TURNÉ 4 DRAH 1. Závod s výsledky

Kategorie závodu: Ž U23 J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Dráha
Datum startu
18.07.2018
Datum konce
18.07.2018
Uzávěrka přihlášek
13.07.2018
Soubor ke stažení
Turne-4-drah-2018-v1-Plzen.pdf
Místo konání
PLZEŇ
Pořadatel závodu
SK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele
Lobezská 22, Plzeň , 32600
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Václav Novák
Email
zce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon / fax
602494826
Stáhnout

Výsledková listina

U23

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 58 CZE19991022 BABOR Daniel PARDUS TUFO Prostějov 10972 U23
2 59 CZE19991107 DOLNÍČEK Marek PARDUS TUFO Prostějov 19611 U23
3 94 PERSON Tomáš (CYS- Akademia Petra Sagana) U23
4 14 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 U23

Junioři

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 83 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
2 4 MICHALIČKA Štefan (CYS- Akademia Petra Sagana) JUNIOR
3 84 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 JUNIOR
4 42 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 JUNIOR
5 3 SVK20011202 SIKORA Dávid (CYS- Akademia Petra Sagana) 6495 JUNIOR
6 13 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 JUNIOR
7 63 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
8 55 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
9 82 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
10 60 CZE20010312 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20686 JUNIOR
11 53 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
12 48 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym CK Příbram - Fany GASTRO 100601800 JUNIOR
61 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. 9874 JUNIOR

Kadetky + Juniorky + Ženy

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 41 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 85 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*JUNIOR
3 72 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
4 25 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
5 26 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
6 5 CZE19981118 TRČKOVÁ Daniela ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 19340 Elite ženy
7 39 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
8 40 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET

Kadeti

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 2 SVRČEK Martin (CYS- Akademia Petra Sagana) 7045 KADET
2 47 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
3 36 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
4 86 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
5 12 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
6 38 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
7 37 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
8 1 SLIVKA Jakub (CYS- Akademia Petra Sagana) KADET
9 22 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
10 64 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
11 54 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
12 20 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
13 45 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
14 44 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
15 87 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
16 52 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
17 46 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
18 49 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
19 11 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
20 74 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
21 10 CZE19710122 LAMAČ Martin SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 1601533 KADET
22 65 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 19292 KADET
23 24 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 KADET

Žáci - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 18 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
2 71 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
3 7 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
4 27 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
5 6 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
6 70 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
7 69 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
8 68 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
9 28 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
10 89 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
11 8 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
12 66 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
13 56 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
14 30 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
15 29 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
16 91 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
17 51 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
18 93 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
19 88 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
20 92 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
21 67 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
22 76 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
23 90 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
24 19 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší

Žáci - mladší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 9 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
2 16 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
3 50 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
4 79 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší
5 17 CZE20070405 FOMČENKO Gleb TJ STADION LOUNY 100602559 ŽÁCI-mladší
6 15 CZE20060208 PARMA Václav TJ STADION LOUNY 21411 ŽÁCI-mladší

Žákyně

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 31 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
2 81 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
3 73 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
4 57 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
5 32 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
6 34 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
7 43 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší

U23

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 58 CZE19991022 BABOR Daniel PARDUS TUFO Prostějov 10972 U23
2 59 CZE19991107 DOLNÍČEK Marek PARDUS TUFO Prostějov 19611 U23
3 94 PERSON Tomáš (CYS- Akademia Petra Sagana) U23
4 14 CZE19990329 HABERMANN Richard TJ KOVO PRAHA 1601668 U23

Junioři

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 83 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
2 4 MICHALIČKA Štefan (CYS- Akademia Petra Sagana) JUNIOR
3 84 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 JUNIOR
4 42 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 JUNIOR
5 3 SVK20011202 SIKORA Dávid (CYS- Akademia Petra Sagana) 6495 JUNIOR
6 13 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 JUNIOR
7 63 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
8 55 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
9 82 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
10 60 CZE20010312 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20686 JUNIOR
11 53 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
12 48 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym CK Příbram - Fany GASTRO 100601800 JUNIOR
61 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. 9874 JUNIOR

Kadetky + Juniorky + Ženy

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 41 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 85 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*JUNIOR
3 72 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
4 25 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
5 26 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
6 5 CZE19981118 TRČKOVÁ Daniela ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 19340 Elite ženy
7 39 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
8 40 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET

Kadeti

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 2 SVRČEK Martin (CYS- Akademia Petra Sagana) 7045 KADET
2 47 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
3 36 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
4 86 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
5 12 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
6 38 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
7 37 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
8 1 SLIVKA Jakub (CYS- Akademia Petra Sagana) KADET
9 22 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
10 64 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
11 54 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
12 20 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
13 45 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
14 44 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
15 87 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
16 52 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
17 46 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
18 49 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
19 11 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
20 74 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
21 10 CZE19710122 LAMAČ Martin SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 1601533 KADET
22 65 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 19292 KADET
23 24 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 KADET

Žáci - starší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 18 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
2 71 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
3 7 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
4 27 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
5 6 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
6 70 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
7 69 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
8 68 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
9 28 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
10 89 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
11 8 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
12 66 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
13 56 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
14 30 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
15 29 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
16 91 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
17 51 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
18 93 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
19 88 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
20 92 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
21 67 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
22 76 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
23 90 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
24 19 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší

Žáci - mladší

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 9 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
2 16 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
3 50 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
4 79 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší
5 17 CZE20070405 FOMČENKO Gleb TJ STADION LOUNY 100602559 ŽÁCI-mladší
6 15 CZE20060208 PARMA Václav TJ STADION LOUNY 21411 ŽÁCI-mladší

Žákyně

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 31 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
2 81 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
3 73 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
4 57 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
5 32 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
6 34 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
7 43 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší