REGIONEM ORLICKA Přihlašování

Kategorie závodu: J K

Odvětví
Silnice
Datum startu
03.08.2018
Datum konce
05.08.2018
Uzávěrka přihlášek
23.07.2018
Soubor ke stažení
2018.08.03-Regionem-Olicka-etap-jun.pdf
Místo konání
LANŠKROUN
Pořadatel závodu
SKP DUHA FORT LANŠKROUN
Adresa pořadatele
SEIFERTOVA 465, Lanškroun , 563 01
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
BUCHÁČEK
Email
skpduha@quick.cz
Telefon / fax
420 604 483 940
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 69 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
ANDRLE David 10023504090 SKP DUHA Lanškroun 8356 junior
Baniar Matúš Junior
BITTNER Pavel 10046718517 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 Kadet
BITTNER Daniel 10047074282 AC SPARTA PRAHA 17922 junior
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 junior
BREDLER Matyáš Jiří 10047256461 TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 Kadet
BŘEZNA Vojtěch 10047919802 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 Kadet
ČECH Martin 10023479842 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 junior
ČEKAL Josef 10047304456 CK Příbram - Fany GASTRO 20418 Kadet
Černek Matúš Junior
Foltán Adam Junior
GÖRNER Dominik 10059225554 TJ FAVORIT BRNO 1601619 Junior
HAVÍŘ František 10077350309 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 100601961 Kadet
HETFLEIŠ Petr 10047236758 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 junior
HNÍK Jakub 10047786628 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 junior
HOFMEISTER Adam 10048179880 Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 junior
Honsa František ČESKÁ SPOŘITELNA MTB --- Junior
HORÁK Dominik 10047403173 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21400 junior
HORULKO Vladyslav 10047449855 TJ AŠ ML.BOLESLAV 21856 junior
HRDINA Štěpán 10063191743 SKP DUHA Lanškroun 100601633 Junior
HRDLIČKA Aleš 10047371245 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 Kadet
HULA Robert 10023503989 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 junior
JAROŠ Václav 10047212207 ELKOV AUTHOR junior team 19337 junior
KADLEC Vojtěch 10047309510 TJ FAVORIT BRNO 20474 junior
Kamenský Tomáš Junior
KAŠPAR Jan 10023567344 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 junior
KMÍNEK Vojtěch 10048006694 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 junior
KONDÁŠ Filip 10047341539 ELKOV AUTHOR junior team 20800 junior
KOPECKÝ Tomas 10011227227 Acrog Balen BC 22009 Junior
KOPELENT David 10065321602 CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 Kadet
KOSTIHA Antonín 10046614241 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13290 junior
KŘENEK Adam 10047309409 TJ FAVORIT BRNO 20473 junior
KUČERA Jakub 10047288288 CK MTB Maraton 20253 junior
KULHÁNEK David 10047372053 CK MTB Maraton 21108 junior
LIŠKA Marek 10047218873 Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 Kadet
MACÁN Karel 10046341530 Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 Kadet
MICHAL Jakub 10047230492 TJ FAVORIT BRNO 19610 junior
NĚMEC František 10079632435 TJ FAVORIT BRNO 100602229 Junior
OTTA Josef 10047394382 CK Příbram - Fany GASTRO 21318 Kadet
PÁV Tadeáš 10047252118 TJ KOVO PRAHA 19857 junior
PILEČEK Jakub 10047227058 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 19555 junior
PRCHLÍK Kryštof 10077349905 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 100601960 Kadet
REH Antonín 10047358313 TJ KOVO PRAHA 20971 junior
ŘEPA Vojtěch 10047420553 TJ FAVORIT BRNO 21568 junior
ŘÍHA Jiří 10047448037 TJ AŠ ML.BOLESLAV 21839 Junior
ŘÍMAN Jakub 10023478933 CYKLO TEAM KOLARNA 9920 junior
ROHÁČEK Jakub 10046602319 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 junior
ROTTER Michal 10023561886 SKP DUHA Lanškroun 10354 junior
RUNT Lukáš 10047374275 TJ STADION LOUNY 21129 junior
ŠIMEK Milan 10023567950 TJ FAVORIT BRNO 20213 junior
Položek na stránku: