6. ČP ŽIDOVICE- mládež Závod s výsledky

Kategorie závodu: Ž J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Silnice
Datum startu
22.09.2018
Datum konce
22.09.2018
Uzávěrka přihlášek
18.09.2018
Soubor ke stažení
2018.09.22-CP-Zidovice-mladez.pdf
Místo konání
ŽIDOVICE
Pořadatel závodu
TJ SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele
-
Kraj
Ústecký
Kontaktní osoba
Svatopluk Henke
Email
svata.henke@seznam.cz
Telefon / fax
603984046
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 104 CZE20060227 PODAŘIL Jan DUKLA PRAHA 100601754 ŽÁCI-mladší
2 112 CZE20060308 PEŠEK Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 100602346 ŽÁCI-mladší
3 106 CZE20060507 FÜRBACH Miroslav PROFI SPORT CHEB 100601812 ŽÁCI-mladší
4 111 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
5 135 CZE20060918 VLK Josef MS BIKE ACADEMY RACING 100602191 ŽÁCI-mladší
6 109 CZE20061227 DVOŘÁČEK Tobias CK BÍTOVSKÁ 21587 ŽÁCI-mladší
7 133 CZE20060703 KRÁL Kryštof ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 20680 ŽÁCI-mladší
8 103 CZE20060620 BRADÁČ Adam DUKLA PRAHA 21210 ŽÁCI-mladší
9 127 CZE20080312 ICHA Martin CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 100602552 ŽÁCI-mladší
10 130 CZE20060529 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA 1601490 ŽÁCI-mladší
11 118 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
12 108 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
13 110 CZE20070119 PITÁK Matěj MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21598 ŽÁCI-mladší
14 134 CZE20060623 FALTÝNEK Jan CYKLO - SKI klub Polička 21601 ŽÁCI-mladší
15 126 CZE20080312 ICHA David CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 100602551 ŽÁCI-mladší
16 117 CZE20060203 PEKAŘ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601787 ŽÁCI-mladší
17 132 CZE20070721 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
18 128 CZE20060717 POLÁK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601747 ŽÁCI-mladší
19 136 CZE20060112 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 ŽÁCI-mladší
20 125 CZE20070918 ICHA Aleš CYKLOTEAM OSTROV 1601363 ŽÁCI-mladší
21 107 CZE20071122 MANSFELD Tadeáš PROFI SPORT CHEB 1601350 ŽÁCI-mladší
22 102 CZE20070314 VRÁNA Tomáš CK DACOM PHARMA KYJOV 100602034 ŽÁCI-mladší
23 123 CZE20060619 MORÁVEK Jan TJ FAVORIT BRNO 100602238 ŽÁCI-mladší
24 116 CZE20060930 HRADISKÝ Zdeněk IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601517 ŽÁCI-mladší
25 114 CZE20060724 KRAVÁK Vojtěch MG Bike Team 100602524 ŽÁCI-mladší
26 129 CZE20060525 ZÁHOREC Matěj AC SPARTA PRAHA 100602506 ŽÁCI-mladší
27 113 CZE20060202 KOTSCHY Vít SK PETŘÍN PLZEŇ 100602690 ŽÁCI-mladší
28 105 CZE20070723 RAUSCHERT Albert DUKLA PRAHA 100601764 ŽÁCI-mladší
29 122 CZE20060831 JURICA Samuel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
30 124 CZE20070315 NĚMEC Jakub CYKLOTEAM OSTROV 1601356 ŽÁCI-mladší
31 120 CZE20071023 KRULIŠ Jan TJ STADION LOUNY 100601739 ŽÁCI-mladší
32 121 CZE20070405 FOMČENKO Gleb TJ STADION LOUNY 100602559 ŽÁCI-mladší
33 119 CZE20060628 PÍGL Jan TJ STADION LOUNY 21571 ŽÁCI-mladší
34 101 CZE20061106 JEŽEK Aleš CK DACOM PHARMA KYJOV 100602640 ŽÁCI-mladší
35 138 CZE20080330 BREDLER Jonáš TJ AŠ ML.BOLESLAV 1601382 ŽÁCI-mladší
36 115 CZE20070914 MIŇOVSKÝ Petr IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601766 ŽÁCI-mladší
137 CZE20060303 ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 21399 ŽÁCI-mladší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 32 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
2 62 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
3 2 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
4 31 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
5 1 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
6 3 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
7 12 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601610 ŽÁCI-starší
8 47 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
9 34 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
10 42 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
11 21 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
12 63 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA 21595 ŽÁCI-starší
13 5 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
14 27 CZE20040526 LUKEŠ Jan Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 100601712 ŽÁCI-starší
15 26 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
16 60 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
17 46 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
18 7 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
19 6 CZE20040311 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20534 ŽÁCI-starší
20 4 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
21 10 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
22 37 AUT20180927 DOPPELBAUER Moritz (RC ARBÖ Grassinger Lambach) 100082 ŽÁCI-starší
23 17 CZE20041025 ROZSYPAL Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 5283 ŽÁCI-starší
24 58 CZE20040704 MORÁVEK Michal TJ FAVORIT BRNO 1601616 ŽÁCI-starší
25 35 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
26 38 AUT20180927 PURTSCHELLER Jakob (RC ARBÖ Felbermayr Wels) 101050 ŽÁCI-starší
27 13 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
28 48 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
29 15 CZE20050308 JEŽEK Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 5918 ŽÁCI-starší
30 33 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
31 59 CZE20040721 NĚMEC Jan CYKLOTEAM OSTROV 21466 ŽÁCI-starší
32 20 CZE20040921 KERL Maximilian AUTHOR TEAM STUPNO (Roman Kreuziger Cycling Academy) 19985 ŽÁCI-starší
33 53 CZE20040606 ŽBÁNEK Radim TJ FAVORIT BRNO 1601570 ŽÁCI-starší
34 51 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
35 50 CZE20040519 HOLEC Timon TJ FAVORIT BRNO 100602565 ŽÁCI-starší
36 30 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
37 44 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
38 16 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
39 57 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
40 49 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
41 28 CZE20050212 BARBOŘÍK Matěj MG Bike Team 100601908 ŽÁCI-starší
42 8 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
43 64 CZE20041205 BARTH Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 100602185 ŽÁCI-starší
44 65 CZE20040114 PAŘÍK Vojtěch TJ AŠ ML.BOLESLAV 5498 ŽÁCI-starší
45 56 CZE20051227 MUROŇ Matyáš TJ FAVORIT BRNO 100602228 ŽÁCI-starší
46 52 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
47 66 CZE20040908 ŠVEC Libor GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 21752 ŽÁCI-starší
48 14 CZE20050202 SAMEC Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 20564 ŽÁCI-starší
49 61 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
50 43 CZE20050715 HELLMICH Jonáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601383 ŽÁCI-starší
51 18 CZE20050917 MIŇOVSKÝ Prokop IVAR CS - AUTHOR TEAM 21135 ŽÁCI-starší
52 68 CZE20040423 VRÁNA David CK DACOM PHARMA KYJOV 100602030 ŽÁCI-starší
53 67 CZE20050222 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV 1601415 ŽÁCI-starší
54 54 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
55 36 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
56 69 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
57 11 CZE20041201 FOIST Štěpán CK BÍTOVSKÁ 20570 ŽÁCI-starší
58 25 CZE20051216 VLČEK Miroslav SK PETŘÍN PLZEŇ 100602549 ŽÁCI-starší
59 19 CZE20050411 ZAPLETAL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 100602363 ŽÁCI-starší
23 CZE20041203 KREUZER Lukáš SK PETŘÍN PLZEŇ 100602158 ŽÁCI-starší
22 CZE20051206 HLADÍK Petr SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 ŽÁCI-starší
29 CZE20040626 SEMERÁD Martin SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 100602312 ŽÁCI-starší
41 CZE20051104 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-starší
45 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-starší
55 CZE20050614 ČERVENÝ Tomáš TJ FAVORIT BRNO 100602227 ŽÁCI-starší
40 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší
39 AUT20180927 SPRINGER Kilian (RC ARBÖ Felbermayr Wels) 100230 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 88 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
2 97 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET
3 100 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
4 92 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
5 98 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
6 94 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
7 91 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21098 F*KADET
8 93 CZE20021001 KLÍMOVÁ Natálie IVAR CS - AUTHOR TEAM 20679 F*KADET
9 95 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
10 99 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
11 87 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 F*KADET
12 96 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
89 CZE20020821 KACALKOVÁ Vendula SKP DUHA Lanškroun 100601713 F*KADET
90 CZE20020816 MEDKOVÁ Veronika SportRaces-Isaac Team 20771 F*KADET

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 319 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
2 305 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
3 321 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
4 306 CZE20050624 DOSTÁLOVÁ Anna LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 21580 ŽÁKYNĚ-starší
5 318 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
6 320 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
7 323 CZE20050421 DLASKOVÁ Vanda TJ AŠ ML.BOLESLAV 5446 ŽÁKYNĚ-starší
8 309 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
9 311 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
10 303 CZE20060903 Šulcová Jana EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN ŽÁKYNĚ-mladší
11 312 CZE20070818 DLOUHÁ Aneta IVAR CS - AUTHOR TEAM 100602211 ŽÁKYNĚ-mladší
12 316 CZE20050829 GRULICHOVÁ Eliška PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
13 313 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
14 308 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
15 315 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
16 302 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší
17 322 CZE20040303 STAŇKOVÁ Klára CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20248 ŽÁKYNĚ-starší
18 301 CZE20040203 JELÍNKOVÁ Natálie DRAHANSKÝ SPORT TEAM 100602252 ŽÁKYNĚ-starší
19 310 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 205 ŽÁKYNĚ-starší
20 304 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
21 314 CZE20040930 MASLEKOVOVÁ Daniela TJ STADION LOUNY 100602606 ŽÁKYNĚ-starší
22 317 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
307 CZE20060211 CEBULOVÁ Klára BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 1601711 ŽÁKYNĚ-mladší
324 CZE20050509 RADOVÁ Daniela STEVENS Cykloklub Benešov 20851 ŽÁKYNĚ-starší

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 8 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
2 35 CZE20020613 ČEKAL Josef RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 20418 KADET
3 2 SVRČEK Martin (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7045 KADET
4 26 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
5 23 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 KADET
6 7 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
7 30 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
8 16 CZE20030901 DOSTÁL Václav LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20233 KADET
9 1 SLIVKA Jakub (CyS - Akadémia Petra Sagana) KADET
10 21 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
11 11 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
12 50 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
13 4 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 KADET
14 9 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
15 47 AUT20180927 HÖRANDTNER Moritz (RC ARBÖ Grassinger Lambach) 100923 KADET
16 38 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 19974 KADET
17 19 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
18 44 CZE20030822 KOVARČÍK Petr TEAM FORMAN CINELLI (VRV TEAM) 21006 KADET
19 14 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
20 10 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 KADET
21 20 CZE20030105 SPORYSCH Daniel IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601460 KADET
24 57 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 KADET
25 29 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
26 34 CZE20030101 OTTA Josef RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 21318 KADET
27 32 CZE20020218 KOPELENT David RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 100601711 KADET
28 24 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 KADET
29 12 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
30 46 AUT20180927 SCHÖNAUER Thomas (RC ARBÖ Felbermayr Wels) 100227 KADET
31 41 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
32 27 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
33 17 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
34 51 CZE20020320 ŠINDELÁŘ Jan MORAVEC Team 19698 KADET
35 52 CZE20031201 BUKAČ Adam EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 100602149 KADET
36 53 CZE20020823 HOLUB Jakub TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 100602605 KADET
37 45 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
38 6 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
37 CZE20021202 NĚMEČEK Jakub MG Bike Team 1601371 KADET
31 CZE20021108 PLEŠINEC Roman SK PETŘÍN PLZEŇ 100602483 KADET
55 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 KADET
43 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 19292 KADET
39 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 KADET
56 CZE20020616 DANĚK Filip MS BIKE ACADEMY RACING 100602186 KADET
25 CZE20020806 JEŘÁBEK Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601772 KADET
40 CZE20030827 ČERVÍČEK David DUKLA PRAHA (TJ STADION LOUNY) 19813 KADET
54 CZE20030210 LOCHSCHMIDT Fabian TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 19306 KADET
15 CZE20021001 HALBICH Tomáš PROFI SPORT CHEB 100601811 KADET
58 CZE20031030 VLAS Jakub MS BIKE ACADEMY RACING 100602190 KADET
49 CZE20020924 HAVÍŘ František KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 100601961 KADET
13 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
33 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 KADET
48 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
42 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 KADET
3 CZE20031216 VLASATÝ Jakub SK BIKETIME BULLS PÍSEK 100602662 KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 273 CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 2928 Elite ženy
2 276 CZE19981023 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
3 280 CZE19830420 HAVLÍKOVÁ Pavla KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 5778 Elite ženy
4 282 CZE19990129 UNGERMANOVÁ Elizabeth KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19893 Elite ženy
5 281 CZE19990825 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20128 Elite ženy
6 279 CZE19990520 BOHATÁ Anna PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
7 283 CZE19811202 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
8 271 CZE19960313 ROTTEROVÁ Aneta SKP DUHA Lanškroun 10298 Elite ženy
9 284 CZE19830915 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka SportRaces-Isaac Team 100601706 Elite ženy
10 278 CZE19920312 BARTOŠOVÁ Denisa CK HOBBY Bohumín 11522 Elite ženy
277 CZE19980716 MATERNOVÁ Kateřina MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21570 Elite ženy
272 CZE19911013 VAN NECK Melissa TEAM DUKLA PRAHA 100601838 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 253 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MITAS TREK 20174 F*JUNIOR
2 254 CZE20000730 VANÍČKOVÁ Tereza IVAR CS - AUTHOR TEAM 9821 F*JUNIOR
3 252 CZE20001213 JANŮ Kamila ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19819 F*JUNIOR
4 255 CZE20010319 VERNEROVÁ Klára IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*JUNIOR
257 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*JUNIOR
256 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna TJ KOVO PRAHA 21465 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 230 AUT20180927 UHLIG Henri (RSC Kelheim e.V.) 1 JUNIOR
2 226 AUT20180918 WILKSCH Hannes (RC Luckau) 44308 JUNIOR
3 171 CZE20001207 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 JUNIOR
4 231 AUT20180927 UHLIG Oskar (RSC Kelheim e.V.) 10 JUNIOR
5 180 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
6 189 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 JUNIOR
7 208 CZE20001126 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 JUNIOR
8 179 BLAŠKO Matej (CyS - Akadémia Petra Sagana) JUNIOR
9 176 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
10 186 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 JUNIOR
11 173 CZE20001118 KAŠPAR Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 JUNIOR
12 200 CZE20010123 BOUČEK Jakub RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 9832 JUNIOR
13 209 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
14 172 CZE20000515 HONSA František ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 19683 JUNIOR
15 222 AUT20180918 VATER Erik (RSC Cottbus) 32420 JUNIOR
16 187 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 JUNIOR
17 181 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
18 223 AUT20180918 ONNECKEN Jonas (PSV Forst) 44697 JUNIOR
19 196 CZE20011115 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 JUNIOR
20 190 CZE20010109 REH Antonín TJ KOVO PRAHA 20971 JUNIOR
21 188 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 JUNIOR
22 217 CZE20000625 PILEČEK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 19555 JUNIOR
23 215 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE GO! Jeseník 1601625 JUNIOR
24 204 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
25 199 CZE20000421 VOLF Michal Roman Kreuziger Cycling Academy 1601589 JUNIOR
26 174 CZE20001026 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
27 202 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 JUNIOR
28 207 AUT20180927 STEINAUER Ernst (RC ARBÖ Felbermayr Wels) 100303 JUNIOR
29 184 CZE20000812 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
30 227 AUT20180918 ZETZSCHE Theo (RC Luckau) 44405 JUNIOR
31 213 CZE20000730 NĚMEC František TJ FAVORIT BRNO 100602229 JUNIOR
32 221 UKR20010313 HORULKO Vladyslav TJ AŠ ML.BOLESLAV 21856 JUNIOR
219 CZE20010225 MIKLOVIČ Jakub SportRaces-Isaac Team 100602514 JUNIOR
218 CZE20000223 KOLUMBER Kristian SportRaces-Isaac Team 100602305 JUNIOR
195 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 JUNIOR
228 AUT20180918 WEYER Eric (RSV Peitz) 44811 JUNIOR
220 CZE20010303 ŘÍHA Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 21839 JUNIOR
210 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
193 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 JUNIOR
185 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA 10475 JUNIOR
229 AUT20180918 WINTER Patrick (FRC 90 Frankfurt nad Odrou) 44550 JUNIOR
206 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. 9874 JUNIOR
201 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM (CK Příbram - Fany GASTRO) 100601800 JUNIOR
198 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
214 CZE20000628 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 JUNIOR
197 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
191 CZE20000603 ŘEZNÍK Šimon TJ KOVO PRAHA 100602692 JUNIOR
194 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR
175 CZE20001206 HRDINA Štěpán SKP DUHA Lanškroun 100601633 JUNIOR
211 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
182 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
205 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 17809 JUNIOR
177 COMA Richard (CyS - Akadémia Petra Sagana) JUNIOR
178 SVK20180927 FOLTÁN Matúš (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7895 JUNIOR
224 AUT20180927 BOHLA Roger-Rüdiger (RSC Cottbus) 1 JUNIOR
225 AUT20180927 THIEDE Mike (FRC 90 Frankfurt nad Odrou) 1 JUNIOR