2. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO Závod s výsledky

Kategorie závodu: Ž J JKY K KKY STŽ ŽKY MLŽ

Odvětví
Silnice
Datum startu
15.04.2018
Datum konce
15.04.2018
Uzávěrka přihlášek
11.04.2018
Soubor ke stažení
Propozice-Kyjov-15-4-2018.pdf
Místo konání
KYJOV
Pořadatel závodu
CK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadatele
LIDICKÁ 1060, KYJOV , 697 01
Kraj
-
Kontaktní osoba
HUŠEK
Email
ckkyjov@seznam.cz
Telefon / fax
420 603 917 656
Stáhnout

Výsledková listina

MLADŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 113 CZE20060227 PODAŘIL Jan DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 100601754 ŽÁCI-mladší
2 112 CZE20060620 BRADÁČ Adam DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21210 ŽÁCI-mladší
3 115 CZE20070721 RIEGER Marek MTB SPARTAK VRCHLABÍ 21509 ŽÁCI-mladší
4 156 CZE20060216 SVATUŠKA Jakub CK BÍTOVSKÁ 21432 ŽÁCI-mladší
5 160 CZE20060911 ŠUMPÍK Pavel Bike Freaks Holice 21126 ŽÁCI-mladší
6 128 BRÁZDOVIČ Aleš (CK Karpaty Smolenice) 8128 ŽÁCI-mladší
7 159 CZE20060904 HENDRYCH Vojtěch Bike Freaks Holice 20947 ŽÁCI-mladší
8 152 CZE20060303 ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 21399 ŽÁCI-mladší
9 161 CZE20060623 FALTÝNEK Jan CYKLO - SKI klub Polička (Cyklo-Ski klub Polička) 21601 ŽÁCI-mladší
10 158 CZE20060529 ŠAFRÁNEK Ondřej AC SPARTA PRAHA 1601490 ŽÁCI-mladší
11 146 CZE20060507 FÜRBACH Miroslav PROFI SPORT CHEB 100601812 ŽÁCI-mladší
12 129 SVK20060117 Fedor Samuel (CK Unicom Zvolen) ŽÁCI-mladší
13 154 CZE20060328 DUBEC Štěpán FORCE GO! Jeseník 100602322 ŽÁCI-mladší
14 114 CZE20070119 PITÁK Matěj MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21598 ŽÁCI-mladší
15 155 CZE20060104 BITTMAN Adam CK BÍTOVSKÁ 21193 ŽÁCI-mladší
16 137 CZE20060112 JEŘÁBEK Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21176 ŽÁCI-mladší
17 136 CZE20060201 ŠTIBINGR Martin SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21121 ŽÁCI-mladší
18 135 CZE20060811 JANÍK David SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21860 ŽÁCI-mladší
19 120 DROBNÝ Tomáš (CK Olympik Trnava) 9562 ŽÁCI-mladší
20 102 SVK20060928 VAVRO Kristián TJ FAVORIT BRNO 1601364 ŽÁCI-mladší
21 142 CZE20060710 KRAUS Tomáš CYCLING ACADEMY TÁBOR 21591 ŽÁCI-mladší
22 162 CZE20060421 BŘÍZA Vojtěch CK MTB Maraton 1601591 ŽÁCI-mladší
23 116 CZE20071105 BLAŽEK David PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601390 ŽÁCI-mladší
24 143 CZE20060804 KUBA Filip CYCLING ACADEMY TÁBOR 21316 ŽÁCI-mladší
25 101 CZE20060619 MORÁVEK Jan TJ FAVORIT BRNO 100602238 ŽÁCI-mladší
26 157 CZE20061227 DVOŘÁČEK Tobias CK BÍTOVSKÁ 21587 ŽÁCI-mladší
27 153 CZE20070416 ŠURANSKÝ Vít TUFO CZ OTROKOVICE 100602099 ŽÁCI-mladší
28 110 CZE20080829 ŽUFÁNEK Antonín CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 100602032 ŽÁCI-mladší
29 111 CZE20070723 RAUSCHERT Albert DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 100601764 ŽÁCI-mladší
30 134 CZE20060326 VAVROUŠEK Ondřej CK Příbram - Fany GASTRO 21317 ŽÁCI-mladší
31 150 CZE20070314 VRÁNA Tomáš CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 100602034 ŽÁCI-mladší
32 121 CZE20180417 ĎURKO Dávid (CK Olympik Trnava) 9564 ŽÁCI-mladší
33 100 CZE20070711 MATĚJEK Šimon TJ FAVORIT BRNO 100602236 ŽÁCI-mladší
34 140 CZE20060208 PARMA Václav TJ STADION LOUNY 21411 ŽÁCI-mladší
35 127 CZE20180417 HODULÍK Tomáš (CK Karpaty Smolenice) 10616 ŽÁCI-mladší
36 118 CZE20060628 MARHEFKA Jakub CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 100602031 ŽÁCI-mladší
37 149 CZE20071226 ŠEVČÍK Jakub TEAM FORMAN CINELLI 100602201 ŽÁCI-mladší
38 117 CZE20060226 LOOSELEY Jakub PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100602041 ŽÁCI-mladší
39 119 CZE20070914 MIŇOVSKÝ Petr IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601766 ŽÁCI-mladší
40 122 CZE20180417 PÁNIS Adam (CK Olympik Trnava) 9566 ŽÁCI-mladší
41 124 SVK20140927 HLBOCK Marian (CK Olympik Trnava) 9565 ŽÁCI-mladší
42 123 CZE20180417 MACKO Daniel (CK Olympik Trnava) 10332 ŽÁCI-mladší
43 126 CZE20180417 BEŠKO Samuel (CK Karpaty Smolenice) 10617 ŽÁCI-mladší
44 125 CZE20180417 ZAJÍČEK Rastislav (CK Karpaty Smolenice) 10618 ŽÁCI-mladší
45 139 CZE20070327 ŠVEC Přemek G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602167 ŽÁCI-mladší
138 CZE20070521 MÍRA Antonín CK ORLÍK ORLOVÁ 1601753 ŽÁCI-mladší
141 CZE20060723 ZEDNÍK Jiří TJ STADION LOUNY 21844 ŽÁCI-mladší

ŽÁKYNĚ

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 202 CZE20041231 SPĚŠNÁ Simona MS BIKE ACADEMY RACING 20404 ŽÁKYNĚ-starší
2 209 CZE20040207 HLADÍKOVÁ Kateřina IVAR CS - AUTHOR TEAM 5270 ŽÁKYNĚ-starší
3 207 CZE20040514 RŮŽIČKOVÁ Anna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21906 ŽÁKYNĚ-starší
4 232 CZE20050509 RADOVÁ Daniela STEVENS Cykloklub Benešov 20851 ŽÁKYNĚ-starší
5 224 CZE20040309 JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20477 ŽÁKYNĚ-starší
6 203 CZE20040423 FOLTÝNOVÁ Adéla BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20512 ŽÁKYNĚ-starší
7 220 CZE20050829 GRULICHOVÁ Eliška PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21376 ŽÁKYNĚ-starší
8 201 CZE20040614 MACÁNOVÁ Markéta Roman Kreuziger Cycling Academy 11626 ŽÁKYNĚ-starší
9 210 CZE20040303 STAŇKOVÁ Klára CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 20248 ŽÁKYNĚ-starší
10 1 CZE20060525 ČERNÁ Karolína DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20691 ŽÁKYNĚ-mladší
11 221 CZE20050914 MÜLLEROVÁ Patricie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21379 ŽÁKYNĚ-starší
12 231 CZE20050421 DLASKOVÁ Vanda TJ AŠ ML.BOLESLAV 5446 ŽÁKYNĚ-starší
13 223 CZE20041211 NĚMCOVÁ Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20478 ŽÁKYNĚ-starší
14 204 CZE20040430 MITRYCHOVÁ Michaela kola-bbm.cz 20760 ŽÁKYNĚ-starší
15 229 CZE20051122 SMUDALOVÁ Pavla ACS DRAK VRBNO 21744 ŽÁKYNĚ-starší
16 205 CZE20050916 MARKOVÁ Adéla DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20733 ŽÁKYNĚ-starší
17 234 CZE20050420 NAVRKALOVÁ Nikola KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21525 ŽÁKYNĚ-starší
18 7 CZE20060323 DUBCOVÁ Štěpánka TEAM FORMAN CINELLI 1601333 ŽÁKYNĚ-mladší
19 235 CZE20040203 JELÍNKOVÁ Natálie DRAHANSKÝ SPORT TEAM 100602252 ŽÁKYNĚ-starší
20 208 CZE20040521 PETRŽÍLKOVÁ Simona DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21618 ŽÁKYNĚ-starší
21 226 SVK20041021 Tarabová Klára CK EPIC DOHŇANY ŽÁKYNĚ-starší
22 206 CZE20040727 KOLÁŘOVÁ Justýna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 5291 ŽÁKYNĚ-starší
23 219 CZE20040202 RUNTOVÁ Hanka TJ STADION LOUNY 21845 ŽÁKYNĚ-starší
24 212 CZE20040919 MIKŠANÍKOVÁ Natálie ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601473 ŽÁKYNĚ-starší
25 227 SVK20050214 Pavlisová Ivona CK EPIC DOHŇANY ŽÁKYNĚ-starší
26 200 CZE20040207 PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy 21427 ŽÁKYNĚ-starší
27 218 CZE20050202 NOSKOVÁ Kateřina CK ORLÍK ORLOVÁ 21519 ŽÁKYNĚ-starší
28 213 CZE20050629 RUPOVÁ Dominika CK FESO PETŘVALD 20097 ŽÁKYNĚ-starší
29 236 CZE20041118 SMUTNÁ Anna DRAHANSKÝ SPORT TEAM 20122 ŽÁKYNĚ-starší
30 3 CZE20070329 HURAČOVÁ Markéta CK FESO PETŘVALD 100602037 ŽÁKYNĚ-mladší
31 2 HLBOCK Petra (CK Olympik Trnava) 9563 ŽÁKYNĚ-mladší
32 214 SVK20040120 Máčková Barbora CK EPIC DOHŇANY (CyS - Akadémia Petra Sagana) ŽÁKYNĚ-starší
33 233 CZE20050524 OLIVOVÁ Denisa HEAD BIKE TJ OPAVA 100601957 ŽÁKYNĚ-starší
34 211 CZE20040811 VINKLÁRKOVÁ Marie MG Bike Team 205 ŽÁKYNĚ-starší
35 225 CZE20040518 POULOVÁ Michaela SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20481 ŽÁKYNĚ-starší
36 217 CZE20040406 MACHANCOVÁ Andrea TJ SIGMA HRANICE 1601319 ŽÁKYNĚ-starší
37 6 CZE20060220 MÍČKOVÁ Magdaléna ACS DRAK VRBNO 21247 ŽÁKYNĚ-mladší
38 9 CZE20070912 POLÁŠKOVÁ Ema TEAM FORMAN CINELLI 100602200 ŽÁKYNĚ-mladší
39 8 CZE20061119 LAJCHOVÁ Ema TEAM FORMAN CINELLI 100602198 ŽÁKYNĚ-mladší
40 10 CZE20060610 RIEDLOVÁ Nela TEAM FORMAN CINELLI 100602259 ŽÁKYNĚ-mladší
41 222 CZE20050213 HERMANOVÁ Adéla SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20480 ŽÁKYNĚ-starší
42 237 CZE20050710 ČERNÁ Hana DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21330 ŽÁKYNĚ-starší
43 4 CZE20071031 LIŠKOVÁ Viola G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602169 ŽÁKYNĚ-mladší
44 228 CZE20041208 MLYNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK VRBNO 21249 ŽÁKYNĚ-starší
45 5 CZE20070601 HRDINOVÁ Anna G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602165 ŽÁKYNĚ-mladší
46 230 CZE20051014 HOLÁŠKOVÁ Amálie TEAM FORMAN CINELLI 100602193 ŽÁKYNĚ-starší
215 CZE20180417 MASLÍKOVÁ Rebeka (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7647 ŽÁKYNĚ-starší
216 CZE20180417 CIRIAKOVÁ Terézia (CyS - Akadémia Petra Sagana) 9980 ŽÁKYNĚ-starší

STARŠÍ ŽÁCI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 104 CZE20040319 SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY 20459 ŽÁCI-starší
2 129 CZE20040322 MRÁZ Daniel TJ UNIČOV 20787 ŽÁCI-starší
3 73 CZE20050324 KOBR Richard DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20162 ŽÁCI-starší
4 70 CZE20040820 TELECKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 19223 ŽÁCI-starší
5 80 CZE20040223 ŠTEC Radovan PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21793 ŽÁCI-starší
6 76 CZE20040427 KADLEC Milan DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21674 ŽÁCI-starší
7 74 CZE20051104 NOVOTNÝ Ondřej DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20067 ŽÁCI-starší
8 89 CZE20050325 ELBADRI Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601610 ŽÁCI-starší
9 153 CZE20040131 HÁK Jakub Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20967 ŽÁCI-starší
10 135 CZE20040119 CÍRKVA Vojtěch TJ LOKOMOTIVA BEROUN 13936 ŽÁCI-starší
11 116 CZE20040315 GOGA David PROFI SPORT CHEB 21407 ŽÁCI-starší
12 75 CZE20050324 KOBR Robert DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20163 ŽÁCI-starší
13 87 CZE20050308 JEŽEK Václav IVAR CS - AUTHOR TEAM 5918 ŽÁCI-starší
14 100 CZE20050325 ŠILHAVÝ Ondřej SP KOLO LOAP SPECIALIZED 20535 ŽÁCI-starší
15 105 CZE20041106 HUSIČKA Radim TJ SIGMA HRANICE 20920 ŽÁCI-starší
16 94 CZE20041018 MAJDANICS Marek ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20744 ŽÁCI-starší
17 133 CZE20040308 DOHNAL Filip CK BÍTOVSKÁ 20519 ŽÁCI-starší
18 128 CZE20040202 PŘIDAL Tomáš TJ UNIČOV 21516 ŽÁCI-starší
19 101 CZE20050325 ŠILHAVÝ Daniel SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19871 ŽÁCI-starší
20 134 CZE20050522 BÁRTA Martin CK BÍTOVSKÁ 21590 ŽÁCI-starší
21 99 CZE20180417 SYNÁK Dávid (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7899 ŽÁCI-starší
22 71 CZE20040116 PADĚLEK Viktor TJ FAVORIT BRNO 20674 ŽÁCI-starší
23 149 CZE20040722 VENC Adam GT OPPORTUNITY BRNO 1601771 ŽÁCI-starší
24 117 CZE20041110 ZOAITTER René PROFI SPORT CHEB 21799 ŽÁCI-starší
25 61 CZE20040704 MORÁVEK Michal TJ FAVORIT BRNO 1601616 ŽÁCI-starší
26 77 CZE20040513 STANĚK Jakub Roman Kreuziger Cycling Academy 20171 ŽÁCI-starší
27 81 CZE20040604 KOBLÍŽEK Matyáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21377 ŽÁCI-starší
28 146 CZE20040920 TERŠL Robin CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 100601660 ŽÁCI-starší
29 108 CZE20040106 MÜLLER Mirek MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19954 ŽÁCI-starší
30 83 CZE20040515 POKORNÝ Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 100601709 ŽÁCI-starší
31 90 BRÁZDOVIČ Richard (CK Karpaty Smolenice) ŽÁCI-starší
32 150 CZE20180417 JURÍK Matin (Spartak Tlmače SVK) 9466 ŽÁCI-starší
33 145 CZE20040507 FRÜHAUF Jan CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20864 ŽÁCI-starší
34 123 SVK20051227 Riška Richard CK EPIC DOHŇANY (CK EPIC DOHNANY) ŽÁCI-starší
35 72 CZE20041225 VIK Matěj DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 20567 ŽÁCI-starší
36 120 SVK20050125 Ďurík Matúš (CK MŠK Žiar nad Hronom) ŽÁCI-starší
37 115 CZE20040506 VANÍČEK Šimon SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21847 ŽÁCI-starší
38 68 CZE20041001 JANÍČEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 21767 ŽÁCI-starší
39 142 CZE20040315 RUBÁŠ Matouš AC SPARTA PRAHA 21595 ŽÁCI-starší
40 148 CZE20041029 VOLF Pavel CK MTB Maraton 21019 ŽÁCI-starší
41 79 CZE20040921 KERL Maximilian Roman Kreuziger Cycling Academy 19985 ŽÁCI-starší
42 152 CZE20050328 MOROŇ Daniel HEAD BIKE TJ OPAVA 21071 ŽÁCI-starší
43 86 CZE20050425 BERNÁT Adam IVAR CS - AUTHOR TEAM 20747 ŽÁCI-starší
44 155 CZE20040526 LUKEŠ Jan Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 100601712 ŽÁCI-starší
45 91 ĎURKO Lukáš (CK Olympik Trnava) 7139 ŽÁCI-starší
46 139 CZE20051110 RUBEŠ Daniel BIKE 2000 21786 ŽÁCI-starší
47 97 CZE20180417 KOŠIAR Matúš (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7900 ŽÁCI-starší
48 66 CZE20040717 VYSOČAN Daniel TJ FAVORIT BRNO 100602226 ŽÁCI-starší
49 69 CZE20040322 HYTYCH Matěj TJ FAVORIT BRNO 1601569 ŽÁCI-starší
50 154 CZE20050526 HOJKA František Bike Freaks Holice 21127 ŽÁCI-starší
51 140 CZE20040114 PAŘÍK Vojtěch TJ AŠ ML.BOLESLAV 5498 ŽÁCI-starší
52 144 CZE20050812 JOHÁNEK Dalibor CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 1601758 ŽÁCI-starší
53 122 SVK20041210 Holic Michal (CK MŠK Žiar nad Hronom) ŽÁCI-starší
54 127 CZE20040311 KRESTA Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20534 ŽÁCI-starší
55 82 CZE20050316 KOBLÍŽEK Vojtěch PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20882 ŽÁCI-starší
56 78 CZE20051025 KOHOUT Jaromír Roman Kreuziger Cycling Academy 19660 ŽÁCI-starší
57 95 CZE20180417 PEKÁR Tomáš (CyS - Akadémia Petra Sagana) 9517 ŽÁCI-starší
58 88 CZE20050917 MIŇOVSKÝ Prokop IVAR CS - AUTHOR TEAM 21135 ŽÁCI-starší
59 112 CZE20051212 ŠIMEČEK David CYCLING ACADEMY TÁBOR 1601597 ŽÁCI-starší
60 147 CZE20041110 LHOTÁK Václav Bike Freaks Holice 21462 ŽÁCI-starší
61 121 SVK20050116 Ihring Samuel (CK MŠK Žiar nad Hronom) ŽÁCI-starší
62 151 CZE20180417 KUNY Adam (Spartak Tlmače SVK) 9467 ŽÁCI-starší
63 106 CZE20040315 SVĚRKOT Šimon CK FESO PETŘVALD 20096 ŽÁCI-starší
64 141 CZE20040908 ŠVEC Libor GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 21752 ŽÁCI-starší
65 119 SVK20050227 Antal Patrik (CK MŠK Žiar nad Hronom) ŽÁCI-starší
66 64 CZE20040606 ŽBÁNEK Radim TJ FAVORIT BRNO 1601570 ŽÁCI-starší
67 92 CZE20180417 MALOVEC Samuel (CK Olympik Trnava) 10356 ŽÁCI-starší
68 114 CZE20040429 VAJBAR Jakub SPORTCOMPLEX BŘECLAV 20479 ŽÁCI-starší
69 84 CZE20040901 MAZEL Ondřej PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601547 ŽÁCI-starší
70 143 CZE20050424 KROC Vladimír AC SPARTA PRAHA 21548 ŽÁCI-starší
71 111 CZE20050215 KREŠÁK Kryštof CYCLING ACADEMY TÁBOR 1601596 ŽÁCI-starší
72 67 CZE20040327 MALÁŠEK Jakub TJ FAVORIT BRNO 1601567 ŽÁCI-starší
73 138 CZE20050605 TABARA Šimon BIKE 2000 21669 ŽÁCI-starší
74 130 CZE20050831 PŘIDAL Tobiáš TJ UNIČOV 21833 ŽÁCI-starší
75 63 CZE20050322 KARÁSEK David TJ FAVORIT BRNO 13722 ŽÁCI-starší
76 136 CZE20050218 HYNEČEK Jan TUFO CZ OTROKOVICE 1601410 ŽÁCI-starší
77 131 CZE20050524 ZVĚDĚLÍK Ondřej ACS DRAK VRBNO 21745 ŽÁCI-starší
78 137 CZE20040615 POLÁŠEK Ondřej BIKE 2000 1601483 ŽÁCI-starší
79 93 CZE20050212 BARBOŘÍK Matěj MG Bike Team 100601908 ŽÁCI-starší
80 62 CZE20051007 OPLUŠTIL Ivo TJ FAVORIT BRNO 1601368 ŽÁCI-starší
81 85 CZE20040712 KNÁPEK František CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 21541 ŽÁCI-starší
82 107 CZE20050916 HEZINA Jan TJ STADION LOUNY 21410 ŽÁCI-starší
83 60 CZE20050614 ČERVENÝ Tomáš TJ FAVORIT BRNO 100602227 ŽÁCI-starší
84 102 CZE20041003 MATĚJKA Adam SP KOLO LOAP SPECIALIZED 21123 ŽÁCI-starší
85 126 CZE20040423 VRÁNA David CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 100602030 ŽÁCI-starší
86 125 CZE20040910 OBORNÝ Marek TEAM FORMAN CINELLI 100602260 ŽÁCI-starší
87 113 CZE20050902 MINAŘÍK Viktor SPORTCOMPLEX BŘECLAV 21878 ŽÁCI-starší
88 124 CZE20050918 KANÓCZ Martin TEAM FORMAN CINELLI 1601332 ŽÁCI-starší
89 110 CZE20050222 JEŽEK David CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 1601415 ŽÁCI-starší
90 132 CZE20040908 FIÁLEK David ACS DRAK VRBNO 20533 ŽÁCI-starší
65 CZE20041108 BAUER Tomáš TJ FAVORIT BRNO 1601566 ŽÁCI-starší
103 CZE20040826 PODZIMEK Ondřej G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 100602163 ŽÁCI-starší

KADETKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 20 CZE20030213 BÁRTOVÁ Gabriela PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20187 F*KADET
2 18 CZE20031218 PROŠKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21409 F*KADET
3 28 CZE20031027 ZEMANOVÁ Kristýna TJ AŠ ML.BOLESLAV 5541 F*KADET
4 7 CZE20020325 BURLOVÁ Kristýna DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19298 F*KADET
5 38 CZE20030425 HOJKOVÁ Štěpánka Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20620 F*KADET
6 36 CZE20020831 OBOŘILOVÁ Tereza DRAHANSKÝ SPORT TEAM 5594 F*KADET
7 2 CZE20020107 SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol Roman Kreuziger Cycling Academy 20759 F*KADET
8 17 CZE20030514 PARMOVÁ Barbora TJ STADION LOUNY 21408 F*KADET
9 3 CZE20021213 DŽERENGOVÁ Sabina DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19889 F*KADET
10 37 CZE20021002 FRITZOVÁ Aneta DRAHANSKÝ SPORT TEAM 21077 F*KADET
11 13 CZE20180417 KNAPCOVÁ Viktória (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7646 F*KADET
12 9 CZE20020421 LOCHMANOVÁ Aneta MG Bike Team 21303 F*KADET
13 6 CZE20030210 HEJHALOVÁ Dagmar DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19300 F*KADET
14 21 SVK20020501 Záhorcová Simona (CK MŠK Žiar nad Hronom) F*KADET
15 16 CZE20180417 BENČOVÁ Juliana (CyS - Akadémia Petra Sagana) 6102 F*KADET
16 30 CZE20020928 NAVRKALOVÁ Michaela KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21098 F*KADET
17 1 CZE20030627 DOSTÁLOVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 20158 F*KADET
18 8 CZE20021001 KLÍMOVÁ Natálie IVAR CS - AUTHOR TEAM 20679 F*KADET
19 10 HODÁSOVÁ Adéla (CyS - Akadémia Petra Sagana) 6811 F*KADET
20 31 CZE20030831 KNIHOVÁ Kateřina KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1601380 F*KADET
21 22 SVK20020405 Paulíková Viktória (CK MŠK Žiar nad Hronom) F*KADET
22 34 CZE20030709 HENDRYCHOVÁ Lucie Bike Freaks Holice 20946 F*KADET
23 23 SVK20020307 Zelinová Vladimíra (CK MŠK Žiar nad Hronom) F*KADET
24 11 CZE20180417 PODOLÁKOVÁ Viktória (CyS - Akadémia Petra Sagana) 9514 F*KADET
25 25 MANOWSKA MAŁGORZATA (LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR") F*KADET
26 19 CZE20030109 DUCHKOVÁ Tereza TJ STADION LOUNY 21128 F*KADET
27 26 CZE20020821 KACALKOVÁ Vendula SKP DUHA Lanškroun 100601713 F*KADET
28 24 CZE20031030 KRUTÍLKOVÁ Kateřina TEAM FORMAN CINELLI 100602197 F*KADET
29 27 CZE20031112 ORÁLKOVÁ Kamila SKP DUHA Lanškroun 21401 F*KADET
30 5 CZE20030206 SÜSSEMILCHOVÁ Andrea DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 1601509 F*KADET
4 CZE20030417 MARKOVÁ Ema DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 100601946 F*KADET
12 CZE20180417 PAŽICKÁ Kristína (CyS - Akadémia Petra Sagana) 10524 F*KADET
35 CZE20180417 MUDRÁKOVÁ Hana (Spartak Tlmače SVK) 10 F*KADET

KADETI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 177 SVRČEK Martin (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7045 KADET
2 166 CZE20021009 ŠULC David IVAR CS - AUTHOR TEAM 19357 KADET
3 182 CZE20021029 BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14350 KADET
4 169 CZE20020814 DANĚK Jakub IVAR CS - AUTHOR TEAM 19531 KADET
5 176 CZE20020110 HRDLIČKA Aleš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21099 KADET
6 160 CZE20030327 OBDRŽÁLEK Tomáš MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20290 KADET
7 192 CZE20020610 BREDLER Matyáš Jiří TJ AŠ ML.BOLESLAV 19903 KADET
8 153 CZE20020605 LIŠKA Marek Roman Kreuziger Cycling Academy 19404 KADET
9 165 CZE20030105 SPORYSCH Daniel IVAR CS - AUTHOR TEAM 1601460 KADET
10 207 CZE20020518 BŘEZNA Vojtěch KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 6915 KADET
11 170 CZE20030825 STRÁNSKÝ Matěj IVAR CS - AUTHOR TEAM 19529 KADET
12 197 CZE20020613 ČEKAL Josef CK Příbram - Fany GASTRO 20418 KADET
13 196 CZE20030314 VONDRÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 19974 KADET
14 154 CZE20020413 MACÁN Karel Roman Kreuziger Cycling Academy 10577 KADET
15 203 CZE20180417 VANČO Tobiáš (ŠKC Dubnica n. Váhom) 7320 KADET
16 151 SVK20020218 Rovder Erik (CYKLO SPIŠ) KADET
17 221 CZE20180417 PATAY Adrian (Spartak Tlmače SVK) 7514 KADET
18 212 CZE20030707 VALL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20296 KADET
19 175 CZE20030608 HAVRLANT Jakub ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 1601432 KADET
20 193 CZE20020102 TLAMKA Tomáš NUTREND SPECIALIZED RACING 5563 KADET
21 186 SVK20030202 Vlčák Jakub (CK MŠK Žiar nad Hronom) KADET
22 216 CZE20180417 LOHINSKÝ Filip (TJ Slávia ŠG Trenčín) 7351 KADET
23 194 CZE20020218 KOPELENT David CK Příbram - Fany GASTRO 100601711 KADET
24 159 CZE20030613 SOLAŘ Albert MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19828 KADET
25 168 CZE20030425 DOLEŽAL Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 5238 KADET
26 157 CZE20030505 ČEPEK Martin DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 19679 KADET
27 163 CZE20020406 ŘEHÁK Martin PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21418 KADET
28 152 CZE20030421 ŠIROKÝ Štěpán TJ FAVORIT BRNO 1601695 KADET
29 210 CZE20020320 NOVÁK Ondřej EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 20857 KADET
30 155 CZE20020730 VOLF Martin Roman Kreuziger Cycling Academy 21355 KADET
31 158 CZE20030218 VÁVRA Petr DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 7758 KADET
32 171 LÁVEČKA Matúš (CK Karpaty Smolenice) KADET
33 200 CZE20180417 FROLEK Ladislav (TJ Slávia ŠG Trenčín) 10613 KADET
34 187 CZE20020126 TOUL Daniel TJ KOVO PRAHA 20448 KADET
35 183 CZE20030827 ČERVÍČEK David TJ STADION LOUNY 19813 KADET
36 167 CZE20020806 JEŘÁBEK Ondřej IVAR CS - AUTHOR TEAM 100601772 KADET
37 224 CZE20020626 KOKTAVÝ Jiří ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 100601756 KADET
38 201 CZE20180417 NAGY Robert (TJ Slávia ŠG Trenčín) 9913 KADET
39 161 CZE20030909 KAŇKOVSKÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19344 KADET
40 180 CZE20180417 VAVŘINEK Dávid (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7226 KADET
41 172 CZE20180417 RANGELOV Branislav (CK Karpaty Smolenice) 8129 KADET
42 206 CZE20030112 VEVERKA Václav KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21788 KADET
43 174 MATĚJKA Ťobiaš (CK Olympik Trnava) 9822 KADET
44 217 CZE20030512 FICEK Patrik Bike Freaks Holice 100602221 KADET
45 226 CZE20030822 KOVARČÍK Petr TEAM FORMAN CINELLI (VRV TEAM) 21006 KADET
46 205 CZE20180417 BEZDEDA Maroš (ŠKC Dubnica n. Váhom) 10222 KADET
47 184 CZE20030712 JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY 10875 KADET
48 188 CZE20021122 PAPÍK Václav TJ KOVO PRAHA 19963 KADET
49 215 CZE20180417 KUNIC Tomaš (TJ Slávia ŠG Trenčín) 10234 KADET
50 178 CZE20180417 MASLÍK Adam (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7224 KADET
51 164 CZE20030808 ROHOŘA Roman CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 1601416 KADET
52 208 CZE20021205 STLOUKAL Richard KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19700 KADET
150 SVK20020922 Barcík Jakub (CYKLO SPIŠ) KADET
156 CZE20020323 KITTL Daniel DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21606 KADET
162 CZE20030123 POLANSKÝ Daniel PARDUS TUFO Prostějov z.s. 19292 KADET
173 VALÁŠEK Branislav (CK Olympik Trnava) 9561 KADET
181 CZE20020411 HURÁČ Vojtěch CK FESO PETŘVALD 13517 KADET
189 CZE20020617 PUDDU Robert TJ KOVO PRAHA 100602330 KADET
191 CZE20031215 LAKOTA Maxim TUFO CZ OTROKOVICE 1601441 KADET
195 CZE20030101 OTTA Josef CK Příbram - Fany GASTRO 21318 KADET
198 OPET Tomáš (TJ Slávia ŠG Trenčín) KADET
199 BUCHEL Štefan (TJ Slávia ŠG Trenčín) KADET
202 CZE20030716 ZAJÍČEK Ondřej TJ UNIČOV 21515 KADET
204 CZE20180417 PYTLÍK Oliver (ŠKC Dubnica n. Váhom) 9499 KADET
209 CZE20020716 ZUBATÝ Adam MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 20445 KADET
211 CZE20020801 Zatloukal Jan CYKLO TEAM KOLARNA KADET
214 CZE20030610 ŠVEHLA Michael CK DACOM PHARMA KYJOV (CK DAKOM PHARMA KYJOV) 20160 KADET
219 CZE20030527 SVOBODA PAVEL VOKOLEK - CYCLING - TEAM KADET
220 SVK20030912 Ďuriš Michal (MCK Nitra) KADET
222 CZE20020906 RAČAN David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21904 KADET
223 CZE20030315 FIALA Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 20076 KADET
225 SVK20021012 Piliarkin Timotej (klub ŠK Železiarne Podbrezová a.s.) KADET

ŽENY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 216 CZE19970131 BAJGEROVÁ Nikola TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 9931 Elite ženy
2 215 CZE19981023 KOHOUTKOVÁ Kateřina TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 20313 Elite ženy
3 213 CZE19960629 KORVASOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 20723 Elite ženy
4 211 CZE19911013 VAN NECK Melissa TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 100601838 Elite ženy
5 210 CZE19930813 MIKULÁŠKOVÁ Martina TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 13265 Elite ženy
6 205 SVK19901127 Kadlecová Monika CK EPIC DOHŇANY Elite ženy
7 227 CZE19880312 ZADÁKOVÁ Klára SportRaces-Isaac Team 1601764 Elite ženy
8 217 CZE19990208 CETKOVSKÁ Ema TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 12285 Elite ženy
9 207 CZE19960313 ROTTEROVÁ Aneta SKP DUHA Lanškroun 10298 Elite ženy
10 226 CZE19811202 VORÁČOVÁ Naďa TJ UNIČOV 20417 Elite ženy
11 223 SVK19880327 Jaseková Tatiana (BIKEPRO SPORT) Elite ženy
12 219 CZE19960201 PRŮDKOVÁ Barbora HEAD PRO TEAM 12480 Elite ženy
13 220 CZE19830420 HAVLÍKOVÁ Pavla KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 5778 Elite ženy
14 209 CZE19990129 UNGERMANOVÁ Elizabeth KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19893 Elite ženy
15 203 CZE19990520 BOHATÁ Anna PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21073 Elite ženy
16 221 SVK19900206 Bačíková Alzbeta (CK DUKLA Bratislava) Elite ženy
17 204 CZE19960802 MUDŘÍKOVÁ Kateřina ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 11271 Elite ženy
18 212 CZE19910707 HOCHMANN Lucie TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 17734 Elite ženy
19 224 CZE19880523 KUČEROVÁ Božena kola-bbm.cz 12956 Elite ženy
20 206 CZE19970910 ČUNDERLOVÁ Daniela TJ UNIČOV 21517 Elite ženy
21 225 CZE19830915 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka SportRaces-Isaac Team 100601706 Elite ženy
22 201 CZE19980716 MATERNOVÁ Kateřina MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21570 Elite ženy
23 202 CZE19990925 VALUCHOVÁ Natálie PARDUS TUFO Prostějov z.s. 19562 Elite ženy
24 200 CZE19950722 DRAHOTOVÁ Anežka MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14656 Elite ženy
222 SVK19850427 Findrova Mariana BIKE PRO RACING (CK DUKLA Bratislava) Elite ženy
208 CZE19980513 OLIVOVÁ Alexandra HEAD BIKE TJ OPAVA 100601954 Elite ženy

JUNIORKY

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 270 CZE20010801 JANDOVÁ Veronika TJ FAVORIT BRNO 19906 F*JUNIOR
2 283 CZE20000901 ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA (TEAM DUKLA PRAHA) 20147 F*JUNIOR
3 281 CZE20000314 HÁJKOVÁ Markéta SKP DUHA Lanškroun 10902 F*JUNIOR
4 290 CZE20010130 ŠTEFANOVÁ Kateřina Jaroslav Kulhavy Cycling Team 20621 F*JUNIOR
6 272 CZE20000730 VANÍČKOVÁ Tereza IVAR CS - AUTHOR TEAM 9821 F*JUNIOR
5 287 CZE20001213 JANŮ Kamila ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 19819 F*JUNIOR
7 279 CZE20010526 SOUČKOVÁ Anna TJ KOVO PRAHA 21465 F*JUNIOR
8 274 CZE20180417 MACHÁLKOVÁ Petra (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7644 F*JUNIOR
9 286 CZE20000512 PAVELKOVÁ Klára SUPERIOR RIDERS 1601586 F*JUNIOR
10 289 HRTÁNKOVÁ Julia (Finančné centum Team) 8251 F*JUNIOR
11 273 CZE20010319 VERNEROVÁ Klára IVAR CS - AUTHOR TEAM 5529 F*JUNIOR
12 282 CZE20010320 HARTYCHOVÁ Nicole MITAS TREK 20174 F*JUNIOR
13 280 CZE20000330 HEŘMANOVSKÁ Hana TJ UNIČOV 5222 F*JUNIOR
14 276 CZE20001229 POLÁKOVÁ Natálie FORCE GO! Jeseník 100602323 F*JUNIOR
15 291 CZE20001014 KRUTÍLKOVÁ Petra TEAM FORMAN CINELLI 100602258 F*JUNIOR
16 278 CZE20000823 SCHREIEROVÁ Anna FORCE GO! Jeseník 100602364 F*JUNIOR
277 CZE20011031 PLCHOVÁ Pavlína FORCE GO! Jeseník 20834 F*JUNIOR
288 CZE20010909 VAKULOVÁ Jitka ELKOV AUTHOR junior team 21117 F*JUNIOR
285 CZE20180417 LÁNIKOVÁ Bianka (Cyklo Klub Dynamax Nitra) 7499 F*JUNIOR
271 CZE20011110 DOTZAUEROVÁ Klára DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21831 F*JUNIOR
284 CZE20010202 JABORNÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO (ASO DUKLA BRNO) 19225 F*JUNIOR

JUNIOŘI

Poř. St.č. Kód UCI Příjmení a jméno Oddíl Licence Kategorie
1 34 SVK20010101 GAJDULA Marek (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7896 JUNIOR
2 74 CZE20001118 KELEMEN Petr DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 18904 JUNIOR
3 9 CZE20000814 ŘEPA Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 21568 JUNIOR
4 110 CZE20180417 KUBIŠ Lukáš (klub ŠK Železiarne Podbrezová a.s.) 7797 JUNIOR
5 86 CZE20010717 ŤOUPALÍK Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 20127 JUNIOR
6 33 BLAŠKO Matej (CyS - Akadémia Petra Sagana) JUNIOR
7 100 CZE20000825 DOLEŽAL Adam ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21627 JUNIOR
8 95 CZE20000625 PILEČEK Jakub TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 19555 JUNIOR
9 45 FOLTÁN Adam (CK MŠK Žiar nad Hronom) JUNIOR
10 14 CZE20000421 VOLF Michal COPR TJ PŘEŠTICE 1601589 JUNIOR
11 20 CZE20000812 MĚŠŤAN Matouš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 17809 JUNIOR
12 90 CZE20010103 HNÍK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 5599 JUNIOR
13 61 CZE20010123 BOUČEK Jakub CK Příbram - Fany GASTRO 9832 JUNIOR
14 52 CZE20001126 HULA Robert TJ LOKOMOTIVA BEROUN 21578 JUNIOR
15 21 CZE20011115 JEŽEK Tomáš IVAR CS - AUTHOR TEAM 6850 JUNIOR
16 58 CZE20000328 ROTTER Michal SKP DUHA Lanškroun 10354 JUNIOR
17 3 CZE20010616 KADLEC Vojtěch TJ FAVORIT BRNO 20474 JUNIOR
18 85 CZE20001112 SCHIERL Jakub EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 12797 JUNIOR
19 63 BUGÁR Marek (TJ Slávia ŠG Trenčín) JUNIOR
20 44 CZE20180417 PROCOPIDES Petros (KMEATERS) 14 JUNIOR
21 23 CZE20010705 STOČEK Bruno IVAR CS - AUTHOR TEAM 9844 JUNIOR
22 108 CZE20180417 OLSZAR Antoni (GRUPA KOLARSKA GLIWICE) 694 JUNIOR
23 25 CZE20011009 MIKŠANÍK Vladimír ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20099 JUNIOR
24 75 CZE20010128 KOMÍNEK Luboš DUKLA PRAHA 20456 JUNIOR
25 27 CZE20001118 KAŠPAR Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 14364 JUNIOR
26 7 CZE20001230 VONEŠ Jan TJ FAVORIT BRNO 20405 JUNIOR
27 26 CZE20000812 ŠNOBL Jan MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 21453 JUNIOR
28 35 SVK20010101 HODS Jakub (CyS - Akadémia Petra Sagana) 5774 JUNIOR
29 57 CZE20001026 ANDRLE David SKP DUHA Lanškroun 8356 JUNIOR
30 41 CZE20001025 KLIMEK David MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19957 JUNIOR
31 111 CZE20000325 BITTNER Daniel AC SPARTA PRAHA 17922 JUNIOR
32 15 CZE20010616 KOLAŘÍK Lukáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20364 JUNIOR
33 84 CZE20001115 KUNÁŠEK Josef EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 20030 JUNIOR
34 107 CZE20011028 NĚMEC Patrik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 19756 JUNIOR
35 83 CZE20000724 TOMÁŠEK Alvin EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 19266 JUNIOR
36 76 CZE20010529 JANOŠ Matyáš DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 10475 JUNIOR
37 31 COMA Richard (CyS - Akadémia Petra Sagana) JUNIOR
38 30 CZE20180417 VOJT Dávid (CyS - Akadémia Petra Sagana) 9977 JUNIOR
39 101 CZE20010608 CAMRDA Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 1601327 JUNIOR
40 51 CZE20010312 ŘEHA Filip FORCE GO! Jeseník 1601625 JUNIOR
41 28 CZE20000911 KMÍNEK Vojtěch MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7825 JUNIOR
43 102 CZE20000630 ARLT Karel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 14473 JUNIOR
44 16 CZE20011113 MÜLLER Maxim PARDUS TUFO Prostějov z.s. 9874 JUNIOR
45 42 CZE20010702 VÁVRA Erik ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 20624 JUNIOR
46 55 CZE20001220 KULHÁNEK David CK MTB Maraton 21108 JUNIOR
47 32 CZE20180417 FOLTÁN Matúš (CyS - Akadémia Petra Sagana) 7895 JUNIOR
48 40 CZE20010705 ZÁTOPEK Jan TJ SIGMA HRANICE 20531 JUNIOR
49 64 CZE20180417 NAGY Simon (TJ Slávia ŠG Trenčín) 7650 JUNIOR
50 98 CZE20010427 KONEČNÝ Tomáš PARDUS TUFO Prostějov z.s. 21091 JUNIOR
51 77 CZE20011227 VOLTR Martin DUKLA PRAHA (DUKLA PRAHA) 21120 JUNIOR
52 59 UKR20010313 HORULKO Vladyslav TJ AŠ ML.BOLESLAV 21856 JUNIOR
53 71 CZE20001207 ČECH Martin KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14424 JUNIOR
54 96 CZE20180417 KRÁLOVIČ Tomáš (MCK Nitra) 10 JUNIOR
55 43 CZE20010303 RUNT Lukáš TJ STADION LOUNY 21129 JUNIOR
56 4 CZE20010317 KŘENEK Adam TJ FAVORIT BRNO 20473 JUNIOR
57 1 CZE20001120 KOSTIHA Antonín MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13290 JUNIOR
58 29 CZE20000223 ROHÁČEK Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 13172 JUNIOR
59 2 SVK20010409 Rovder Pavol (CYKLO SPIŠ) JUNIOR
60 104 CZE20000128 KONDÁŠ Filip ELKOV AUTHOR junior team 20800 JUNIOR
61 94 CZE20180417 LIŠKA Andrej (TJ Slávia ŠG Trenčín) 7183 JUNIOR
62 62 GAVENDA Martin (TJ Slávia ŠG Trenčín) JUNIOR
63 49 WENGLORZ Michal (LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR") JUNIOR
64 8 CZE20010218 MICHAL Jakub TJ FAVORIT BRNO 19610 JUNIOR
65 11 CZE20010802 VITNER David Roman Kreuziger Cycling Academy 19308 JUNIOR
66 47 SVK20010614 Baniar Matúš (CK MŠK Žiar nad Hronom) JUNIOR
67 73 CZE20010712 HORÁK Dominik KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 21400 JUNIOR
68 46 SVK20010311 Zelina Andrej (CK MŠK Žiar nad Hronom) JUNIOR
69 53 CZE20010215 PÁV Tadeáš TJ KOVO PRAHA 19857 JUNIOR
70 109 CZE20180417 SLEZÁK Viktor (klub ŠK Železiarne Podbrezová a.s.) 9833 JUNIOR
71 69 JANÍČEK Michal (ŠKC Dubnica n. Váhom) JUNIOR
72 13 CZE20000830 VRBA Aleš COPR TJ PŘEŠTICE 100602123 JUNIOR
73 105 CZE20001218 JAROŠ Václav ELKOV AUTHOR junior team 19337 JUNIOR
74 60 CZE20001018 ŠTEMBERK Jáchym CK Příbram - Fany GASTRO 100601800 JUNIOR
75 5 CZE20000730 NĚMEC František TJ FAVORIT BRNO 100602229 JUNIOR
76 97 CZE20180417 HAVRAN Ivan (Spartak Tlmače SVK) 10 JUNIOR
103 CZE20010502 ZAHAJSKÝ Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 21142 JUNIOR
87 CZE20010725 NOVÝ Jakub CYCLING ACADEMY TÁBOR 19869 JUNIOR
91 CZE20011031 NOVÁK Jan FORCE GO! Jeseník 1601624 JUNIOR
99 CZE20000213 SLANAŘ Josef GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 100602172 JUNIOR
39 CZE20010324 KOTRA Vojtěch CK FESO PETŘVALD 20714 JUNIOR
92 CZE20010813 CHRZ Petr AUTHOR TEAM STUPNO 21547 JUNIOR
106 CZE20000517 VOŇKA David Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. (CARLA.KUPKOLO.CZ DVŮR KRÁLOVÉ N.LABEM) 100602326 JUNIOR
68 VAVRINEC Vladimír (ŠKC Dubnica n. Váhom) 7536 JUNIOR
50 CZE20000422 TOVÁREK Adam FORCE GO! Jeseník 100602324 JUNIOR
66 ANTAL Andrej (TJ Slávia ŠG Trenčín) JUNIOR
38 CZE20011123 SWACZYNA Tomáš CK FESO PETŘVALD 20072 JUNIOR
56 CZE20001206 HRDINA Štěpán SKP DUHA Lanškroun 100601633 JUNIOR
22 CZE20010720 HLADÍK Josef IVAR CS - AUTHOR TEAM 6930 JUNIOR
12 CZE20011225 HOFMEISTER Adam Roman Kreuziger Cycling Academy 9629 JUNIOR
6 CZE20000628 ŠIMEK Milan TJ FAVORIT BRNO 20213 JUNIOR
70 CZE20000804 STLOUKAL Štěpán KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 19701 JUNIOR
48 CZE20180417 RUDZKI DOMINIK (LKUKS PSZCZYNA DOBRE SKLEPY ROWEROWE "AUTHOR") 10 JUNIOR
24 HAJDU Jakub (CK Olympik Trnava) JUNIOR
37 CZE20180417 JANOŠTÍN Marek (CyS - Akadémia Petra Sagana) 10568 JUNIOR
19 CZE20000922 KUŠKA Viktor PARDUS TUFO Prostějov z.s. 1601285 JUNIOR
88 CZE20010916 STIBAL Adam CYCLING ACADEMY TÁBOR 21805 JUNIOR
82 CZE20010502 HETFLEIŠ Petr MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 19696 JUNIOR
17 CZE20010312 SMÉKAL René PARDUS TUFO Prostějov z.s. 20686 JUNIOR
65 SVK20000606 BAŽÍK Tomáš (TJ Slávia ŠG Trenčín) JUNIOR
54 CZE20011003 DOHNAL Jakub TJ KOVO PRAHA 19907 JUNIOR