ADASTRA SOKOL VELTĚŽ

Odvětví: Silnice Dráha Horská kola
celkem 62 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno Kategorie Licence Platnost licence
ALINA Adam Hugo žáci mladší rychlostní 1601684 2018
ARNOT František žáci - starší 100602039 2018
ARNOT Josef Členský průkaz 100602412 2018
BULVAS Štěpán Členský průkaz 100602461 2018
ČERMÁK Vilém Členský průkaz 100602416 2018
ČERMÁK Denis Členský průkaz 100602455 2018
ČERMÁKOVÁ Johana Členský průkaz 100602456 2018
ČERNÝ Lukáš Kadet 13818 2017
DĚTÁK Mikuláš Členský průkaz 100602413 2018
DĚTÁKOVÁ Lily Členský průkaz 100602425 2018
FOUS Vít Členský průkaz 100602459 2018
HAVELKA Michal Členský průkaz 1601325 2018
HAVELKA Štěpán žáci - starší 100602038 2018
HAVLOVÁ Eliška Členský průkaz 100602454 2018
HOŠEK Adam žáci mladší rychlostní 21133 2018
HOŠEK Jaroslav žáci mladší rychlostní 22005 2018
HYNEK Jonáš Členský průkaz 21134 2018
HYNEK Roman Členský průkaz 21169 2018
HYNEK Matěj žáci mladší rychlostní 100601724 2018
HYNEK Matěj žáci mladší rychlostní 100601725 2018
JECH Filip žáci - starší 21136 2018
JECH Petr Členský průkaz 1601322 2018
JECH Lukáš Členský průkaz 100602453 2018
KADLEC Václav Členský průkaz 21171 2018
KADLECOVÁ Zuzana Kadetky 19917 2018
KAMENÍK Dominik Členský průkaz 100602424 2018
KAŇKA Karel rozhodčí 3.třida 477 2018
KLÍMA David Členský průkaz 21170 2017
KRÁL Kryštof žáci mladší rychlostní 20680 2018
KRÁL Matyáš Členský průkaz 100602452 2018
KUČERA Jonáš Členský průkaz 100602420 2018
KUČERA Jakub Členský průkaz 100602451 2018
KUKLA Dominik Členský průkaz 100602415 2018
MIKULOVÁ Alžběta Elite ženy 20028 2016
MIŇOVSKÝ Pavel Členský průkaz 1601323 2017
MIŠOŇ Matěj Muži U23 12338 2018
MIŠOŇ Pavel personál-trenér 13739 2018
MIŠOŇOVÁ Magdalena juniorky 13276 2018
MIŠOŇOVÁ Veronika žákyně starší 19918 2018
NEDVĚD Maxmilián Členský průkaz 100602457 2018
NIČ Pavel Členský průkaz 1601324 2018
NIČOVÁ Emma Členský průkaz 100602460 2018
NOVOTNÁ Aneta Kadetky 19915 2018
NOVOTNÝ Lukáš Členský průkaz 100602450 2018
POLANSKÁ Kristýna Kadetky 19892 2017
POPELKA Filip Členský průkaz 100602414 2018
ROTH Richard Členský průkaz 100602417 2018
SEDLECKÝ Adam Členský průkaz 100602418 2018
ŠEVČÍK Adam Členský průkaz 100602449 2018
ŠPAČEK Marek Členský průkaz 100602419 2018
Položek na stránku:
celkem 49 záznamů (Zobrazeno 1 až 49)
Datum závodu Závod Pořadí Kategorie
31.07.2016 MČR 3 KADETKY
31.07.2016 MČR 6 ŽÁKYNĚ
28.07.2016 MČR 11 F*KADET
28.07.2016 MČR 12 ŽÁKYNĚ - starší
20.09.2015 VELKÁ CENA LAWI ŽENY a JUNIORKY
01.08.2015 MČR MLÁDEŽ silnice 4 ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
01.08.2015 MČR MLÁDEŽ silnice 6 ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
30.07.2015 MČR Mládež - dvojice, družstva 5 ŽENY / ELITE FEMINI
27.06.2015 MČR silnice - Elite, U23, junior, ženy 35 ženy juniorky
24.06.2015 MČR JUNIOŘI + ELITE Časovka 20 Časovka jednotlivcov ženy
07.06.2015 O POHÁR HOTELU ARTABAN 6 ŽÁKYNĚ
07.06.2015 O POHÁR HOTELU ARTABAN 13 ŽÁKYNĚ
07.06.2015 O POHÁR HOTELU ARTABAN 6 ŽÁKYNĚ
07.06.2015 O POHÁR HOTELU ARTABAN 13 ŽÁKYNĚ
06.06.2015 VC KORES 6 ŽÁKYNĚ
06.06.2015 VC KORES 13 ŽÁKYNĚ
23.05.2015 ČASOVKA DO VRCHU 1 ŽÁKYNĚ
23.05.2015 ČASOVKA DO VRCHU 6 ŽÁKYNĚ
12.04.2015 ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna 3 ŽÁKYNĚ
12.04.2015 ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna 16 ŽÁKYNĚ
12.04.2015 ZBRASLAVSKÉ OKRUHY 3 ŽÁKYNĚ
12.04.2015 ZBRASLAVSKÉ OKRUHY 16 ŽÁKYNĚ
13.12.2014 MČR Motol omnium 12 JUNIORKY A ŽENY
13.12.2014 MČR Motol omnium 12 JUNIORKY A ŽENY
08.06.2014 O pohár Hotelu Artaban Žirovnice ELITE ženy
07.06.2014 Velká cena Kores Strmilov 16 ELITE ženy
19.04.2014 Na kole regionem Kyjovské Slovácko - silnice 26 ŽENY
06.04.2014 Jarní cenu - Fany GASTROSERVIS ŽENY
19.10.2012 CP MTB 4 33 Žáci
19.10.2012 CP MTB 4 16 Žákyně
19.10.2012 CP MTB 4 30 Junioři
19.10.2012 CP MTB 5 21 Žáci
19.10.2012 CP MTB 5 24 Žáci
19.10.2012 CP MTB 1 31 Žáci
19.10.2012 CP MTB 5 25 Junioři
19.10.2012 CP MTB 1 37 Junioři
19.10.2012 MCR MTB 34 Žáci
19.10.2012 CP MTB 3 25 Žáci
19.10.2012 MCR MTB 18 Žákyně
19.10.2012 CP MTB 3 18 Žákyně
19.10.2012 MCR MTB Junioři
19.10.2012 CP MTB 3 37 Junioři
19.10.2012 CP MTB 4 30 Žáci
04.08.2012 MČR závod jednotlivců - mládež 42 ŽÁCI / MINIME
01.07.2012 Dobrovice ČP mládeže 33 ŽÁCI / MINIME
01.07.2012 Dobrovice ČP mládeže 11 ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
13.05.2011 500 + 1 kolo VC Inženýrských staveb Brno žáci
01.05.2011 Memoriál J. Menharta a L. Hellera ŽÁCI STARŠÍ
30.04.2011 ČP_Memoriál Evžena Cihláře ŽÁCI STARŠÍ
Položek na stránku: