OMNIUM Přihlašování

Kategorie závodu: Ž U23 J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Dráha
Datum startu
01.12.2018
Datum konce
02.12.2018
Uzávěrka přihlášek
29.11.2018
Soubor ke stažení
CP-draha-Motol-1.-2.12.2018.doc
Místo konání
MOTOL
Pořadatel závodu
SK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele
-
Kraj
Praha
Kontaktní osoba
Václav Novák
Email
zce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 69 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
BEDRNÍKOVÁ Karolína 10047257370 DUKLA PRAHA 19914 Kadetky
BLAHOUT Jonáš 10084664614 DUKLA PRAHA 100602670 žáci mladší rychlostní
BODORÍKOVÁ Simona CK EPIC DOHŇANY žákyně starší
BOUČEK Jakub 10048200189 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 9832 junior
BRADÁČ Adam 10047382662 DUKLA PRAHA 21210 žáci mladší rychlostní
ČEKAL Josef 10047304456 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 20418 Kadet
ČEPEK Martin 10047235647 DUKLA PRAHA 19679 Kadet
ČERVENÝ Tomáš 10079631223 TJ FAVORIT BRNO 100602227 žáci - starší
ČERVÍČEK David 10047248377 DUKLA PRAHA 19813 Kadet
HALUŠKA Martin CK EPIC DOHŇANY žáci mladší rychlostní
HEJHALOVÁ Dagmar 10047208769 DUKLA PRAHA 19300 Kadetky
HLADÍK Petr 10012390722 SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 žáci - starší
HOFMEISTER Adam 10048179880 Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 junior
HYTYCH Matěj 10058654264 TJ FAVORIT BRNO 1601569 žáci - starší
JANDOVÁ Veronika 10047256764 TJ FAVORIT BRNO 19906 juniorky
JANÍČEK Jakub 10047440862 TJ FAVORIT BRNO 21767 žáci - starší
JANÍK David 10028268915 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 žáci mladší rychlostní
JEŘÁBEK Ondřej 10047379127 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 žáci mladší rychlostní
KADLEC Milan 10047431263 DUKLA PRAHA 21674 žáci - starší
KADLEC Vojtěch 10047309510 TJ FAVORIT BRNO 20474 junior
KARÁSEK David 10046656576 TJ FAVORIT BRNO 13722 žáci - starší
KOBR Richard 10047280309 DUKLA PRAHA 20162 žáci - starší
KOBR Robert 10047280410 DUKLA PRAHA 20163 žáci - starší
KOHOUT Jaromír 10047234536 Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 žáci - starší
KOLÁŘOVÁ Babeta 10084664715 DUKLA PRAHA 100602671 žákyně mladší
KOPELENT David 10065321602 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 100601711 Kadet
KOTSCHY Vít 10084836988 SK PETŘÍN PLZEŇ 100602690 žáci mladší rychlostní
KŘENEK Adam 10047309409 TJ FAVORIT BRNO 20473 junior
LIŠKA Marek 10047218873 Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 Kadet
MACÁN Karel 10046341530 Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 Kadet
MACÁNOVÁ Markéta 10046446412 Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 žákyně starší
MALÁŠEK Jakub 10007607107 TJ FAVORIT BRNO 1601567 žáci - starší
MARKOVÁ Adéla 10047334667 DUKLA PRAHA 20733 žákyně starší
MARKOVÁ Ema 10077159945 DUKLA PRAHA 100601946 Kadetky
MARTIŠKO Adam CK EPIC DOHŇANY žáci - starší
MUROŇ Matyáš 10012987573 TJ FAVORIT BRNO 100602228 žáci - starší
NOVOTNÝ Ondřej 10047271518 DUKLA PRAHA 20067 žáci - starší
OPLUŠTIL Ivo 10053651286 TJ FAVORIT BRNO 1601368 žáci - starší
OTTA Josef 10047394382 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 21318 Kadet
Pavlisová Ivona CK EPIC DOHŇANY žákyně starší
PEŠEK Adam 10004772683 SK PETŘÍN PLZEŇ 100602346 žáci mladší rychlostní
PETERKA David 10047406005 CYKLOTEAM OSTROV 21428 žáci mladší rychlostní
PETERKOVÁ Sára Kateřina 10047405904 Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 žákyně starší
PETRŽÍLKOVÁ Simona 10047425506 DUKLA PRAHA 21618 žákyně starší
PODAŘIL Jan 10047108941 DUKLA PRAHA 100601754 žáci mladší rychlostní
RAUSCHERT Albert 10047293544 DUKLA PRAHA 100601764 žáci mladší rychlostní
ŘEHA Filip 10059238890 FORCE GO! Jeseník 1601625 Junior
Riška Richard CK EPIC DOHŇANY žáci - starší
RŮŽIČKOVÁ Anna 10047455313 DUKLA PRAHA 21906 žákyně starší
ŠILHAVÝ Daniel 10047253027 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 žáci - starší
Položek na stránku: