PARDUS TUFO Prostějov

Odvětví: Silnice Dráha
celkem 16 záznamů (Zobrazeno 1 až 16)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
BABOR Daniel Muži U23 10972 2018
BÁRTA Tomáš Muži U23 11441 2018
DOLNÍČEK Marek Muži U23 19611 2018
HNÍK Karel muži ELITE 1873 2018
KONEČNÝ Tomáš personál sportovní ředitel 472 2018
LICHNOVSKÝ Luděk muži ELITE 18205 2018
MELKA Aleš personál-trenér 9178 2017
MRÁČEK Michal personál sportovní ředitel 19136 2018
PERNÝ Josef personál-masér 8462 2018
PSZCZOLARSKI Wojciech muži ELITE - UCI
ŠIPOŠ Marek Muži U23 17984 2017
ŠMÍDA Richard personál-mechanik 19291 2018
ŠRÁMEK Petr personál sportovní ředitel 13076 2018
Teklinski Adrian muži ELITE - UCI
TYRPEKL Karel Muži U23 6891 2018
ZUBENKO Mykyta muži ELITE - UCI
Položek na stránku:
celkem 1339 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY ELITE
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY ELITE
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY ELITE
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY ELITE
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY ELITE
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY ELITE
08.05.2018 KALAS CUP - ROKYCANY ELITE
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 3 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 5 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 10 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 3 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 5 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 10 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 3 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 5 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 10 JUNIOŘI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Elite 4 MUŽI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Elite 40 MUŽI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Elite MUŽI
23.09.2017 MČR MADISON 6 MUŽI - MADISON
23.09.2017 MČR MADISON 6 MUŽI - MADISON
27.08.2017 ČP OSTRAVA - Elite ELITE
27.08.2017 ČP OSTRAVA - Elite ELITE
27.08.2017 ČP OSTRAVA - Elite ELITE
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 12 JUNIOŘI
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 15 JUNIOŘI
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 2 MUŽI - OMNIUM
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 2 JUNIOŘI - OMNIUM
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 1 JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
15.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 3. 4 JUNIOŘI - VYLUČOVACÍ
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 1 JUNIOŘI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 1 JUNIOŘI
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 10 JUNIOŘI
08.07.2017 ČP BLATNÁ 13 ELITE
08.07.2017 ČP BLATNÁ 22 ELITE
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 9 JUNIOŘI
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 30 JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 11 JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 30 JUNIOŘI
02.06.2017 500+1 kolo - MLÁDEŽ 11 JUNIOŘI
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 1 JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
19.05.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 1 JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
08.05.2017 ČP ROKYCANY 11 ELITE
08.05.2017 ČP ROKYCANY 22 ELITE
08.05.2017 ČP ROKYCANY 39 ELITE
08.05.2017 ČP ROKYCANY 66 ELITE
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 1 JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 4 JUNIOŘI - Bodovací závod jednotlivců 160 á 10
21.04.2017 ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY 2 JUNIOŘI - stíhací závod jednotlivců - omnium
Položek na stránku: