REGIONEM ORLICKA Uzavřený závod

Kategorie závodu: J K

Odvětví
Silnice
Datum startu
03.08.2018
Datum konce
05.08.2018
Uzávěrka přihlášek
23.07.2018
Soubor ke stažení
2018.08.03-Regionem-Olicka-etap-jun.pdf
Místo konání
LANŠKROUN
Pořadatel závodu
SKP DUHA FORT LANŠKROUN
Adresa pořadatele
SEIFERTOVA 465, Lanškroun , 563 01
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
BUCHÁČEK
Email
skpduha@quick.cz
Telefon / fax
420 604 483 940
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 100 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
ANDRLE David 10023504090 SKP DUHA Lanškroun 8356 junior
ARLT Karel 10023478731 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 junior
Baniar Matúš Junior
BITTNER Daniel 10047074282 AC SPARTA PRAHA 17922 junior
BITTNER Pavel 10046718517 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 Kadet
BÓDAY Šimon 10047318907 TJ KOVO PRAHA 20569 junior
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 junior
BREDLER Matyáš Jiří 10047256461 TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 Kadet
BŘEZNA Vojtěch 10047919802 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 Kadet
CAMRDA Karel 10000832665 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 Junior
ČECH Martin 10023479842 TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 14424 junior
ČEKAL Josef 10047304456 CK Příbram - Fany GASTRO 20418 Kadet
ČEPEK Martin 10047235647 DUKLA PRAHA 19679 Kadet
Černek Matúš Junior
DOLEŽAL Adam 10023479539 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 junior
DOLEŽAL Viktor 10047396204 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 junior
DOUŠEK Tomáš 10063439903 MORAVEC Team 1601568 Junior
Foltán Adam Junior
GÖRNER Dominik 10059225554 TJ FAVORIT BRNO 1601619 Junior
HAVÍŘ František 10077350309 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 100601961 Kadet
HETFLEIŠ Petr 10047236758 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 junior
HNÍK Jakub 10047786628 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 junior
HOFMEISTER Adam 10048179880 Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 junior
Holub Jakub 10083489500 TJ PLAMEN CHODOV, z.s. Kadet
Honsa František ČESKÁ SPOŘITELNA MTB --- Junior
HORÁK Dominik 10047403173 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21400 junior
HORULKO Vladyslav 10047449855 TJ AŠ ML.BOLESLAV 21856 junior
HRDINA Štěpán 10063191743 SKP DUHA Lanškroun 100601633 Junior
HRDLIČKA Aleš 10047371245 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 Kadet
HULA Robert 10023503989 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 junior
JANOŠ Matyáš 10046331224 DUKLA PRAHA 10475 junior
JAROŠ Václav 10047212207 ELKOV AUTHOR junior team 19337 junior
KADLEC Vojtěch 10047309510 TJ FAVORIT BRNO 20474 junior
Kamenský Tomáš Junior
KAŠPAR Jan 10023567344 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 junior
KELEMEN Petr 10047170272 DUKLA PRAHA 18904 junior
KITTL Daniel 10047424290 DUKLA PRAHA 21606 Kadet
KMÍNEK Vojtěch 10048006694 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 junior
KOLAŘÍK Lukáš 10047299103 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 junior
KOLUMBER Kristian 10080286375 SportRaces-Isaac Team 100602305 Junior
KOMÍNEK Luboš 10047307991 DUKLA PRAHA 20456 junior
KONDÁŠ Filip 10047341539 ELKOV AUTHOR junior team 20800 junior
KONEČNÝ Tomáš 10047370538 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21091 junior
KOPECKÝ Tomas 10011227227 Pauwels Sauzen – Vastgoedservice Cycling Team 22009 Junior
KOPELENT David 10065321602 CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 Kadet
KOSTIHA Antonín 10046614241 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13290 junior
KŘENEK Adam 10047309409 TJ FAVORIT BRNO 20473 junior
KUČERA Jakub 10047288288 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 20253 junior
KULHÁNEK David 10047372053 CK MTB Maraton 21108 junior
KUNÁŠEK Josef 10023478832 EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 20030 junior
Položek na stránku: