ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY Uzavřený závod

Kategorie závodu: Ž J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Dráha
Datum startu
20.04.2018
Datum konce
22.04.2018
Uzávěrka přihlášek
19.07.2018
Soubor ke stažení
0420-CP-Motol-2018schval..doc
Místo konání
MOTOL
Pořadatel závodu
TJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele
-
Kraj
-
Kontaktní osoba
-
Email
-
Telefon / fax
-
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 119 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
BÁRTOVÁ Gabriela 10047282935 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 Kadetky
BLAŽEK David 10054302402 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601390 žáci mladší rychlostní
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 junior
BURÁŇ Filip 10047431768 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21679 junior
BURLOVÁ Kristýna 10047208365 DUKLA PRAHA 19298 Kadetky
ČEKAL Josef 10047304456 CK Příbram - Fany GASTRO 20418 Kadet
ČEPEK Martin 10047235647 DUKLA PRAHA 19679 Kadet
ČERNÁ Kateřina 10047078326 PROFI SPORT CHEB 1601353 žákyně starší
ČERVENÝ Tomáš 10079631223 TJ FAVORIT BRNO 100602227 žáci - starší
ČERVÍČEK David 10047248377 TJ STADION LOUNY 19813 Kadet
CHALOUPKA Štěpán 10079641226 TJ FAVORIT BRNO 100602237 žáci mladší rychlostní
ČÍŽEK Vojtěch 10046910190 TJ STADION LOUNY 21846 Kadet
DOLEŽAL Viktor 10047396204 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 junior
DOSTÁLOVÁ Kateřina 10047279804 CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 Kadetky
DOTZAUEROVÁ Klára 10047447431 DUKLA PRAHA 21831 juniorky
DUŠEK Jiří 10047328607 TJ FAVORIT BRNO 20668 junior
DŽERENGOVÁ Sabina 10047254845 DUKLA PRAHA 19889 Kadetky
FÜRBACH Miroslav 10070221819 PROFI SPORT CHEB 100601812 žáci mladší rychlostní
GOGA David 10047403880 PROFI SPORT CHEB 21407 žáci - starší
GRULICHOVÁ Eliška 10047400446 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 žákyně starší
HALBICH Tomáš 10047319614 PROFI SPORT CHEB 100601811 Kadet
HEJHALOVÁ Dagmar 10047208769 DUKLA PRAHA 19300 Kadetky
HERMANOVÁ Beata 10072551031 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 100601831 žákyně mladší
HERMANOVÁ Adéla 10047310217 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 žákyně starší
HEŘMANOVSKÁ Hana 10047762174 TJ UNIČOV 5222 juniorky
HEZINA Jan 10047404284 TJ STADION LOUNY 21410 žáci - starší
HOFMEISTER Adam 10048179880 Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 junior
HYTYCH Matěj 10058654264 TJ FAVORIT BRNO 1601569 žáci - starší
JABORNÍKOVÁ Anna 10047309712 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 žákyně starší
JADRNÁ Veronika 10047388726 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 žákyně mladší
JANDOVÁ Veronika 10047256764 TJ FAVORIT BRNO 19906 juniorky
JANÍK David 10028268915 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 žáci mladší rychlostní
JEŘÁBEK Ondřej 10047379127 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 žáci mladší rychlostní
JINDŘICH Pavel 10046370125 TJ STADION LOUNY 10875 Kadet
JURICA Samuel 10047399941 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21371 žáci mladší rychlostní
KADLEC Milan 10047431263 DUKLA PRAHA 21674 žáci - starší
KADLEC Vojtěch 10047309510 TJ FAVORIT BRNO 20474 junior
KARÁSEK David 10046656576 TJ FAVORIT BRNO 13722 žáci - starší
KERL Maximilian 10047264444 Roman Kreuziger Cycling Academy 19985 žáci - starší
KITTL Daniel 10047424290 DUKLA PRAHA 21606 Kadet
KOBLÍŽEK Matyáš 10047400547 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 žáci - starší
KOBLÍŽEK Vojtěch 10047349623 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 žáci - starší
KOBR Richard 10047280309 DUKLA PRAHA 20162 žáci - starší
KOBR Robert 10047280410 DUKLA PRAHA 20163 žáci - starší
KOHOUT Jaromír 10047234536 Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 žáci - starší
KOLAŘÍK Lukáš 10047299103 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 junior
KOLÁŘOVÁ Justýna 10047767127 DUKLA PRAHA 5291 žákyně starší
KONEČNÝ Tomáš 10047370538 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21091 junior
KOPELENT David 10065321602 CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 Kadet
KOTĚŠOVCOVÁ Pavla 10047373568 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21122 juniorky
Položek na stránku: