MČR - časovka jednotlivců - Karlovy Vary Uzavřený závod

Kategorie závodu: ME Ž U23 J JKY

Odvětví
Silnice
Datum startu
21.06.2018
Datum konce
21.06.2018
Uzávěrka přihlášek
13.06.2018
Soubor ke stažení
Mistrovstvi-Ceske-a-Slovenske-republiky-KV.pdf
Místo konání
Karlovy Vary
Pořadatel závodu
KREUZIGER Project s.r.o.
Adresa pořadatele
Pod Jezírkem 2194/14 , 323 00
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Michaela Kreuzigerová
Email
michaela@silnice2018.cz
Telefon / fax
+420605218237
Stáhnout

Přihlášení závodníci

celkem 175 záznamů (Zobrazeno 1 až 50)
Příjmení a jméno UCI ID Oddíl Licence Kategorie
ANDRLE David 10023504090 SKP DUHA Lanškroun 8356 junior
ARLT Karel 10023478731 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 junior
Babič Adrian muži U 23 A
BAJGEROVÁ Nikola 10009748278 TEAM DUKLA PRAHA 9931 Elite ženy
BAKUS Tomáš 10014825523 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20355 Muži U23
Baniar Matúš Junior
BÁRTA Jan 10003245945 ELKOV AUTHOR cycling team 1355 muži ELITE
BERAN Ondřej 10047422270 KC SLAVIA PRAHA 21584 muži ELITE
BITTNER Daniel 10047074282 AC SPARTA PRAHA 17922 junior
BOHATÁ Anna 10047368619 PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
BOUČEK Jakub 10048200189 CK Příbram - Fany GASTRO 9832 junior
BŘEZINA Jonáš 10009745551 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 8560 Muži U23
BUCHÁČEK Tomáš 10002058202 ELKOV AUTHOR cycling team 766 muži ELITE - UCI
BUŠEK Matyáš 10015528670 TJ KOVO PRAHA 10648 Muži U23
CAMRDA Karel 10000832665 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 Junior
ČECH Martin 10023479842 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 junior
Černek Matúš Junior
ČERNÝ Josef 10007523241 ELKOV AUTHOR cycling team 6111 muži ELITE
CETKOVSKÁ Ema 10015286271 TEAM DUKLA PRAHA 12285 Elite ženy
CHRZ Petr 10047418432 AUTHOR TEAM STUPNO 21547 junior
ČUNDERLOVÁ Daniela 10016041962 TJ UNIČOV 21517 Elite ženy
DOHNAL Jakub 10047256865 TJ KOVO PRAHA 19907 junior
DOLEŽAL Viktor 10047396204 SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 junior
DOLEŽAL Adam 10023479539 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 junior
DOTZAUEROVÁ Klára 10047447431 DUKLA PRAHA 21831 juniorky
DUDEK Tomáš 10047226654 Gapp system - Cabtech MTB Racing Team 100602150 Junior
DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka 10064869035 SportRaces-Isaac Team 100601706 ženy ELITE
FIERLA Ondřej 10013451254 TEAM FORMAN CINELLI 18360 muži ELITE
FIGALLA Michal 10081180593 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 100602447 Junior
Filip Vančo AŠK INTER Bratislava muži U 23
Foltán Adam Junior
HABERMANN Richard 10059648516 TJ KOVO PRAHA 1601668 Muži U23
HÁJKOVÁ Markéta 10015335377 SKP DUHA Lanškroun 10902 juniorky
Hanesová Lívia ženy ELITE
HANUS Jakub 10082602453 SK PETŘÍN PLZEŇ 12234 Junior
HAVLÍKOVÁ Pavla 10002516627 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 5778 Elite ženy
HEŘMANOVSKÁ Hana 10047762174 TJ UNIČOV 5222 juniorky
HOCHMANN Lucie 10006602246 TEAM DUKLA PRAHA 17734 Elite ženy
HOCHMANN Jiří 10003096304 TEAM DUKLA PRAHA 1093 muži ELITE
HOFMEISTER Adam 10048179880 Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 junior
HOLEC Richard 10011131742 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 18463 Muži U23
Honsa František ČESKÁ SPOŘITELNA MTB --- Junior
HONZÁK David 10010946331 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14334 Muži U23
HORÁK Dominik 10047403173 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21400 junior
HRADECKÝ Jaroslav 10047429950 SportRaces-Isaac Team 21661 Muži U23
HRDINA Štěpán 10063191743 SKP DUHA Lanškroun 100601633 Junior
HULA Robert 10023503989 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 junior
JAKOUBEK Tomáš 10047443690 CK Příbram - Fany GASTRO 21794 Muži U23
JANDOVÁ Veronika 10047256764 TJ FAVORIT BRNO 19906 juniorky
JANIKOVSKÝ Lukáš
Položek na stránku: