5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou Závod s výsledky


Odvětví
Silnice
Datum startu
09.09.2018
Datum konce
09.09.2018
Uzávěrka přihlášek
21.09.2018
Soubor ke stažení
2018.09.09-CP-Hodkovice-mladez.pdf
Místo konání
Hodkovice n. Mohelkou
Pořadatel závodu
KC Kooperativa Jablonec n. Nisou
Adresa pořadatele
-
Kraj
Liberecký
Kontaktní osoba
Miloslav Hollósi
Email
kc.jablonec@seznam.cz
Telefon / fax
720 560 043
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20060227 PODAŘIL Jan DUKLA PRAHA 100601754 ŽÁCI-mladší
2 0 CZE20060703 KRÁL Kryštof ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 20680 ŽÁCI-mladší
3 0 CZE20060620 BRADÁČ Adam DUKLA PRAHA 21210 ŽÁCI-mladší
4 0 CZE20060303 ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 21399 ŽÁCI-mladší
5 0 CZE20060918 VLK Josef MS BIKE ACADEMY RACING 100602191 ŽÁCI-mladší
6 0 CZE20070314 VRÁNA Tomáš CK DACOM PHARMA KYJOV 100602034 ŽÁCI-mladší
7 0 CZE20060308 PEŠEK Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 100602346 ŽÁCI-mladší
8 0 CZE20070721 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
9 0 CZE20070119 PITÁK Matěj MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21598 ŽÁCI-mladší
10 0 CZE20071105 BLAŽEK David PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601390 ŽÁCI-mladší
11 0 CZE20060203 PEKAŘ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601787 ŽÁCI-mladší
12 0 CZE20060911 ŠUMPÍK Pavel Bike Freaks Holice 21126 ŽÁCI-mladší
13 0 CZE20060507 FÜRBACH Miroslav PROFI SPORT CHEB 100601812 ŽÁCI-mladší
14 0 CZE20070406 FRENCL Dominik PÍTRS BIKES (PITRS BIKES) 100602341 ŽÁCI-mladší
15 0 CZE20080330 BREDLER Jonáš TJ AŠ ML.BOLESLAV 1601382 ŽÁCI-mladší
16 0 CZE20071122 MANSFELD Tadeáš PROFI SPORT CHEB 1601350 ŽÁCI-mladší
17 0 CZE20070723 RAUSCHERT Albert DUKLA PRAHA 100601764 ŽÁCI-mladší
18 0 CZE20070405 FOMČENKO Gleb TJ STADION LOUNY 100602559 ŽÁCI-mladší
19 0 CZE20060112 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 ŽÁCI-mladší
20 0 CZE20070918 ICHA Aleš CYKLOTEAM OSTROV 1601363 ŽÁCI-mladší
21 0 CZE20060930 HRADISKÝ Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601517 ŽÁCI-mladší
22 0 CZE20060529 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA 1601490 ŽÁCI-mladší
23 0 CZE20060717 POLÁK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 1601747 ŽÁCI-mladší
24 0 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
25 0 CZE20060328 DUBEC Štěpán FORCE GO! Jeseník 100602322 ŽÁCI-mladší
26 0 CZE20070913 NECHUTA Marek Bike Freaks Holice 100602223 ŽÁCI-mladší
27 0 CZE20060421 BŘÍZA Vojtěch CK MTB Maraton 1601591 ŽÁCI-mladší
28 0 CZE20060627 KNIHA Petr KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 1601379 ŽÁCI-mladší
29 0 CZE20071202 HAVELKA Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601771 ŽÁCI-mladší
30 0 CZE20071023 KRULIŠ Jan TJ STADION LOUNY 100601739 ŽÁCI-mladší
31 0 CZE20061116 VOLF Marek CK MTB Maraton 100602474 ŽÁCI-mladší
32 0 CZE20060831 JURICA Samuel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
33 0 CZE20080429 FRENCL Patrik PÍTRS BIKES (PITRS BIKES) 100602342 ŽÁCI-mladší
34 0 CZE20070914 MIŇOVSKÝ Petr IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601766 ŽÁCI-mladší
35 0 CZE20060226 LOOSELEY Jakub PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602041 ŽÁCI-mladší
36 0 CZE20061106 JEŽEK Aleš CK DACOM PHARMA KYJOV 100602640 ŽÁCI-mladší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
2 0 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
3 0 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
4 0 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
5 0 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
6 0 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
7 0 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
8 0 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
9 0 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
10 0 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
11 0 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
12 0 CZE20041025 ROZSYPAL Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 5283 ŽÁCI-starší
13 0 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
14 0 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
15 0 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA 21595 ŽÁCI-starší
16 0 CZE20040721 NĚMEC Jan CYKLOTEAM OSTROV 21466 ŽÁCI-starší
17 0 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
18 0 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
19 0 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
20 0 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
21 0 CZE20041029 VOLF Pavel CK MTB Maraton 21019 ŽÁCI-starší
22 0 CZE20050424 KROC Vladimír AC SPARTA PRAHA 21548 ŽÁCI-starší
23 0 CZE20050308 JEŽEK Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 5918 ŽÁCI-starší
24 0 CZE20040526 LUKEŠ Jan Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. (Carla, Kupkolo Dvůr Králové) 100601712 ŽÁCI-starší
25 0 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
26 0 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601610 ŽÁCI-starší
27 0 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
28 0 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
29 0 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
30 0 CZE20040519 HOLEC Timon TJ FAVORIT BRNO 100602565 ŽÁCI-starší
31 0 CZE20040311 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20534 ŽÁCI-starší
32 0 CZE20050715 HELLMICH Jonáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 1601383 ŽÁCI-starší
33 0 CZE20040531 KOUBA Daniel CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 1601501 ŽÁCI-starší
34 0 CZE20040908 ŠVEC Libor GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 21752 ŽÁCI-starší
35 0 CZE20041205 BARTH Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 100602185 ŽÁCI-starší
36 0 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
37 0 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
38 0 CZE20050526 HOJKA František Bike Freaks Holice 21127 ŽÁCI-starší
39 0 CZE20040921 KERL Maximilian AUTHOR TEAM STUPNO (Roman Kreuziger Cycling Academy) 19985 ŽÁCI-starší
40 0 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
41 0 CZE20051227 MUROŇ Matyáš TJ FAVORIT BRNO 100602228 ŽÁCI-starší
42 0 CZE20050917 MIŇOVSKÝ Prokop IVAR CS - AUTHOR TEAM 21135 ŽÁCI-starší
43 0 CZE20050620 NOVÁK Filip PROFI SPORT CHEB 1601355 ŽÁCI-starší
44 0 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
45 0 CZE20050212 BARBOŘÍK Matěj MG Bike Team 100601908 ŽÁCI-starší
46 0 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
47 0 CZE20041225 VIK Matěj DUKLA PRAHA 20567 ŽÁCI-starší
48 0 CZE20050605 TABARA Šimon EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (BIKE 2000) 21669 ŽÁCI-starší
49 0 CZE20050411 ZAPLETAL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 100602363 ŽÁCI-starší
50 0 CZE20040925 KOŠÍK Pavel AC SPARTA PRAHA 100602632 ŽÁCI-starší
51 0 CZE20050222 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV 1601415 ŽÁCI-starší
52 0 CZE20050429 HORYNA Vlastimil LOKOMOTIVA NYMBURK 100602247 ŽÁCI-starší
53 0 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší
54 0 CZE20051104 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-starší
55 0 CZE20040423 VRÁNA David CK DACOM PHARMA KYJOV 100602030 ŽÁCI-starší
56 0 CZE20041110 LHOTÁK Václav Bike Freaks Holice 21462 ŽÁCI-starší
0 CZE20051110 RUBEŠ Daniel EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (BIKE 2000) 21786 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
2 0 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
3 0 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
4 0 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
5 0 CZE20030425 HOJKOVÁ Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20620 F*KADET
6 0 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
7 0 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
8 0 CZE20021001 KLÍMOVÁ Natálie IVAR CS - AUTHOR TEAM 20679 F*KADET
9 0 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
10 0 CZE20030228 PLESKAČOVÁ Natálie EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 21484 F*KADET
11 0 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 21098 F*KADET
12 0 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
13 0 CZE20030831 KNIHOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 1601380 F*KADET
14 0 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
2 0 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
3 0 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
4 0 CZE20050829 GRULICHOVÁ Eliška PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
5 0 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
6 0 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
7 0 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
8 0 CZE20050421 DLASKOVÁ Vanda TJ AŠ ML.BOLESLAV 5446 ŽÁKYNĚ-starší
9 0 CZE20040203 JELÍNKOVÁ Natálie DRAHANSKÝ SPORT TEAM 100602252 ŽÁKYNĚ-starší
10 0 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
11 0 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
12 0 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
13 0 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
14 0 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
15 0 CZE20060903 ŠULCOVÁ Jana EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 21866 ŽÁKYNĚ-starší
16 0 CZE20040303 STAŇKOVÁ Klára CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20248 ŽÁKYNĚ-starší
17 0 CZE20050202 KOTLÍKOVÁ Adéla CK LOKO Rakovník 21468 ŽÁKYNĚ-starší
18 0 CZE20050823 ČERNÁ Kateřina PROFI SPORT CHEB 1601353 ŽÁKYNĚ-starší
19 0 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší
20 0 CZE20050120 NOVÁKOVÁ Karla MTB SPARTAK VRCHLABÍ 100602217 ŽÁKYNĚ-starší
21 0 CZE20080618 ŠPICAROVÁ Karolína CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 100602135 ŽÁKYNĚ-starší
22 0 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 205 ŽÁKYNĚ-starší
23 0 CZE20070306 LHOTÁKOVÁ Adéla Bike Freaks Holice 100602222 ŽÁKYNĚ-starší
24 0 CZE20060326 DOUDĚROVÁ Kateřina Jaroslav Kulhavy Cycling Team 100602530 ŽÁKYNĚ-starší
25 0 CZE20070210 RAJNOCHOVÁ Barbora IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601763 ŽÁKYNĚ-starší
26 0 CZE20040930 MASLEKOVOVÁ Daniela TJ STADION LOUNY 100602606 ŽÁKYNĚ-starší
27 0 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-starší
28 0 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
29 0 CZE20060211 CEBULOVÁ Klára BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 1601711 ŽÁKYNĚ-starší
30 0 CZE20060314 EXNAROVÁ Vendula MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21616 ŽÁKYNĚ-starší

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
2 0 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
3 0 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
4 0 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
5 0 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 KADET
6 0 CZE20030105 SPORYSCH Daniel IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601460 KADET
7 0 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
8 0 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 KADET
9 0 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
10 0 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 KADET
11 0 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 KADET
12 0 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 KADET
13 0 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
14 0 CZE20030827 ČERVÍČEK David DUKLA PRAHA (TJ STADION LOUNY) 19813 KADET
15 0 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
16 0 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 6915 KADET
17 0 CZE20020522 ŽVAK Daniel EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19561 KADET
18 0 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 KADET
19 0 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
20 0 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
21 0 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
24 0 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
25 0 CZE20030822 KOVARČÍK Petr TEAM FORMAN CINELLI (VRV TEAM) 21006 KADET
26 0 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
27 0 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
28 0 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
29 0 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 21788 KADET
30 0 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
31 0 CZE20031201 BUKAČ Adam EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 100602149 KADET
32 0 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
33 0 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
34 0 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
35 0 CZE20020806 JEŘÁBEK Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601772 KADET
36 0 CZE20030903 ŠIMEČEK Marek LOKOMOTIVA NYMBURK 100602248 KADET
37 0 CZE20020704 PRCHLÍK Kryštof KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 100601960 KADET
38 0 CZE20030527 SVOBODA Pavel VOKOLEK - CYCLING - TEAM 20895 KADET
39 0 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 KADET
40 0 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 KADET
41 0 CZE20031030 VLAS Jakub MS BIKE ACADEMY RACING 100602190 KADET
42 0 CZE20021031 HANČ Vojtěch MTB SPARTAK VRCHLABÍ 100602587 KADET
43 0 CZE20020924 HAVÍŘ František KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 100601961 KADET
44 0 CZE20021202 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET
0 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
0 CZE20021108 PLEŠINEC Roman SK PETŘÍN PLZEŇ 100602483 KADET
0 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 19292 KADET
0 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
0 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 KADET
0 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE19970131 BAJGEROVÁ Nikola TEAM DUKLA PRAHA 9931 Elite ženy
2 0 CZE19830420 HAVLÍKOVÁ Pavla KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 5778 Elite ženy
3 0 CZE19990129 UNGERMANOVÁ Elizabeth KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 19893 Elite ženy
4 0 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema TEAM DUKLA PRAHA 12285 Elite ženy
5 0 CZE19990520 BOHATÁ Anna PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
6 0 CZE19830915 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka SportRaces-Isaac Team 100601706 Elite ženy
7 0 CZE19811202 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
8 0 CZE19990825 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 20128 Elite ženy
9 0 CZE19991226 OBSTOVÁ Kateřina SKP DUHA Lanškroun 1601489 Elite ženy
10 0 CZE19980716 MATERNOVÁ Kateřina MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21570 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
2 0 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*JUNIOR
3 0 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna TJ KOVO PRAHA 21465 F*JUNIOR
4 0 CZE20001213 JANŮ Kamila ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19819 F*JUNIOR
5 0 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MITAS TREK 20174 F*JUNIOR
0 NED20180918 Van NECK Alysha (TJ DUKLA PRAHA) 61068 F*JUNIOR
0 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*JUNIOR
0 CZE20000730 VANÍČKOVÁ Tereza IVAR CS - AUTHOR TEAM 9821 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 0 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
2 0 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
3 0 CZE20000421 VOLF Michal Roman Kreuziger Cycling Academy 1601589 JUNIOR
4 0 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
5 0 CZE20001112 SCHIERL Jakub EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 12797 JUNIOR
6 0 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
7 0 CZE20001126 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 JUNIOR
8 0 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 JUNIOR
9 0 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 JUNIOR
10 0 CZE20001115 KUNÁŠEK Josef EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 20030 JUNIOR
11 0 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
12 0 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 JUNIOR
13 0 CZE20010113 KUČERA Jakub EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN (CK MTB Maraton) 20253 JUNIOR
14 0 CZE20001118 KAŠPAR Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 JUNIOR
15 0 AUT20180918 WILKSCH Hannes (LV Brandeburg) 44308 JUNIOR
16 0 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 JUNIOR
17 0 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 JUNIOR
18 0 CZE20000625 PILEČEK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 19555 JUNIOR
19 0 AUT20180918 VATER Erik (LV Brandeburg) 32420 JUNIOR
20 0 AUT20180918 ONNECKEN Jonas (LV Brandeburg) 44697 JUNIOR
21 0 GER20010608 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 JUNIOR
22 0 CZE20011115 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 JUNIOR
23 0 CZE20010705 STOČEK Bruno IVAR CS - AUTHOR TEAM 9844 JUNIOR
24 0 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
25 0 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 JUNIOR
26 0 CZE20000724 TOMÁŠEK Alvin EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19266 JUNIOR
27 0 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
28 0 CZE20000812 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
29 0 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 JUNIOR
30 0 CZE20010303 ŘÍHA Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 21839 JUNIOR
31 0 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
32 0 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 JUNIOR
33 0 AUT20180918 WINTER Patrick (LV Brandeburg) 44550 JUNIOR
34 0 AUT20180918 ZETZSCHE Theo (LV Brandeburg) 44405 JUNIOR
35 0 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym CK Příbram - Fany GASTRO 100601800 JUNIOR
36 0 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE GO! Jeseník 1601625 JUNIOR
37 0 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 JUNIOR
38 0 CZE20011028 NĚMEC Patrik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 19756 JUNIOR
39 0 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
0 CZE20001120 KOSTIHA Antonín MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13290 JUNIOR
0 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
0 CZE20000422 TOVÁREK Adam FORCE GO! Jeseník 100602324 JUNIOR
0 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. 9874 JUNIOR
0 UKR20010313 HORULKO Vladyslav TJ AŠ ML.BOLESLAV 21856 JUNIOR
0 CZE20010720 HLADÍK Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 6930 JUNIOR
0 CZE20001218 JAROŠ Václav ELKOV AUTHOR junior team 19337 JUNIOR
0 CZE20001026 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
0 CZE20000223 KOLUMBER Kristian SportRaces-Isaac Team 100602305 JUNIOR
0 AUT20180918 WEYER Eric (LV Brandeburg) 44811 JUNIOR
0 CZE20000325 BITTNER Daniel AC SPARTA PRAHA 17922 JUNIOR
0 CZE20000213 SLANAŘ Josef GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 100602172 JUNIOR
0 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
0 CZE20010225 MIKLOVIČ Jakub SportRaces-Isaac Team 100602514 JUNIOR
0 CZE20010312 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20686 JUNIOR
0 CZE20001207 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N (KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.) 14424 JUNIOR
0 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 17809 JUNIOR