3. ČP MILEVSKO Závod s výsledky

Kategorie závodu: Ž J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Silnice
Datum startu
13.05.2018
Datum konce
13.05.2018
Uzávěrka přihlášek
09.05.2018
Soubor ke stažení
Milevske-okruhy-2018-propozice-uprava.doc
Místo konání
MILEVSKO
Pořadatel závodu
JUNIOR CYCLING PROJEK TEAM
Adresa pořadatele
-
Kraj
ČSC
Kontaktní osoba
PETR KOBLIC
Email
petr.koblic@juniorcycling.cz
Telefon / fax
-
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 252 CZE20060227 PODAŘIL Jan DUKLA PRAHA 100601754 ŽÁCI-mladší
2 286 SVK20060928 VAVRO Kristián TJ FAVORIT BRNO 1601364 ŽÁCI-mladší
3 291 CZE20060303 ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 21399 ŽÁCI-mladší
4 290 CZE20060308 PEŠEK Adam SK PETŘÍN PLZEŇ 100602346 ŽÁCI-mladší
5 254 CZE20060507 FÜRBACH Miroslav PROFI SPORT CHEB 100601812 ŽÁCI-mladší
6 284 CZE20060918 VLK Josef MS BIKE ACADEMY RACING 100602191 ŽÁCI-mladší
7 289 CZE20060911 ŠUMPÍK Pavel Bike Freaks Holice 21126 ŽÁCI-mladší
8 279 CZE20060529 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA 1601490 ŽÁCI-mladší
9 260 CZE20060112 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 ŽÁCI-mladší
10 295 CZE20070721 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
11 262 CZE20060216 SVATUŠKA Jakub CK BÍTOVSKÁ 21432 ŽÁCI-mladší
12 288 CZE20060717 POLÁK Matyáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601747 ŽÁCI-mladší
13 283 CZE20060821 SOUSTRUŽNÍK Jan MS BIKE ACADEMY RACING 1601446 ŽÁCI-mladší
14 292 CZE20060623 FALTÝNEK Jan CYKLO - SKI klub Polička 21601 ŽÁCI-mladší
15 257 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší
16 272 CZE20060221 PETERKA David CYKLOTEAM OSTROV 21428 ŽÁCI-mladší
17 261 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
18 285 CZE20060421 BŘÍZA Vojtěch CK MTB Maraton 1601591 ŽÁCI-mladší
19 281 CZE20070918 ICHA Aleš CYKLOTEAM OSTROV 1601363 ŽÁCI-mladší
20 258 CZE20060710 KRAUS Tomáš CYCLING ACADEMY TÁBOR 21591 ŽÁCI-mladší
21 266 CZE20071105 BLAŽEK David PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601390 ŽÁCI-mladší
22 278 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší
23 259 CZE20060804 KUBA Filip CYCLING ACADEMY TÁBOR 21316 ŽÁCI-mladší
24 277 CZE20060208 PARMA Václav TJ STADION LOUNY 21411 ŽÁCI-mladší
25 253 CZE20070723 RAUSCHERT Albert DUKLA PRAHA 100601764 ŽÁCI-mladší
26 256 CZE20071211 BLÁHA Robin CK FESO PETŘVALD 1601750 ŽÁCI-mladší
27 263 CZE20061227 DVOŘÁČEK Tobias CK BÍTOVSKÁ 21587 ŽÁCI-mladší
28 273 CZE20060627 KNIHA Petr KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601379 ŽÁCI-mladší
29 255 CZE20080106 SVĚRKOT Daniel CK FESO PETŘVALD 20749 ŽÁCI-mladší
30 287 CZE20060326 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO 21317 ŽÁCI-mladší
31 293 CZE20060619 MORÁVEK Jan TJ FAVORIT BRNO 100602238 ŽÁCI-mladší
32 269 CZE20080829 ŽUFÁNEK Antonín CK DACOM PHARMA KYJOV 100602032 ŽÁCI-mladší
33 280 CZE20060525 ZÁHOREC Matěj AC SPARTA PRAHA 100602506 ŽÁCI-mladší
34 270 CZE20070314 VRÁNA Tomáš CK DACOM PHARMA KYJOV 100602034 ŽÁCI-mladší
35 271 CZE20070709 KERL Sebastian AUTHOR TEAM STUPNO 100601707 ŽÁCI-mladší
36 265 CZE20060831 JURICA Samuel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21371 ŽÁCI-mladší
37 268 CZE20060628 MARHEFKA Jakub CK DACOM PHARMA KYJOV 100602031 ŽÁCI-mladší
38 267 CZE20080702 MARHEFKA Alex CK DACOM PHARMA KYJOV 100602519 ŽÁCI-mladší
39 282 CZE20060113 VOLF Albert MS BIKE ACADEMY RACING 1601445 ŽÁCI-mladší
40 276 CZE20060628 PÍGL Jan TJ STADION LOUNY 21571 ŽÁCI-mladší
41 264 CZE20060226 LOOSELEY Jakub PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602041 ŽÁCI-mladší
42 294 CZE20070327 ŠVEC Přemek G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602167 ŽÁCI-mladší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 30 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
2 44 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
3 4 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA 20162 ŽÁCI-starší
4 48 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
5 9 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
6 51 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
7 59 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
8 60 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
9 11 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
10 54 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601610 ŽÁCI-starší
11 37 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
12 7 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA 20067 ŽÁCI-starší
13 20 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
14 6 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA 20163 ŽÁCI-starší
15 2 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA 21674 ŽÁCI-starší
16 22 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
17 24 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
18 18 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
19 35 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
20 27 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
21 25 CZE20050205 PÁTÍK Stanislav PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602503 ŽÁCI-starší
22 71 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
23 38 CZE20040920 TERŠL Robin CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 100601660 ŽÁCI-starší
24 17 CZE20041029 VOLF Pavel CK MTB Maraton 21019 ŽÁCI-starší
25 15 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
26 53 CZE20050308 JEŽEK Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 5918 ŽÁCI-starší
27 55 CZE20050202 SAMEC Filip IVAR CS - AUTHOR TEAM 20564 ŽÁCI-starší
28 61 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
29 21 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
30 13 CZE20040315 SVĚRKOT Šimon CK FESO PETŘVALD 20096 ŽÁCI-starší
31 62 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
32 47 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA 21595 ŽÁCI-starší
33 42 CZE20050715 HELLMICH Jonáš KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601383 ŽÁCI-starší
34 63 CZE20040606 ŽBÁNEK Radim TJ FAVORIT BRNO 1601570 ŽÁCI-starší
35 52 CZE20041025 ROZSYPAL Štěpán IVAR CS - AUTHOR TEAM 5283 ŽÁCI-starší
36 34 CZE20040921 KERL Maximilian Roman Kreuziger Cycling Academy 19985 ŽÁCI-starší
37 40 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
38 23 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
39 3 CZE20041225 VIK Matěj DUKLA PRAHA 20567 ŽÁCI-starší
40 8 CZE20040311 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20534 ŽÁCI-starší
41 50 CZE20040526 LUKEŠ Jan Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 100601712 ŽÁCI-starší
42 19 CZE20041201 FOIST Štěpán CK BÍTOVSKÁ 20570 ŽÁCI-starší
43 58 CZE20041110 LHOTÁK Václav Bike Freaks Holice 21462 ŽÁCI-starší
44 57 CZE20050526 HOJKA František Bike Freaks Holice 21127 ŽÁCI-starší
45 41 CZE20041221 ŠVEJDAR Marek CYKLOTEAM OSTROV 1601359 ŽÁCI-starší
46 46 CZE20040114 PAŘÍK Vojtěch TJ AŠ ML.BOLESLAV 5498 ŽÁCI-starší
47 65 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
48 67 CZE20050429 HORYNA Vlastimil LOKOMOTIVA NYMBURK 100602247 ŽÁCI-starší
49 66 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
50 14 CZE20051212 ŠIMEČEK David CYCLING ACADEMY TÁBOR 1601597 ŽÁCI-starší
51 64 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
52 36 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
53 45 CZE20050424 KROC Vladimír AC SPARTA PRAHA 21548 ŽÁCI-starší
54 49 CZE20040908 ŠVEC Libor GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 21752 ŽÁCI-starší
55 56 CZE20050917 MIŇOVSKÝ Prokop IVAR CS - AUTHOR TEAM 21135 ŽÁCI-starší
56 26 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
57 73 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
58 32 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV 21541 ŽÁCI-starší
59 16 CZE20041003 MATĚJKA Adam SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 ŽÁCI-starší
60 1 CZE20050212 BARBOŘÍK Matěj MG Bike Team 100601908 ŽÁCI-starší
61 10 CZE20050411 ZAPLETAL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 100602363 ŽÁCI-starší
62 33 CZE20040423 VRÁNA David CK DACOM PHARMA KYJOV 100602030 ŽÁCI-starší
63 72 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-starší
64 43 CZE20051104 NOVÁČEK Matyáš TJ STADION LOUNY 21843 ŽÁCI-starší
65 31 CZE20050222 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV 1601415 ŽÁCI-starší
66 12 CZE20041123 ONDRIŠÍK David PROFI SPORT CHEB 100601927 ŽÁCI-starší
67 68 CZE20051206 HLADÍK Petr SK PETŘÍN PLZEŇ 1601667 ŽÁCI-starší
68 69 CZE20050530 VRANÝ Jan SK PETŘÍN PLZEŇ 100602160 ŽÁCI-starší
69 70 CZE20040826 PODZIMEK Ondřej G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602163 ŽÁCI-starší
29 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
39 CZE20050202 KRÝSL Lukáš CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601757 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 207 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
2 209 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
3 220 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
4 210 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET
5 223 CZE20030425 HOJKOVÁ Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20620 F*KADET
6 201 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA 19298 F*KADET
7 200 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
8 219 CZE20020821 VAVERKOVÁ Kateřina COPR TJ PŘEŠTICE 21780 F*KADET
9 202 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA 19300 F*KADET
10 225 CZE20030228 PLESKAČOVÁ Natálie EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 21484 F*KADET
11 217 CZE20020827 HOLUBOVÁ Adéla kola-bbm.cz 20510 F*KADET
12 208 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
13 221 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
14 218 CZE20030823 KŘIKAVOVÁ Šárka kola-bbm.cz 20509 F*KADET
15 224 CZE20021001 KLÍMOVÁ Natálie IVAR CS - AUTHOR TEAM 20679 F*KADET
16 203 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA 19889 F*KADET
17 214 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21098 F*KADET
18 213 CZE20030831 KNIHOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601380 F*KADET
19 211 CZE20031006 MUNDLOVÁ Anna CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20863 F*KADET
20 226 SVK20180501 MALEK Anita (AKADEMIA KOLARSKA SEVEN) 1 F*KADET
21 215 CZE20021010 ŠAFAŘÍKOVÁ Klára ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 100601653 F*KADET
22 222 CZE20030109 DUCHKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21128 F*KADET
23 227 SVK20180501 DEMESZUK Hanna (AKADEMIA KOLARSKA SEVEN) 1 F*KADET
24 206 CZE20020821 KACALKOVÁ Vendula SKP DUHA Lanškroun 100601713 F*KADET
25 205 CZE20030417 MARKOVÁ Ema DUKLA PRAHA 100601946 F*KADET
204 CZE20030206 SÜSSEMILCHOVÁ Andrea DUKLA PRAHA 1601509 F*KADET

ŽÁKYNĚ st.

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 167 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
2 170 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
3 153 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA 21906 ŽÁKYNĚ-starší
4 168 CZE20050509 RADOVÁ Daniela STEVENS Cykloklub Benešov 20851 ŽÁKYNĚ-starší
5 159 CZE20040203 JELÍNKOVÁ Natálie DRAHANSKÝ SPORT TEAM 100602252 ŽÁKYNĚ-starší
6 157 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
7 172 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
8 173 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
9 160 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
10 156 CZE20050829 GRULICHOVÁ Eliška PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
11 162 CZE20050420 NAVRKALOVÁ Nikola KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21525 ŽÁKYNĚ-starší
12 164 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší
13 161 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
14 163 CZE20050421 DLASKOVÁ Vanda TJ AŠ ML.BOLESLAV 5446 ŽÁKYNĚ-starší
15 155 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA 5291 ŽÁKYNĚ-starší
16 151 CZE20050823 ČERNÁ Kateřina PROFI SPORT CHEB 1601353 ŽÁKYNĚ-starší
17 171 CZE20040303 STAŇKOVÁ Klára CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20248 ŽÁKYNĚ-starší
18 154 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA 21618 ŽÁKYNĚ-starší
19 165 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
20 150 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 205 ŽÁKYNĚ-starší
21 166 CZE20041117 ŠINDELÁŘOVÁ Hana Jaroslav Kulhavy Cycling Team 21076 ŽÁKYNĚ-starší
22 152 CZE20050629 RUPOVÁ Dominika CK FESO PETŘVALD 20097 ŽÁKYNĚ-starší
23 158 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší
24 169 CZE20041108 KYSELOVÁ Adéla IVAR CS - AUTHOR TEAM 5361 ŽÁKYNĚ-starší

ŽÁKYNĚ ml.

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 198 CZE20060525 ČERNÁ Karolína DUKLA PRAHA 20691 ŽÁKYNĚ-mladší
2 196 CZE20060825 JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21267 ŽÁKYNĚ-mladší
3 199 CZE20070329 HURAČOVÁ Markéta CK FESO PETŘVALD 100602037 ŽÁKYNĚ-mladší
4 197 CZE20070306 LHOTÁKOVÁ Adéla Bike Freaks Holice 100602222 ŽÁKYNĚ-mladší

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 104 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
2 151 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
3 144 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
4 105 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
5 103 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA 19679 KADET
6 143 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
7 152 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
8 112 OPET Tomáš (TJ Slávia ŠG Trenčín) KADET
9 137 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
10 132 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 KADET
11 146 CZE20020522 ŽVAK Daniel EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19561 KADET
12 149 CZE20030309 KRULA Štěpán MS BIKE ACADEMY RACING 20013 KADET
13 136 CZE20030128 JELÍNEK Marek CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20247 KADET
14 156 CZE20030105 SPORYSCH Daniel IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601460 KADET
15 101 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA 21606 KADET
16 126 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
17 142 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
18 138 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
19 108 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
20 141 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
21 133 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
22 102 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA 7758 KADET
23 154 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 KADET
24 107 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 KADET
25 124 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
26 134 CZE20030901 DOSTÁL Václav LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 20233 KADET
27 123 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
28 159 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
29 153 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 KADET
30 106 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 KADET
31 150 CZE20030801 ČÁSLAVSKÝ Matěj MS BIKE ACADEMY RACING 20763 KADET
32 113 CZE19950606 ABENDROTH Tomáš CYKLOTEAM ABOS (TJ Slávia ŠG Trenčín) 2352 KADET
33 158 CZE20021013 VAVRUŠA Petr TJ FAVORIT BRNO 1601618 KADET
34 130 CZE20020626 KOKTAVÝ Jiří ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 100601756 KADET
35 135 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 KADET
36 139 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
37 145 CZE20020320 NOVÁK Ondřej EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 20857 KADET
38 140 CZE20021229 ČÍŽEK Vojtěch TJ STADION LOUNY 21846 KADET
39 110 CZE20020411 HURÁČ Vojtěch CK FESO PETŘVALD 13517 KADET
40 128 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 KADET
41 117 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
42 155 CZE20020806 JEŘÁBEK Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601772 KADET
43 120 CZE19950606 ABENDROTH Tomáš CYKLOTEAM ABOS (PARDUS TUFO Prostějov z.s.) 2352 KADET
44 114 CZE19950606 ABENDROTH Tomáš CYKLOTEAM ABOS (TJ Slávia ŠG Trenčín) 2352 KADET
45 109 CZE20030706 KYJONKA Štěpán CK FESO PETŘVALD 100601677 KADET
46 121 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 KADET
47 160 CZE20030903 ŠIMEČEK Marek LOKOMOTIVA NYMBURK 100602248 KADET
48 115 CZE19950606 ABENDROTH Tomáš CYKLOTEAM ABOS (TJ Slávia ŠG Trenčín) 2352 KADET
49 127 CZE20021205 STLOUKAL Richard KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19700 KADET
50 125 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
51 147 CZE20030718 JANAS Adam TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 21854 KADET
52 111 CZE20030527 SVOBODA Pavel VOKOLEK - CYCLING - TEAM 20895 KADET
53 122 CZE20030808 ROHOŘA Roman CK DACOM PHARMA KYJOV 1601416 KADET
116 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
157 CZE20021020 POPEK Oliver SportRaces-Isaac Team (C.K. BICISPORT) 100602328 KADET
148 CZE20031030 VLAS Jakub MS BIKE ACADEMY RACING 100602190 KADET
119 CZE20030425 TITĚRA Tomáš TJ KOVO PRAHA 20566 KADET
118 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET
129 CZE20030512 FICEK Patrik Bike Freaks Holice 100602221 KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 337 CZE19860109 MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA 2928 Elite ženy
2 339 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema TEAM DUKLA PRAHA 12285 Elite ženy
3 332 CZE19990129 UNGERMANOVÁ Elizabeth KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19893 Elite ženy
4 335 CZE19911013 VAN NECK Melissa TEAM DUKLA PRAHA 100601838 Elite ženy
5 345 CZE19990520 BOHATÁ Anna PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
6 338 CZE19960629 KORVASOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA 20723 Elite ženy
7 336 CZE19910404 POSPÍŠILOVÁ Dana TEAM DUKLA PRAHA (GT OPPORTUNITY BRNO) 21592 Elite ženy
8 340 CZE19970131 BAJGEROVÁ Nikola TEAM DUKLA PRAHA 9931 Elite ženy
9 323 CZE19990924 KRUPOVÁ Lucie EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 10502 Elite ženy
10 342 CZE19811202 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
11 343 CZE19970910 ČUNDERLOVÁ Daniela TJ UNIČOV 21517 Elite ženy
12 349 CZE19980716 MATERNOVÁ Kateřina MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21570 Elite ženy
13 327 CZE19830915 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka SportRaces-Isaac Team 100601706 Elite ženy
14 322 SVK19980430 Švrčková Barbora (BRS Technology-Kaktus bike racing team) Elite ženy
15 316 CZE19880312 ZADÁKOVÁ Klára SportRaces-Isaac Team 1601764 Elite ženy
16 319 SVK19780109 KREJČÍKOVÁ Katarína LOKOMOTIVA NYMBURK 20292 Elite ženy
318 CZE19971216 MAŤHOVÁ Andrea LOKOMOTIVA NYMBURK 100602249 Elite ženy
333 CZE19990825 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 20128 Elite ženy
334 CZE19830420 HAVLÍKOVÁ Pavla KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 5778 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 341 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA 20147 F*JUNIOR
2 347 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
3 317 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*JUNIOR
4 330 CZE20001213 JANŮ Kamila ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19819 F*JUNIOR
5 346 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna TJ KOVO PRAHA 21465 F*JUNIOR
6 348 CZE20000512 PAVELKOVÁ Klára SUPERIOR RIDERS 1601586 F*JUNIOR
7 329 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MITAS TREK 20174 F*JUNIOR
8 350 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA 21831 F*JUNIOR
9 326 CZE20000730 VANÍČKOVÁ Tereza IVAR CS - AUTHOR TEAM 9821 F*JUNIOR
10 325 CZE20010319 VERNEROVÁ Klára IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*JUNIOR
324 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*JUNIOR
321 CZE20000823 SCHREIEROVÁ Anna FORCE GO! Jeseník 100602364 F*JUNIOR
344 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*JUNIOR
331 CZE20000723 SOUČKOVÁ Celestýna ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 11991 F*JUNIOR
320 CZE20001229 POLÁKOVÁ Natálie FORCE GO! Jeseník 100602323 F*JUNIOR
328 CZE20010212 RICHTEROVÁ Jana COPR TJ PŘEŠTICE 20613 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 65 CZE20011009 MIKŠANÍK Vladimír ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20099 JUNIOR
2 29 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA 18904 JUNIOR
3 47 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 JUNIOR
4 15 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
5 14 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
6 66 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
7 51 CZE20000325 BITTNER Daniel AC SPARTA PRAHA 17922 JUNIOR
8 9 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 JUNIOR
9 74 CZE20001126 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 JUNIOR
10 26 CZE20000421 VOLF Michal Roman Kreuziger Cycling Academy 1601589 JUNIOR
11 22 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21091 JUNIOR
12 17 BUGÁR Marek (TJ Slávia ŠG Trenčín) JUNIOR
13 52 CZE20000223 KOLUMBER Kristian SportRaces-Isaac Team 100602305 JUNIOR
14 56 CZE20000625 PILEČEK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 19555 JUNIOR
15 2 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 JUNIOR
16 46 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 JUNIOR
17 3 CZE20001118 KAŠPAR Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 JUNIOR
18 33 CZE20001207 ČECH Martin TJ SOKOL HOLÉ VRCHY (KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N) 14424 JUNIOR
19 72 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
20 12 CZE20001026 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
21 62 CZE20000213 SLANAŘ Josef GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 100602172 JUNIOR
22 63 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE GO! Jeseník 1601625 JUNIOR
23 39 GER20010608 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 JUNIOR
24 58 CZE20010720 HLADÍK Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 6930 JUNIOR
25 24 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. 9874 JUNIOR
26 21 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
27 67 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
28 68 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 JUNIOR
29 35 CZE20000804 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19701 JUNIOR
30 34 CZE20010712 HORÁK Dominik KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21400 JUNIOR
31 59 CZE20010705 STOČEK Bruno IVAR CS - AUTHOR TEAM 9844 JUNIOR
32 40 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 JUNIOR
33 32 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA 21120 JUNIOR
34 50 CZE20010725 NOVÝ Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 19869 JUNIOR
35 45 CZE20000830 VRBA Aleš COPR TJ PŘEŠTICE 100602123 JUNIOR
36 5 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
37 8 CZE20000812 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
38 6 CZE20001120 KOSTIHA Antonín MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13290 JUNIOR
39 1 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 JUNIOR
40 20 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 JUNIOR
41 7 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
42 4 CZE20001025 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 JUNIOR
43 69 CZE20010218 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 JUNIOR
44 55 CZE20010225 MIKLOVIČ Jakub SportRaces-Isaac Team 100602514 JUNIOR
45 70 CZE20000628 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 JUNIOR
46 10 CZE20011123 SWACZYNA Tomáš CK FESO PETŘVALD 20072 JUNIOR
47 28 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
48 37 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 JUNIOR
49 57 CZE20011115 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 JUNIOR
50 18 CZE19950606 ABENDROTH Tomáš CYKLOTEAM ABOS (TJ Slávia ŠG Trenčín) 2352 JUNIOR
51 64 CZE20000422 TOVÁREK Adam FORCE GO! Jeseník 100602324 JUNIOR
52 25 CZE20010312 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20686 JUNIOR
53 38 CZE20010502 ZAHAJSKÝ Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21142 JUNIOR
54 11 CZE20010324 KOTRA Vojtěch CK FESO PETŘVALD 20714 JUNIOR
55 53 CZE20011028 NĚMEC Patrik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 19756 JUNIOR
56 13 CZE20001206 HRDINA Štěpán SKP DUHA Lanškroun 100601633 JUNIOR
57 16 GAVENDA Martin (TJ Slávia ŠG Trenčín) JUNIOR
58 42 CZE20010303 ŘÍHA Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 21839 JUNIOR
59 30 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 JUNIOR
60 75 CZE20010306 DOLEŽAL Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21335 JUNIOR
61 60 CZE20010916 STIBAL Adam CYCLING ACADEMY TÁBOR 21805 JUNIOR
62 36 CZE20011231 ŠUBRT Jan COPR TJ PŘEŠTICE 1601588 JUNIOR
71 CZE20000730 NĚMEC František TJ FAVORIT BRNO 100602229 JUNIOR
61 CZE20000128 KONDÁŠ Filip ELKOV AUTHOR junior team 20800 JUNIOR
49 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym CK Příbram - Fany GASTRO 100601800 JUNIOR
27 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
43 UKR20010313 HORULKO Vladyslav TJ AŠ ML.BOLESLAV 21856 JUNIOR
19 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR