MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež Závod s výsledky


Odvětví
Silnice
Datum startu
08.07.2018
Datum konce
08.07.2018
Uzávěrka přihlášek
09.07.2018
Soubor ke stažení
2018.07.08-MCR-silnice-mladez.pdf
Místo konání
Benešov nad Ploučnicí
Pořadatel závodu
CK Slavoj Terezín
Adresa pořadatele
-
Kraj
Ústecký
Kontaktní osoba
Svatopluk Henke
Email
henke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon / fax
603984046
Stáhnout

Výsledková listina

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 121 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
2 162 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
3 103 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
4 151 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
5 117 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
6 101 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
7 161 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
8 118 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
9 129 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601610 ŽÁCI-starší
10 114 CZE20041018 MAJDANICS Marek ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20744 ŽÁCI-starší
11 120 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
12 104 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
13 110 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
14 102 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
15 112 CZE20040920 TERŠL Robin CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 100601660 ŽÁCI-starší
16 171 CZE20050202 SAMEC Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 20564 ŽÁCI-starší
17 130 CZE20050308 JEŽEK Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 5918 ŽÁCI-starší
18 122 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
19 108 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
20 165 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA 21595 ŽÁCI-starší
21 141 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
22 145 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
23 154 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
24 113 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
25 105 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
26 109 CZE20040526 LUKEŠ Jan Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 100601712 ŽÁCI-starší
27 133 CZE20041025 ROZSYPAL Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 5283 ŽÁCI-starší
28 140 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
29 116 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
30 115 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
31 143 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
32 111 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
33 125 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
34 152 CZE20040519 HOLEC Timon TJ FAVORIT BRNO 100602565 ŽÁCI-starší
35 124 CZE20040311 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20534 ŽÁCI-starší
36 169 CZE20050328 MOROŇ Daniel HEAD BIKE TJ OPAVA 21071 ŽÁCI-starší
37 148 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
38 155 CZE20051227 MUROŇ Matyáš TJ FAVORIT BRNO 100602228 ŽÁCI-starší
39 107 CZE20040921 KERL Maximilian Roman Kreuziger Cycling Academy 19985 ŽÁCI-starší
40 119 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
41 106 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
42 164 CZE20050424 KROC Vladimír AC SPARTA PRAHA 21548 ŽÁCI-starší
43 173 CZE20050620 NOVÁK Filip PROFI SPORT CHEB 1601355 ŽÁCI-starší
44 126 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
45 156 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
46 132 CZE20050917 MIŇOVSKÝ Prokop IVAR CS - AUTHOR TEAM 21135 ŽÁCI-starší
47 163 CZE20050926 MICHÁLEK Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 100602535 ŽÁCI-starší
48 150 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
49 166 CZE20050815 VACEK Bertil CK Příbram - Fany GASTRO 21319 ŽÁCI-starší
50 137 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
51 153 CZE20050322 KARÁSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-starší
52 157 CZE20040908 ŠVEC Libor GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 21752 ŽÁCI-starší
53 138 CZE20040423 VRÁNA David CK DACOM PHARMA KYJOV 100602030 ŽÁCI-starší
54 142 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
55 123 CZE20050411 ZAPLETAL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 100602363 ŽÁCI-starší
56 149 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
57 136 CZE20050222 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV 1601415 ŽÁCI-starší
58 147 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
59 144 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
60 127 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-starší
61 172 CZE20041123 ONDRIŠÍK David PROFI SPORT CHEB 100601927 ŽÁCI-starší
62 168 CZE20040908 FIÁLEK David ACS DRAK VRBNO 20533 ŽÁCI-starší
63 160 CZE20051104 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-starší
64 158 CZE20050721 HANZELKA Lukáš MG Bike Team 100602611 ŽÁCI-starší
134 CZE20050724 KUBA Jakub BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20734 ŽÁCI-starší
135 CZE20040114 PAŘÍK Vojtěch TJ AŠ ML.BOLESLAV 5498 ŽÁCI-starší
146 CZE20050212 BARBOŘÍK Matěj MG Bike Team 100601908 ŽÁCI-starší
159 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší
128 CZE20050425 BERNÁT Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 20747 ŽÁCI-starší
167 CZE20040827 KULHA Filip ŠKC Dubnica n/Váhom 21034 ŽÁCI-starší
170 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 252 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
2 269 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
3 263 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
4 261 CZE20050829 GRULICHOVÁ Eliška PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
5 262 CZE20040303 STAŇKOVÁ Klára CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20248 ŽÁKYNĚ-starší
6 259 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
7 277 CZE20050509 RADOVÁ Daniela STEVENS Cykloklub Benešov 20851 ŽÁKYNĚ-starší
8 256 CZE20040919 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601473 ŽÁKYNĚ-starší
9 258 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
10 272 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
11 268 CZE20040203 JELÍNKOVÁ Natálie DRAHANSKÝ SPORT TEAM 100602252 ŽÁKYNĚ-starší
12 278 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
13 280 CZE20051122 SMUDALOVÁ Pavla ACS DRAK VRBNO 21744 ŽÁKYNĚ-starší
14 270 CZE20041108 KYSELOVÁ Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 5361 ŽÁKYNĚ-starší
15 254 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
16 257 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
17 271 CZE20050421 DLASKOVÁ Vanda TJ AŠ ML.BOLESLAV 5446 ŽÁKYNĚ-starší
18 253 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
19 276 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
20 255 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
21 273 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 205 ŽÁKYNĚ-starší
267 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-starší
23 264 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
24 279 CZE20041208 MLYNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK VRBNO 21249 ŽÁKYNĚ-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 200 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 206 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
3 214 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
4 204 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
5 217 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
6 207 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
7 215 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
8 205 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
9 223 CZE20031027 ZEMANOVÁ Kristýna TJ AŠ ML.BOLESLAV 5541 F*KADET
10 208 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka kola-bbm.cz 20509 F*KADET
11 201 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
12 210 CZE20030831 KNIHOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601380 F*KADET
211 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21098 F*KADET
203 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET
202 CZE20021010 ŠAFAŘÍKOVÁ Klára ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 100601653 F*KADET

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 44 CZE20020612 VACEK Mathias (Team Giogi A.S.D.) 139619 KADET
2 31 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
3 67 CZE20020801 ZATLOUKAL Jan CYKLO TEAM KOLARNA 19923 KADET
4 23 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
5 29 CZE20030105 SPORYSCH Daniel IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601460 KADET
6 35 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
7 42 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
8 7 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 KADET
9 53 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
10 50 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 KADET
11 34 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
12 30 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 KADET
13 16 CZE20030128 JELÍNEK Marek CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20247 KADET
14 24 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
15 60 CZE20021006 SÁSKA Jan ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 20231 KADET
16 8 CZE20030608 HAVRLANT Jakub ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601432 KADET
17 25 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
18 14 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 KADET
19 54 CZE20030901 DOSTÁL Václav LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20233 KADET
20 20 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 KADET
21 36 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
24 66 CZE20020105 MACHÁČ Josef CYKLO TEAM KOLARNA 100601666 KADET
25 11 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
26 48 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
27 47 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
28 10 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
29 22 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
30 26 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 KADET
31 59 CZE20030822 KOVARČÍK Petr TEAM FORMAN CINELLI (VRV TEAM) 21006 KADET
32 33 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
33 56 CZE20020823 HOLUB Jakub TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 100602605 KADET
34 38 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
35 1 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
36 2 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
37 51 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
38 6 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
39 27 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 KADET
40 58 CZE20031201 BUKAČ Adam EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 100602149 KADET
41 18 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
42 65 CZE20021002 MAREK Adam PROFI SPORT CHEB 21798 KADET
43 4 CZE20020626 KOKTAVÝ Jiří ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 100601756 KADET
44 17 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
45 3 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
46 37 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
47 63 CZE20021001 HALBICH Tomáš PROFI SPORT CHEB 100601811 KADET
48 41 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 KADET
49 39 CZE20021020 POPEK Oliver SportRaces-Isaac Team 100602328 KADET
50 40 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 KADET
21 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
57 CZE20030210 LOCHSCHMIDT Fabian TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19306 KADET
43 CZE20020924 HAVÍŘ František KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 100601961 KADET
55 CZE20030808 ROHOŘA Roman CK DACOM PHARMA KYJOV 1601416 KADET
15 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 KADET
19 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET
9 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
49 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 KADET
12 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 KADET
61 CZE20020212 HANÁK Jakub ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 9201 KADET
62 CZE20030217 HONSA Antonín ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 21078 KADET