MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+Juniorky Závod s výsledky

Kategorie závodu: Ž JKY K KKY STŽ ŽKY

Odvětví
Silnice
Datum startu
06.07.2018
Datum konce
06.07.2018
Uzávěrka přihlášek
27.06.2018
Soubor ke stažení
2018.07.06-MCR-cd-mladez.pdf
Místo konání
Račice
Pořadatel závodu
CK SLAVOJ TEREZÍN
Adresa pořadatele
-
Kraj
Ústecký
Kontaktní osoba
SVATOPLUK HENKE
Email
henke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon / fax
603984046
Stáhnout

Výsledková listina

ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 252 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
1 259 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
2 263 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
2 272 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
3 269 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
3 270 CZE20041108 KYSELOVÁ Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 5361 ŽÁKYNĚ-starší
4 271 CZE20050421 DLASKOVÁ Vanda TJ AŠ ML.BOLESLAV 5446 ŽÁKYNĚ-starší
4 276 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
5 253 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
5 254 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
6 265 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
6 278 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
6 257 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
7 258 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
8 255 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
8 256 CZE20040919 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601473 ŽÁKYNĚ-starší
9 266 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
8 268 CZE20040203 JELÍNKOVÁ Natálie DRAHANSKÝ SPORT TEAM 100602252 ŽÁKYNĚ-starší
10 264 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
10 267 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-starší

ŽÁCI / MINIME

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 116 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
1 117 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
2 141 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
2 140 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
3 154 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
3 151 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
4 121 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
4 122 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
5 161 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
5 162 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
6 113 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
6 114 CZE20041018 MAJDANICS Marek ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20744 ŽÁCI-starší
7 101 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
7 103 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
8 145 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
8 143 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
9 110 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
9 112 CZE20040920 TERŠL Robin CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 100601660 ŽÁCI-starší
10 129 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601610 ŽÁCI-starší
10 133 CZE20041025 ROZSYPAL Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 5283 ŽÁCI-starší
11 104 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
11 102 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
12 111 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
12 105 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
13 119 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
13 120 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
14 115 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
14 118 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
15 152 CZE20040519 HOLEC Timon TJ FAVORIT BRNO 100602565 ŽÁCI-starší
15 148 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
16 107 CZE20040921 KERL Maximilian Roman Kreuziger Cycling Academy 19985 ŽÁCI-starší
16 106 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
17 126 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
17 125 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
18 147 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
18 156 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
19 128 CZE20050425 BERNÁT Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 20747 ŽÁCI-starší
19 130 CZE20050308 JEŽEK Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 5918 ŽÁCI-starší
20 142 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
20 144 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
21 124 CZE20040311 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20534 ŽÁCI-starší
21 123 CZE20050411 ZAPLETAL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 100602363 ŽÁCI-starší
22 150 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
22 153 CZE20050322 KARÁSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-starší
23 134 CZE20050724 KUBA Jakub BIKECLINIC JUNIOR TEAM 20734 ŽÁCI-starší
23 135 CZE20040114 PAŘÍK Vojtěch TJ AŠ ML.BOLESLAV 5498 ŽÁCI-starší
24 137 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
24 138 CZE20040423 VRÁNA David CK DACOM PHARMA KYJOV 100602030 ŽÁCI-starší
25 149 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
25 155 CZE20051227 MUROŇ Matyáš TJ FAVORIT BRNO 100602228 ŽÁCI-starší
26 136 CZE20050222 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV 1601415 ŽÁCI-starší
26 127 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-starší
27 159 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší
27 160 CZE20051104 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-starší

KADETI / CADETS

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 21 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
1 23 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
1 25 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
24 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
2 29 CZE20030105 SPORYSCH Daniel IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601460 KADET
2 30 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 KADET
2 31 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
2 53 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
3 9 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
3 10 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
3 42 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
11 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
4 1 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
4 2 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
4 3 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
4 38 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
5 33 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
5 34 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
5 35 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
5 36 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
6 15 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 KADET
6 47 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
6 48 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
6 37 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
7 17 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
7 18 CZE20031020 BORKOVEC Matyáš TJ KOVO PRAHA 100602555 KADET
7 45 CZE20030519 LAMAČ Martin SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 1601535 KADET
19 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET
12 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 KADET
13 CZE20031030 VLAS Jakub MS BIKE ACADEMY RACING 100602190 KADET
14 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 KADET
52 CZE20020923 FRANĚK Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 100602187 KADET

JUNIORKY / JUNIOR FEMINI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 218 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
1 213 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*JUNIOR
2 221 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MITAS TREK 20174 F*JUNIOR
2 222 CZE20000512 PAVELKOVÁ Klára SUPERIOR RIDERS 1601586 F*JUNIOR
3 220 CZE20000730 VANÍČKOVÁ Tereza IVAR CS - AUTHOR TEAM 9821 F*JUNIOR
3 219 CZE20010319 VERNEROVÁ Klára IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*JUNIOR