TURNÉ 4 DRAH 2. Uzavřený závod

Kategorie závodu: ME Ž U23 J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Dráha
Datum startu
19.07.2018
Datum konce
19.07.2018
Uzávěrka přihlášek
17.07.2018
Soubor ke stažení
Cesky-pohar-v-drahove-cyklistice-Turne-4-drah-2018-.doc
Místo konání
PRAHA TŘEBEŠÍN
Pořadatel závodu
TJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele
-
Kraj
-
Kontaktní osoba
-
Email
-
Telefon / fax
-
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 140 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
BÁRTA Martin 10047422876 CK BÍTOVSKÁ 21590 žáci - starší
BÁRTOVÁ Gabriela 10047282935 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 Kadetky
BEDRNÍKOVÁ Karolína 10047257370 DUKLA PRAHA 19914 Kadetky
BITTMAN Adam 10047380743 CK BÍTOVSKÁ 21193 žáci mladší rychlostní
BITTMAN Marek 10082374000 TJ KOVO PRAHA 100602527 Master muži nad 40 let
BLAŽEK David 10054302402 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601390 žáci mladší rychlostní
BOHATÁ Anna 10047368619 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
BORKOVEC Matyáš 10082677326 TJ KOVO PRAHA 100602555 Kadet
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 junior
BRADÁČ Adam 10047382662 DUKLA PRAHA 21210 žáci mladší rychlostní
BURLOVÁ Kristýna 10047208365 DUKLA PRAHA 19298 Kadetky
BUŠEK Matyáš 10015528670 TJ KOVO PRAHA 10648 Muži U23
ČEKAL Josef 10047304456 CK Příbram - Fany GASTRO 20418 Kadet
ČEPEK Martin 10047235647 DUKLA PRAHA 19679 Kadet
ČERNÁ Karolína 10047331031 DUKLA PRAHA 20691 žákyně mladší
ČERNÝ Filip 10047277174 DUKLA PRAHA 20129 Kadet
ČERVÍČEK David 10047248377 TJ STADION LOUNY 19813 Kadet
CETKOVSKÁ Ema 10015286271 TEAM DUKLA PRAHA 12285 Elite ženy
ČÍŽEK Vojtěch 10046910190 TJ STADION LOUNY 21846 Kadet
DOHNAL Filip 10004976989 CK BÍTOVSKÁ 20519 žáci - starší
DOHNAL Jakub 10047256865 TJ KOVO PRAHA 19907 junior
DŽERENGOVÁ Sabina 10047254845 DUKLA PRAHA 19889 Kadetky
DŽERENGOVÁ Barbora 10015141377 TEAM DUKLA PRAHA 13675 Elite ženy
FOIST Štěpán 10047319109 CK BÍTOVSKÁ 20570 žáci - starší
FOMČENKO Gleb 10082740677 TJ STADION LOUNY 100602559 žáci mladší rychlostní
GÖRNER Dominik 10059225554 TJ FAVORIT BRNO 1601619 Junior
GRULICHOVÁ Eliška 10047400446 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 žákyně starší
HABERMANN Richard 10059648516 TJ KOVO PRAHA 1601668 Muži U23
HANUS Jakub 10082602453 SK PETŘÍN PLZEŇ 12234 Junior
HEJHALOVÁ Dagmar 10047208769 DUKLA PRAHA 19300 Kadetky
HEZINA Jan 10047404284 TJ STADION LOUNY 21410 žáci - starší
HEZINA Milan 10047404486 TJ STADION LOUNY 21412 Kadet
HLADÍK Petr 10012390722 SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 žáci - starší
Hledik Jiri 10062415440 KC SLAVIA PRAHA Master muži nad 50 let
HOFMEISTER Adam 10048179880 Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 junior
HOLEC Timon 10082747953 TJ FAVORIT BRNO 100602565 žáci - starší
HRDÝ Petr 100823 74707 TJ KOVO PRAHA 100602529 Master muži nad 50 let
HYTYCH Matěj 10058654264 TJ FAVORIT BRNO 1601569 žáci - starší
JANDOVÁ Veronika 10047256764 TJ FAVORIT BRNO 19906 juniorky
JANÍČEK Jakub 10047440862 TJ FAVORIT BRNO 21767 žáci - starší
JANÍK David 10028268915 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 žáci mladší rychlostní
JANOŠ Matyáš 10046331224 DUKLA PRAHA 10475 junior
JEŘÁBEK Ondřej 10047379127 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 žáci mladší rychlostní
JINDŘICH Pavel 10046370125 TJ STADION LOUNY 10875 Kadet
JURICA Samuel 10047399941 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21371 žáci mladší rychlostní
KABRHEL Milan 10015522610 TEAM DUKLA PRAHA 3713 Muži U23
KADLEC Milan 10047431263 DUKLA PRAHA 21674 žáci - starší
KADLEC Vojtěch 10047309510 TJ FAVORIT BRNO 20474 junior
KARÁSEK David 10046656576 TJ FAVORIT BRNO 13722 žáci - starší
KELEMEN Petr 10047170272 DUKLA PRAHA 18904 junior
Položek na stránku: