkaz 17712
BABELOVÁ Helena Členský průkaz 18479
BASETLÍK Petr Členský průkaz 7043
BAUER Milan Členský průkaz 8456
BECHIŇSKÝ Václav Členský průkaz 20018 2014
BENEŠ Miroslav Členský průkaz 10578
BOSÁK Jindřich Členský průkaz 13454
BRABCOVÁ Zuzana Členský průkaz 7045
BRABEC Michal Členský průkaz 7044
BROUČEK Tomáš Členský průkaz 18656
BUDAY Daniel Členský průkaz 10711
BUREŠ Radek Kadet 19305 2016
ČERVENKA Tomáš Členský průkaz 7042
CISÁRIK Martin Členský průkaz 16128
DOČKALOVÁ Denisa Členský průkaz 10423
Doláková-Kopalová Helena Členský průkaz 1926
DVORSKÁ Ivana Členský průkaz 18480
DVORSKÝ Antonín Členský průkaz 17714
DVORSKÝ Bronislav Členský průkaz 18481
EČER Karel Členský průkaz 9519
FOLVARČÍK Jiří Členský průkaz 16129
FRAI Patrik Členský průkaz 15713
FRAIOVÁ Sabina Členský průkaz 13014
HÁBL Ondřej Členský průkaz 14661
HADRAVA Vít Členský průkaz 7038
HAVLÍK Daniel Členský průkaz 19106
HEKRLE Čestmír Master muži nad 50 let 15630
HELLER Luděk Členský průkaz 16498
HELLEROVÁ Alena Členský průkaz 16499
HERČÍK Roman Členský průkaz 4832
HERČÍK Roman Členský průkaz 16256
HEZINA Josef personál-trenér 14307
HLAVÁČ František Členský průkaz 8485
HOLUB Jakub Kadet 100602605 2018
Holub Jakub Kadet 2018
Holub Jakub Kadet 2018
HRANIČKA Lubomír Členský průkaz 15416
JIROVEC Matěj Kadet 11348 2016
JIROVEC Václav žáci - starší 11862 2018
JURČA Petr Členský průkaz 14973
KABOUREK Miroslav Členský průkaz 1934
KLOMÍNEK Matěj Členský průkaz 11401
KODERA Lukáš Členský průkaz 17403
KOKEŠ Jaroslav Členský průkaz 7041
KOPAL Zdeněk Master muži nad 70 let 1930 2018
KOS Milan Junior 17717
KOS Tomáš Kadet 17718
Položek na stránku:
celkem 64 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež 36 KADETI
22.09.2018 6. ČP ŽIDOVICE- mládež KADETI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod 33 KADETI
08.07.2018 MČR MLÁDEŽ - hromadný závod KADETI
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež 33 KADETI
08.07.2018 MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež KADETI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 31 ŽÁCI STARŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 31 STARŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 31 STARŠÍ ŽÁCI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 5 KADETI / CADETS
24.09.2016 6. ČP Židovice 25 ŽÁCI-mladší
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 3 Žáci - sprint družstev
31.07.2016 MČR KADETI
28.07.2016 MČR 66 KADETI
18.06.2016 4. ČP 23 MLADŠÍ ŽÁCI
18.06.2016 4. ČP KADETI
22.05.2016 3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN 56 KADETI
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO 38 KADETI
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 15 KADETI-bodovacomnium
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 15 KADETI-sthacomnium
22.04.2016 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 17 kadetisprint
17.04.2016 1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 68 KADETI
16.04.2016 Memoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastí Kadeti
19.12.2015 MČR mládeže Motol 12 KADETI
28.11.2015 ČP Motol 4 KADETI - Madison 120 20
28.11.2015 ČP Motol 10 KADETI
14.11.2015 ČP Motol 17 KADETI
14.11.2015 ČP Motol 6 KADETI dvojice
07.11.2015 Přebor SCM Motol 20 KADETI
01.08.2015 MČR MLÁDEŽ silnice 22 ŽÁCI / MINIME
30.07.2015 MČR Mládež - dvojice, družstva 11 ŽÁCI / MINIME
28.07.2015 MČR MLÁDEŽ - časovka 26 ŽÁCI / MINIME
13.07.2015 MČR mládeže na dráze 1 Žáci - stíhací družstev kvalifikace
13.07.2015 MČR mládeže na dráze 8 Žáci - bodovací 14,5 km
13.07.2015 MČR mládeže na dráze 9 Žáci - keirin
13.07.2015 MČR mládeže na dráze 8 Žáci - scratch
13.07.2015 MČR mládeže na dráze 9 Žáci - 2km celkové pořadí
13.07.2015 MČR mládeže na dráze 15 Žáci - 500m
13.07.2015 MČR mládeže na dráze 4 Žáci - sprint družstev
08.07.2015 TURNÉ 4 DRAH 2. 10 ŽÁCI - 48 á 6 kol/laps
07.07.2015 TURNÉ 4 DRAH 1. ŽÁCI
05.06.2015 MALÝ ZÁVOD MÍRU (ČP mládeže) 69 final
24.05.2015 VÝŠKOVSKÉ KRITÉRIUM 12 ŽÁCI mladší
24.05.2015 VÝŠKOVSKÉ KRITÉRIUM 23 ŽÁCI STARŠÍ
23.05.2015 ČASOVKA DO VRCHU 19 ŽÁCI STARŠÍ
04.04.2015 MEMORIÁL RUDOLFA SCHEJBALA 22 MLADŠÍ ŽÁCI
17.01.2015 ll. liga – 1. kolo 10 ŽÁCI - 48 á 6 kol/laps
25.05.2014 VELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP silnice Louny - Tuchořice 30 ŽÁCI STARŠÍ
26.05.2013 Krajský přebor v závodě jednotlivců 2 Muži
10.04.2010 SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2010 KADETI
Položek na stránku: