MČR - hromadný start - Plzeň Uzavřený závod

Kategorie závodu: ME Ž U23 J JKY

Odvětví
Silnice
Datum startu
23.06.2018
Datum konce
24.06.2018
Uzávěrka přihlášek
13.06.2018
Soubor ke stažení
Mistrovstvi-Ceske-a-Slovenske-republiky-Plzen.pdf
Místo konání
PLZEŇ
Pořadatel závodu
KREUZIGER Project s.r.o
Adresa pořadatele
Pod Jezírkem 2194/14 , 323 00
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Michaela Kreuzigerová
Email
michaela@silnice2018.cz
Telefon / fax
+420605218237
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 282 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
Ackermann Kamil 10047432071 AXON SPORT TEAM muži ELITE - UCI
ANDRLE David 10023504090 SKP DUHA Lanškroun 8356 junior
ARLT Karel 10023478731 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 junior
Babič Adrian muži U 23 A
BAJGEROVÁ Nikola 10009748278 TEAM DUKLA PRAHA 9931 Elite ženy
BAKUS Tomáš 10014825523 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20355 Muži U23
Baniar Matúš Junior
BÁRTA Jan 10003245945 ELKOV AUTHOR cycling team 1355 muži ELITE
BERAN Ondřej 10047422270 KC SLAVIA PRAHA 21584 muži ELITE
BITTNER Daniel 10047074282 AC SPARTA PRAHA 17922 junior
BOHATÁ Anna 10047368619 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
BOROŠ Michael 10006629326 Pauwels Sauzen–Vastgoedservice 16978 muži ELITE
BOUBAL Martin 10002832481 CK Příbram - Fany GASTRO 1341 muži ELITE
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 junior
BRANTLOVÁ Jana 10047338812 VELOSPORT DOMAŽLICE 20774 Elite ženy
BRÁZDIL Jiří 10005905159 Open Cycling Academy z.s. 14539 muži ELITE
BŘEZINA Jonáš 10009745551 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8560 Muži U23
BUCHÁČEK Tomáš 10002058202 ELKOV AUTHOR cycling team 766 muži ELITE - UCI
BUŠEK Matyáš 10015528670 TJ KOVO PRAHA 10648 Muži U23
CAMRDA Karel 10000832665 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 Junior
ČAPEK Tomáš 10010182556 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 5939 Muži U23
ČECH Martin 10023479842 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 junior
Čechura Petr 10047633650 AXON SPORT TEAM muži ELITE - UCI
ČER Tomáš 10006431383 FUTURE CYCLING - eD´system 5118 muži ELITE
Černek Matúš Junior
ČERNÝ Jiří 10074041801 AC SPARTA PRAHA 100601844 muži ELITE
ČERNÝ Josef 10007523241 ELKOV AUTHOR cycling team 6111 muži ELITE
CETKOVSKÁ Ema 10015286271 TEAM DUKLA PRAHA 12285 Elite ženy
CHLUPÁČ Dominik 10008965612 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 6587 muži ELITE
CHRZ Petr 10047418432 AUTHOR TEAM STUPNO 21547 junior
CIHLÁŘ Adam 10047345680 TJ FAVORIT BRNO 20840 Muži U23
ČUNDERLOVÁ Daniela 10016041962 TJ UNIČOV 21517 Elite ženy
CZECZINKAROVÁ Jana 10009338151 MITAS TREK 10288 Elite ženy
Czeczinkarová Jana 10009338151 MITAS TREK ženy ELITE
DOHNAL Jakub 10047256865 TJ KOVO PRAHA 19907 junior
DOLEŽAL Jiří 10007720170 SportRaces-Isaac Team 12896 muži ELITE
DOLEŽAL Adam 10023479539 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 junior
DOLEŽAL Viktor 10047396204 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 junior
DOSTÁL Patrik 10081183728 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 100602448 personál-řidič
DOTZAUEROVÁ Klára 10047447431 DUKLA PRAHA 21831 juniorky
DUDEK Tomáš 10005715607 CK Kolo-park.cz 2119 muži ELITE
DUDEK Tomáš 10047226654 Gapp system - Cabtech MTB Racing Team 100602150 Junior
DUS Albert 10047316479 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 20545 Muži U23
DUŠEK Jiří 10047328607 TJ FAVORIT BRNO 20668 junior
DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka 10064869035 SportRaces-Isaac Team 100601706 ženy ELITE
DŽERENGOVÁ Barbora 10015141377 TEAM DUKLA PRAHA 13675 Elite ženy
ENDLER Filip 10015108136 LAWI Stars - GIANT 17981 muži ELITE
FIALA Petr 10009386550 AC SPARTA PRAHA 18099 muži ELITE
FIERLA Ondřej 10013451254 TEAM FORMAN CINELLI 18360 muži ELITE
FIERLA Jan 10016047218 TEAM FORMAN CINELLI 13829 Muži U23
Položek na stránku: