BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV

Odvětví: Silnice Horská kola
celkem 18 záznamů (Zobrazeno 1 až 18)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
BRABEC Adam žáci mladší rychlostní 21293 2017
DUCHKOVÁ Martina personál-trenér 1601406 2017
FOLTÝNOVÁ Adéla žákyně starší 20512 2017
FOLTÝNOVÁ Renáta personál-trenér 1601405 2017
Holubová Adéla žákyně starší
KAMIEN David Kadet 20511 2017
Kamien David žáci - starší
Kamien David Kadet
KOŠŤÁLEK František žáci mladší rychlostní 1601392 2017
Košťálek František žáci mladší rychlostní
KŘIKAVOVÁ Šárka žákyně starší 20509 2017
Křikavová Šárka žákyně starší
Křikavová Šárka žákyně starší
KŘIKAVOVÁ Anděla žákyně mladší
Křikavová Anděla žákyně mladší
Křikavová Anděla žákyně mladší
POLÍVKA Šimon žáci - starší 20507 2017
WALZER Dominik žáci - starší 20508 2017
Položek na stránku:
celkem 54 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
26.11.2017 ČP - OMNIUM 26.11.2017 6 KADETKY - OMNIUM
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 7 KADETKY - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 7 KADETKY - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 29 KADETI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 13 ŽÁKYNĚ STARŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 13 ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 30 KADETI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 13 ŽÁKYNĚ-STARŠÍ
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 30 KADETI
19.07.2017 TURNÉ 4 DRAH 1. 7 ŽÁKYNĚ STARŠÍ - OMNIUM
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 7 ŽÁKYNĚ - starší
13.07.2017 MČR - DRUŽSTVA A DVOJICE 7 ŽÁKYNĚ - starší
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 13 ŽÁKYNĚ - starší
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 16 ŽÁKYNĚ - starší
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 13 ŽÁKYNĚ - starší
11.07.2017 MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ 16 ŽÁKYNĚ - starší
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO ŽÁKYNĚ st.
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 41 KADETI
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 13 ŽÁKYNĚ st.
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 7 ŽÁKYNĚ - OMNIUM
17.12.2016 MČR DRÁHA - MOTOL 10 ŽÁKYNĚ - OMNIUM
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 24 kadeti
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 5 ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 11 ŽÁKYNĚ-vylučovacízávod
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 8 kadetky žákyně
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 10 kadetky žákyně
19.11.2016 OMNIUM 11 ŽÁKYNĚ a KADETKY
19.11.2016 OMNIUM 13 ŽÁKYNĚ a KADETKY
19.11.2016 OMNIUM 26 KADETI
28.09.2016 MČR DRUŽSTEV 5 ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
24.09.2016 6. ČP Židovice 13 ŽÁKYNĚ
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 8 Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
09.09.2016 MČR sprinterské disciplíny + FRAMAR 5 Žákyně + kadetky - sprint družstev
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 8 bod z ky
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 10 scratch zak kadetky
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 3 dr zky kky
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 8 sth zky
20.08.2016 5. ČPM Holice 8 ŽÁKYNĚ-starší
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 7 žákyně+kadetky
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 8 žákyně+kadetky
31.07.2016 MČR 16 ŽÁKYNĚ
28.07.2016 MČR 14 ŽÁKYNĚ - starší
22.05.2016 3. ČP O POHÁR HOTELU ARTABAN 11 ŽÁKYNĚ
21.05.2016 Velká cena Popelína 2016 – veřejný závod 7 ŽÁKYNĚ st.
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO 9 ŽÁKYNĚ st.
01.05.2016 2. ČP MILEVSKO 6 ŽÁKYNĚ ml.
17.04.2016 1. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 11 ŽÁKYNĚ
16.04.2016 Memoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastí 15 Žákyně
14.11.2015 ČP Motol 9 ŽÁKYNĚ A KADETKY
14.11.2015 ČP Motol 7 ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací
Položek na stránku: