OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICE Závod s výsledky

Kategorie závodu: Ž J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Silnice
Datum startu
09.06.2018
Datum konce
09.06.2018
Uzávěrka přihlášek
07.06.2018
Soubor ke stažení
2018.06.09-otevrene-Mistrovstvi-kraju-Olomouc-Moravskoslesky.pdf
Místo konání
Vidnava
Pořadatel závodu
Force GO! Jeseník, Cyklistika Jeseník, spolek
Adresa pořadatele
Komenského 281, Jeseník , 790 01
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
Rostislav Brokeš
Email
cpjesenik@seznam.cz
Telefon / fax
778 766 192
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 516 CZE20060227 PODAŘIL Jan DUKLA PRAHA 100601754 ŽÁCI-mladší
2 505 CZE20060529 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA 1601490 ŽÁCI-mladší
3 504 CZE20060507 FÜRBACH Miroslav PROFI SPORT CHEB 100601812 ŽÁCI-mladší
4 506 CZE20070119 PITÁK Matěj MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21598 ŽÁCI-mladší
5 510 SVK20060928 VAVRO Kristián TJ FAVORIT BRNO 1601364 ŽÁCI-mladší
6 522 CZE20060328 DUBEC Štěpán FORCE GO! Jeseník 100602322 ŽÁCI-mladší
7 502 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
8 508 CZE20071211 BLÁHA Robin CK FESO PETŘVALD 1601750 ŽÁCI-mladší
9 509 CZE20080106 SVĚRKOT Daniel CK FESO PETŘVALD 20749 ŽÁCI-mladší
10 517 CZE20070723 RAUSCHERT Albert DUKLA PRAHA 100601764 ŽÁCI-mladší
11 511 CZE20060619 MORÁVEK Jan TJ FAVORIT BRNO 100602238 ŽÁCI-mladší
12 515 CZE20070521 MÍRA Antonín CK ORLÍK ORLOVÁ 1601753 ŽÁCI-mladší
13 501 CZE20070721 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
14 520 CZE20070314 VRÁNA Tomáš CK DACOM PHARMA KYJOV 100602034 ŽÁCI-mladší
15 507 CZE20060724 KRAVÁK Vojtěch MG Bike Team 100602524 ŽÁCI-mladší
16 512 CZE20060831 JURICA Samuel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
17 503 CZE20060628 PÍGL Jan TJ STADION LOUNY 21571 ŽÁCI-mladší
18 514 CZE20071105 BLAŽEK David PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601390 ŽÁCI-mladší
19 519 CZE20060628 MARHEFKA Jakub CK DACOM PHARMA KYJOV 100602031 ŽÁCI-mladší
20 518 CZE20080702 MARHEFKA Alex CK DACOM PHARMA KYJOV 100602519 ŽÁCI-mladší
21 521 CZE20080829 ŽUFÁNEK Antonín CK DACOM PHARMA KYJOV 100602032 ŽÁCI-mladší
513 CZE20060226 LOOSELEY Jakub PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602041 ŽÁCI-mladší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 311 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
2 308 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
3 339 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
4 346 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
5 344 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
6 327 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
7 345 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
8 342 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
9 340 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
10 319 CZE20051110 RUBEŠ Daniel BIKE 2000 21786 ŽÁCI-starší
11 336 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
12 325 CZE20040311 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20534 ŽÁCI-starší
13 312 CZE20050424 KROC Vladimír AC SPARTA PRAHA 21548 ŽÁCI-starší
14 304 CZE20050524 ZVĚDĚLÍK Ondřej ACS DRAK VRBNO 21745 ŽÁCI-starší
15 323 CZE20040303 STŘÍŽ Matyáš CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 20867 ŽÁCI-starší
16 343 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
17 313 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA 21595 ŽÁCI-starší
18 337 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
19 331 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
20 334 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
21 316 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
22 322 CZE20050425 BERNÁT Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 20747 ŽÁCI-starší
23 329 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
24 320 CZE20050605 TABARA Šimon BIKE 2000 21669 ŽÁCI-starší
25 326 CZE20040322 ADÁMEK Martin FORCE GO! Jeseník 19979 ŽÁCI-starší
26 318 CZE20040615 POLÁŠEK Ondřej BIKE 2000 1601483 ŽÁCI-starší
27 310 CZE20041221 ŠVEJDAR Marek CYKLOTEAM OSTROV 1601359 ŽÁCI-starší
28 317 CZE20050212 BARBOŘÍK Matěj MG Bike Team 100601908 ŽÁCI-starší
29 335 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
30 321 CZE20040315 SVĚRKOT Šimon CK FESO PETŘVALD 20096 ŽÁCI-starší
31 330 CZE20050322 KARÁSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-starší
32 341 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
33 328 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
34 337 CZE20040423 VRÁNA David CK DACOM PHARMA KYJOV 100602030 ŽÁCI-starší
35 315 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
36 338 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
37 324 SVK20051227 Riška Richard CK EPIC DOHŇANY ŽÁCI-starší
38 301 CZE19960109 ŘÍHA Jakub ČSMPS (ACS DRAK VRBNO) 8745 ŽÁCI-starší
39 309 CZE20050411 ZAPLETAL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 100602363 ŽÁCI-starší
40 307 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší
41 302 CZE20040908 FIÁLEK David ACS DRAK VRBNO 20533 ŽÁCI-starší
42 314 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-starší
43 333 CZE20050428 KOVAČIČIN Šimon SC SAMOTIŠKY 100602582 ŽÁCI-starší
44 332 CZE20041209 DRÁPELA Matěj SC SAMOTIŠKY 100602581 ŽÁCI-starší
45 349 CZE20041208 BUCHTA Marek FORCE GO! Jeseník 100602321 ŽÁCI-starší
46 303 CZE20050928 MALIŠ Ivo ACS DRAK VRBNO 1601292 ŽÁCI-starší
305 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
306 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
338 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 409 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
2 406 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
3 411 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
4 410 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
5 405 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
6 407 HODÁSOVÁ Adéla (CyS - Akadémia Petra Sagana) 6811 F*KADET
7 403 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
8 412 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 20158 F*KADET
9 402 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
10 401 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
11 404 CZE20020821 KACALKOVÁ Vendula SKP DUHA Lanškroun 100601713 F*KADET
408 CZE20030418 DRÁPELOVÁ Magdalena SC SAMOTIŠKY 100602580 F*KADET

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 612 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
2 622 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
3 621 CZE20041108 KYSELOVÁ Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 5361 ŽÁKYNĚ-starší
4 619 SVK20041021 Tarabová Klára CK EPIC DOHŇANY ŽÁKYNĚ-starší
5 626 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
6 608 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
7 629 CZE20050509 RADOVÁ Daniela STEVENS Cykloklub Benešov 20851 ŽÁKYNĚ-starší
8 625 CZE20050829 GRULICHOVÁ Eliška PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
9 606 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
10 627 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
11 605 CZE20040303 STAŇKOVÁ Klára CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20248 ŽÁKYNĚ-starší
12 628 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
13 624 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
14 607 CZE20050823 ČERNÁ Kateřina PROFI SPORT CHEB 1601353 ŽÁKYNĚ-starší
15 620 SVK20050214 Pavlisová Ivona CK EPIC DOHŇANY ŽÁKYNĚ-starší
16 617 CZE20050629 RUPOVÁ Dominika CK FESO PETŘVALD 20097 ŽÁKYNĚ-starší
17 611 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
18 616 CZE20070329 HURAČOVÁ Markéta CK FESO PETŘVALD 100602037 ŽÁKYNĚ-mladší
19 614 CZE20060825 JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 ŽÁKYNĚ-mladší
20 610 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 205 ŽÁKYNĚ-starší
21 604 CZE20050323 PETERKOVÁ Eliška MTB SPARTAK VRCHLABÍ 1601808 ŽÁKYNĚ-starší
22 601 CZE20051122 SMUDALOVÁ Pavla ACS DRAK VRBNO 21744 ŽÁKYNĚ-starší
23 613 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
24 618 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-starší
25 609 CZE20050202 NOSKOVÁ Kateřina CK ORLÍK ORLOVÁ 21519 ŽÁKYNĚ-starší
26 623 CZE20040424 KOVAČIČINOVÁ Tereza SC SAMOTIŠKY 100602583 ŽÁKYNĚ-starší
27 602 CZE20041208 MLYNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK VRBNO 21249 ŽÁKYNĚ-starší
28 603 CZE20050120 NOVÁKOVÁ Karla MTB SPARTAK VRCHLABÍ 100602217 ŽÁKYNĚ-starší
29 615 CZE20070914 HERMANOVÁ Beata SPORTCOMPLEX BŘECLAV 100601831 ŽÁKYNĚ-mladší

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 104 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
2 117 SVRČEK Martin (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7045 KADET
3 109 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
4 130 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
5 132 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
6 113 CZE20020411 HURÁČ Vojtěch CK FESO PETŘVALD 13517 KADET
7 122 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
8 129 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
9 105 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
10 110 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
11 115 CZE20030822 KOVARČÍK Petr TEAM FORMAN CINELLI (VRV TEAM) 21006 KADET
12 118 SVK20180614 VAVŘINEK Dávid (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7226 KADET
13 125 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
14 108 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
15 114 CZE20030706 KYJONKA Štěpán CK FESO PETŘVALD 100601677 KADET
16 116 CZE20030527 SVOBODA Pavel VOKOLEK - CYCLING - TEAM 20895 KADET
17 112 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
18 131 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
19 127 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 KADET
20 126 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
21 121 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
22 102 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
23 106 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
24 111 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
25 119 CZE20030317 SYRKO Adam HEAD BIKE TJ OPAVA 100602216 KADET
26 133 CZE20030307 ZÁBRODSKÝ Filip CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 100602320 KADET
27 101 CZE20030128 JELÍNEK Marek CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20247 KADET
28 128 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 19292 KADET
29 123 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 KADET
30 103 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
31 120 CZE20031202 ŠKUREK Kryštof CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 100602319 KADET
107 CZE20031009 HEZINA Milan TJ STADION LOUNY 21412 KADET
124 CZE20031201 BUKAČ Adam EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 100602149 KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 217 CZE19911013 VAN NECK Melissa TEAM DUKLA PRAHA 100601838 Elite ženy
2 215 CZE19910707 HOCHMANN Lucie TEAM DUKLA PRAHA 17734 Elite ženy
3 218 CZE19910404 POSPÍŠILOVÁ Dana TEAM DUKLA PRAHA (GT OPPORTUNITY BRNO) 21592 Elite ženy
4 213 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema TEAM DUKLA PRAHA 12285 Elite ženy
5 207 CZE19960313 ROTTEROVÁ Aneta SKP DUHA Lanškroun 10298 Elite ženy
6 222 CZE19811202 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
7 205 CZE19980716 MATERNOVÁ Kateřina MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21570 Elite ženy
8 223 CZE19830915 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka SportRaces-Isaac Team 100601706 Elite ženy
9 209 SVK19901127 Kadlecová Monika CK EPIC DOHŇANY Elite ženy
10 212 CZE19990520 BOHATÁ Anna PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
214 CZE19980809 NEUMANOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 11800 Elite ženy
216 CZE19981023 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA 20313 Elite ženy
219 CZE19960629 KORVASOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 20723 Elite ženy
220 CZE19970131 BAJGEROVÁ Nikola TEAM DUKLA PRAHA 9931 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 206 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
2 221 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*JUNIOR
3 208 SVK19990101 MACHLKOV Petra (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7644 F*JUNIOR
4 210 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*JUNIOR
5 204 CZE20000512 PAVELKOVÁ Klára SUPERIOR RIDERS 1601586 F*JUNIOR
6 224 VAN NECK (DUKLA PRAHA) 41199 F*JUNIOR
7 211 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna TJ KOVO PRAHA 21465 F*JUNIOR
225 CZE20011031 PLCHOVÁ Pavlína FORCE GO! Jeseník 20834 F*JUNIOR
226 CZE20001229 POLÁKOVÁ Natálie FORCE GO! Jeseník 100602323 F*JUNIOR
227 CZE20000823 SCHREIEROVÁ Anna FORCE GO! Jeseník 100602364 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 6 CZE20001120 KOSTIHA Antonín MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13290 JUNIOR
2 3 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 JUNIOR
3 1 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE GO! Jeseník 1601625 JUNIOR
4 18 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 JUNIOR
5 11 CZE20011123 SWACZYNA Tomáš CK FESO PETŘVALD 20072 JUNIOR
6 8 CZE20010705 ZÁTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 JUNIOR
7 10 CZE20010324 KOTRA Vojtěch CK FESO PETŘVALD 20714 JUNIOR
8 25 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
9 15 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
10 24 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 JUNIOR
11 26 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21091 JUNIOR
12 4 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 JUNIOR
13 27 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. 9874 JUNIOR
14 13 CZE20001026 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
15 5 CZE20000812 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
16 14 CZE20001206 HRDINA Štěpán SKP DUHA Lanškroun 100601633 JUNIOR
17 21 CZE20010218 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 JUNIOR
18 28 CZE20010312 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20686 JUNIOR
19 29 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
20 17 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
21 23 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 JUNIOR
22 20 CZE20010414 GÖRNER Dominik TJ FAVORIT BRNO 1601619 JUNIOR
23 9 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym CK Příbram - Fany GASTRO 100601800 JUNIOR
24 19 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
25 12 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
26 16 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
27 30 CZE20010624 MAZUR Dominik CYKLISTIKA PRO VŠECHNY KRNOV 100602317 JUNIOR
2 CZE20000725 VOLÍK Marek FORCE GO! Jeseník 1601622 JUNIOR
7 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 JUNIOR
22 CZE20000628 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 JUNIOR