Vysočina Cycling

Odvětví:
celkem 19 záznamů (Zobrazeno 1 až 19)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
FRÝBA Lukáš Master muži nad 30 let 1631
HAKL Filip muži U 23 19325 2014
KLOBAS Karel Junior 19323 2014
KOPECKÝ Pavel muži ELITE 3698 2017
KOPECKÝ Martin Funkcionář-officiel 21086 2017
KROTKÝ Rostislav muži ELITE 5694 2018
KROTKÝ František Funkcionář-officiel 16073 2017
MOLÁK Dominik Kadet 20928 2017
MUSIL Vít Kadet 20246 2015
NEUMANOVÁ Kateřina Kadetky 20982 2017
POSLUŠNÝ Tomáš muži ELITE 8294 2015
PRCHAL Ondřej muži ELITE 15426
ŘEPA Jiří personál-řidič 21746 2016
ŠIROKÝ Štěpán žáci - starší 1601695
SLÁMA Jaroslav muži ELITE 10928 2015
STRAKA Miroslav Funkcionář-officiel 14963 2017
SVOBODNÍK Ondřej muži U 23 19324
TROJAN Leoš Kadet 19322 2014
VIRGL Jiří Muži U23 19326 2016
Položek na stránku:
celkem 274 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
19.11.2017 ČP na dráze 19.11. - OMNIUM 15 KADETI - OMNIUM
18.11.2017 ČP na dráze 18.11. - OMNIUM 11 KADETI - OMNIUM
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 8 STARŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 8 STARŠÍ ŽÁCI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Elite 19 MUŽI
30.09.2017 ČP PLZEŇ - Mládež a ženy 8 ŽÁCI STARŠÍ
02.09.2017 ČP - OMNIUM 9 ŽÁCI STARŠÍ - OMNIUM
27.08.2017 ČP OSTRAVA - Elite ELITE
27.08.2017 5. ČP OSTRAVA 15 STARŠÍ ŽÁCI
16.08.2017 TURNÉ 4 DRAH 4. 18 KADETI - OMNIUM
09.07.2017 4. ČP SMEČNO 16 STARŠÍ ŽÁCI
08.07.2017 ČP BLATNÁ 31 ELITE
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO 29 STARŠÍ ŽÁCI
11.06.2017 3. ČP MILEVSKO KADETI
15.04.2017 2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 12 STARŠÍ ŽÁCI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 0 KADET
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 24 ŽÁCI-starší
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 24 STARŠÍ ŽÁCI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV 61 KADETI
09.04.2017 1. ČP ZBRASLAV _empty_
03.12.2016 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016 36 kadeti
02.09.2016 MČR vytrvalostní disciplíny 3 dr zak
17.08.2016 TURNÉ 4 DRAH 4. 28 ŽÁCI
23.07.2016 ČP BLATNÁ 15 ELITE
23.07.2016 ČP BLATNÁ ELITE
26.06.2016 MČR MSR silnice jednotlivců ME/U23 52 ELITE + U23
26.06.2016 MČR MSR silnice jednotlivců ME/U23 ELITE + U23
21.05.2016 ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNA 58 ELITE
08.05.2016 ČP ROKYCANY 30 ELITE
08.05.2016 ČP ROKYCANY 76 ELITE
17.04.2016 ČP „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 16 ELITE
17.04.2016 ČP „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ ELITE
17.04.2016 ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ 16 ELITE
17.04.2016 ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“ ELITE
09.04.2016 PRODOLI SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2016 18 MUŽI / MEN
02.04.2016 ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš MUŽI
02.04.2016 ČP Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš MUŽI
19.09.2015 44.ročník mezinárodní Trofej Rokycan MUŽI
22.08.2015 12. ročník memoriálu Christiana Battaglii Blatná - ČP 2015 MUŽI
22.08.2015 12. ročník memoriálu Christiana Battaglii Blatná - ČP 2015 14 MUŽI
01.08.2015 CHUDOSLAVICE ČP Elite MUŽI
11.07.2015 TOUR BOHEMIA 21 MUŽI
24.06.2015 MČR JUNIOŘI + ELITE Časovka 21 Časovka jednotlivcov muži - U23
19.04.2015 KYJOVSKÉ SLOVÁCKO KADETI / CADETS
19.04.2015 KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 25 ELITE
18.04.2015 KYJOVSKÉ SLOVÁCKO 51 KADETI / CADETS
18.04.2015 KYJOVSKÉ SLOVÁCKO - Elite 35 MUŽI
18.04.2015 KYJOVSKÉ SLOVÁCKO - Elite 38 MUŽI
18.04.2015 KYJOVSKÉ SLOVÁCKO - Elite MUŽI
11.04.2015 SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 31 MUŽI / MEN
Položek na stránku: