MČR sprintéři Závod s výsledky

Kategorie závodu: ME Ž U23 J JKY K KKY STŽ ŽKY

Odvětví
Dráha
Datum startu
29.06.2018
Datum konce
01.07.2018
Uzávěrka přihlášek
22.06.2018
Soubor ke stažení
MCR-Sprint-29.6.2018-Plzen.pdf
Místo konání
PLZEŇ
Pořadatel závodu
SK Petřín Plzeň
Adresa pořadatele
Lobezská 22, Plzeň , 32600
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Václav Novák
Email
zce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon / fax
602494826
Stáhnout

Výsledková listina

Elite - sprint celkově

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 58 CZE19910528 KELEMEN Pavel ASO DUKLA BRNO 1215 ELITE
2 61 CZE19981020 ČECHMAN Martin ASO DUKLA BRNO 6870 U23
3 59 CZE19930208 WAGNER Robin ASO DUKLA BRNO 17538 ELITE
4 60 CZE19940320 SOJKA David ASO DUKLA BRNO 2458 ELITE
5 93 CZE19960412 FANTA Jiří ASO DUKLA BRNO 12096 U23
6 94 CZE19980206 JUNEK Josef Maxmilian ASO DUKLA BRNO 18209 U23
95 CZE19970219 JANOŠEK Jiří ASO DUKLA BRNO 9175 U23

Junioři - sprint celkově

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 99 CZE20000828 ŠŤASTNÝ Jakub ASO DUKLA BRNO 8839 JUNIOR
2 100 CZE20010611 GROSSMANN David ASO DUKLA BRNO 21130 JUNIOR
3 63 CZE20000901 POLJAK Vojtěch ASO DUKLA BRNO 20688 JUNIOR
4 20 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 JUNIOR
5 19 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR
6 10 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR

Kadeti - sprint celkově

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 7 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
2 24 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
3 57 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
4 64 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
5 25 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
6 47 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
7 8 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
8 22 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
9 46 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
10 16 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
11 48 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
12 17 CZE20030425 TITĚRA Tomáš TJ KOVO PRAHA 20566 KADET
13 18 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET

Žáci - sprint celkově

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 52 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
2 13 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
3 56 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
4 15 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
5 51 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
6 27 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
7 42 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
8 67 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
9 54 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
10 53 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
11 1 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
12 26 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
13 68 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
14 28 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
15 14 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
16 2 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
17 37 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
18 66 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
19 55 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší

Juniorky + Ženy - sprint celkově

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 96 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO 7760 Elite ženy
2 97 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO 19225 F*JUNIOR

Kadetky - sprint Celkově

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 9 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET
2 29 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
3 30 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
4 45 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
5 98 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO 21540 F*KADET
6 50 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 F*KADET
7 44 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET

Žákyně - sprint Celkově

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 39 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
2 49 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
3 4 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
4 32 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
5 43 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
6 38 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
7 36 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
8 5 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
9 40 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
10 34 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
11 41 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší

Muži - sprint družstev

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 59 CZE19930208 WAGNER Robin ASO DUKLA BRNO 17538 ELITE
58 CZE19910528 KELEMEN Pavel ASO DUKLA BRNO 1215 ELITE
60 CZE19940320 SOJKA David ASO DUKLA BRNO 2458 ELITE
2 95 CZE19970219 JANOŠEK Jiří ASO DUKLA BRNO 9175 U23
93 CZE19960412 FANTA Jiří ASO DUKLA BRNO 12096 U23
61 CZE19981020 ČECHMAN Martin ASO DUKLA BRNO 6870 U23
3 94 CZE19980206 JUNEK Josef Maxmilian ASO DUKLA BRNO 18209 U23
70 CZE19930403 RUGOVAC Denis FAVORIT RACING 8279 ELITE
71 CZE19950325 RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 14105 ELITE

Junioři - sprint družstev

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 100 CZE20010611 GROSSMANN David ASO DUKLA BRNO 21130 JUNIOR
1 63 CZE20000901 POLJAK Vojtěch ASO DUKLA BRNO 20688 JUNIOR
1 99 CZE20000828 ŠŤASTNÝ Jakub ASO DUKLA BRNO 8839 JUNIOR
2 10 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
2 11 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
2 12 CZE20010501 HANUS Jakub SK PETŘÍN PLZEŇ 12234 JUNIOR
3 20 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 JUNIOR
3 19 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR
3 72 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 JUNIOR

Kadeti - sprint družstev

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 7 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
8 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
6 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
2 25 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
24 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
22 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
3 48 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
46 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
47 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
4 16 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
18 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET
17 CZE20030425 TITĚRA Tomáš TJ KOVO PRAHA 20566 KADET

Žáci - sprint družstev

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 52 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
1 56 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
1 51 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
2 13 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
2 14 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
2 15 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
3 2 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
3 1 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
3 42 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
4 68 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
4 67 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
4 69 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
5 26 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
5 27 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
5 28 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
6 53 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
6 55 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
6 54 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
7 37 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
7 65 CZE20050322 KARÁSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-starší
7 66 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší

Juniorky + Ženy - sprint družstev

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 97 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO 19225 F*JUNIOR
1 96 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO 7760 Elite ženy

Kadetky - sprint družstev

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 29 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
1 30 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
2 45 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
2 44 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
3 98 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO 21540 F*KADET
3 9 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET

Žákyně - sprint družstev

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 5 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
1 4 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
2 49 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
2 39 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
3 32 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
3 36 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
4 34 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
4 38 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
5 41 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
5 40 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší

Elite + U23 - 1km

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 59 CZE19930208 WAGNER Robin ASO DUKLA BRNO 17538 ELITE
2 60 CZE19940320 SOJKA David ASO DUKLA BRNO 2458 ELITE
3 58 CZE19910528 KELEMEN Pavel ASO DUKLA BRNO 1215 ELITE
4 93 CZE19960412 FANTA Jiří ASO DUKLA BRNO 12096 U23
5 61 CZE19981020 ČECHMAN Martin ASO DUKLA BRNO 6870 U23
6 95 CZE19970219 JANOŠEK Jiří ASO DUKLA BRNO 9175 U23
7 94 CZE19980206 JUNEK Josef Maxmilian ASO DUKLA BRNO 18209 U23

Junioři - 1km

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 99 CZE20000828 ŠŤASTNÝ Jakub ASO DUKLA BRNO 8839 JUNIOR
2 20 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 JUNIOR
3 63 CZE20000901 POLJAK Vojtěch ASO DUKLA BRNO 20688 JUNIOR
4 100 CZE20010611 GROSSMANN David ASO DUKLA BRNO 21130 JUNIOR
5 19 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR
11 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
10 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR

Kadeti - 500m

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 7 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
2 25 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
3 24 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
4 57 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
5 64 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
6 47 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
7 22 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
8 48 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
9 16 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
10 46 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
11 17 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
12 18 CZE20030425 TITĚRA Tomáš TJ KOVO PRAHA 20566 KADET
13 8 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET

Žáci - 500m

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 52 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
2 42 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
3 51 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
4 15 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
5 1 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
6 13 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
7 54 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
8 53 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
9 27 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
10 56 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
11 68 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
12 14 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
13 67 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
14 2 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
15 28 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
16 37 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
17 26 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
18 66 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
19 55 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší

Ženy + Juniorky - 500m

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 97 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO 19225 F*JUNIOR
2 96 CZE19980622 KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO 7760 Elite ženy

Kadetky - 500m

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 9 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET
2 29 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
3 30 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
4 45 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
5 98 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO 21540 F*KADET
6 31 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
7 44 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
8 50 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 F*KADET

Žákyně - 500m

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 4 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
2 49 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
3 39 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
4 36 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
5 5 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
6 32 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
7 43 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
8 38 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
9 34 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
10 40 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
11 41 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší

Elite + U23 - keirin

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 58 CZE19910528 KELEMEN Pavel ASO DUKLA BRNO 1215 ELITE
2 59 CZE19930208 WAGNER Robin ASO DUKLA BRNO 17538 ELITE
3 60 CZE19940320 SOJKA David ASO DUKLA BRNO 2458 ELITE
4 93 CZE19960412 FANTA Jiří ASO DUKLA BRNO 12096 U23
5 61 CZE19981020 ČECHMAN Martin ASO DUKLA BRNO 6870 U23
6 94 CZE19980206 JUNEK Josef Maxmilian ASO DUKLA BRNO 18209 U23
7 95 CZE19970219 JANOŠEK Jiří ASO DUKLA BRNO 9175 U23

Junioři - keirin

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 99 CZE20000828 ŠŤASTNÝ Jakub ASO DUKLA BRNO 8839 JUNIOR
2 100 CZE20010611 GROSSMANN David ASO DUKLA BRNO 21130 JUNIOR
3 63 CZE20000901 POLJAK Vojtěch ASO DUKLA BRNO 20688 JUNIOR
4 20 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 JUNIOR
5 10 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
6 19 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR

Kadeti - keirin

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 24 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
2 7 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
3 8 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
4 25 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
5 47 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
6 46 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
7 57 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
8 64 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
9 16 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
10 48 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
11 18 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET
12 17 CZE20030425 TITĚRA Tomáš TJ KOVO PRAHA 20566 KADET

Žáci - keirin

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 52 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
2 15 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
3 42 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
4 1 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
5 27 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
6 13 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
7 56 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
8 68 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
9 51 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
10 67 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
11 26 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
12 28 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší

Juniorky - keirin

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 29 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
2 30 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
3 9 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET
4 98 CZE20020715 BARTONÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO 21540 F*KADET
5 44 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
6 50 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 F*KADET
7 31 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
8 45 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET

Žákyně - keirin

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 39 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
2 4 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
3 49 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
4 32 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
5 34 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
6 36 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
7 5 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
8 38 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
9 43 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
10 40 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
11 41 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší